eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Pazar günü , ( YÖNETİM ) İSTİFA günü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 49>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
genclik26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: United Kingdom
Online Durum: Offline
  Alıntı genclik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 16:45
Alıntı yapılan ProblemES?

Maça başlar başlamaz yönetim istifa sesleri yükselmeli bizim içimizdeki problemleri bilmeyen kişiler skorun sonucundan kaynaklanan tepkiymiş gibi algılıyorlar...Bu da yönetimın işine geliyor ve ulusal basına farklı lanse ederek tepki odağını farklı yerlere çekiyorlar..

Arkadaşım çok güzel özetlemişsin evet doğru insanlar bizim skor taraftarı olmadığımızı görsünler yeter artık bu klüp sizler yüzünden ne hallere geldi en önemlisi şike denilen olayda adının geçmesidir yoksa lig'den düşmek falan koymaz bizlere sizler bu klübü adam gibi yönetemediniz o yüzden HALİL ÜNAL ve EKİBİ İSTİFA
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 17:09
Benim bir fikrim var bence harika olur maça start düdüğü ile 3 lü çekıyoruz ya onu bu sefer çok kuvevvt lı herkez hep bır agızda 1 2 3 yönetim istifa yönemtim istifa diye bağırsak acayıp etkisi olur....
Yukarı
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Turkey
  Alıntı alabucak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 17:20
26. dakikada da stadı tümden boşaltcan tepki olarak
ŞİMŞEK
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 17:31
Maç düdüğü ile birlikte 3 lü yerine ;

Yönetim şıkşıkşık
İstifa şıkşıkşık

Laylaylaylaylaylaylayyyyyyyyyyyyyyy

İs - ti - faa - Etttttttttttttttttttt

Laylaylaylaylaylaylayyyyyyyyyyyyyyy

İs - ti - faa - Etttttttttttttttttttt
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
eseslibo Liste gör
Deneyimli Yazar

ibrahim
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslibo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 17:57
İstiklal marşından sonra çok güçlü yönetim istifa giricez aslında.. Sonra futbolcuları çağırıp arkanızda biz varız biz taraftarlar, bizler inandık sizler inanın tarzı bestelerle onların arkasında olduğumuzu gösterip, Yönetime sallayarak skor taraftarı olmadığımızı göstererek protesto etmemiz gerekir tam zamanıdır.
Yukarı
26Captain26 Liste gör
Usta Yazar

-EnEs-
Yer: İstanbul
  Alıntı 26Captain26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 18:19
Arkadaşlar bence burada bu konuya destek verenler bir yerde buluşup maça beraber girsinler... Eğer böyle olmazsa dağınık dağınık istifaya girmek hem çok zor olur hemde "BAZI MALUM KİŞİLER" oradan buradan başlatılmaya çalışılan sesleri bastırabilir. Bence kesinlikle yer ve zaman verilip buluşulup öyle gidilmeli!!!!
Yukarı
SalihSeçer Liste gör
Deneyimli Yazar

Salih Seçer
Yer: Aksaray
  Alıntı SalihSeçer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 18:22
Kongrede adam adaylık düşünüyor, siz de diyorsunuz İstifa. Bu iş olmaz beyler. Ben kazanacağından bile korkuyorum. 
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 18:32
Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
  Alıntı eskioğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 18:39
Taraftar Gerçek
Yönetim Sahtekar..
Bence bu sloganda Açık-Eskod karşılıklı yapılabilir....

Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2013 saat 19:06
çok iyi ya.
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 49>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır