Sayfayı yazdır | Close Window

Ediz Bahtiyaroğlu

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4124
Yazdırma tarihi: 10/May/2024 saat 16:11
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Ediz Bahtiyaroğlu
Gönderen: MOD
Konu: Ediz Bahtiyaroğlu
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 20:33
Bir önceki konu başlığında bir çok (silinmesi çok uzun süre alacak) olumsuz mesajlar bulunduğundan futbolcumuza bu başlıktan mesajlar yazmanız daha uygundur.

Allah rahmet eylesin. Bütün Eskişehirspor camiasının ve Ailesinin başı sağolsun.

Yanıtlar:
Gönderen: fanatik026
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 20:35
Çok isabet olmuş.başımız sağolsun.onu hiç bir zaman unutmayacağız.

-------------
FANATİK ESESLİ

Gönderen: yusuf_69
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 20:35
Allah rahmet eylesin Ediz..Allah mekanını Cennet yapar inşallah.

Gönderen: RebeL
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 20:41
Büyük Kayıp.. Ailesi İçin Büyük Üzüntü. Allah Herkese Sabırlar Versin Mekanını Cennet Eylesin İnşallah. Vakit Saat Geldiği Zaman Elden Hiç Birşey Gelmez. Bundan Sonra Üzerimize Düşen Edizi Hiç Unutmamak.. UNUTMAYACAĞIZ!

-------------
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --

Gönderen: yanlizcan
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 20:47
türk futbolunun ve eskişehir sporun başısağolsun allah ailesine ve sevenlerine sabır versin mekanın cennet olsun

-------------
biraz hüzün biraz keder bu alemde kral NEFER ES-ES

Gönderen: **eses-26**
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 20:50
Çok doluyum şu an söyleyecek bir şey bulamıyorum. Bu takım Ediz için oynayıp ŞAMPİYON olmalı. ve şahsi fikrim galibiyet primleri Ediz in ailesine verilmeli ya da en azından bir kısmı...

Gönderen: oxax
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 20:54
Unutmayalım unutturmayalım. Bu sezonu Ediz için yaşayalım.

Gönderen: fanatik026
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 20:55
ya hala inanamıyorum gerçekten durup bi duşunuyorum.Sonra aklıma geliyor.şimdi birlik olma zamanı.

-------------
FANATİK ESESLİ

Gönderen: 26red_black26
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 20:58
Sözcüklerin boğaza düğümlendiği an bu olsa gerek,Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun Ediz Bahtiyaroğlu,Ailesine Allah sabır versin.Türk futbolunun başı sağolsun.

-------------
SÖZ KONUSU ESKİŞEHİRSPORSA GERİSİ TEFERRUATTIR.
HERŞEY ESKİŞEHİRSPOR İÇİN

Gönderen: MosCom
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 20:59
Allah rahmet eylesin. Ailesine Allah sabır versin. Gerçekten çok zor..

-------------
EsEs'li Günler..

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 21:03
Futbolun sadece oyun olduğunu unuttuk bazen,kusurumuza bakma Ediz mekanın cennet olsun...

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderen: moveklor 26
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 21:04
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, acımızı paylaşan herkezden Allah razı olsun.

-------------
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...

Gönderen: kesdal
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 21:07
Allah rahmet eylesin.

-------------
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.

Gönderen: Fowler
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 21:12
Allah rahmet eylesin.

-------------
You'll Never Walk Alone

Gönderen: kenansarp
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 21:16
senden es-esin unutulmazlarının arasına girdin cennet mekanın olsun allah rahmet eylesin başsağlığı gönderen tüm dosylarında başı sağolsun

-------------
SARP

Gönderen: 26-eses-26
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 21:18
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...

-------------

Gönderen: avazba
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 21:23
Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun, bizler de çok üzüldük içimiz yandı ama ateş düştüğü yeri yakar ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Yönetim umarım gereğini yapar ve 2 numaralı formayı emekli eder. Bundan sonra 2 numaralı forma biz Eskişehirsporlular için acı bir hatıra olarak kalacak. 2 Numara=>Ediz Bahtiyaroğlu

-------------
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir.

Gönderen: Estolga
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 21:27
Ediz Seni unutmayacağız. Allah mekanını cennet eylesin, nur içinde yat.

-------------
SENİN İÇİN ES ES SENİN İÇİN

Gönderen: schwabe26
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 21:55
EDIZ  ICIN
ALLAHTAN  RAHMET DILERIM
MEKANI  CENNET OLSUN

-------------
Ne kadar Gücülü olursan ol, Kadere Karsi gelinmez.

Gönderen: EMRE 26
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 21:56
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.Allah taksiratlarını affetsin.Umarım yönetim edizin formasını emekli eder ve ailesine yeterli desteği verir.

Gönderen: doganay26
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 21:59
Allah rahmet eylesin, kabrin nur mekanın cennet olsun.

-------------

Gönderen: esesliburki
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 22:00
Yarın'a çıkmaktan nasıl olurum emin genç bir delikanlının tabut'u geçti temin MEKANIN CENNET OLSUN NUR İÇİNDE YAT EDİZİM AMİN...

-------------
BU ŞEHİRDE BENİ BİLSİNLER BU MEZARDA BENİ GÖMSÜNLER VAZ GECERSEM SENDEN BANA NAMERT DESİNLER

Gönderen: REDBLACK26ES
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 22:04
Allah rahmet eylesin.Başta ailesinin ve tüm camiamızın başı sağolsun.

-------------
TOPÇU değil FUTBOLCU

Gönderen: zeki can
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 22:06
futbolculuğu bir kenara bu yaşta bir ölüm çok acı.Allah rahmet eylesin .sevenlerine sabırlar.

-------------
SADECE ESES

Gönderen: yeltin_26
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 22:17
Allah rahmet eylesin.Başımız sağolsun...

-------------
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı

Gönderen: Esk_Faramir
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 22:19
Şebnem Ferah'ın Hoşçakal adlı şarkısı var sözleri çok uygun ve eminim stadta çalınsa Ediz için güzel olur.

Şimdi dinlerken aklıma geldi ve içim cız etti.
İşte sözleri:

Seni ararken kendimi kaybetmekten yoruldum
Buldugumu zannettıgımde kendımden ayrı düstüm
Bu garip veda olacak çünkü aslında hep içimdesin
Ne kadar uzaga gitsemde gittiğim her yerde benimlesin
Söylenecek söz yok
Gidiyorum Ben!!
Hoşçakal Hoşçakal

Sözler uyarlanabilir.

Hoşçakal Ediz

Gönderen: eS___eS
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 22:20
Mekanin cennet olsun cok uzucu bi olum

-------------
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR

Gönderen: selo1965
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 22:23
Allah Rahmet Eylesin

-------------

Gönderen: ES ES ES
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 22:27
Başımız Sag Olsun . Allah ailesine yakınlarına sabırlar versin , mekanı cennet olsun.
Bu başlık asla kilitlenmesin , her sezon açık kalsın.Çünkü Ediz in sözleşmesi hiç bitmeyecek , o artık hep futbolcumuz olarak kalacak.

-------------
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒

Gönderen: RCNKL2626
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 22:29
Yaşım dolayısıyla sinan alağaçın vefatını bilmiyorum ilk kez gönül verdiğim takımda böyle birsey yasadım allah bir daha da yasatmasın.Şu üç günlük dünyada gördük ki artık birlik beraberlik olma vakti yönetim futbolcu taraftar teknik kadro... her geçen gün bi suçlu aramaktan vazgecip hep beraber omuz omuza vermeliyiz bir tane eses'imiz var sonuçta. EDİZ HAKKINI HELAL ET BİZE !!!

-------------
YANIYORSAK... ''AŞKIMIZDAN''

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 22:30
Alıntı yapılan fanatik026

şimdi birlik olma zamanı.

Aynen katılıyorum

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: evrensel
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 22:35
pırıl pırıl bir kardeşimizdi..allah mekanını cennet yapsın ve nur içinde yatsın..bilmeden onda hakkım varsa hakkımı helal ediyorum..ailesine ve eskişehirspor camiasına başsağlığı diliyorum..

Gönderen: Grejuva_TurCo
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 22:43
NUR İÇİNDE YAT İYİLİK MELEĞİ..
Başımız Sağolsun...

-------------
#25 Ruud Boffin
#10 Erkan Zengin
#3 Diego Angelo
#30 Jerry Akaminko
#4 Leonardo Dede

Gönderen: mematiturk
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 22:45
O kadar üzüldüm ki gencecik bir beden, o kadar kontrolden geçiyorlar bu nasıl anlaşılamıyor anlayamıyorum Allah rahmet eylesin Ediz kardeşim hepimizin gideceği yer orası sadece sen benden erken gitmiş oldun!!!

-------------
Ateşe Dayanabileceğin Kadar Günah İşle!

Gönderen: elf26
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 22:46
mekanın CENNET olsun EDİZ

-------------
BaşKaldırıŞ

Gönderen: SalihSeçer
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 22:48
Daha geçen arabayla evine giderken görmüştüm. Hala inanamıyorum. Çok genç gittin be Ediz. Başımız sağolsun

-------------
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 22:51
Ediz Bahtiyaroğlu,Eskişehirspor forması giyerken vefat eden 3.futbolcumuz oldu ve kuruluşundan beri gönül verdiğim Eskişehirspor'da 3.büyük üzüntüyü yaşıyorum.
İnşallah sadece Eskişehirspor'umuzda değil dünya futbolunda da böyle acılar yaşanmaz.

İlk vefat 1966-1969 yılları arasında formamızı giyen ve milli maçta çarpışmayla oluşan bağırsak düğümlenmesinin bağırsak kanserine dönüşümesiyle 26 yaşında aramızdan NECDET YILDIRIM'dı.

İkinci vefatımız Eskişehirspor camiasi için kulübün gelmiş geçmiş en büyük kalecilerinden birisi olarak görülen,henüz 25 yaşında iken takımının Abant'taki kampında antremanda kalp krizi sonucu aramızdan ayrılan unutulmaz kalecimiz SİNAN ALAAĞAÇ'tı.

Son üzücü kaybımız EDİZ BAHTİYAROĞLU'nun acısını şu an yaşıyoruz.

Üç unutulmaz futbolcumuza da tekrar Allah'tan rahmet diliyorum.

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: Grejuva_TurCo
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 22:59
FUTBOLCUMUZU VE KULÜBÜMÜZÜ UNUTMAYANLARDA VAR...

Alessandro Nesta ‏@TempestaNesta
Ediz Bahtiyaroglu ... Rest in Peace ...

St.Johnstone - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=460569363966050&set=a.384761011546886.86356.106790282677295&type=1&relevant_count=1

-------------
#25 Ruud Boffin
#10 Erkan Zengin
#3 Diego Angelo
#30 Jerry Akaminko
#4 Leonardo Dede

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 23:05
ARTIK KURBAN VERMEYELIM!

Sevgili kardesimiz Ediz, Allah rahmet eylesin, mekanin cennet olsun.

Bazen yasamda karsilastiklarimiz, gunluk kavgalar icinde gercek degerlerden uzaklastigimiz anlar olur. Ve birden icimizden birini aliverir Allah. Takdir-i Ilahi, sonucta hepimizin gidecegi yer, ve herkesin de nefesi sayili, isin kader cephesi bu, aklimiz ermez, iyi ki de ermiyor...

Universite yillarimda, 21 yasinda iken, en kucuk kardesimizi 12 yasinda aniden kaybedince yasadiklarimiz, ayni benzer durumda olup kardeslerini yitirmis olanlarin cok iyi bildigi bir durum, Allah kimseye boyle gunler yasatmasin. Basta Hürriyet olmak uzere butun futbolcu kardeslerimizin de yasadiklarinin zor oldugunun bilincindeyiz.

Uzun yillar önce Necdet'imizi, daha sonra da sevgili Sinan kardesimizi böyle genc yasta kaybettik, simdi ondan yadigar bir kardesimiz, Sinan'imiz yedek te olsa kalemizi korumak icin ter dökmekte.

ESES camiasi da böyle buyuk bir aile aslinda. Onun icin bu kadar asiri reaksiyonlar da olabiliyor, cunku cok ilgiliyiz birbirimizle. Bir yanlislik oldugunda, nasil böyle olur yaparlar diye isyan atesleri olusuyor, takim 5-0 da yenilsin, yeter ki bu baskan ve yönetim gitsin, diyecek kadar, halbuki bunlarin hepsi ESESimize duskunlugumuzden, sevgimizden, daha layik oldugumuz yerlere gelebilme isteginden.

Bazi yillar kurban kesilirdi sezon baslamadan önce, tabii Allaha dua olarak, kazalardan belalardan korunmak icin.

Gecen yil icinde, cok beddualar edildi: Bursa macinda, maalesef Ediz kardesimiz bundan en cok etkilen oldu. Ersun Hoca da. Taraftarlar olarak ta, adil ve vefakar olma konusunda duyarliyiz. Sevgili Safet Nadarevic'e yapilan vefasizlik ta herkesi uzdu. Baskanin sözlerinde durmamasi, seffaflik, kurumsallasma konusunda inatla hic bir somut girisimde bulunmamasi, Ersun Hoca ile futbolcularimiz ve tesiste calisanlar arasinda esen ruzgarlar ve bu kadar kötu gelisen olaylar olarak hatirimizda.

Genclerbirligi maci öncesi taraftarlar arasinda bolunmeler, yonetime istifa diyelim demeyelim, capulcular, cekirdekciler, vs, artik haddi asan yazismalar oldu...

Ve bir tokat gibi indi herbirimize Ediz kardesimizin vefati! Lutfen artik kirici olmayalim, futbolcularimiza agir hakaretlerde bulunmayalim, hele hic beddua etmeyelim! Masumun ahi tutar, buna inaniyorum, burada nafakasindan ekmeginden kesip maca gelenlerin, eger maclarda kirlilikler donuyorsa, bunlardan bazi insanlar rant aliyorsa, muhakkak biryerlerden cikar. Kulup bazinda Halil Unal Baskanimiza, Zafer Tuzune, Ersun Yanal Hocaya da rica ediyorum, bundan sonraki adimlarini dikkatli atsinlar, bu kulup simdi size emanet, futbolcular da. Emanete hiyanet edilmesin. Siz görevlerinizi yerine getirin, butun taraftarlar, butun sehir size sahip cikar.

Sevgili futbolcularimiza, Servet'e, yeni transferlere, hepsine sahip cikalim! Hic kirici cumleler yazmayalim. Teknik kadro daha iyi bilir ama yine de taraftarin sesine kulak verin, sevgili Nadarevicimizi de takimda tutalim, onun dualari da yeter, o askla oynadigi oyun da yeter!

Artik baska kurbanlar vermeyelim! Nur icinde yat sevgili Ediz kardesim! Bizlerden hakkini helal et. Makamin cennet olsun!

Yuksel Peker

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: esparta_ömer
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 23:05
Mekanın cennet olsun.

-------------
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)

Gönderen: Ekin
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 23:06
Yarınlar yok gibi güneş hiç doğmayacak, o gitti ah gitti bir daha hiç gelmeyecek, ah yandık biz Allahım buna can dayanmaz, al onu getir geri bir daha hiç vermeyelim.

-------------
Cennettir bu vatan seni sevene

Gönderen: Innuendo
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 23:06
Alıntı yapılan ekinoks_26

Ediz Bahtiyaroğlu,Eskişehirspor forması giyerken vefat eden 3.futbolcumuz oldu ve kuruluşundan beri gönül verdiğim Eskişehirspor'da 3.büyük üzüntüyü yaşıyorum.
İnşallah sadece Eskişehirspor'umuzda değil dünya futbolunda da böyle acılar yaşanmaz.

İlk vefat 1966-1969 yılları arasında formamızı giyen ve milli maçta çarpışmayla oluşan bağırsak düğümlenmesinin bağırsak kanserine dönüşümesiyle 26 yaşında aramızdan NECDET YILDIRIM'dı.

İkinci vefatımız Eskişehirspor camiasi için kulübün gelmiş geçmiş en büyük kalecilerinden birisi olarak görülen,henüz 25 yaşında iken takımının Abant'taki kampında antremanda kalp krizi sonucu aramızdan ayrılan unutulmaz kalecimiz SİNAN ALAAĞAÇ'tı.

Son üzücü kaybımız ENİS BAHTİYAROĞLU'nun acısını şu an yaşıyoruz.

Üç unutulmaz futbolcumuza da tekrar Allah'tan rahmet diliyorum.

Ediz hocam

-------------

Gönderen: ahmetES
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 23:08
Alıntı yapılan ypeker

ARTIK KURBAN VERMEYELIM!

Sevgili kardesimiz Ediz, Allah rahmet eylesin, mekanin cennet olsun.

Bazen yasamda karsilastiklarimiz, gunluk kavgalar icinde gercek degerlerden uzaklastigimiz anlar olur. Ve birden icimizden birini aliverir Allah. Takdir-i Ilahi, sonucta hepimizin gidecegi yer, ve herkesin de nefesi sayili, isin kader cephesi bu, aklimiz ermez, iyi ki de ermiyor...

Universite yillarimda, 21 yasinda iken, en kucuk kardesimizi 12 yasinda aniden kaybedince yasadiklarimiz, ayni benzer durumda olup kardeslerini yitirmis olanlarin cok iyi bildigi bir durum, Allah kimseye boyle gunler yasatmasin. Basta Hürriyet olmak uzere butun futbolcu kardeslerimizin de yasadiklarinin zor oldugunun bilincedeyiz.

Uzun yillar önce Necdet'imizi, daha sonra da sevgili Sinan kardesimizi böyle genc yasta kaybettik, simdi ondan yadigar bir kardesimiz, Sinan'imiz yedek te olsa kalemizi korumak icin ter dökmekte.

ESES camiasi da böyle buyuk bir aile aslinda. Onun icin bu kadar asiri reaksiyonlar da olabiliyor, cunku cok ilgiliyiz birbirimizle. Bir yanlislik oldugunda, nasil böyle olur yaparlar diye isyan atesleri olusuyor, takim 5-0 da yenilsin, yeter ki bu baskan ve yönetim gitsin, diyecek kadar, halbuki bunlarin hepsi ESESimize duskunlugumuzden, sevgimizden, daha layik oldugumuz yerlere gelebilme isteginden.

Bazi yillar kurban kesilirdi sezon baslamadan önce, tabii Allaha dua olarak, kazalardan belalardan korunmak icin.

Gecen yil icinde, cok beddualar edildi: Bursa macinda, maalesef Ediz kardesimiz bundan en cok etkilen oldu. Ersun Hoca da. Taraftarlar olarak ta, adil ve vefakar olma konusunda duyarliyiz. Sevgili Safet Nadarevic'e yapilan vefasizlik ta herkesi uzdu. Baskanin sözlerinde durmamasi, seffaflik, kurumsallasma konusunda inatla hic bir somut girisimde bulunmamasi, Ersun Hoca ile futbolcularimiz ve tesiste calisanlar arasinda esen ruzgarlar ve bu kadar kötu gelisen olaylar olarak hatirimizda.

Genclerbirligi maci öncesi taraftarlar arasinda bolunmeler, yonetime istifa diyelim demeyelim, capulcular, cekirdekciler, vs, artik haddi asan yazismalar oldu...

Ve bir tokat gibi indi herbirimize Ediz kardesimizin vefati! Lutfen artik kirici olmayalim, futbolcularimiza agir hakaretlerde bulunmayalim, hele hic beddua etmeyelim! Masumun ahi tutar, buna inaniyorum, burada nafakasindan ekmeginden kesip maca gelenlerin, eger maclarda kirlilikler donuyorsa, bunlardan bazi insanlar rant aliyorsa, muhakkak biryerlerden cikar. Kulup bazinda Halil Unal Baskanimiza, Zafer Tuzune, Ersun Yanal Hocaya da rica ediyorum, bundan sonraki adimlarini dikkatli atsinlar, bu kulup simdi size emanet, futbolcular da. Emanete hiyanet edilmesin. Siz görevlerinizi yerine getirin, butun taraftarlar, butun sehir size sahip cikar.

Sevgili futbolcularimiza, Servet'e, yeni transferlere, hepsine sahip cikalim! Hic kirici cumleler yazmayalim. Teknik kadro daha iyi bilir ama yine de taraftarin sesine kulak verin, sevgili Nadarevicimizi de takimda tutalim, onun dualari da yeter, o askla oynadigi oyun da yeter!

Artik baska kurbanlar vermeyelim! Nur icinde yat sevgili Ediz kardesim! Bizlerden hakkini helal et. Makamin cennet olsun!

Yuksel Peker

artık silkinip kendimize gelmemiz gerek sonuna kadar bu cümlelere katılıyorum.

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2012 saat 23:22
Edis Bahtijarevic, Bosnak kökenli futbolcumuz, bunu da yeniden hatirlayinca, Safet Nadarevic'i de Ediz'in bu anlamda da takimda yerini doldurmasi acisindan, yeniden aramizda görmek istedigimi ve taraftarlarimizin da cogunun ayni göruste oldugunu tahmin ettigimi acizane eklemek isterim....

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: mülgen
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 00:00
mekanın cennet olsun EDİZ kardeş. Seni unutmayacağız unutturmayacağız.

Gönderen: eseszeus
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 00:30
Öncelikle hepimizin, herkezin başısağolsun diyecek çok fazlada birşey yok aslında... Çok kötü bir gün geçirdik hepimiz eminim... Zaman zaman aklıma geldiğinde gözlerim dolu dolu oldu, ıçım cız etti resmen bir yakınım ölmüş gibi üzüldüm... O yüzden bu konu hakkında fazla konuşmak istemiyorum ne denebilir ki "Rahat uyu Ediz'im..." Bugün hiç aklımda yokken sırf Ediz için, bu "kara" gün için gittim Carrefour Esstore'dan "simsiyah" formalardan aldım sırf onun anısına... (Yalnız son 1 tane kalmıştı oda bana kısmet oldu artık yok söylim neyse...) Arkasınada kocaman "EDİZ BAHTİYAROĞLU" yazdırıp duvarıma asıcam her maçta o formayı giyicem bu sezon onun için olacak... Ne acıdır ki formada yazan kocaman "26" yazısıda onun "cennete transfer olduğu" yaş olarak dahada bir anlamlı olacak... Ben onun anısını bu şekilde yaşatıcam kendimce... Bence takım olarakta önümüzdeki maç hatta hiç abartmıyorum tüm sezon boyunca o "simsiyah" formaları giysek nasıl olur sizce? Neyse ben dediğim gibi konu hakkında da fazla konuşmak istemiyorum konuştukça kötü oluyorum hala şoku üzerimden atamadım... Zaten forumada bu saate kadar fazla girmek istemedim yazılanları görmemek için... Anca cesaretimi toplayıp bikaç cümle yazabildim diyebilirim... Hepimizin tekrar başısağolsun, Ediz'e Allah rahmet eylesin, tüm yakınlarına sabır versin... Bu sezon herşey "SEN"in için... Herkeze iyi geceler bikaç gün girmem artık foruma... (Bu arada aldığım formayı bu linkten görebilirsiniz: )

http://eses.com.tr/asp/product/399/Nike-SS-Park-Jsy-Forma-Siyah- - http://eses.com.tr/asp/product/399/Nike-SS-Park-Jsy-Forma-Siyah-

-------------
"Ne mutlu TÜRKÜM diyene!"

Gönderen: marlboroman
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 00:40
bugün genç bir yüreği toprağa verdik.gördükki sevdirmiş kendini takıma,şehire camiasına.allah geride kalanlara sabırlar versin.tabiki ateş düştüğü yeri yakıyor.dünyada ölümden başkası yalan bir kez daha gördüm.bugün,ve düşündümki her şerde bir hayır var; bu ölüm belkide teknik kadroyu,futbolcuları,yönetimi ve taraftarı biraraya getirecek atılan goller,kazanılan puanlar ediz,e hediye edilecek ve Ediz belkide bizi yukarda izleyip BAHTİYAR olacak..

-------------
NE KAVGAM BİTTİ NE SEVDAM 1965

Gönderen: bandista
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 00:43
Ağlamam derken gözlerimden yasları sildiğimi farkettim. Mekanın cennet kabrin ışıklar icinde olsun.

-------------
Anamız amele sınıfıdır Yurdumuz bütün cihandır bizim

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 00:47
Ölüm ona hiç yakışmadı be,daha dün akşam mersin macının gollerini seyrederken Kamaranın ilk golüne sevinemesini seyredip yattım,sabah 9 da ölüm haberini aldım,hala da şok içindeyim.Yattığın yer nurla dolsun,mekanın cennet olsun Ediz'im.

-------------
S.nalbant

Gönderen: PUSULA
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 01:01
sayfalarca yazsak neye yarar sen olmadıktan sonra :((( dün geceydi dakikar kalmıştı. olmadı bee ediz gelemedik kendimize :((((

-------------
osmangazinin oğlu orhan gaziye vasiyetindeki gibi (istanbul değil İSLAMBOL)

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 01:11
İnanasım gelmiyor hala şaka gibi ya offf offff gencecik bir insanı kaybettik

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: KOLBÜKEN
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 01:15
http://bit.ly/c25MCx">

-------------
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...

Gönderen: modifiyeli_26
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 01:33
Ne yazılabilirki buraya nasıl bi klişe laf anlatabilir 26 yaşında gencecik bir bedenin aramızdan ayrılışını.... Mekanın cennet olsun kardeşim.

-------------
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI

Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 01:47

-------------

Gönderen: özer-_-26
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 02:03
Bu kareye ne anlatilir nedenir nasil yorum yapilir ne desek geri geleceksin ediz allah binlerce rahmet eylesin.keske bizde olsan keske kalene birtane degil bintane gol atsan .keske bizi amatore kadar dusursen.ozaman gelir misin edizim.hadi biz duselim sen geri gel olur mu? Bekliyoruz kösede seni....( .(

-------------
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !

Gönderen: reelkurt
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 02:43
bir şeyler yazmak gerekiyor böylesi bir durumda ne yazılır ama gözyaşları hiç bir şeye müsaade etmiyor yazılmıyor.yüreğimizden bir parça koptu gitti ta aaa uzaklara,ALLAH RAHMET EYLESİN sessizlikler içinde gözyaşlarını ve acılarını hissettiğim camiamızın başı sağolsun

Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 02:49
Kaçıncıya yazdım bılmıyorum ama olmadı bu veda uymadı..Bogazım sankı tıkanmıscasına yatıyorum.Bu forma kutsaldır ama nasıp olmaz herkese bu formayı sonsuza dek taşımak mekanın Cennet olsun.

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 04:06
Geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Eskişehirsporlu Ediz Bahtiyaroğlu’nun ölümünden dolayı duyduğu üzüntüyü dile getiren Çalımbay, futbolcunun ailesi ve Eskişehirspor camiasına başsağlığı diledi.             

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: ESES26ES
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 04:37
sözün bittiği yer.mekanı cennet olsun.ailesinin sevenlerinin ve camiamızın başı sağolsun.Cry

Gönderen: Tayfun
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 07:02

hayat kısa   ne olaçagımız belli değil 

-------------
tayfun

Gönderen: Dporak
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 07:22
Degerli Kardeşimiz Edizin aramızdan ani olarak ayrılmasının verdiği üzüntüyü kederli ailesi ve Eskişehirspor camiası ile paylaşmanın acısını yüreğimizde yarattığı burukluğu tarif etmenin kelimelerle anlatılmıyacağını burada bir kez daha yazıyor tüm sevenlerine ailesine baş sağlığı diliyorum Allah(CC)tan rahmet yerin cennet olsun kardeşim..CryCry Rahat uyu yerinde....

Gönderen: ayazvale
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 08:00

Allah rahmet eylesin,mekanın cennet olsun kardeş seni asla unutmayacagız

Gönderen: egunduz
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 09:51
Okumak isteyenlere Eskişehirspor'a gelmeden önce yapılmış eski bir röportajı:

http://www.tff.org.tr/default.aspx?pageID=286&ftxtID=690 - http://www.tff.org.tr/default.aspx?pageID=286&ftxtID=690

Gönderen: ClaustrophobicEs
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 10:28
Gençlerbirliği maçında onun için neler yapacağımız kararlaştırılırsa iyi olur.

-------------
https://twitter.com/emredarici - Emre DARICI Twitter

Gönderen: Mithat
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 10:41
GB maçında bütün futbolcular tek tek çağırıldıktan sonra, "Ediz buraya Ediz" tezhüratıyla takımın tribünleri selamlaması ve  tribunlerin yaklaşık 5 dakika boyunca hiç bir tezahürat yapmadan bizleri bir yerlerden izleyen kardeşimize alkışlarını göndermesidir yapılması gereken.

-------------
Beni sana hapsettin...

Gönderen: Essfor
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 10:42
Artık 26. Dakikanın anlamı çok daha başka olacak şüphesiz..

-------------
Esesliyiz çok şükür...

Gönderen: yigitby26
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 10:44
Ediz'in ani ölümü sporcularda 300 Binde bir gözükürmüş.

-------------
NEFER

Gönderen: arslan
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 11:18
Ona yapılacak en güzel şey fatiha okumaktır.Hatta gelin Hatim kampanyası yapalım.Herkez bir cüz alsın kendi okuya biliyorsa okusun okuyamıyorsa okuyan yakınına okutsun ve gelin bu konuda ilk olalım.Ve Bu hatimleri başta Ediz,Sinan ve Gegiç başta olmak üzere tüm formamızı giyip ebediyete intikal eden Müslüman oyuncularımıza hediye edelim vira bismillah eğer yeterli ilgi görürse hatim diye bir konu açalım .Bunu dualıyacak imam mı Türübünde etrafınıza bakın biliyorum ki birçok imamda maçta en azından benim bacanağım orda.

-------------
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin

Gönderen: es-suat-es
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 11:43
Artık her maç öncesi takımdaki oyuncularımızı anons ederken Ediz'ide anons etmemiz lazım,Ediz'i her maç anmak adına.Eğer imkanlarımız el veriyorsa bu işte KoreoESES'e her türlü destek verilerek ilk maçta bir Koreo yapılması gerektiğine inanıyorum.

-------------
...

Gönderen: es2635
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 12:29
Mekanın cennet olsun kardeşim.

Gönderen: Bilke
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 12:49
http://koreoeses.blogspot.com/2012/09/kartonlar-bu-kez-ediz-icin-kalkyor.html      

-------------

Gönderen: ayazvale
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 12:53
Arkadaşlar g.birligi maçının 2.dakikasında bütün stad alkışlayalım skorbolda edizin resmini koyalım gerekirse iki takımın kaptanlarıyla maçtan önce konuşup iki takımında 2.dakikada sahada alkışlamalarını isteyelim edizin anısına  1 dakıka mücadeleye ara vermelerini isteyebiliriz....

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 12:54

Kartonlar bu kez Ediz için kalkıyor..

Ansızın aramızdan ayrılan futbolcumuz Ediz Bahtiyaroğlu için son vazifemizi yerine getirmeye hazır mısınız ?

Biz hazırız..

Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında Gençlerbirliği ile sahamızda oynayacağımız maçta ''Cennete transfer olan futbolcumuz Ediz''e yapılması düşünülen koreografi için tüm taraftarlarımızın karınca kararınca desteğini bekliyoruz.

http://eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1794&PID=1001211#1001211 - http://eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1794&PID=1001211#1001211

Gönderen: evindelisibenim
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 13:08
Allah rahmet eylesin

-------------
ESES

Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 15:46
Acımız Büyük…

Ediz’i kaybetmenin acısı tüm takımımızı ve camiamızın her bir üyesini derinden sarstı. Ediz, hem insani kişilik özelikleri; hem de sporcu karakteriyle takımımızın değerli bir parçasıydı. Yokluğunu sadece sportif anlamda değil, her boyutta hissedeceğiz. Acımız büyük. Tüm teknik ekibimiz, futbolcularımız, kendimizi bu acı kayıp karşısında söyleyecek kelime bulmakta çaresiz hissediyoruz. Başımız sağ olsun.

Ersun Yanal

Eskişehirspor Teknik Direktörü

http://ersunyanal.wordpress.com/2012/09/06/acimiz-buyuk/ - http://ersunyanal.wordpress.com/2012/09/06/acimiz-buyuk/

Gönderen: sümeres
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 15:47
Ayazvale kardeş;maçın ortasında buna izin verirlermi bilmem ama maç başlamadan tüm maçlarda saygı duruşu yapılacaktır.maç başladıktan sonra maçın akışını kesecek  bir organizasyon için federasyondan izin istenmelidir yoksa maçın hakemi buna izin vermeyecektir.federasyonda izizn vermez sanırım.

Gönderen: zetone26
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 15:51
Rabbim Rahmet Eylesin

-------------
Biz Eskişehirliyiz...

Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 16:22
Alıntı yapılan sümeres

Ayazvale kardeş;maçın ortasında buna izin verirlermi bilmem ama maç başlamadan tüm maçlarda saygı duruşu yapılacaktır.maç başladıktan sonra maçın akışını kesecek  bir organizasyon için federasyondan izin istenmelidir yoksa maçın hakemi buna izin vermeyecektir.federasyonda izizn vermez sanırım

Hakli olabilirsiniz ama sahada topa vurulup vurulmadiginada karisacak degil heralde federasyon... Yani demek istedigim su: Eger rakip takimda anlayisli davranirsa 1 dakika topa vurulup vurulmamasi federasyonu cokta ilgiedirmez bence... Sonucta sahada vakit gecirmek icin dakikalarca neler yapiliyor neler boyle ozel bir durumda o 1 dakikaya laf edecekse federasyon ooohhhooo... Mac basladiktan sora topu saga sola yada ileri geri gondermek oyuncuya kalmis birsey isterse 1 dakika boyunca kimseye gondermez top onundeyken bekler durur kime ne? Dedigim gibi rakip takimda bu ozel durumu biliyor sonucta saygi gostereceklerine eminim o 1 dakika boyunca... Federasyon boyle guzel jestlerle ugrasicagina sikeyle falan ugrassin tabi cesareti varsa...

-------------

Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 16:28
Alıntı yapılan eseszeus

Alıntı yapılan sümeres

Ayazvale kardeş;maçın ortasında buna izin verirlermi bilmem ama maç başlamadan tüm maçlarda saygı duruşu yapılacaktır.maç başladıktan sonra maçın akışını kesecek  bir organizasyon için federasyondan izin istenmelidir yoksa maçın hakemi buna izin vermeyecektir.federasyonda izizn vermez sanırım

Hakli olabilirsiniz ama sahada topa vurulup vurulmadiginada karisacak degil heralde federasyon... Yani demek istedigim su: Eger rakip takimda anlayisli davranirsa 1 dakika topa vurulup vurulmamasi federasyonu cokta ilgiedirmez bence... Sonucta sahada vakit gecirmek icin dakikalarca neler yapiliyor neler boyle ozel bir durumda o 1 dakikaya laf edecekse federasyon ooohhhooo... Mac basladiktan sora topu saga sola yada ileri geri gondermek oyuncuya kalmis birsey isterse 1 dakika boyunca kimseye gondermez top onundeyken bekler durur kime ne? Dedigim gibi rakip takimda bu ozel durumu biliyor sonucta saygi gostereceklerine eminim o 1 dakika boyunca... Federasyon boyle guzel jestlerle ugrasicagina sikeyle falan ugrassin tabi cesareti varsa...

Aynısını Diyarbakırspor yapmıştı.Maç başladıktan sonra hepsi omuz omuza çöküp protesto ettiler kulübe kimse bakmıyor diye.Altay lılarda kendi sahalarında top çevirdi.

Gönderen: kocakurt
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 18:02
Alıntı yapılan arslan

Ona yapılacak en güzel şey fatiha okumaktır.Hatta gelin Hatim kampanyası yapalım.Herkez bir cüz alsın kendi okuya biliyorsa okusun okuyamıyorsa okuyan yakınına okutsun ve gelin bu konuda ilk olalım.Ve Bu hatimleri başta Ediz,Sinan ve Gegiç başta olmak üzere tüm formamızı giyip ebediyete intikal eden Müslüman oyuncularımıza hediye edelim vira bismillah eğer yeterli ilgi görürse hatim diye bir konu açalım .Bunu dualıyacak imam mı Türübünde etrafınıza bakın biliyorum ki birçok imamda maçta en azından benim bacanağım orda.

-------------
ben seni unutmak için sevmedim

Gönderen: kocakurt
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 18:08
Alıntı yapılan arslan

Aman renkdaşım buna benzer bir öneriyi 4.hafta Eskişehirspor-Gençlerbirliği maçıyla ilgili bölümde yaptım  bilen -bilmeyen ,anlayan-anlamayan  bir sürü yorum yaptı .Biz en iyisi duamızı kendimiz yapalım.

-------------
ben seni unutmak için sevmedim

Gönderen: nörones
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 18:22
EDİZ'im Bak İşte Taraftarın Her Zamanki Yerinde....

Gençler maçında güzel olur...

-------------
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im

Gönderen: anil_es
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 18:32
Alıntı yapılan ahmetES

Alıntı yapılan eseszeus

Alıntı yapılan sümeres

Aynısını Diyarbakırspor yapmıştı.Maç başladıktan sonra hepsi omuz omuza çöküp protesto ettiler kulübe kimse bakmıyor diye.Altay lılarda kendi sahalarında top çevirdi.

Evet ben de hatirliyorum, Altay cok takdir edilmis gazetelerde bayagi bi yer bulmustu.. 1 dakika oyun durursa ve top oyun icinde kalirsa ne hakem ne de federasyon hicbir sey yapamaz. Genclerbirligi de boyle bir talebe olumlu yaklasir diye tahmin ediyorum, sonucta 2. dakika, 90. dakika olsa macin durumuna gore diyebilirlerdi ama skoru degistirebilecekleri 88 dakika daha var.

-------------
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 18:34
KoreoESES şöyle birşey yazmıştı

(1965 te İsmin kazındı kalplere)melodisiyle

Kademe hatası yapsaydın
Kendi kalene gol atsaydın
Her Şeye Razıydık biz Ediz
Harbiden
Bizi böyle bırakmasaydın
oOoOoO
Her şeye razıydık biz Ediz
Harbiden
Boynu bükük bırakmasaydın.

Gönderen: özer-_-26
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 18:46
top oyun alanı içinde olduktan sonra kralı gelse karışamaz. 2 .dk.kada hep birlikte saygı duruşuna geçelim , alkışlayalım beste atalım. Burda rızası alınması gereken gençlerbirliğidir. Hoş Onlarda saygıyla karşılayacaklardır.

Ayrıca Şehitlerimiz içinde birşleyler yapılsa bence iyi olurdu. Var mı onunla ilgili bir düşünce?

-------------
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !

Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 18:58
Aslında en güzeli Şudur.Ben iletemem ama forumdakı arkadaşlar iletebilir.Necatiye 2 numaralı formayı bu mac gıydırıp GB futbolcuları necatıyı bos bırakıp 2ci dakikada golü ediz için atsa.Ve sora forma emekli olsa.Bizim takımda 1 dk sora centilmence golü yese.Gayet anlamlı olurdu.

Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 19:01
Alıntı yapılan Esk_Faramir

Aslında en güzeli Şudur.Ben iletemem ama forumdakı arkadaşlar iletebilir.Necatiye 2 numaralı formayı bu mac gıydırıp GB futbolcuları necatıyı bos bırakıp 2ci dakikada golü ediz için atsa.Ve sora forma emekli olsa.Bizim takımda 1 dk sora centilmence golü yese.Gayet anlamlı olurdu.

2 numara Necati giyemezmiş ancak seneye. tff ye bildirildiği için .Ve öyle anlaşmalı bir şey olursa 2 kulübede işlem başlatılabilir şikeden değilde bahis ten.

En iyisi 2 takımda anlaşmalı olarak 2.dk da saygı duruşunda durmalı.

Gönderen: kerlon2
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 19:06
marsilya ve mersine attığımız gollerdeki sevinçin gözlerimin önünden gitmiyor edizim ya yedek kaldın ses etmedin huzursuzluk çıkartmadın attığımız gollerde kendin atmış gibi sevindin hella olsun sana

-------------
ölümüne eses

Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 19:06
En kotu formasının ıcıne gıyer golu atınca cıkartır o formayıda emeklı eder buda bır yontem

Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 19:16
Alıntı yapılan kerlon2

marsilya ve mersine attığımız gollerdeki sevinçin gözlerimin önünden gitmiyor edizim ya yedek kaldın ses etmedin huzursuzluk çıkartmadın attığımız gollerde kendin atmış gibi sevindin hella olsun sana

Ben de bir kaç maçı izledim de (Youtube'da gezerken denk geldi) her golde kendi atmış gibi seviniyordu. Yedek olduğu maçlar da dahil.

-------------

Gönderen: SalihSeçer
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 19:16
Kız arkadaşı Ediz'in son anlarını anlattı
http://skorer.milliyet.com.tr/kiz-arkadasi-ediz-in-son-anlarini-anlatti/eskisehirspor/detay/1592422/default.htm -
http://skorer.milliyet.com.tr/kiz-arkadasi-ediz-in-son-anlarini-anlatti/eskisehirspor/detay/1592422/default.htm

-------------
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 19:31
ismail Genç @isoloji

Eskisehirspor tesıslerınde bır sahaya, acık trıbunde bır kapıya ve eskısehırde bır anaokuluna Ediz Bahtiyaroglu'nun adı verilecek

Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 19:58
Alıntı yapılan Cumhuriyet

ismail Genç @isoloji

Eskisehirspor tesıslerınde bır sahaya, acık trıbunde bır kapıya ve eskısehırde bır anaokuluna Ediz Bahtiyaroglu'nun adı verilecek

Zafer Tüzün Kapısı'ndansa Ediz Bahtiyaroğlu kesinlikle daha güzel!

-------------

Gönderen: EsAtaEs
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 20:08
Alıntı yapılan Innuendo

Alıntı yapılan Cumhuriyet

ismail Genç @isoloji Eskisehirspor tesıslerınde bır sahaya, acık trıbunde bır kapıya ve eskısehırde bır anaokuluna Ediz Bahtiyaroglu'nun adı verilecek

Zafer Tüzün Kapısı'ndansa Ediz Bahtiyaroğlu kesinlikle daha güzel!

Arkadaslar bence artik olumsuz yorumlardan kacinalim mutlaka bazi seyler dogrudur fakat coguda dedikodudur inanmayim insanlar artik isi gucu birakip hep baskalarini kotuluyor bu her yerde gecerli olmus durumda zaman birlik zamani ediz kardesimizin ani olumu mutlaka insanlari dusunceye itmistir ,zaman kenetlenme zamani olumsuz dusunmenin hicbir faydasi olmuyor ben 38 yasindayim daha gormedim zaferinde kendine gore iyi yonleri vardir mutlaka varsa kotu niyeti allaha havale etmekte fayda var gerisini dusumeyiin siz eskisehirspora sonzus destek verin yeter iyi gunler yakindir .

-------------
Biz Eskişehirliyiz Oley

Gönderen: ChampioN
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 21:13
- http://www.ajansspor.com/yazarlar/sukruoytan/h/20120906/olumun_golunu_yedi.html

Şükrü Oytan yazmış, Güzel de yazmış...

-------------
Sadece Eskişehirspor!

Gönderen: buonanotte
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 21:20
Mekanın cennet olsun Ediz..

-------------
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 22:20
Hollanda - Türkiye maçında Ediz için saygı duruşu yapılacak ve futbolcular kollarında siyah bant ile sahaya çıkacaklar. Bu talebi UEFA reddetmişti ama FIFA devreye girdi ve olumlu karşılandı.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 22:22
Alıntı yapılan omerbihlar

Hollanda - Türkiye maçında Ediz için saygı duruşu yapılacak ve futbolcular kollarında siyah bant ile sahaya çıkacaklar. Bu talebi UEFA reddetmişti ama FIFA devreye girdi ve olumlu karşılandı.
Bu UEFA çok ırkçılık yapmaya başladı. Ölen askerlerimiz için de siyah bantı engellemişlerdi. Başka ülkelere sorun çıkarmamışlardı ama.

-------------

Gönderen: Nejmet28
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 22:30
Allah rahmet eylesin bazı insanların gidince kıymeti daha iyi anlaşılır.Senin ne kadar iyi niyetli,çalışkan,düzgün kişilikli ve takımın neşe kaynağı olduğunu geç anlamış olduk.Senin yokluğunu çok arayacağız:((

-------------
Her zaman her yerde en büyük Eses

Gönderi tarihi: 06/Eyl/2012 saat 22:34

Nesta'dan Ediz'e mesaj

Dünyaca ünlü İtalyan futbolcu Alessandro Nesta, kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Eskişehirsporlu meslektaşı Ediz Bahtiyaroğlu için Twitter'dan bir mesaj yazdı.

Nesta, Twitter hesabından Ediz ile ilgili attığı tweetinde "Ediz Bahtiyaroglu... Huzur içinde yat..." ifadelerini kullandı.

Sabah

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com