eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 13:25

Birileri siz yokken biz vardık diyor , birileri hangi deplasmana geldiniz diyor, birileri bilmem kaçbin km yol gittik diyor....Herkes kendince sallıyor..

Sallarken biraz isabetli sallamanızı tavsiye ederim...

Birileri dediğiniz ,beğenmediğiniz kişiler siz daha doğmadan önce bu sevdayı , yitirdiğimiz saygıyı ve sevgiyi uzun yıllar önce Türkiye'de yayanlar olabilir.

Bağırmayanlar  ,bağırmaya sesi yetmeyenler ,kombinesiyle ,formasıyla,aldığı biletiyle ,aile bütçesinden keserek kulübe faydası dokunanlar olabilir...

Kimse kimseden üstün olmadığı gibi kimse maça gelip bağırmak yada ayakta seyretmek te zorunda değil...

Kimsenin kimseye taraftarlık dersi vermesine de gerek yoktur. Zira herkes kendince iyi bir taraftardır...

Eskişehirliyiz diye övünüyoruz...Daha burada tartışmayı bile beceremiyoruz....

Şöyle taraftarız böyle taraftarız.... Artık ESKİDEN şöyle taraftardık diyelim bence...

Yönetime küstüm maça gitmem, hocaya küstüm maça gitmem,açığa küstüm maça gitmem ....

Kime küstüğünüzün farkındamısınız????

Ya biz niye maça gidiyoruz hatırlayan varmı....?

İstanbulda ,güzel bir havada Esesin maçı olacak ...!!!Ve

Beğenmediğimiz Ordu taraftarı bile ezdi geçti beyler....

Polisle göz göze geldik..

Anladım demek istediğini…

Utandım..

Uyanın artık...

Yönetim...hoca....futbolcular......gruplar.....

Kimler geldi ...kimler geçti ve geçmeye de devam edecek...

Kalacak olan kimler....

Elbette ...Tabiki....

Bizler….

Siyah-Kırmızı formayı desteklemek başka…

Yönetime baskı yapmak ..istifa demek başka

Karıştırmayalım….

9 yaşına giren oğlum maça gelmek istemedi ya !!Neden dedim?

Neden…?

Neyseki buraları okumuyor…

Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
can uçar Liste gör
Deneyimli Yazar

CAN UÇAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı can uçar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 13:51
kimse kimsenin eskişehirsporluluğunu tartışamaz....30 yıldır açıktayım...
asalet doğuştandır..
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 15:05
Ya isterse nefer açıktan 10 kat iyi bağırsın tamam kabul en iyi onlar olsun buradaki amaçlar ne takım içinmi bağırıyoruz deplasmana gidiyoruz yoksa bir birimize üstünlük sağlamak içinmi.Taraftar çok büyük yaralar aldı.İçerde dışardaki performansa bakabilirisiniz geç olmadan etb toplanması lazım artık eski günlere dönelim.Akhisar gibi ilçe takımı buraya kaç kişi geldi biz istanbula kaç kişi gittik en son örnek.
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 15:13
Alıntı yapılan kartES

Alıntı yapılan otomatikkapi

Alıntı yapılan buffet26

takımını maçlarda desteklemek için tribün grubu olması gerekli midir?

Birileri yöneltmeli tribünü, kendi kendimize tezahürata giremiyoruz, her kafadan ses çıkıyor.
Bu kapalıda bile son yıllarda sürekli yaşanıyor. Grup içinde bile tek ses olunamıyor. Bando bile %100 oturmadı ki epey zamandır beraberler...
Ben açıkcası maçlarda Kerem ve benzeri tezahürat giren arkadaş gruplarını çok beğeniyorum. Zamanlama ve beste olarak en iyi girişi yapanlar onlar. Ne zaman onlarla başlarsak iyi ses çıkarıyoruz.
Açıkta bu zor tabi. Aşk-ı şehir tarzı birşeyler lazım Bando ile paslaşacak...
Selim,
kendini niye zorlayıp duruyorsun?yakışmıyanları biliyorum da sana hiç yakışmıyor.
Ordu maçında hiç birinizi göremedim.ama yorum yapan,Eskişehirspor'un Istanbuldaki maçlarına dahi gelmesede yorum yapan BKŞ'liyi çok gördüm.
artık oyun bitsin.zor günlerimizde hak eden yorum yapsın.hak etmeyen hak edene kadar sussun.hele avantacı takımı hiç konuşmasın.yolda bulmadık biz bu takımı,kolay olmadı Camialaşmak.sonradan görmelere ve Endüstri  Futbolu  ayakları ile ayakçılara yol vermeyiz.
bu taraftarın dikkatini dağıtacak uyanıklığın gereği yok.
bugünkü Anadolu gazetesinin haberine ne diyorsun?bu şehrin kandırılmış ve kandırılma potansiyeli olan gençleri için ne diyorsun?
kime sahip çıkılması gereğini düşünüyorsun?Eskişehirspor'mu öncelikli;yoksa bir,grup bir parti,bir marjinal düşünce mi?????????
Ağabey birkaç kez okudum ki yanlış cevaplamayayım...
Mesajımda bana yakışmayan ne anlayamadım, neye zorluyorum, hangi oyun bitsin ?...
Ordu maçında değil, geçen sezon dahil sadece 7 maça gittim...
Ama tribünlerin tezahürat açısından son yıllardaki halini iyi biliyorum o sebeple yorum yaptım...

Özellikle " zor günlerimizde hak eden yorum yapsın.hak etmeyen hak edene kadar sussun.hele avantacı takımı hiç konuşmasın.yolda bulmadık biz bu takımı,kolay olmadı Camialaşmak.sonradan görmelere ve Endüstri Futbolu ayakları ile ayakçılara yol vermeyiz.
bu taraftarın dikkatini dağıtacak uyanıklığın gereği yok" cümlelerinin bana niye sarfedildiğini hiç anlamadım. Eğer bu sıfatlara uyduğumu düşünüyorsan zaten biz birbirimizi hiç tanımamış anlamamışız ağabey...

Ben başka birşey kast ettiğini düşünüyor ama inan anlayamıyorum mesajını...

Haberlere gelince şu an hiçbirşey demiyorum. Sebebi malum daha %100 bilgi sahibi değilim. Ben isim ile konuşmak gerekirse Murat için çek-senet-uyuşturucu v.s. işlerin içinde olduğuna dair hiçbir duyum almadım, görmedim, inşallah olmamıştır...
Olmuş ise üzülürüm, hele tribün üzerinden hesaplar yapıldı, söylenilen gibi Eskişehirin çocukları kandırıldı, kötü işlere karıştırıldı ise üzüntüm katlanır lanet ederim. Benimde genç akrabalarım kardeşlerim var aralarında...

Yanlız yazdıkça " bu taraftarın dikkatini dağıtacak uyanıklığın gereği yok " cümleniz daha anlam kazandı şimdi. Eğer beni gündem değiştirmeye çalışanlar arasında (ki böyle kişiler illaki var) görüyorsan kırılırım. Soruyu soran "buffet26" arkadaşında böyle bir niyetle konuştuğunu sanmıyorum. Başlık isyan edilsin, hep bir ağızdan konuşalım, istifa ise istifa, tezahürat ise tezahürat edelim mevzusuna yönelik böyle yek vucut olabilmek için "illa tribün grubunamı ihtiyaç var" mevzusuna yorum yaptım. Bando öncesi açığın malum halini benden iyi biliyorsunuz...

Sizin isim vermeyerek kast ettiğiniz kişi Selahattin ağabey olsa gerek, çünkü Neferi ve Muratı her daim savunmak durumunda olmuş ki kendi tercihidir, onun da içindeki niyeti bildiğimi düşünerek sözlerine saygı duyarım...
Sadece siyaseten bile böyle bir duruş sergiliyor ise onada saygı duyarım...
Haklı çıkarsa ne mutlu ona haksız çıkarsa zaten yine en büyük acıyı kendine verecektir...

BKŞ ile ilgili olarak BKŞ Nefer değildir benim için, bende öyle gözüküyor gibi olmasından rahatsız olanlardandım. Çünkü biz Eskişehirde ayrı ayrı tribünlerde maç seyreden bir grubuz. Herkesin birlikte olmak istediği kişiler farklı olabilir. BKŞ Eskişehirspora hizmet etmelidir ve etmektedir. Az yada çok...
Hele Eskişehire bakınca gurbetteki EsEslilerin daha iştah ile takımlarına ve şehirlerine sahip çıkmaya gayret ettiklerini görüyorum...

Önceliklere gelirsek;
Ben önce insanım insanlık önemli benim için...
Kendimce müslümanım dinim önemli benim için...
Türküm vatanım önemli benim için...
Canımdır ailem önemli benim için...
İşimdir yaşatan önemli benim için...
Eskişehirliyim memleketim önemli benim için...
Eskişehirsporluyum kulübüm tribün önemli benim için...
Kızılcıklı da evde doğdum önemli benim için...

Siyaset dersen her ne kadar 80 öncesinin çocukluğuma denk gelmesi sebebi ile siyasetten nefret eden biri olsamda illa oy vermeye gittiğimde pusulaya damga vuruyorum tabiki...
Hiç saklamadım, mecliste bulunmaları gerektiğine inandığım için hep MHPye verdim oyumu...
Ama beni %100 temsil eden bir siyasi parti henüz yok...
Seni temsil eden, edebilecek olan varmı ağabey ?
Konuşalım mı ?...

" sonradan görmelere ve Endüstri Futbolu ayakları ile ayakçılara yol vermeyiz " bunlar kimler ise yol vermeyin ağabey, siz önümüzde yürüyün ben arkanızdan gelirim. Ama bu güne kadar yürüyen olmadı. Yürüyebileceğime inandığım gün hiç çekinmeden öne geçerim...

Sağlıcakla kalın...

Not: Ağabey söyleyeceklerimi soracaklarımı 2dk da telefon ile de konuşurdum ama buradan devam edelim belki bir faydası olur...

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 15:22
Zamanında Neferdeki kardeşlerime dostlarıma ufak uyarılar yapardım hemen gençleri beni Nefer düşmanı sanardı. Kızılcıklıya son zamanlarda yüklendik terkeden olduk, inanın hiç kendim için üzülmedim onların anlayamamasına üzüldüm.
Doğru bildiğimi söyledim, söylemeye devam edeceğim. Sanılmasınki sadece burada konuşuyorum. Burada söylediklerim çok sınırlı...

Çekindiğimden değil, öyle olması gerektiğinden...
Yüz yüze muhataplarına söylemek istediğimi söylemişimdir...
Her daim, her konuda...

Açık açık yazılıp çizilen yerde de lafımı esirgemem...
Memnuniyetle konuşur tartışırım, adabımla...
Çok da keyif alırım, faydalanırım...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
Meshud26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Meshud26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 15:24
Murat abinin de bence oturup düşünmesi gerek,daha 2 sene önce eskişehir harika biri diye inlerken kalktı bu taraftarın en büyük düşmanının safında yer aldı ve birden o bütün yaptıkları yağmayı kaldırması,uyuşturucuyu kaldırması,serserilere yol vermesi falan rant içinyapılmış baştan beri rantı peşinde koşan biriymiş gibi oluverdi.Ama dik dursun istifa ettirsin yönetimi bu şehir arkasından yine koşmaya devam eder.Eğer menfaatini düşünüyorsa asıl menfaat onun için yönetimi istifa ettirmektir.Böyle gittikçe grubunu da küçültüyo kendi itibarıda ciddi şekilde sarsılıyor.
Ellerde Meşale Gözlerde Yaş Var Bu Şehir Bekliyor Haydi Çocuklar..
Yukarı
alpinist Liste gör
Yazar

Ahmet ÇANKAYA
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpinist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 16:02
Alıntı yapılan Essfor

Birileri siz yokken biz vardık diyor , birileri hangi deplasmana geldiniz diyor, birileri bilmem kaçbin km yol gittik diyor....Herkes kendince sallıyor..

Sallarken biraz isabetli sallamanızı tavsiye ederim...

Birileri dediğiniz ,beğenmediğiniz kişiler siz daha doğmadan önce bu sevdayı , yitirdiğimiz saygıyı ve sevgiyi uzun yıllar önce Türkiye'de yayanlar olabilir.

Bağırmayanlar  ,bağırmaya sesi yetmeyenler ,kombinesiyle ,formasıyla,aldığı biletiyle ,aile bütçesinden keserek kulübe faydası dokunanlar olabilir...

Kimse kimseden üstün olmadığı gibi kimse maça gelip bağırmak yada ayakta seyretmek te zorunda değil...

Kimsenin kimseye taraftarlık dersi vermesine de gerek yoktur. Zira herkes kendince iyi bir taraftardır...

Eskişehirliyiz diye övünüyoruz...Daha burada tartışmayı bile beceremiyoruz....

Şöyle taraftarız böyle taraftarız.... Artık ESKİDEN şöyle taraftardık diyelim bence...

Yönetime küstüm maça gitmem, hocaya küstüm maça gitmem,açığa küstüm maça gitmem ....

Kime küstüğünüzün farkındamısınız????

Ya biz niye maça gidiyoruz hatırlayan varmı....?

İstanbulda ,güzel bir havada Esesin maçı olacak ...!!!Ve

Beğenmediğimiz Ordu taraftarı bile ezdi geçti beyler....

Polisle göz göze geldik..

Anladım demek istediğini…

Utandım..

Uyanın artık...

Yönetim...hoca....futbolcular......gruplar.....

Kimler geldi ...kimler geçti ve geçmeye de devam edecek...

Kalacak olan kimler....

Elbette ...Tabiki....

Bizler….

Siyah-Kırmızı formayı desteklemek başka…

Yönetime baskı yapmak ..istifa demek başka

Karıştırmayalım….

9 yaşına giren oğlum maça gelmek istemedi ya !!Neden dedim?

Neden…?

Neyseki buraları okumuyor…

ClapClapClapClapClap
ne bir inat ne bir heves
Yukarı
esesliserko Liste gör
Yeni Yazar

serdar
Yer: kocaeli
  Alıntı esesliserko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2012 saat 01:27
Alıntı yapılan 26esesalikan

LAF DEĞİL İCRAAT LAZIM ARTIK
Artık yeter yılların yılı mazimizi ne hallere getirdik. Son 2 yılda şikeci de olduk. İstanbul yalakasıda olduk. Ama artık yeter.Somut adımlar gelsin fazlasıyla ileriye gitti zaten Halil ünal ve çetesi.
Gerekirse bu sene kümeye düşelim ama genede kurtulalım Eskişehirspor'a yakışmayan her isimden.

EVİMİZDEKİ İLK MAÇ (GENÇLER BİRLİĞİ) MAÇI İSYAN ATEŞİ ALTINDA BÜTÜN RENKTAŞLAR ALTES HİZASINDA ALT TARAFTA TOPLANACAKTIR

Bu İSYAN ATEŞİNDE bende varım diyen sessiz kalmasın

http://www.facebook.com/ArtikYeterisyanAtesi

edit.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2012 saat 01:34
Alıntı yapılan can uçar

kimse kimsenin eskişehirsporluluğunu tartışamaz....30 yıldır açıktayım...

ClapClapClapClap

yargılayamaz, eleştiremez, azımsayamaz. Yargılamak, tartışmak sidik yarışına girmek olur. Sevdayı paylaşmanın azı çoğu, yeri yurdu olmaz.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2012 saat 02:35
Abilerim alakasız bir soru olacak ama maça 18 yaşında küçükler girebilir mi? En son babam ile gittiğimden dolayı diyorum.
Eğer girebiliniyorsa, gelmeyi düşünüyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır