eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Pazar günü , ( YÖNETİM ) İSTİFA günü

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 49>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
Online Durum: Offline
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 19:07
Alıntı yapılan 26Captain26

Arkadaşlar bence burada bu konuya destek verenler bir yerde buluşup maça beraber girsinler... Eğer böyle olmazsa dağınık dağınık istifaya girmek hem çok zor olur hemde "BAZI MALUM KİŞİLER" oradan buradan başlatılmaya çalışılan sesleri bastırabilir. Bence kesinlikle yer ve zaman verilip buluşulup öyle gidilmeli!!!!

BandoEsesin üstündeki bölümde toplanalım
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 19:48
herkes twitterda paylaşsın #PAZARgünüISTIFAgünü
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 19:57
Bu çağdışı yönetim şeklini EsEs'imize yakıştıran varsa tepki vermesin pazar günü .
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 20:29
hafta sonu protesto için bu seneki ilk ve son maçıma gidicem
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 20:31
Eskiden tesisler basılırdı, şimdi TT çalışması yapılıyor...
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 21:21
Sırf istifa diye bağırabilmek için inşallah Eskişehir'e geliyorum.
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 21:28
birlikte gidilsin. ikinciside 3lü istifa diye baslasınn! süper fikir
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
solkanat Liste gör
Yazar

yalın
Yer: istanbul
  Alıntı solkanat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 21:39
Kesinlikle birlikte gidilmeli ve stadın aynı yerinde buluşulmalı renktaşlar. BandoEses üstü bence en matıklı seçim ama bir arkadaşımızın dediği gibi futbolculara onlarla bir ilgisi olmadığınında mesajı vermeliyiz.Haydi EsEs taraftarı evet belki eski günlerimizi mumla arıyoruz evet belki bu yönetim tesisleri bassan bütün şehri yaksan bile gitmeye razı değil  ama en azından pazar günü akşam yatağımıza yattığımızda bugün Eskişehirsporum için görevimi ve en doğru olanı yaptım diyebilelim.O üç bilete satılmış ve maalesef tribünlereden silemediğimiz içimizdeki irlandalılarada bu takımın gerçek sahibi ve destekçisi kim gösterelim. 
Maç boyunca durmadan istifa diye haykıralım. 
KÜFÜR ETME, ETTİRME! Eskişehirspor taraftarına yakışan tribün küfürsüz ve çoşkulu bir tribündür.
Yukarı
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı barmen_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 21:47
eğer pazar günü protesto yapılmazsa bu yönetim bu taraftarı iplememeye devam eder, çünkü ben size halilin kafasını söyliyim, bunlar naparsa yapsın en küçük bi güzellikte unutur bende yoluma bakarım zihniyetinde, bunun aksi olursa bu yönetime de artık son damlanın bardağa damladığı mesajını verir, ama beşiktaş maçında takım ilk dakika gol atar, taraftar da lay lay a başlarsa halilin işi on numara olur daha da çoooooookkkk sırtımıza semer vurup sağda solda ağızlarına bi parmak bal çalarım susarlar deyip gezer
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 22:21
bu buyuk taraftarın son sansı bjk macı ıyı protesto olursa susulmadan sureklı defolur gıder halıl yok yıne olmassa daha cok saclarımız dokulur krızlere gırerız bız
yonetıme destek
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 49>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır