eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ediz Bahtiyaroğlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2012 saat 23:06
Yarınlar yok gibi güneş hiç doğmayacak, o gitti ah gitti bir daha hiç gelmeyecek, ah yandık biz Allahım buna can dayanmaz, al onu getir geri bir daha hiç vermeyelim.
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
Innuendo Liste gör
Deneyimli Yazar

Berkay
Yer: İzmir
  Alıntı Innuendo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2012 saat 23:06
Alıntı yapılan ekinoks_26

Ediz Bahtiyaroğlu,Eskişehirspor forması giyerken vefat eden 3.futbolcumuz oldu ve kuruluşundan beri gönül verdiğim Eskişehirspor'da 3.büyük üzüntüyü yaşıyorum.
İnşallah sadece Eskişehirspor'umuzda değil dünya futbolunda da böyle acılar yaşanmaz.

İlk vefat 1966-1969 yılları arasında formamızı giyen ve milli maçta çarpışmayla oluşan bağırsak düğümlenmesinin bağırsak kanserine dönüşümesiyle 26 yaşında aramızdan NECDET YILDIRIM'dı.

İkinci vefatımız Eskişehirspor camiasi için kulübün gelmiş geçmiş en büyük kalecilerinden birisi olarak görülen,henüz 25 yaşında iken takımının Abant'taki kampında antremanda kalp krizi sonucu aramızdan ayrılan unutulmaz kalecimiz SİNAN ALAAĞAÇ'tı.

Son üzücü kaybımız ENİS BAHTİYAROĞLU'nun acısını şu an yaşıyoruz.

Üç unutulmaz futbolcumuza da tekrar Allah'tan rahmet diliyorum.

Ediz hocam
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2012 saat 23:08
Alıntı yapılan ypeker

ARTIK KURBAN VERMEYELIM!

Sevgili kardesimiz Ediz, Allah rahmet eylesin, mekanin cennet olsun.

Bazen yasamda karsilastiklarimiz, gunluk kavgalar icinde gercek degerlerden uzaklastigimiz anlar olur. Ve birden icimizden birini aliverir Allah. Takdir-i Ilahi, sonucta hepimizin gidecegi yer, ve herkesin de nefesi sayili, isin kader cephesi bu, aklimiz ermez, iyi ki de ermiyor...

Universite yillarimda, 21 yasinda iken, en kucuk kardesimizi 12 yasinda aniden kaybedince yasadiklarimiz, ayni benzer durumda olup kardeslerini yitirmis olanlarin cok iyi bildigi bir durum, Allah kimseye boyle gunler yasatmasin. Basta Hürriyet olmak uzere butun futbolcu kardeslerimizin de yasadiklarinin zor oldugunun bilincedeyiz.

Uzun yillar önce Necdet'imizi, daha sonra da sevgili Sinan kardesimizi böyle genc yasta kaybettik, simdi ondan yadigar bir kardesimiz, Sinan'imiz yedek te olsa kalemizi korumak icin ter dökmekte.

ESES camiasi da böyle buyuk bir aile aslinda. Onun icin bu kadar asiri reaksiyonlar da olabiliyor, cunku cok ilgiliyiz birbirimizle. Bir yanlislik oldugunda, nasil böyle olur yaparlar diye isyan atesleri olusuyor, takim 5-0 da yenilsin, yeter ki bu baskan ve yönetim gitsin, diyecek kadar, halbuki bunlarin hepsi ESESimize duskunlugumuzden, sevgimizden, daha layik oldugumuz yerlere gelebilme isteginden.

Bazi yillar kurban kesilirdi sezon baslamadan önce, tabii Allaha dua olarak, kazalardan belalardan korunmak icin.

Gecen yil icinde, cok beddualar edildi: Bursa macinda, maalesef Ediz kardesimiz bundan en cok etkilen oldu. Ersun Hoca da. Taraftarlar olarak ta, adil ve vefakar olma konusunda duyarliyiz. Sevgili Safet Nadarevic'e yapilan vefasizlik ta herkesi uzdu. Baskanin sözlerinde durmamasi, seffaflik, kurumsallasma konusunda inatla hic bir somut girisimde bulunmamasi, Ersun Hoca ile futbolcularimiz ve tesiste calisanlar arasinda esen ruzgarlar ve bu kadar kötu gelisen olaylar olarak hatirimizda.

Genclerbirligi maci öncesi taraftarlar arasinda bolunmeler, yonetime istifa diyelim demeyelim, capulcular, cekirdekciler, vs, artik haddi asan yazismalar oldu...

Ve bir tokat gibi indi herbirimize Ediz kardesimizin vefati! Lutfen artik kirici olmayalim, futbolcularimiza agir hakaretlerde bulunmayalim, hele hic beddua etmeyelim! Masumun ahi tutar, buna inaniyorum, burada nafakasindan ekmeginden kesip maca gelenlerin, eger maclarda kirlilikler donuyorsa, bunlardan bazi insanlar rant aliyorsa, muhakkak biryerlerden cikar. Kulup bazinda Halil Unal Baskanimiza, Zafer Tuzune, Ersun Yanal Hocaya da rica ediyorum, bundan sonraki adimlarini dikkatli atsinlar, bu kulup simdi size emanet, futbolcular da. Emanete hiyanet edilmesin. Siz görevlerinizi yerine getirin, butun taraftarlar, butun sehir size sahip cikar.

Sevgili futbolcularimiza, Servet'e, yeni transferlere, hepsine sahip cikalim! Hic kirici cumleler yazmayalim. Teknik kadro daha iyi bilir ama yine de taraftarin sesine kulak verin, sevgili Nadarevicimizi de takimda tutalim, onun dualari da yeter, o askla oynadigi oyun da yeter!

Artik baska kurbanlar vermeyelim! Nur icinde yat sevgili Ediz kardesim! Bizlerden hakkini helal et. Makamin cennet olsun!

Yuksel Peker

artık silkinip kendimize gelmemiz gerek sonuna kadar bu cümlelere katılıyorum.
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2012 saat 23:22
Edis Bahtijarevic, Bosnak kökenli futbolcumuz, bunu da yeniden hatirlayinca, Safet Nadarevic'i de Ediz'in bu anlamda da takimda yerini doldurmasi acisindan, yeniden aramizda görmek istedigimi ve taraftarlarimizin da cogunun ayni göruste oldugunu tahmin ettigimi acizane eklemek isterim....
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
mülgen Liste gör
Yazar

mustafa ülgen
Yer: kıbrıs
  Alıntı mülgen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2012 saat 00:00
mekanın cennet olsun EDİZ kardeş. Seni unutmayacağız unutturmayacağız.
Yukarı
eseszeus Liste gör
Deneyimli Yazar

Ay Yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eseszeus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2012 saat 00:30
Öncelikle hepimizin, herkezin başısağolsun diyecek çok fazlada birşey yok aslında... Çok kötü bir gün geçirdik hepimiz eminim... Zaman zaman aklıma geldiğinde gözlerim dolu dolu oldu, ıçım cız etti resmen bir yakınım ölmüş gibi üzüldüm... O yüzden bu konu hakkında fazla konuşmak istemiyorum ne denebilir ki "Rahat uyu Ediz'im..." Bugün hiç aklımda yokken sırf Ediz için, bu "kara" gün için gittim Carrefour Esstore'dan "simsiyah" formalardan aldım sırf onun anısına... (Yalnız son 1 tane kalmıştı oda bana kısmet oldu artık yok söylim neyse...) Arkasınada kocaman "EDİZ BAHTİYAROĞLU" yazdırıp duvarıma asıcam her maçta o formayı giyicem bu sezon onun için olacak... Ne acıdır ki formada yazan kocaman "26" yazısıda onun "cennete transfer olduğu" yaş olarak dahada bir anlamlı olacak... Ben onun anısını bu şekilde yaşatıcam kendimce... Bence takım olarakta önümüzdeki maç hatta hiç abartmıyorum tüm sezon boyunca o "simsiyah" formaları giysek nasıl olur sizce? Neyse ben dediğim gibi konu hakkında da fazla konuşmak istemiyorum konuştukça kötü oluyorum hala şoku üzerimden atamadım... Zaten forumada bu saate kadar fazla girmek istemedim yazılanları görmemek için... Anca cesaretimi toplayıp bikaç cümle yazabildim diyebilirim... Hepimizin tekrar başısağolsun, Ediz'e Allah rahmet eylesin, tüm yakınlarına sabır versin... Bu sezon herşey "SEN"in için... Herkeze iyi geceler bikaç gün girmem artık foruma... (Bu arada aldığım formayı bu linkten görebilirsiniz: )

http://eses.com.tr/asp/product/399/Nike-SS-Park-Jsy-Forma-Siyah-
"Ne mutlu TÜRKÜM diyene!"
Yukarı
marlboroman Liste gör
Yazar

UMUT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marlboroman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2012 saat 00:40
bugün genç bir yüreği toprağa verdik.gördükki sevdirmiş kendini takıma,şehire camiasına.allah geride kalanlara sabırlar versin.tabiki ateş düştüğü yeri yakıyor.dünyada ölümden başkası yalan bir kez daha gördüm.bugün,ve düşündümki her şerde bir hayır var; bu ölüm belkide teknik kadroyu,futbolcuları,yönetimi ve taraftarı biraraya getirecek atılan goller,kazanılan puanlar ediz,e hediye edilecek ve Ediz belkide bizi yukarda izleyip BAHTİYAR olacak..
NE KAVGAM BİTTİ NE SEVDAM 1965
Yukarı
bandista Liste gör
Yazar

serdar
  Alıntı bandista Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2012 saat 00:43
Ağlamam derken gözlerimden yasları sildiğimi farkettim. Mekanın cennet kabrin ışıklar icinde olsun.
Anamız amele sınıfıdır Yurdumuz bütün cihandır bizim
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2012 saat 00:47
Ölüm ona hiç yakışmadı be,daha dün akşam mersin macının gollerini seyrederken Kamaranın ilk golüne sevinemesini seyredip yattım,sabah 9 da ölüm haberini aldım,hala da şok içindeyim.Yattığın yer nurla dolsun,mekanın cennet olsun Ediz'im.
S.nalbant
Yukarı
PUSULA Liste gör
Yazar

HACINECİPLER
Yer: N - E - S - W
  Alıntı PUSULA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2012 saat 01:01
sayfalarca yazsak neye yarar sen olmadıktan sonra :((( dün geceydi dakikar kalmıştı. olmadı bee ediz gelemedik kendimize :((((
osmangazinin oğlu orhan gaziye vasiyetindeki gibi (istanbul değil İSLAMBOL)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır