Sayfayı yazdır | Close Window

Sakaryaspor:1-Eskişehirspor:0

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=419
Yazdırma tarihi: 20/May/2024 saat 09:49
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Sakaryaspor:1-Eskişehirspor:0
Gönderen: karargah
Konu: Sakaryaspor:1-Eskişehirspor:0
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 18:07
Sakaryaspor- ESKİŞEHİRSPOR

20.10.2007 Cumartesi

Sakarya ATATÜRK Stadı

Saat:16.00

D Spor Canlı

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!

Yanıtlar:
Gönderen: ercan26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 18:09
Adıyla şanıyla alnımızın akıyla vede net bir skorla galip olarak döneceğimizi düşünüyorum.

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 18:11
zor maç..gerçi bu ligte her maç zor ama ,2-1 alırız gibime geliyor.inşallah yanılmam...

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 18:12
altay maçınıda ben açmıştım. inşallah bu maçtada uğur getiririm ve ne olursa olsun alırız bu maçı

-------------

Gönderen: redES
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 18:14
Benim fikrim bu maça taraftarın gitmesidir. Önlemi  emniyet yetkilileri alırsa kolay kolay olay çıkmaz. İşin kolayı taraftar gelmesin uğraşmayalım. İki valilik ve iki yönetim karşılıklı tedbirleri görüşür, tansiyon düşürücü açıklama yaparlarsa bu deplasmana gidilir.

Forum üyelerine düşen görev ise sakarya'nın sayfalarında bize şunu dediler, şunu yazmışlar diyekopya yapmamaları. Merak eden girer bakar ne yazmışlar diye.

Bence, üyelikler devam ediyor mu bilmiyorum ama 1 haftalığına üyelikler askıya alınırsa da fena olmaz.
Futbolda seyirci varsa güzel olur. Gönlüm maça gidilmesinden yana.
En kötü beraberlikle dönersek maç başı 2 puan ortalamasını tutturmuş oluruz.
3 puan tadından yenmez.Wink

-------------
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 18:21

Bence de bu maça taraftar gitmeli...Sakarya emniyeti taraftar zapdetme konusunda bizim emniyetten ders alabilir...Biber gazı vs. Big%20smile

Gİ-DE-CE-ĞİZ!!!

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 18:34

TFF 1.LİG 9.HAFTA

20 EKİM 2007 CUMARTESİ

Ev Sahibi Takım Misafir takım Stat Saat

ORDUSPOR

KARŞIYAKA

19 EYLÜL

14.00

İSTANBULSPOR (MARMARASPOR A.Ş.)

MARDİNSPOR

B.PAŞA ÇETİN EMEÇ

15.00

SAMSUNSPOR

GAZİANTEP B.Ş.BLD.SPOR

19 MAYIS

15.00

ALTAY

KARTAL

ALSANCAK

15.00

KAYSERİ ERCİSESPOR

ELAZIĞSPOR

B.Ş.BLD. ATATÜRK

15.00

ANTALYASPOR A.Ş.

GİRESUNSPOR

ATATÜRK

15.00

KOCAELİSPOR

BOLUSPOR

İSMETPAŞA

15.00

SAKARYASPOR A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR

ATATÜRK

16.00

21 EKİM 2007 PAZAR REFERANDUM

22 EKİM 2007 PAZARTESİ

DİYARBAKIRSPOR

MALATYASPOR

ATATÜRK

19.00

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: veli_26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 18:41
bu  maçı d spor verecekmi arkadaşlar

-------------
ANADOLU YILDIZI

Gönderen: Es-Es_Bruksel
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 18:49
Sira simdi sakarya'da o buyuk gun yaklasiyor...
Tum yurekler seninle es-es'im simdi tam zamani...

Gönderen: emrESES_26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 18:55
İşte aylardır bekledıgımız maç.
Hemde öyle bir maç ki Lig A'nın en önemlı maçı
Zirve mücadelesi yani.
Biz 3-0 galıp gelmişiz ve Sakarya deplasmanına gidip destek verecegız ama
Taraftar yasagı falan var diyorlar Böyle bir zihniyet istemıyoruz.
Al önlemini emnıyet. Sen istersen olay cıkmaz ama sen işin kolayına kacıyorsun.
Bu deplasman cok önemli kesinlikle gidip 3 puan almalıyız.
Eger seyıirci yasagı olmaz ise
Bize ayrılan yerın full doalcagından şüphem yok!.

Bu arada dikkatimi çekti. Her hafta c.tesi - pazar - p.tsei günlerı maçlar olurdu
D spor 3 maçı canlı yayınlardı
Bu sefer 2 gun var nasıl olcak canlı yayın bilen vr mı ?

-------------
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES

Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 18:57
Alıntı yapılan EsEsliyim

TFF 1.LİG 9.HAFTA

20 EKİM 2007 CUMARTESİ

Ev Sahibi Takım Misafir takım Stat Saat

ORDUSPOR

KARŞIYAKA

19 EYLÜL

14.00

İSTANBULSPOR (MARMARASPOR A.Ş.)

MARDİNSPOR

B.PAŞA ÇETİN EMEÇ

15.00

SAMSUNSPOR

GAZİANTEP B.Ş.BLD.SPOR

19 MAYIS

15.00

ALTAY

KARTAL

ALSANCAK

15.00

KAYSERİ ERCİSESPOR

ELAZIĞSPOR

B.Ş.BLD. ATATÜRK

15.00

ANTALYASPOR A.Ş.

GİRESUNSPOR

ATATÜRK

15.00

KOCAELİSPOR

BOLUSPOR

İSMETPAŞA

15.00

SAKARYASPOR A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR

ATATÜRK

16.00

21 EKİM 2007 PAZAR REFERANDUM

22 EKİM 2007 PAZARTESİ

DİYARBAKIRSPOR

MALATYASPOR

ATATÜRK

19.00

maç 19.00 da değilmi?

-------------

Gönderen: 26-eses-26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 19:01
Sakarya deplasmanından puan ya da puanlarlar dönmek çok önemli. Diğer önemli tüm rakiplerimize puan kaptırdık. Sakarya deplasmanından en azından bir puanla dönmeliyiz. Şampiyonluk yolunda rakibimiz olan takımlardan da puan almalıyız.

Ordu-Karşıyaka
Sakarya-ESES
Diyarbakır-Malatya maçları canlı yayınlanacak diye biliyorum.

-------------

Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 19:05
Karargah

Birincisi maç pazar değil cumartesi günü çünkü pazar günü referandum var ikincisi 19.00 da değil 16.00 da yukarıdaki program TFF sitesinden alınmıştır....

-------------

Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 19:05
Alıntı yapılan emrESES_26

Bu arada dikkatimi çekti. Her hafta c.tesi - pazar - p.tsei günlerı maçlar olurdu
D spor 3 maçı canlı yayınlardı
Bu sefer 2 gun var nasıl olcak canlı yayın bilen vr mı ?

Malatya-sakarya maçının yayınlanması rakibi izleme olanağı veriyor. 22 pazarteside d.bekir-malatya maçı gene bi sonraki evimizde oynayacağımız  d.bekir'i izlememize imkan kılacak.

ORDUSPOR

KARŞIYAKA

19 EYLÜL

14.00

SAKARYASPOR A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR

ATATÜRK

16.00

Maçlarının başlama saatleri diğerlerinden farklı olduğu için bu maçların yayınlanma ihtimalleri yüksek diye yorum yapılmıştı daha önce.

-------------

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 19:34
97-98'de Eskişehir'de çıkan olaylar unutulacak cinsten değildi gerçekten, 2 ilin Valiliği de bu olayları biliyor ki, taraftar götürülmemesi için girişimlerde bulunuyorlar. Büyük ihtimallle o doğrultuda karar çıkar.
Sakarya Emniyeti'nin çok pasif kaldığını, deplasman taraftarına güvenlik sağlayamadığını bilyorum. Alınacak karar da bunun da etkisi var sanırım.
Eğer yasak çıkmazsa, Sakarya'da bize ayrılan tribün doldurulur.
Açıkcası geçe sezon Sakaryaspor'un düşmesini istememiştim, bir aşağı bir yukarı benim de başım döndü. Bu sezon da iyi başladılar. Ama bizim takım da iyi, Sergen'in 2 haftadır formunu yakaladı, yine maçın kilit adamı olacak. Galibiyetle dönebiliriz..

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 19:54
Alıntı yapılan EsEsliyim

Karargah

Birincisi maç pazar değil cumartesi günü çünkü pazar günü referandum var ikincisi 19.00 da değil 16.00 da yukarıdaki program TFF sitesinden alınmıştır....

abi sanki fırça atar gibi yazmışsın Wink

-------------

Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 19:57
Alıntı yapılan karargah

Alıntı yapılan EsEsliyim

Karargah

LOLLOL

Yok benim fırçam bu kadar sevecen olmaz...Big%20smileBig%20smile..Fırça atmadım alınma..

-------------

Gönderen: muhammed
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 20:03
sakaryayı yenebilecek gücümüz var
YE-NE-CE-GİZ

-------------
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 20:08
Sakarya maçından puan yada puanlar almalıyız.Bu maç Antalya ve Malatya maçlarına benzememeli.
En kötü ihtimalle beraberlik alırız.Gerçi Sakarya henüz kuvvetli takımlarla oynamadı.Yarın T.Direktörsüz Malatya ile oynayacaklar.Normal şartlarda Malatyayı yenmeleri doğaldır.Malatya da yönetim,teknik kadro yok.Bu maç Sakarya için ölçü olamaz.Bizim maç ölçüdür.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderen: StS
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 20:12
Sakarya'yı inşallah yeneriz yenemesekte, yenilmeyelim.

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 20:21

Bu ligde bizi yenenin hali duman oluyor. Sakaryaspor önce bi düşünsün yani bizle oynamadan. Şimdiye kadar sadece Antalyaspor ve Malatyaspor'a yenildik. Bu iki takım bizi yendikleri maçlardan sonra galibiyet yüzü göremediler.

Malatyaspor
Malatyaspor: 2  Eskişehirspor: 1
Kartalspor: 1  Malatyaspor: 0
Malatyaspor: 0  Giresunspor: 1
Altay: 1  Malatyaspor: 0

Antalyaspor
Antalyaspor: 3  Eskişehirspor: 1
Kocaelispor: 2  Antalyaspor: 0
Antalyaspor: 1  Kartalspor: 1
Orduspor: 3  Antalyaspor: 3

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: ccigarr
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 20:22
ne diyim işte 2 haftadır uğurum tuttu .Approve
Gene yenilcez diyorum bu maç kazanamayız sakarya yener.

-------------
haramilerin saltanatını yıkacağız...

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 20:35
Alıntı yapılan omerbihlar

Bu ligde bizi yenenin hali duman oluyor. Sakaryaspor önce bi düşünsün yani bizle oynamadan. Şimdiye kadar sadece Antalyaspor ve Malatyaspor'a yenildik. Bu iki takım bizi yendikleri maçlardan sonra galibiyet yüzü göremediler.

Malatyaspor
Malatyaspor: 2  Eskişehirspor: 1
Kartalspor: 1  Malatyaspor: 0
Malatyaspor: 0  Giresunspor: 1
Altay: 1  Malatyaspor: 0

Antalyaspor
Antalyaspor: 3  Eskişehirspor: 1
Kocaelispor: 2  Antalyaspor: 0
Antalyaspor: 1  Kartalspor: 1
Orduspor: 3  Antalyaspor: 3

Omer, guzel bir tesbit olmus Embarrassed

Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 20:38
Alıntı yapılan EsEsliyim

Alıntı yapılan karargah

Alıntı yapılan EsEsliyim

Karargah

LOLLOL

Yok benim fırçam bu kadar sevecen olmaz...Big%20smileBig%20smile..Fırça atmadım alınma..

yok be abi alınırmıyım şakasına dedim.

-------------

Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 20:54
Bu maçta bizim bir başka avantajımız;biz pazar günü oynadık,Sakarya p.tesi oynuyor.
1 gün 1 gündür.Biz daha çok dinlenmiş olacağız.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderen: es-scre@m
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 21:56

Arkadaşlar sakarya neyin nesidir ki bu kadar abartılıyor tamam süper lige çıktı ve düştü  düşüşünün nedeni eydi başarısızlık biz de bu başarısız takımı devireceğiz biz boşu boşuna bu takımı büyütüyoruz bu takım hiçbirişe yaramaz he  ligde bizim üzerimizde olabilir nedeni ligimizde bulunan takımların başarısızlığı ama cumartesi günü diğer takımlar gibi yenemeyeceği  bir karşılaşmaya çıkıcak bu karşılaşma iki takım içinde çok önemli bir maç olucak ligdeki yerler değişicek hadi bakalım hayırlısı ne diyelim eses e her zaman tam destek hep destek . . ..

birde taraftar sıkıntısı var yaw kardeşim sakarya yine bir oyun peşinde uyanamadınız mı daha ? bizim tarafta gitmicekmiş gitmeyince onlar için daha ii olucak tam destek vericekler stadda bi kere bile eses sesi çıkmıcak olar bunu istiyor uyanın millet takımı binlerce kişini arasında ezilmeye bırakıyosanız bırakın saadaki 11 kişi binlerce taraftarın sakarya die her bağırışında bir eses sesi duymak isticek ama nolcak ? ? ? sakaryaya seyirci gitmezse büyük ihtimal kaybederiz gibi me geliyo

selametle . . .

-------------

Gönderen: tatarinho
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 22:15
Alıntı yapılan es-scre@m

Arkadaşlar sakarya neyin nesidir ki bu kadar abartılıyor tamam süper lige çıktı ve düştü  düşüşünün nedeni eydi başarısızlık biz de bu başarısız takımı devireceğiz biz boşu boşuna bu takımı büyütüyoruz bu takım hiçbirişe yaramaz he  ligde bizim üzerimizde olabilir nedeni ligimizde bulunan takımların başarısızlığı ama cumartesi günü diğer takımlar gibi yenemeyeceği  bir karşılaşmaya çıkıcak bu karşılaşma iki takım içinde çok önemli bir maç olucak ligdeki yerler değişicek hadi bakalım hayırlısı ne diyelim eses e her zaman tam destek hep destek . . ..

birde taraftar sıkıntısı var yaw kardeşim sakarya yine bir oyun peşinde uyanamadınız mı daha ? bizim tarafta gitmicekmiş gitmeyince onlar için daha ii olucak tam destek vericekler stadda bi kere bile eses sesi çıkmıcak olar bunu istiyor uyanın millet takımı binlerce kişini arasında ezilmeye bırakıyosanız bırakın saadaki 11 kişi binlerce taraftarın sakarya die her bağırışında bir eses sesi duymak isticek ama nolcak ? ? ? sakaryaya seyirci gitmezse büyük ihtimal kaybederiz gibi me geliyo

selametle . . .
Bence Sakarya yı bu kadar küçümüsemeyelim,yıldız futbolcuları bizim kadar çok değil ama takım oyununu çok iyi oynuyorlar,özellikle kendi sahalarında çok etkililler...amaç tabiiki galibiyet ama Maçın gidişatına göre beraberlik de iyi bir sonuç olabilir bizim için...

-------------
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..

Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 22:45
Bence Sakaryadan korkulacak bir durum yok.Sakaryaspor bu güne kadar denk takımlarla oynamadı.Malatya maçında gücü biraz belli olacak.Sonrasına bakacağız.

-------------

Gönderen: sa026
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 22:53
Maçı kazanacağımızı umuyorum en kötü sonuç beraberlik olur....İyi bir hava yakaladık sakaryanın gücü bize yetmez...

-------------
"Irkına, vatanına, tarihine ihanet etmiş olan efrad ve akvamın hiç birini unutma Türk oğlu!...
Unutma!...Ve affetme."

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 23:21
bence bu maça taraftar gitmeli ve yıllardır süren bu iki komşu kentin anlamsız  sürtüşmesi sona erdirilmeli..olan olmuştur elbette sakaryalılar sütten çıkmış ak kaşık değiller ama bu sürtüşmeyi devam ettirmenin ne bize nede onlara faydası var..

maç gelince ortada bir maç olur diye düşünüyorum..defansif anlamda en az hatayı yapan maçı alacaktır..eğer bu hafta speedy serkan da oynarsa galibiyete daha yakın oluruz

umarım ve dilerim centilmenlik ruhu içersinde kazasız ,belasız ,sakatlıkların olmadığı bir maç olur

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 23:27
Alıntı yapılan tepebaşılı26

bence bu maça taraftar gitmeli ve yıllardır süren bu iki komşu kentin anlamsız  sürtüşmesi sona erdirilmeli..olan olmuştur elbette sakaryalılar sütten çıkmış ak kaşık değiller ama bu sürtüşmeyi devam ettirmenin ne bize nede onlara faydası var..

maç gelince ortada bir maç olur diye düşünüyorum..defansif anlamda en az hatayı yapan maçı alacaktır..eğer bu hafta speedy serkan da oynarsa galibiyete daha yakın oluruz

umarım ve dilerim centilmenlik ruhu içersinde kazasız ,belasız ,sakatlıkların olmadığı bir maç olur

Emin ol bu anlamsız sürtüşmesini bir çok kişi de istiyordur ama bence çok zor hatta imkansız bir şey...Sakaryalı arakadaşın vefatında düzelir gibi oldu ama sonra yine değişen bir şey olmadı,olacak gibi de gelmiyor bana...

-------------

Gönderen: enES26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 23:30
maçı D smart verecekmi naklen?

-------------

Gönderen: emrESES_26
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 23:38
Alıntı yapılan tepebaşılı26

bence bu maça taraftar gitmeli ve yıllardır süren bu iki komşu kentin anlamsız  sürtüşmesi sona erdirilmeli..

İki komşu kent mi ?

-------------
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 23:53
Son haftalarda aldığımız güzel skorlarla baya bi düzlüğe çıktık.Sakarya zor bi deplasman diri bi takım kendi sahasında kolay kolay puan vermiyor ama esesimiz puan için baya bi savaşır.Sakaryaya taraftar götürme yasağı gündemde ve büyük bi ihtimalde götürülmeyecek.Maç her sonuca açık beraberlik bile bizim işimize yarar.Başarılar ESESİM

-------------

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 14/Eki/2007 saat 23:56
Alıntı yapılan enES26

maçı D smart verecekmi naklen?

maç saatimizin farklı olması bizim maçımızın yayınlanma ihtimalini arttırıyor ama yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda kesin bir bilgi verebilecek biri var mı? tff nin sitesinde de hala bütün maçlar aynı tonda yazılı..

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 00:02
8 maçın 3'ünde puan kaybettik 3'ü de DSpor'da yayınlandı nedir bu uğursuzlukOuch

-------------

Gönderen: ESserdarES
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 00:02
bugünkü oyunu sakarya maçındada sergilersek galibiyet zor değil.

-------------
alsada bu sevda canımızı
hayatın anlamı SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: bilal
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 02:42
bizim maçı vermicek de hangi maçı vercekler ya gerçi bu dsmartın akılsız işlerine akıl sır ermez ama ... Confused

-------------
AŞIK ETTİ SEVDAN BENİ...

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 02:52
Sakarya kendi evinde oynadigi 4 macta 4-1 (Kocaeli), 3-0 (Karsiyaka), 4-0 (Elazig) ve 3-2 (Mardin) goller atarak aldi her macini. Bu acidan bakildiginda da cok zevkli bir mac olacak bizim macimiz. Son maclarinda goller yemege de basladilar. Insallah bol gollü galibiyetle Sakaryanin havasi söner bu hafta. Yarinki Malatya macindaki sonuc ta onlarin ESESimiz karsisinda motivasyonunu ve performansini etkileyecektir. Ben bu maci da alacagimiza inaniyorumSmile 

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 02:53
Alıntı yapılan ES_Kadir

8 maçın 3'ünde puan kaybettik 3'ü de DSpor'da yayınlandı nedir bu uğursuzlukOuch

Aslında böyle hurafelere pek inanmazdım ama hakikaten bu kanalın verdiği maçlarda puan kayıpları yaşadık

-------------

Gönderen: ŞaHiN
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 09:24
Sakaryaspor evinde oynadığı 4 maçıda kazanmış. Attığı 17 golün 14 ünüde evinde oynadığı maçlarda atmış.  Dileğim bu seriyi bizim bozmamız...

Sakarya 4 - 1 Kocaeli
Sakarya 3 - 0 Karşıyaka
Sakarya 4 - 0 Elazığ
Sakarya 3 - 2 Mardin

-------------

Gönderen: winterwind
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 09:30
Sakaryanın maç istatistiklerine bakıldığında gol atmada zorluk çekmediği ama bir o kadarda kalesindede gol görebilen bir takım.Bu da forvetlerinin becerikli defansının ve kalecisinin açık verdiği anlamına gelir.O halde ES-ES in forveti mutlaka gol yada goller bulacaktır.O halde kalecimize ve defansımıza büyük iş düşüyor.Kimbilir belkide çok golü bir maç olacak.
 ES-ES Sakarya deplasmanından en az 1 puanla dönse bile bizim için bu kayıp olmaz.

-------------
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.

Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 09:50
sakarya nın bugun daha malatya maçıda var..
adamlar malatyada maç yapacaklar dönecekler  ve cumarteside bizimle oynayacaklar v.s inş. karşımızda yorgun bir sakarya buluruz..
Dileyelim bugünkü maçları bol kartlı geçsin :)

-------------

Gönderen: eses260
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 10:43
Arkadaşlar fazla hayalci olmamak lazım sakarya maçı üç ihtimalli bizim bu maçı almamız için sergen ve fatih in gününde olması lazım  coşkununda istekli olması lazım ancak ozaman alabiliriz yinede sakaryaya yenilsekte fazla birşey değişmez  normal bir sonuçtur bunun 2.dönemi var  ama diyorumya istekli bir sergen ,fatih ve coşkun  alamayacağımız maç yok

Gönderen: uselen26
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 10:53
Sakarya maçında çok dengeli ve dikkatli oynamak lazım.... Deplasman maçlarında hakemler bizi pek kollamıyor...Öncelikle maçı 11 kişi sürdürmek çok önemli... Sakaryada psikolojik bir savaş yaşanacak.... Defansımıza ve kalecimize çok iş düşecek...Altay maçında defansta Zaferin ne kadar gerekli olduğu görüldü...Kademede tüm topları karşıladı...Kalecimizde giderek iyi oynamaya başladı ve havaya girdi.... Orta sahada aksayan Mehmet Akif ve Mustafanın yokluğunda yerine oynayan futbolcular iyi performans sergiledi....Forvette ise coşkun güzel oynamasına rağmen Ömer biraz aksıyor ama kötü değil...Metin hoca toplara biraz sert girmemesi gerektiğini öğretse Serdara, Coşkun -  Serdar ikilisi de forvette çok iyi çünkü serdar çok hırslı oynuyor ve fiziği çok güçlü...Ama bazen toplara hırsından dolayı biraz sert giriyor ve kart görme potansiyeline sahip....      

-------------
Uğur

Gönderen: kozakcı
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 11:00

sakaryadan üç puan alabilirsek çok mükemmel olur bu alacağımız üç puan bizi sakarya kartal maçının sonucunda lider olabiliriz bu arada sakarya malatya maçında sakarya puan kayberse altı paunlık bir galibiyet olur bizim için altay maçı

-------------
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.

Gönderen: pop corn
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 11:01

Sadece bu yıl değil, geçtiğimiz yıl da D spor'un verdiği maçlardan bir tek Kocaelispor maçını kazanmıştık.

Bir de beyaz forma'nın uğursuzluğuna inanıyorum ben, umarım Sakarya'da giymezler.

-------------
slogan bulamadım.

Gönderen: kadirgulen
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 11:04
eskişehirden organizasyon olmasa da ben ve benim gibi marmara bölgesinde yaşayan çok sayıda insan bu maçta mutlaka takımın yanında olacaktır.

-------------
KKŞ

Gönderen: dolpinesk
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 11:21
Alıntı yapılan eses260

Arkadaşlar fazla hayalci olmamak lazım sakarya maçı üç ihtimalli bizim bu maçı almamız için sergen ve fatih in gününde olması lazım  coşkununda istekli olması lazım ancak ozaman alabiliriz yinede sakaryaya yenilsekte fazla birşey değişmez  normal bir sonuçtur bunun 2.dönemi var  ama diyorumya istekli bir sergen ,fatih ve coşkun  alamayacağımız maç yok
Kısacası altay maçında oynanan futbolun fotokopisi olması lazım.

-------------

Gönderen: ZEFEX
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 11:25
Alıntı yapılan AzTecK

Alıntı yapılan ES_Kadir

Aslında böyle hurafelere pek inanmazdım ama hakikaten bu kanalın verdiği maçlarda puan kayıpları yaşadık

Kaybettiğimiz  Antalyaspor maçını Dspor yayınlamadı.Böyle gereksiz takıntılar yapmayalım.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 11:29
Erken final denilebilecek bir maç  iki takım da çok gol atan az gol yiyen bir görüntü çizdi. Görünüşe göre gollü geçmesi beklenen bir maç ama golü atanda üstüne yatabilir, son dakikaları çok iyi oynamamız gerekli.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderen: bozturk
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 11:37
Alıntı yapılan hutemel

Erken final denilebilecek bir maç  iki takım da çok gol atan az gol yiyen bir görüntü çizdi. Görünüşe göre gollü geçmesi beklenen bir maç ama golü atanda üstüne yatabilir, son dakikaları çok iyi oynamamız gerekli.

Aslında onlar az gol yiyor gibi gözüksede aşağıda Bizim Sakarya Gazetesinden(Bizim Sakarya derken bizim Sakarya Gazetesi değil,Sakaryanın yerel gazetesi olan.Smile) Hamit Aydın'ın yazısından durumun hiçte öyle olmadığı gözüküyor.
http://www.bizimsakarya.net/index.php?page=kose&yn=38 - http://www.bizimsakarya.net/index.php?page=kose&yn=38

Bu yazıda Mardin maçını yorumlamış ama daha önce 3-0 yendikleri Karşıyaka maçında da Karşıyaka ilk yarıda yakaladığı net pozisyonları gole çevirseymiş maç çok farklı bitecekmiş Karşıyaka lehine.Çoğu maç benzer şeyleri yaşamış Sakareya ve hep kaleci bora maçı çevirmiş.

Gönderen: esesim
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 12:16
Bu maçın beraberlikle sonuçlanacağını düşünüyorum. Kalecimiz gününde olursa ve Sergen faktörü Kartal ve Altay maçlarında olduğu gibi canlı kalabilirse bu maçı da kazanıp zirveye çıkarız gibi geliyor bana.

-------------
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!

Gönderen: muhammed
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 12:20

Eskisehirsporunda Sakaryasporunda defanslarının cok iyi oldugu söylenemez özellikle Eskisehirspor deplasmanda oynadıgı  maclarda cok basit defans hataları yapıyor Zaferin artık ilk 11 de olusu umarım defans sorununa cözüm olacaktır 

-------------
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden

Gönderen: target26
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 14:40

üç ihtimalli bir maç  bu apaçık ortada kısacası maçın olduğu gün disiplinil dikkatli oynayan ve şansı yanında olan takım kazanacaktır..umarım bu takım ES-ESİM olur..şunuda söylemeliyimki bu maç ummadığımız skorlada bitebilir.(iyi yöndeWink)

-------------
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!

Gönderen: oneman
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 14:51
1-4 maç bizim

-------------
Her Zaman ESES

Gönderen: ashanye
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 14:52
Maç günü Sakaryada sağanak yağışlı görünüyor.Şimşekler çakacak demekki.

-------------
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.

Gönderen: ferruh
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 19:59
selam arkadaslar.ben hollanda amsterdam sehrinden ferruh.sakaryaliyim ve sakaryasporluyum,bi suredir formunuzu takip ediyorum ve guzel bi site oldugunu soyleyebilirim, tabii seviye dusmez ise.gelecek hafta sakaryada oynanacak macin nasil bitecegini bilemem fakat sizlerde biliyorsunuz ki bu rekabet bi maclik veya iki maclik degildir gonlum sakaryanin kazanmasindan yana tabiiki ama boyle maclarin su yasadigimiz zorgunlerde kavga yerine dostluklari baslatan  maclar olmasini diliyorum.ben sik sik tr ye gelip sakarya maclarini takip ederim,eskisehir gibi gelenegi olan takimlarin maclari her zaman guzeldir bi de iddali maclar olursa,son olarak insaalah eskisehir taraftari sakaryaya gelir ve sonucu ne olursa olsun dostluk mesajlari verilir.simdiden sizede sakarya macinda basarilar.

Gönderen: SUATESES
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 20:26
Alıntı yapılan esesim

Kalecimiz gününde olursa ve Sergen faktörü Kartal ve Altay maçlarında olduğu gibi canlı kalabilirse bu maçı da kazanıp zirveye çıkarız gibi geliyor bana.
"Giresun ve Altay maçlarında olduğu gibi" yazacaktın galiba Selahattin abiTongue Körfeze gelmezsen, kendini özletirsen olacağı budur abi. Şaşırman normal çünkü senin balık yeme vaktin geldi de geçiyor bile. Allahtan Chelsea maçında olduğu gibi yazmadınLOL

-------------
Körfezin Kırmızı Şimşekleri

Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 20:32
Esesime bu maçta başarılar.sakarya kendi sahasında iyi oynuyor.rahat ve bol pozisyona giriyor.defansımıza çok iş düşecek.bu maçta orta saha üstünlüğünü sağlarsak maçı alırız diye düşünüyorum.

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Gönderen: ZEFEX
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 21:18
Sakarya bu sezon  kendi sahasında oynadığı maçlarda 3 golden az atmamış.Yani kendi sahasında bol pozisyona giriyor ve bunları gole çevirmeyi başarıyor.Ancak Özellikle Karşıyaka maçının ilk yarısında ve Mardin maçında kalelerinde bol pozisyon vermiş.

Bizde pozisyona girmede zorluk çekmiyoruz özellikle Sergenin takıma katılmasından sonra daha kolay pozisyon üretir olduk girdiğimiz pozisyonları değerlendirirsek bol gollü bir maç olmaya namzet bir maç.Ancak ilk golü biz atarsak ve bunu bir süre korumayı başarırsak genç Sakaryanın bilinçsiz yüklenme çabası sırasında maçı farka götürebileceğimizi düşünüyorum.Özellikle bu hafta forma şansı bulamayan Serdar ve Serkanın maçın yıldızları olabileceklerini düşünüyorum.

Sonuç olarak önümüzdeki 4 maçın en zorunu oynayacağız bu hafta eğer puan veya puanlarla kapatırsak sonraki 3 haftada 3 te 3 yaparak puan farkıyla liderliğe yükseleceğimizi düşünüyorum.Bu hesabı futbolcuların kendi aralarındaki muhabbetlerinde de yaptıklarını ve durumun bilincinde olduklarınıda duyuyorum umarım yapılan hesaplar tutar.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderen: cagdas_sut_26
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 21:19
ewt arkadaşlar sakaryanın bu haftaya kadar maçlarının hep kolay olduğunu düşünüyodum bu haftadan itibaren maçları zorlaşıyor nitekim malatya-1 sakarya-0 oldu dk49 taner demirbaş haftaya bizle oynucaklar ondan sonra kartala gidiyolar vs... haftaya kazanacağımızı düşünüyorum...

-------------
ANADOLU YILDIZI GERİ DÖNÜYOR... KIRMIZI ŞİMŞEKLER...

Gönderen: Tuncay
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 21:23

Şu anda Malatya-Sakarya maçını seyrediyorum. Bu yazıyı yazarken, ikinci yarının hemen başında Taner Demirbaş'ın golüyle Malatya 1-0 öne geçti.

Skordan ziyade iki takımın oynadıkları futbola bakıyorum. Sakarya bu futbolla bize rakip olamaz.  Malatya iyi bastırıyor. Daha düzenli, daha derli toplu gibi görünüyor Sakarya'ya göre. Malatya'da bizim oynadığımız futbolu biliyorsunuz. Bizden başka diğer takımların Malatya'da nasıl oynadıklarınıda az çok biliyorsunuz. En azından bir Giresun örneği. Sonuç itibarıyla Malatya'nın da Sakarya'nın da bizim de oynadığımız oyunlar belli. Malatya'da diğer takımlar gibi bize karşı oynarken diğer maçlara göre daha farklı bir motivasyonla çıktılar sahaya. Oynadığımız bütün takımlar öyle. Sakarya'da öyle olacak. Bir tek tökezlediğimiz maç Kartal maçı oldu gibi. 2 mağlubiyet almış olmamıza rağmen mağlup olduğumuz maçlarda takımın gösterdiği performans kimseyi umutsuzluğa itmedi genelde. Ta ki Kartal maçına kadar. O da bir iş kazası gibiydi.
Futbol bu. Herşey olabilir. Ama Sakarya'ya mağlup olursak o da iş kazası olur gibime geliyor. Özellikle şu an oynanan maçı seyrederek söylüyorum bunları. Sakarya bize rakip değil. En fazla biraz zorlarlar, o kadar.

-------------
Uykunuz.......SİYAH,
Rüyanız........KIRMIZI olsun.
///k a r a d e n i z E S E S///
///a n k a r a E S E S ///

Gönderen: Tuncay
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 21:36
Sakarya 1-1 yaptı. 70 dk. Ferdi attı. Malatya'nın daha fazla gol pozisyonu var.

-------------
Uykunuz.......SİYAH,
Rüyanız........KIRMIZI olsun.
///k a r a d e n i z E S E S///
///a n k a r a E S E S ///

Gönderen: tcatu
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:04

2 1 sakarya yendi arkadaslar..hayırlısı olsun haftaya işimiz zor ama Eskişehirsporunda farkı burda..

fikstür gereği zor maçlarımızın hepsini deplasmanda sezonun ilk yarısı oynuyoruz bu bence avantaj çünkü takımlar 2.yarı daha bi sistemli oturaklı oynuyor. Eğer bizde sistemimizi oturtursak iyi bir seri yakalayabilriiz 2.yarı.. Bu da şampiyonluk getirebilir..

-------------

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Gönderen: erman26
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:05
Alıntı yapılan karargah

Sakaryaspor- ESKİŞEHİRSPOR

20.10.2007 Cumartesi

Sakarya ATATÜRK Stadı

Saat:16.00

az önce cnn türkde gördüm maçımız dspor'dan canlı yayınlanacakmış....

Gönderen: kırmızı_şimşekler
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:07
Evet bende gördüm cnn türk ajanda diye hafta sonu avrupa ligleri ve bizim ligimizdeki maçların saatleri gösteriyorlardı ama bizim maçı cumartesi 15.00 diye gördüm herhalde yanlış yazmışlar.

-------------
Seni Sevmek İbadetim Vazgeçemem Biliyorsun.

Gönderen: erman26
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:09
Alıntı yapılan kırmızı_şimşekler

Evet bende gördüm cnn türk ajanda diye hafta sonu avrupa ligleri ve bizim ligimizdeki maçların saatleri gösteriyorlardı ama bizim maçı cumartesi 15.00 diye gördüm herhalde yanlış yazmışlar.

maç cumartesi evet ama saatini yanlş yazmşlar 16.00 olcak...

Gönderen: yusufs
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:11
Eyvah desene puan kaybettiğimiz 3 maçıda D sporun yayınladığı düşünülürse

Batıl inanca inanmamak gerek ama 

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES

Gönderen: MuratN
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:14

İnşallah bu maçıda diğerleri gibi alnımızın akıyla geçeceğiz. Bu müsabaka diğerlerinden biraz farklı olacak; her ne kadar Sakaryaspor ile aramızda sorun yok desekte Sakarya' yı seyircisi önünde farklı bir skorla yenmek için sahaya çıkacağız.

-------------
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:18
cnn turk 15.00 yazdı dıkkat ettım macın baslama saatını

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:19
Malatya-EsEs-Kartal üçgenine 3 puanla iyi bir giriş yaptı sakarya. Antalya ile13. haftada oynayacaklar. Bizim puan-LAR-la (en kötü beraberlik) dönmemiz güzel olacaktır.
İlk yarının başlarında gol bulma istatiğimiz var. Bol gollü bir maç olabilir. İlk golü buluruz diye tahmin ediyorum, sonraki oyun anlayışımız Antalya deplasmanındaki gibi olmamalı. Ortasahayı 90 dakika kontrol altında tutmalıyız.
Kesinliklede maçı 11 kişi tamamlamalıyız, tetikçi bir hakeme denk gelmezsek en az 1 puan almak zor olmasa gerek.

-------------

Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:22
Alıntı yapılan kerlon

cnn turk 15.00 yazdı dıkkat ettım macın baslama saatını
ewet bende gördüm cumartesi 15:00 yazdı

-------------

Gönderen: CELLATes
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:31
biz bu sakaryayı sakaryada da yeneriz

-------------
En uzak deplasmanlarda düştük peşine.Hiç bir yerde rastlanmaz bu tarftarın eşine.Siyah kırmızı rengimiz ölümüne seninleyiz.Başka sevdaları neyleyim BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ

Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:32

sn. kerlon bugün üye olarak orada yazılanları buraya bence taşıma sonra cevap verenler oluyor çıkılmaz bir hal alıyor başlık.

Merak eden girer bakar yazılanlara, Şahsen ben ne yazdıklarını merak etmiyorum, oyüzden forumlarına gözatmadım.

-------------

Gönderen: esescon_26
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:33

Muhattap olmaya değmez!!

-------------
ESES

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:36
Alıntı yapılan redES

sn. kerlon bugün üye olarak orada yazılanları buraya bence taşıma sonra cevap verenler oluyor çıkılmaz bir hal alıyor başlık.

Merak eden girer bakar yazılanlara, Şahsen ben ne yazdıklarını merak etmiyorum, oyüzden forumlarına gözatmadım.

pekala efendım ...ıbı daha olmmaz

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:43
Eskişehirspor, Anadolu futbolunun önderidir,
Sakaryada Eskişehirsporluya yakışır maç izlemeliyiz.
Biz tribün kültürünü Türkiyeye öğretenlere layık olmalıyız.

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: kırmızı_şimşekler
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:51
Adamlara her maç küfür edersen adamların bir tarafları kalkar tabiii sakaryanın adını bile anmayacaksın sonra kaale alındıkları için havalarından geçilmiyor artık bu sitede sadece EsEs ile ilgili güzel haberler okumak istiyorum.BANANE BAŞKA TAKIMLARDAN VE RUMUZLARINDAN.EsEs li doğdum EsEs li ÖLECEĞİM.

-------------
Seni Sevmek İbadetim Vazgeçemem Biliyorsun.

Gönderen: vahap26
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:52
Sakarya karşısında ilk yarıda yakalayacağımız pozisyonları (kesinlikle bir çok pozisyon yakalayacağımızı inanıyorum) değerlendirmeliyiz... Sakarya, rakibin gardı düştükten sonra gollerini atıyor ve sabırlı oynıuyorlar. Fakat Sakarya maç başlarında rakibe çok pozisyon veriyor...

-------------
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li

Gönderen: yusufs
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 23:07
Bu sezon Sakaryaspor'un içerde oynadığı maçların tamamını izledim zaman zaman rakibini ciddi ciddi ısırıyor yalnız en aksayan yerleri (eğer Taner oynarsa sol kanatları) Burak bu hafta sakatlıkdan yeni çıktı orta alan Abdülvahit ve Murat'ın omuzlarında dikkat edilmesi gereken oyuncu ise Erman ERGİN

Gönderen: tolgaeses
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 23:42
BENCE MU MAÇA TARAFTAR GİTMELİ EGER BİZ ESESLİ İSEK KESİNLİKLE GİTMELİYİZ BİZ KORKAK DEGILIZ  HELE ACİZ ASLA DEGILIZ CANIMIZ KANIMIZ ESES DİYORSAK EN ÖNEMLİ GÜNÜMÜZDE HATTA KIRLMA NOKTASI SAYILABILECEK BU MAÇTA TAKIMIMZIN YANINDA OLMALIYIZ BU MAÇ 6 PUANLIK VE COK ÖNEMLİ MAÇ ONUN İÇİN ORDA OLMALIYIZ VE SAKARYA VALİLİĞİ VE EMNİYETİ GÖREVİNİ YAPACAK VE ESES TARAFTARLARININ GÜVENİLİĞİNİ SAGLAMAK ZORUNDA OLMALIDIR. EGER OLAMAZLARSA BIR OLAY OLURSA OZAMAN SAKARYA EMNİYETİ İÇİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMALIYIZ BOŞUNAMI MAAŞ ALIORLAR VE GOREVLERI KORUMAKSA KORUYACAKLAR KARDESIMMM. BEN GIDECEM SARTLAR NE OLURSA OLSUN MACTA OLCAM SAKARYADA.

-------------
HERZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES

Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 23:47
Bu maçtan en az 1 puan almak zorundayız yoksa Sakarya'yı yakalamak zor olur.Umarım bu hafta Serkan Özdemir iyileşirde tam kadro gideriz Sakarya'ya gerçi sakatlıktan yeni çıkmış bir oyuncu ne kadar yararlı olur tartışılır o yüzden maça Altay mçındaki ilk 11 ile başlamakta fayda var o kadroya Serdar monte edilebilir.Bence hala takım savunmasında biraz sorunlarımız var bu sorunu aşabilirsek kimse bizi yenemez takıma olan güvenim tam bu maçtan 3 puan almamamız hiç bir neden yok biz onlardan değil onlar bizden çekinsinler.Eğer bu maçtan 3 puanla ayrılırsak ilk yarıyı ilk 2 içinde bitiririz.

-------------

Gönderen: tolgaeses
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 23:51
3 PUAN BİZİMDİR KESİNİLKE ONDAN HİÇ ŞÜPHEM YOK KESİN YENECEZ.

-------------
HERZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 23:53
gole kolay giden bir ekip tabiki hataları yok değil önemli olan sahada onlardan çok mücadele ederek gardlarını düşürmek yoksa ortada giden bir maçı kazanmaları bize göre daha çok .önemli olan onların oyun düzenini bozup ummadıkları dakikalarda vurmak sezonun şimdiye kadar en çok mücadele etmemiz gereken maçı

Gönderi tarihi: 16/Eki/2007 saat 00:51
ka-za-na-ca-ğız...

-------------

Gönderi tarihi: 16/Eki/2007 saat 00:57
Alıntı yapılan tolgaeses

BENCE MU MAÇA TARAFTAR GİTMELİ EGER BİZ ESESLİ İSEK KESİNLİKLE GİTMELİYİZ BİZ KORKAK DEGILIZ  HELE ACİZ ASLA DEGILIZ CANIMIZ KANIMIZ ESES DİYORSAK EN ÖNEMLİ GÜNÜMÜZDE HATTA KIRLMA NOKTASI SAYILABILECEK BU MAÇTA TAKIMIMZIN YANINDA OLMALIYIZ BU MAÇ 6 PUANLIK VE COK ÖNEMLİ MAÇ ONUN İÇİN ORDA OLMALIYIZ VE SAKARYA VALİLİĞİ VE EMNİYETİ GÖREVİNİ YAPACAK VE ESES TARAFTARLARININ GÜVENİLİĞİNİ SAGLAMAK ZORUNDA OLMALIDIR. EGER OLAMAZLARSA BIR OLAY OLURSA OZAMAN SAKARYA EMNİYETİ İÇİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMALIYIZ BOŞUNAMI MAAŞ ALIORLAR VE GOREVLERI KORUMAKSA KORUYACAKLAR KARDESIMMM. BEN GIDECEM SARTLAR NE OLURSA OLSUN MACTA OLCAM SAKARYADA.
Peki gidersek bizden bir kaç tane hatta o maçta bir kaç yüz tane kendini bilmez taraftar olay çıkarırsa küfürülere aynen devam ederse ki kesin edecekler buna emniyet ne yapsın...Oraya gidersek en üç maç ceza alırız sahamız kapanır,bu daha mı iyi olur..Elazığ Mardin kartal vs alalkasız Sakarya ya küfür eden arkadaşların eseridir bu,ben onların yüzünden bu maçı açıkta izliicem ve haliyle bir kere bile ESES çekemiicem...

-------------

Gönderen: 26-eses-26
Gönderi tarihi: 16/Eki/2007 saat 01:01
Sakarya'nın Malatya galibiyeti sonrası maçın önemi daha da arttı. Kesinlikle yenilmemeliyiz. En azından bir puan almalıyız ki ara açılmasın. Akıllı bir oyunla maçı bile alabileceğimizi düşünüyorum. 

-------------

Gönderi tarihi: 16/Eki/2007 saat 01:14
4-3-1-2 taktiği şu an en uygun taktiklerden biri bu kadromuza göre;
                   Cenk
Sezgin   Ulaş     Kaptan   Ersin
    Engin      Doğa     Fatih
                 Sergen
    Serdar(Ömer)   Coşkun

Koşan 3 lü orta alanın önünde serbest adam Sergen ilerde de Serdar Coşkun 2 lisi ile hem ofans hem de defans anlamında iyi işler çıkartabiliriz.Zaten Altay maçında da bu şekilde oynadık bu taktik Sergen'e daha rahat oynama imkanı veriyor ayrıca önceki maçlarda göbekte M.Akif tek kalıyordu bu şekilde Fatih-Doğa-Engin 3lüsü ile orta alanda daha etkin oluyoruz bu maçta mücadele gücümüzü ve konsantrasyonumuzu üst seviyede tutmalıyız kondisyonumuzu idareli kullanıp 1 puanın bize yarayacağını düşünerek akıllıca oynamalıyız.Hocamız bu maçta taktikleriyle oyuna damgasını vurmalı.

-------------

Gönderi tarihi: 16/Eki/2007 saat 01:20
bugün malatya on kişi kalmasaydı sakarya kazanamazdı

-------------

Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 16/Eki/2007 saat 01:22
Alıntı yapılan ES_Kadir

4-3-1-2 taktiği şu an en uygun taktiklerden biri bu kadromuza göre;
                   Cenk
Sezgin   Ulaş     Kaptan   Ersin
    Engin      Doğa     Fatih
                 Sergen
    Serdar(Ömer)   Coşkun

Koşan 3 lü orta alanın önünde serbest adam Sergen ilerde de Serdar Coşkun 2 lisi ile hem ofans hem de defans anlamında iyi işler çıkartabiliriz.Zaten Altay maçında da bu şekilde oynadık bu taktik Sergen'e daha rahat oynama imkanı veriyor ayrıca önceki maçlarda göbekte M.Akif tek kalıyordu bu şekilde Fatih-Doğa-Engin 3lüsü ile orta alanda daha etkin oluyoruz bu maçta mücadele gücümüzü ve konsantrasyonumuzu üst seviyede tutmalıyız kondisyonumuzu idareli kullanıp 1 puanın bize yarayacağını düşünerek akıllıca oynamalıyız.Hocamız bu maçta taktikleriyle oyuna damgasını vurmalı.
çok güzel açıklamışın ancak 3 puan süper olur onlardan eksiğimiz yok fazlamız var bu maçı alırsak bizi kimse tutamaz bu ligde...

-------------

Gönderi tarihi: 16/Eki/2007 saat 01:36
Semih kardeş hocamız zaten her maça 3 puan için hazırlıyor takımımızı zaten ilk 2 için bunu da yapmak zorundasın ancak direk kendi rakibinle oynarken yenemiyorsan yenilmeyeceksin Sakarya evinde puan kaybetmek istemez o yüzden biz değil onlar düşünsünBig%20smile 1 puan bizim için fena sayılmaz 3 puan ise kaymaklı ekmek kadayıfı olurSmile

-------------

Gönderi tarihi: 16/Eki/2007 saat 08:55
Bu kadar yıllık Futbolsever hayatımda ilk kez seyircimiz ve tribünlerimizle dalga geçildiğine şahit oldum..
dün d sporda tunç kayacı bizim maçtan sonra tribünlerimizdeki büyük boşlukları görünce "eskişehirsporlu taraftarlar herhalde bayram diye bayram ziyaretlerine gitmişler, takımlarına daha fazla destek olmaları gerekiyor ben geçen sene bile bu tribünleri daha kalabalık hatırlıyorum" gibi ifadeler kullandı..
tunç kayacıya maiiler gönderip bilet fiyatlarının süper lig maçlarıdan da pahalı oldugunu bu yüzden herkesin maçlara gelemedğini hatırlatmalıyız bence..
bu şekilde yönetimin saçma ve akılalmaz bilet fiyatı uygulaması yüzüden türkiyeyey rezil oluyoruz..
bizim maç gösterilirken utanıyorum artık.. şampiyonluğa oynayan bir takım be boş tribünler.. 

-------------

Gönderen: dolpinesk
Gönderi tarihi: 16/Eki/2007 saat 08:55
Bu maç çok önemli bundan sonraki fikstür hep lehimize bütün maçları alacak güçteyiz. Allah izin verirse ilk yarıyı lider olarak bitiririz.

-------------

Gönderen: NURİ
Gönderi tarihi: 16/Eki/2007 saat 10:08

Taraftarımız gitmesede sakaryalıların arasına girip herhangi bir olay ve olumsuzluk yaratmadan maçı izlemeyi düşünenlerdenim.

-------------
Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...

Gönderen: Sato26
Gönderi tarihi: 16/Eki/2007 saat 10:49
Alıntı yapılan NURİ

Taraftarımız gitmesede sakaryalıların arasına girip herhangi bir olay ve olumsuzluk yaratmadan maçı izlemeyi düşünenlerdenim.

Sakarya güvenlik güçleri bunu da düşünerek belki kimlik kontrolü yaparlar.. Eskişehir doğumlu olanlar belki alınmayabilir maça..
Oldu ki bir şekilde stada girip Sakarya taraftarının arasında maçı izlemeye başladık..
Olabilecek küfür ve tahriklere dayanabilecek biri var mı aramızda?
Yani zaten biz sabırlı ve küfür etmeyen bir taraftar olsak,bu maçı bize ayrılan bölümden seyretmiş olurduk..

-------------
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...

Gönderen: Fikoes
Gönderi tarihi: 16/Eki/2007 saat 11:50
Alıntı yapılan NURİ

Biz de 3 arkadaş maçı sakarya tribünlerinden izlemeyi düşünüyoruz.

-------------

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 16/Eki/2007 saat 12:14
Alıntı yapılan enES26

Bu kadar yıllık Futbolsever hayatımda ilk kez seyircimiz ve tribünlerimizle dalga geçildiğine şahit oldum..
dün d sporda tunç kayacı bizim maçtan sonra tribünlerimizdeki büyük boşlukları görünce "eskişehirsporlu taraftarlar herhalde bayram diye bayram ziyaretlerine gitmişler, takımlarına daha fazla destek olmaları gerekiyor ben geçen sene bile bu tribünleri daha kalabalık hatırlıyorum" gibi ifadeler kullandı..
tunç kayacıya maiiler gönderip bilet fiyatlarının süper lig maçlarıdan da pahalı oldugunu bu yüzden herkesin maçlara gelemedğini hatırlatmalıyız bence..
bu şekilde yönetimin saçma ve akılalmaz bilet fiyatı uygulaması yüzüden türkiyeyey rezil oluyoruz..
bizim maç gösterilirken utanıyorum artık.. şampiyonluğa oynayan bir takım be boş tribünler.. 

Geçen seneden bu seneye %200 zamlanan bilet fiyatları yüzünden boşluklar oluyor. Sergen etmeni de yadsınamaz bir gerçek, istediğimiz kadar bu stat ona muhtaç değil desek de.. Sırf onun için Eskişehirli olmayanlar bile geliyor. Hem bazı deplasmanlara bireysel çabalarla gidildiğinde daha hesaplı bile olabilirShocked

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: eseslee2626
Gönderi tarihi: 16/Eki/2007 saat 12:31
slm arkadaşlar bende koyu bir eses taraftarıyım.maçlarada geliyorum.bu ilk mesajım buraya ve bir konuya değinmek istiyorum bizim 3. sırada olmamızın tek nedeni yönetim dir. neden diyeceksiniz. bizim için hayati çnemi olan maçlar neler malatya maçı,antalya maçı.ben malatya maçının tek sorumlusu olarak yönetimi görüyorum yaa o maça bir tane üst düzey adamı maça götürsen o eyyamcı adam bu kararları verebilecekmiydi.bu kadar kolay düdük çalabilecekmiydi.sen yönetim bir antalya bölgesi ahkemine nasıl izin verebilirsin.bu konular üstünden zaman geçmesine rağmen kafamda soru işareti bırakıyor.umarım bu haftaki sakarya maçına birisi gider ki bu isim bakanımız olursa daha ii olur.bırakın içerdeki maçlara gelmesinler biz taraftarlar zaten yeteriz bu maçlarda herkese slm lar...Wink 

Gönderen: affetmezz
Gönderi tarihi: 16/Eki/2007 saat 12:59
Tribünlerin nasıl boş olduğunu söyler anlamadım,şöyle gelsin Eskişehir'e de bi baksın açık tribüne, tribünler boş mu dolu mu daha rahat görür o zaman..Bilet fiyatları 15ytl olmasına rağmen taraftarımız maça geliyor takımına destek veriyor,tribünlerimize boş demek bana göre haksızlıktır bu taraftara.

-------------
İstanbul bestesi istemiyoruz.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com