eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sakaryaspor:1-Eskişehirspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 66676869>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2007 saat 18:50
Alıntı yapılan huso_26

Öncelikle o pankartta hedef gösterilen şeye bakmak gerekiyor,orada bir Kocaeli,takımımız...
burada yazan abilerimiz,arkadaşlarımız Sakarya'da bize küfür yoktu,tahrik eden bir şey yoktu,biz durup dururken küfür ediyoruz.Kabul alakası yokken küfür ettik ancak hiç mi onların suçu yok,98 yılında hiç mi kabahatları yok? Bu fotoğrafta hala bize karşı olduklarını bir kez daha göstermiştirler,benim bu fotoğrafı koymaktaki amacım ve söylemek istediğim şey;suçun her iki tarafta da olduğudur,daha geçenlerde  tatangaların sitesinde biris,kendisinin Eskişehirli olduğunu söyleyip yazdığı yazıyı hepimiz hatırlıyoruz.O yazıdada yine hedef bizdik,bu fotoğrafı koymak istemezdim fakat birilerine cevap verme ihtiyacı hissettim.

Sevgili Hüseyin;

Futbolda rakiplere takılmak futbolun bir gereği. Sen kazanırsın rakibinin taraftarını kızdırırsın, kaybedersin o seni kızdırır. Birbirine takılırsın. Kızdırmaya çalışırsın. Bunlar zaten futbolu güzel yapan, çekişmeyi güzel hale getiren. Bel altına vurmadıktan sonra bunlara hoşgörü ile bakmak gerekir. Keşke tribünlerdeki atışmalar küfürle, kavgayla, dövüşle olacağı yerde böyle zeka gerektiren karikatürlerle, zeka gerektiren bestelerle olsa. O pankartta bir küfür yazsa haklısın tepki gösterelim ama hoş bir gönderme yapmışlar. Bunda kızacak birşey yok bana göre.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2007 saat 18:55
  Benim zaten amacım,Sakarya'ya karşı tepki koyalım yok buna karşılık verelim gibisinden değil,tek amacım var o da iki taraflı düşünüp,bazı kişilere cevap verme özelliği taşıyor.
Yukarı
vahap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

vahap
Yer: Turkey
  Alıntı vahap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2007 saat 16:16
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan huso_26

Öncelikle o pankartta hedef gösterilen şeye bakmak gerekiyor,orada bir Kocaeli,takımımız...
burada yazan abilerimiz,arkadaşlarımız Sakarya'da bize küfür yoktu,tahrik eden bir şey yoktu,biz durup dururken küfür ediyoruz.Kabul alakası yokken küfür ettik ancak hiç mi onların suçu yok,98 yılında hiç mi kabahatları yok? Bu fotoğrafta hala bize karşı olduklarını bir kez daha göstermiştirler,benim bu fotoğrafı koymaktaki amacım ve söylemek istediğim şey;suçun her iki tarafta da olduğudur,daha geçenlerde  tatangaların sitesinde biris,kendisinin Eskişehirli olduğunu söyleyip yazdığı yazıyı hepimiz hatırlıyoruz.O yazıdada yine hedef bizdik,bu fotoğrafı koymak istemezdim fakat birilerine cevap verme ihtiyacı hissettim.

Sevgili Hüseyin;

Futbolda rakiplere takılmak futbolun bir gereği. Sen kazanırsın rakibinin taraftarını kızdırırsın, kaybedersin o seni kızdırır. Birbirine takılırsın. Kızdırmaya çalışırsın. Bunlar zaten futbolu güzel yapan, çekişmeyi güzel hale getiren. Bel altına vurmadıktan sonra bunlara hoşgörü ile bakmak gerekir. Keşke tribünlerdeki atışmalar küfürle, kavgayla, dövüşle olacağı yerde böyle zeka gerektiren karikatürlerle, zeka gerektiren bestelerle olsa. O pankartta bir küfür yazsa haklısın tepki gösterelim ama hoş bir gönderme yapmışlar. Bunda kızacak birşey yok bana göre.

tamamıyla katılıyorum...Thumbs%20Up
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li
Yukarı
vahap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

vahap
  Alıntı vahap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2007 saat 16:18
Alıntı yapılan huso_26

Demek Sakaryaspor taraftarı bu sürtüşmelere son vermiş,maçtada hiç küfür etmemiş,sanki tek suçlu bizmişiz gibi konuşanlara işte buyrun üstteki fotoğrafla cevap...

ayrıca, benim bu fotodan anladığım kadarı ile, Süper Lige çıkmak için Bizi, Antalyayı, Kocaelini ve Futbol Federasyonunu rakip görüyorlar...
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li
Yukarı
antalyadanserkan Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
  Alıntı antalyadanserkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2007 saat 19:07
bu panlart ısını de bızden öğrendıler antalyada 3 2 yendığımız macta ta_tanga out pacalı don ın pankartını okurken heralde bu ısıde öğrenmısler:)
and olsun ki döneceğiz hesabı göreceğiz
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2007 saat 10:37
valla tribun golu yemisiz kesinlikle... adamlar kufretmemis birsey yapmamis sadece nukteli bir sekilde goruslerini diler getirmisler... simdi sira bizde ikinci yarida ki maca kadar zaman cok saksilari calistirmak lazim...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2007 saat 10:44
Alıntı yapılan darknESS

Şimdi sira bizde ikinci yarida ki maca kadar zaman cok saksilari calistirmak lazim...

Sen şimdiden pankartı düşünme,
biri çıkar zırt diye gündemi değiştiriverir.
O anki ahval ve duruma göre bir şey patlatırız.
# Direnmüdavim....

Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2007 saat 11:12
Pankarta bak bizi Tff yi, Jack bizi Joe , Antalyayı william , Kocaelinide avarel yapmışlar Big%20smile Aslında  güzel düşünlmüş bir pankart ama Daltonlar 4 kardeş sanki bir tff ile kardeşiz de :D  Antalya ile dost olsak onlarLa da kardeş değiliz :D Biraz daha yaratıcı olabilirlerdi. Neyse daha iyisini yapacağımıza eminim.
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2007 saat 13:51

biz pankart yaparsak  adamlara ancak doğum günü besteli pankart yaparız Tongue

nükte taşlama deyince bizim hayal gücümüz anca bu kadarına yetiyor, içinde küfür olmazsa kesmez bizi maalesef..
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2007 saat 14:12
Alıntı yapılan enES26

biz pankart yaparsak  adamlara ancak doğum günü besteli pankart yaparız Tongue

nükte taşlama deyince bizim hayal gücümüz anca bu kadarına yetiyor, içinde küfür olmazsa kesmez bizi maalesef..

Hatta akılları yetmediği gibi,akıllılara danışıp  ne yapalım diyecek kadar da akılları çalışmaz..Akıllarını çalıştırdıkları tek şey de küfürdür...Onun da cezasını hepimiz camiamız çeker...Ouch
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 66676869>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır