eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Pazar günü , ( YÖNETİM ) İSTİFA günü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 49>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2013 saat 18:57
Bir kamu yaratmadan böyle bir organizasyon olmaz .İlk önce bir şey altında toplanılmalıki yalnız olmadığımız bir birimize destek olacağımızın güvenini kazanalım.Sonra organize olup pankartlar besteler imza kampanyaları basın açıklaması ... ne gerekiyorsa yapılır.İletişim kurulmadan olmaz.
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2013 saat 19:58
 Stadın yarısı Halilin adını bile duymamıştır , yarısınında umrunda değil zaten...

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2013 saat 21:29
Alıntı yapılan mkan_26

Koca bir sezon hiç bir maça gitmeyip bu konu başlığını gördükten sonra sırf protesto olcak diye bu maça gittim. Açık tribündeydim. Futbolcular Sahaya çıkarken tek başıma Yönetim İstifa diye bağırmaya başladım. Ve yemin ediyorum bayada bağırdım.Ama öyle bir oldumki orada sadece ben bağırdım ve hiç kimse eşlik etmedi. Eşlik etmeyi bıraktım herkes dönüp sen napıyorsun ya dercesine bana baktı. Olmaz böyle şey ya resmen taraftar bitirilmiş. Şunu tüm kalbimle söylüyorum takım artık ister küme düşsün ister şampiyon olsun hiç umrumda değil maçları tv den dahil izlemicem.
Eskişehirspor ve Eskişehirspor taraftarı BİTMİŞTİR/BİTİRİLMİŞTİR. Neferide, yönetimide biyerlerine kına yaksınlar artık.
Ve kimse bana yok nefer şöyle yok nefer böyle diye lak lak yapmasın.Gerçek eskişehirpsor taraftarı takımını düşünen taraftar bugün yönetimi protesto eterdi. Protesto olsaydı eğer inanın tüm açık eşlik ederdi. Nefer istese açığı herdaim buna teşvik eder. İstemiyolar ve bugün gördümki hallerindende çok memnunlar.
Sevgili Çok takımını düşünen taraftar arkadaşlarım Çarşamba Türkiye kupasıda elden gidince artık ne bahane üreteceksiniz merakla bekliyorum ?
Acı ama gerçek bugünden sonra tüm kalbimle takımımın küme düşmesini çok istiyorum. Şu rezil günlerde olmaktansa 2.ligde maltepesporla oynamak en güzeli. Böyle rezil yönetime sahip olmaktansa 2.ligde başkan olcak adam bulamamak daha iyi. Böyle paraya tapan taraftarla süper ligde olmaktansa 2.ligde inegölle oynayıp açığın altında ıslanıp deli gibi sadece renklere aşık olan taraftarla maça gitmek en iyisi.
Vallahi ben çok özledim 2.lig günlerimizi, böyle rezil bir şekilde süper ligde yer aldıkça...

helal olsun kardeşim hislerime tercüman oldun.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2013 saat 22:56
Kocaeli,Sakarya, Ankaragücü gibi olmadan ALLAH'ın izniyle bir kurtulsak şu yönetimden. taraftar olarak bizlerin basireti bağlanmış bişey yapabilecek gibi değiliz önder olacaklar en arkada duruyor, gruplar fos takım huzursuz, borçların ne durumda olduğunu kimseler bilmiyor, stad işi şehir efsanesine döndü, gelecekler değil gidecekler konuşuluyor, ne olduğu belli olmayan adamlar yönetimde kısacası gelecek beni korkutuyor.
ES-ES
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2013 saat 23:02
Peki yarın kupadan elenirsek istifa dememek için başka bir bahanemiz kalıyor mu arkadaşlar
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2013 saat 23:34
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Peki yarın kupadan elenirsek istifa dememek için başka bir bahanemiz kalıyor mu arkadaşlar

öbür sezon şampiyo n olma ihtimalimiz var
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2013 saat 23:43
Yarın inşallah nefer falan gelmez. Yalnız bıraksınlar takımı bir gün de bişey olmaz. Biz de kalan 300-400 kişi adam gibi bağırırız inşallah istifa diye.

Bu arada kesinlikle Mehmet Güven'i çağırmalıyız tribüne. Ne kadar beğenmesem de yapılan ayıptı ve bize yakışan özür dilemektir. Biz Can Cumhur Bozacı'yı, Fahri Tatan'ı bile ıslıklamadık. Birilerinin provakasyonuyla o formayı giyen kimseyi ıslıklamamalıyız.
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2013 saat 00:20

İstenen, alınan menfaatlerin her zaman bir bahanesi olma ihtimali vardır.
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2013 saat 01:02

Kalmaz mı kongre olacak nasıl olsa orda belli olur...( Bu sözde nefer tribün liderlerinden birinin sözü)
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2013 saat 05:43
hani istifa?
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 49>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır