eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 274275276277278>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 18:13
Eskişehirspor Kulübü 2'inci Başkanı Ahmet Yalçın:

"Şahsi görüşüm, millet olarak biz pazar günleri de çalışıyor,mesaiye kalıyoruz. Bu yüzden gündüz oynanacak maçlara çok fazla taraftarın geleceğini düşünmüyorum. Tribünlerin boş kalmaması için maçların akşam oynanması bizim için daha makuldür."
Yukarı
majiskül Liste gör
Deneyimli Yazar

Yunus Emre
Yer: Ankara
  Alıntı majiskül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2013 saat 21:43
http://meb.gov.tr/haberler/haberayrinti.asp?ID=10362

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Spor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kulüp Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ı makamında kabul etti.

Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 21:30
Çok değişik kişilerden oluşuyor. Nolcak bakalım...

Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 19:41
Cemal Yavuzol ismi Eskişehirli kontenjanından Ertuğrul Hoca'nın ekibinde olacak deniyordu ne oldu?
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 19:27
Alıntı yapılan Essfor

Yeni yönetimde dikkatimi çeken en önemli unsur , yapılan her açıklamanın altında şahısların adının geçmeden Eskişehirspor yönetim kurulu yazması... Bu gerçekten iyi bir ekip oldukları anlamına gelir ve iyi bir ekibin başaramayacağı şey de yoktur. futbolcuları karşılamadaki yapılan jestte çok güzel . Tebrikler.
Ekibin başarılı olacağı konusunda lafım yok.Ama bence tek tek isim vermemelerinin nedeni ekibin tamamının tezeğe batması(hangisini yazacan  Vallahi yer yetmez).Ayrıca fiili olarak yanlışa katılmamak  yetmez.Eğer yanlışı görüpte müdahele etmesseniz siz de en az o suçu işleyen kadar suçlusunuzdur.Eğer ''Vallahi haberim yoktu,kardeşim'' derseniz , o zamanda adama sorarlar ''Kardeşim etliye , sütlüye karışmayacaktın da madem ne işin vardı yönetimde?''
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 17:26
Yeni yönetimde dikkatimi çeken en önemli unsur , yapılan her açıklamanın altında şahısların adının geçmeden Eskişehirspor yönetim kurulu yazması... Bu gerçekten iyi bir ekip oldukları anlamına gelir ve iyi bir ekibin başaramayacağı şey de yoktur. futbolcuları karşılamadaki yapılan jestte çok güzel . Tebrikler.
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2013 saat 16:58

YÖNETİMİN YAŞ ORTALAMASI 49

Mesut Hoşcan Başkanlığındaki Eskişehirspor yönetiminin yaş ortalaması 49...

03 Temmuz 2013 Çarşamba 10:31
YÖNETİMİN%20YAŞ%20ORTALAMASI%2049 ERHAN ÜNAL
27 YÖNETİCİ GÖREVDE

Eskişehirspor’un yeni yönetimi kolları erken sıvadı. Genel kurulu kazanır kazanmaz ertesi gün çalışmalara başladılar… Yeni ve genç ekipten oluşan yönetimi daha çok iş bekliyor. Bunun yanında yöneticilerin her birinin farklı işi var. Bu tempo içinde daha çok vakitlerini Eskişehirspor’da geçirmeye başladılar. Yöneticileri kısaca sizler için tanıtalım istedik. 27 kişiden oluşan Eskişehirspor yönetiminin yaş ortalaması 49…

EN YAŞLISI METİN ERKAYA
Mesut Hoşcan başkanlığında her bir yöneticinin farklı görevleri bulunuyor. Hepsi de işine dört elle sarıldı… İlk gün yaşanan heyecanın son güne kadar sürmesini isteyenin sayısı oldukça fazla… Yönetimin en yaşlı ismi Metin Erkaya… Erkaya 70 yaşında… Yönetimin en genç ismi ise 28 yaşındaki Serkan Zengin… Her birinin farklı işi bulunurken yönetimde en çok müteahhit yer alıyor…  

MESUT HOSCAN İSTANBUL’DA
Eskişehirspor kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, İstanbul’a gitti. Siyah Kırmızılı takımın çiçeği burnunda başkanı Hoşcan, Eskişehirspor başkanı olarak ilk kulüpler birliği toplantısına katıldı… Hoşcan, kendisini tebrik eden kulüp başkanlarının tebriklerini de kabul etti. Mesut Hoşcan ekibi kaynak arayışlarının yanı sıra transfer için gerekli bütçeyi oluşturmak için çaba
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2013 saat 15:09
Bizzat bu işi yapacak firmadan duyduğuma göre kulübe kalite yönetim sistemi kurulacakmış. Bu konuda çalışma yapılıyormuş. Mesut başkan kalite belgesinin kağıt üzerinde değil özde olmasını kulübün kalite standartları çerçevesinde şekillendirilmesini istemiş. Bu harika bişey.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
hlebing Liste gör
Yeni Yazar

furkan
Yer: ankara
  Alıntı hlebing Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2013 saat 14:02
Alıntı yapılan moveklor 26

ilkokuldan beri yurtdışında yaşayan,memleketinden çok uzaklarda yetişmiş birinden, hayat şartları açısından üst düzeyde olan birinin ağızından memleketinin takımını, Eskişehirspor kelimesini duymak bile oldukça sevindirici. Hatasız insan olmaz, bu saatten sonra böyle bir düşüncesinin olduğunu sanmıyorum.
çok güzel yazmışsın tebrik ederim...
Yukarı
moveklor 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can
Yer: Yugoslavya
  Alıntı moveklor 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2013 saat 13:56
ilkokuldan beri yurtdışında yaşayan,memleketinden çok uzaklarda yetişmiş birinden, hayat şartları açısından üst düzeyde olan birinin ağızından memleketinin takımını, Eskişehirspor kelimesini duymak bile oldukça sevindirici. Hatasız insan olmaz, bu saatten sonra böyle bir düşüncesinin olduğunu sanmıyorum.
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 274275276277278>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,579 saniyede hazırlanmıştır