Sayfayı yazdır | Close Window

ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Genel Konuşmalar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4111
Yazdırma tarihi: 05/May/2024 saat 07:46
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ
Gönderen: 26esesalikan
Konu: ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 16:59
                  LAF DEĞİL İCRAAT LAZIM ARTIK
Artık yeter yılların yılı mazimizi ne hallere getirdik. Son 2 yılda şikeci de olduk. İstanbul yalakasıda olduk. Ama artık yeter.Somut adımlar gelsin fazlasıyla ileriye gitti zaten Halil ünal ve çetesi.
Gerekirse bu sene kümeye düşelim ama genede kurtulalım Eskişehirspor'a yakışmayan her isimden.

EVİMİZDEKİ İLK MAÇ (GENÇLER BİRLİĞİ) MAÇI İSYAN ATEŞİ ALTINDA BÜTÜN RENKTAŞLAR ALTES HİZASINDA ALT TARAFTA TOPLANACAKTIR

Bu İSYAN ATEŞİNDE bende varım diyen sessiz kalmasın

http://www.facebook.com/ArtikYeterisyanAtesi

-------------
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im

Yanıtlar:
Gönderen: baggio
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 17:03
Gitmeme konusuna çoğunluk uymaz. Ben taraftarım her zaman yanındayım tripleri gelir şimdi..

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 17:05
bu tepkiye bende varım yapmamız gerekiyor... büyük taraftar uyanalım artık bu adamı def edelim...

Gönderen: esesliserko
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 17:05
ve beklenilen başlık gelmiştir.
Bende varım
İlk maç stada gelmiyorum
ikinci maç stadda ilk yarı sessizim. İkinci yarı yönetim istifa.
banka hesabı varin. 20 tl benden

Gönderen: ahmetES
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 17:09
abi isterse 5 bin lira toplansın kim yapıcak organizasyonu eskiden Aşk-ı Şehir vardı şimdi yok sen desen gelin toplanalım diye 2-3 kişi den başka kim yardıma gelicek.Münferit olarak biraz zor organize olunur.

Burada iş facebookta twitterda istifa yazan Nefere iş düşüyor bakalım icraat te ne olucak.

Gönderen: gok26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 17:13
arkadaşlar stada girmeme aslında çok etkili bir yöntem ama son yıllarda organize olamadığımızda acı bir gerçek. ben her zaman maça giderim diyen adam çok olacaktır. en iyisi maça girip 90 dakka susmadan pankartlarla marşlarla yönetim istifa demektir.

-------------

Gönderen: raul26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 17:23
Sporaktif'in bu haftaki konuğu Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal. Sorularınızı yarın oglene kadar @SporaktifEditor hesabımıza bekliyoruz.

Gönderen: unieses26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 17:25
Alıntı yapılan raul26

Sporaktif'in bu haftaki konuğu Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal. Sorularınızı yarın oglene kadar @SporaktifEditor hesabımıza bekliyoruz.

Böğğk başkan gene süslü içi boş konuşmalarından birini yapacaktır ...

-------------
Yakarım Dünyayı Senin Uğruna
EsEs'im Olmamış Döner mi Dünya
İstersen EsEs'im Senin Yolunda
Hepimiz Ölürüz Senin Davanda...

Gönderen: 26ss26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 17:27
Arkadaşlar isim soyisim vererek kendinizi hedef haline getirmeyin, dikkatli olun.

Gönderen: eseszeus
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 17:31
Marsilya maçından beri tekrarlıyorum TEPKİ TEPKİ TEPKİ diye kimse sallamıyor sonunda birileri başlık haline getirmiş... Sadece imzama bakın yeter... Thumbs%20Up Ben 1 aydır gösteriyorum tepkimi...

-------------
"Ne mutlu TÜRKÜM diyene!"

Gönderen: komodusa
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 17:33
Karşılarında güçlü bir baskan alternatifi yok maalesef. Sorun burdan başlıyor. Önce bu alternatifi oluşturmalıyız. Sadece yıkım için uğraşmayalım.yerine ne gelecegini de düşünelim.

-------------
@komoduses

Gönderen: yirmialti26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 17:36
Stada pankart sokulması çok zor. Yönetim bunun önlemini alır. Zaten protesto olacak diye açık tribüne değişik tipler sokulabilir. Ortalık karışabilir. Daha önce de oldu açık tribünde değişik maçlarda yönetim aleyhine tezahuratta bulunanlar hemen susturulmaya çalışıldı. Bunları görüp duyduktan sonra bende çoğu maça gitmiyorum. Sadece ben değil arkadaşlarda gitmiyor. İçimizde zerre heves kalmadı hiç birimizin. İşin parasında pulunda da değiliz sadece güvenmiyoruz. Gidip bir cafede, meyhanede izliyoruz. Hiç yoktan Eskişehir esnafı kazansın. Eskişehirspor forumunda da bunları yazıyoruz ya sorun bizde mi yoksa bizi bu duruma getirenlerde mi artık bilemiyorum ama kendimizce birşeyler bulduk onu yapıyoruz

Gönderen: Futboldan Anlayan
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:00
Bu takım bence gayet başarılı yönetimde iyi hocada ortalıgı bulandırmayın.

Gönderen: jack_sparrow
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:02
Alıntı yapılan Futboldan Anlayan

Entry-nick uyumsuzluğu  LOL

-------------
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Gönderen: eFsAnE UyAnDı
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:03
Hakkaten boku cikti ARTİK YETER.Kopeklerinizide toplayip gidin.Bir kulupte hicmi duzgun birsey yapilmaz.Bu siszin eseriniz.Kimin emegi varsa cektirsin gitsin.

-------------
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.

Gönderen: Innuendo
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:03

Nick - mesaj uyumsuzluğu

-------------

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:04
Daha yeni üye oldum yazmayım yazmayım dedim en sonunda benide üye yaptınız ortalıgı bulandırmanın anlamı yok 2 hafta yenildi diye yaptıklarınıza bak gayet iyi takımımız var biraz sabredin skor taraftarları.

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:05
Sessiz olun adamın avantası gidecek :)

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:08

Daha yeni üye oldum yazmayım yazmayım dedim en sonunda benide üye yaptınız ortalıgı bulandırmanın anlamı yok 2 hafta yenildi diye yaptıklarınıza bak gayet iyi takımımız var biraz sabredin skor taraftarları.

Halil Ünal İstifa be buraya ta üye olmuş bukadar yüzsüzlük olmaz

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderen: tufaneses26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:08

Körmüsün sen kardesim.
takim da oynama arzusu kalmamis...

-------------
ESES HOLIGANS

Gönderen: jack_sparrow
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:09

Üye alırken o nicki almak nerden aklına geldi peki çok merak ettim Big%20smile

-------------
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Gönderen: yassax
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:15
Futboldan Anlayan (!) nicki vatandaş,ya başka takımı taraftarı yada yönetim yalakası
Onun yazdıklarına yanıt yazmayın bence,ciddiye almayın

-------------
http://halilunalistifa.com

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:15

Daha yeni üye oldum

Hata etmissin .......

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderen: hatip26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:16
Ersun ve namidiyar bidon gitmeden maclara gıtmıyorum

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:17

Sen bu taraftarin dert ettigi sorunlari, taraftari futboldan sogutan gelismeleri sadece son 2 haftanin mac sonucuna mi bagliyorsun? Eger oyleyse, ya cok safsin, ya da kulup icinde yasananlar simdiye kadar seni hic ilgilendirmemis.
Bir spor gazetesi alip okusan, senin takimindan 2-3 sene sonra Super Lig'e cikmis Orduspor, Mersin IY gibi takimlar ne transferler yapmislar, paralarini nasil degerlendirmisler, bir de senin 5 senedir Super Lig'de oynayan, bu takimlarla karsilastirildiginda muthis bir naklen yayin ve tribun geliri olan takimin ne yapmis goreceksin ama...

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:20
Alıntı yapılan yassax

Futboldan Anlayan (!) nicki vatandaş,ya başka takımı taraftarı yada yönetim yalakası
Onun yazdıklarına yanıt yazmayın bence,ciddiye almayın
Asıl seninkileri ciddiye almamak lazım

Boşuna dememişler dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye.

Gönderen: esgökhanes
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:20

Halil Ü. Zafer T. Ersun Y. Hangisisin Sen Arkadaş 

-------------
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:26

Senin gibi FUTBOLDAN ANLAYANlar olduğu için Eskişehirspor bir yerlere gelemedi ve gelemez de.

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:29

Halil foruma adamlarını yollamaya başlamış... Bizde sazandık yedik... He he canım he he takım süper he he hadi Halil'in çağırıyo seni avantanı vercekmiş bak... Kedi canını senin... Sleepy

-------------

Gönderen: v_for_vendetta_26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:29

Şakanında bir dozu var hocam.

-------------
DÜNYA YIKILSA DA TERKETMEYECEĞİZ, ESKİŞEHİR'DE DOĞDUK ESKİŞEHİR'DE ÖLECEĞİZ.

Gönderen: CEVAD39
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:30

ARKADAŞ ORTALIĞI BULANDIRMAYIN DİYORSUN AMA ERSUN YANAL GELDİKTEN SONRA ZATEN BULANDI.

-------------
BİZE HER YER ESKİŞEHİR

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:31

len sen nerden çıktın

-------------

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:33
HAYIRDIR BANAMI DEDİN

-------------
BİZE HER YER ESKİŞEHİR

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:44
diğer arkadaşın yazısını alıntılayp ona demiş. Nasıl okuyorsun forumu.

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 18:50
Forumdaki bazı insanlar cem yılmazdan daha fazla güldürüyor beni sağolsunlar.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 19:01
hem halil hem tüm yönetim hem teknik kadro hepsi istifa etmeli kongre yapılmalı ediz servet nuhiu gönderilmeli

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderen: cavki
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 19:03

Sanırım uye olurken yenide taraftar oldun... iki hafta yenilen takımdan bahsederkn gecen sene Ersun hocadan sonra takımdaki düşüşü hic farketmemişsin...
Bursa ile oynadıgımız kupa macını unutmussun...
Marsilya macındaki korkak takımı kacırmıssın...

Futboldan anladıgını iddia etmişsin ama sanırım iki haftdan oncesini hiiic hatırlamıyorsun...

-------------
Sen sevdadan otesin ESESim..

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 19:04
Alıntı yapılan 26esesalikan

Artık yeter yılların yılı mazimizi ne hallere getirdik. Son 2 yılda şikeci de olduk. İstanbul yalakasıda olduk. Ama artık yeter.Somut adımlar gelsin fazlasıyla ileriye gitti zaten Halil ünal ve çetesi.
Gerekirse bu sene kümeye düşelim ama genede kurtulalım Eskişehirspor'a yakışmayan her isimden.
    EVİMİZDEKİ İLK MAÇ: MAÇA GİTMEME/ gerekirse stadın çevresinde dolaşıp stada sokmama. taraftarı caydırma
    EVİMİZDEKİ İKİNCİ MAÇ: MAÇA GİDİP İLK YARI TAMAMEN SESSİZ KALIP 2.Cİ YARI ANLAMLI PANKARTLARLA YÖNETİM İSTİFA DEMEK.
para toplanacaksa toplıyalım.
Alican göçmen 50 tl benden.

bende varım diyen sessiz kalmasın artık

maça sokmamakta ne demek oluyor şehir eşkiyasımısınız siz maça girer 90 dakika yönetimi istifaya çağırırız güzellikle...

-------------

Gönderen: oguzhaneses
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 19:09

nick-mesaj uyumsuzluğu bu olsa gerek.

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 19:18

komikLOL arkadaş uzaylı galiba

-------------

Gönderen: ömer_es
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 19:24
Edit

-------------
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 19:30
Alıntı yapılan bilek26

EVİMİZDEKİ İLK MAÇ: MAÇA GİTMEME/ gerekirse stadın çevresinde dolaşıp stada sokmama. taraftarı caydırma
    EVİMİZDEKİ İKİNCİ MAÇ: MAÇA GİDİP İLK YARI TAMAMEN SESSİZ KALIP 2.Cİ YARI ANLAMLI PANKARTLARLA YÖNETİM İSTİFA DEMEK.

maça sokmamakta ne demek oluyor şehir eşkiyasımısınız siz maça girer 90 dakika yönetimi istifaya çağırırız güzellikle...

eşkiya olan bizmiyiz onlarmı? Asıl ses getiricek olay Eskişehirsporun maçı 0 seyirciye oynaması. Asıl olay budur. Asıl ses getircek bütün medyanın dikkatini çekicek budur. daha önce çok yönetim istifa diye bağırdık. noldu? Anlasınlar ki taraftarsız futbol bir hiçtir. Özellikle Eskişehirspor

-------------

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 19:32
Alıntı yapılan bilek26

Alıntı yapılan

Uzayli mi degil mi bilememde akilli biri,zira baslikta 42 tane mesaj yazilmis 23 tanesi ,sahsa cevap verme (bende dahil) ve karsilikli geydirme ile gecmis,demekki basligi dagitma gibi bir düsüncesi varsa gayet de basarili...

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderen: rosenrot
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 19:32
Maça sokmama olayına girersek Neferden bir farkımız olmaz.Bunu belirteyim.
Diğer dediklerine her türlü varım yeter ki şu klavye taraftarlığını bi kenara koyup icraata geçelim.

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 19:34
Alıntı yapılan rosenrot

Maça sokmama olayına girersek Neferden bir farkımız olmaz.Bunu belirteyim.Diğer dediklerine her türlü varım yeter ki şu klavye taraftarlığını bi kenara koyup icraata geçelim.

yanlış anlaşıldım sanırım. Zorbalıkla şiddetle stada sokmama değil. Mesela stadın orda bu maça girmiyoruz . Yönetim istifa gibi sloganlar atmak. Stadın önünde

-------------

Gönderen: EskisehirsporTR
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 19:39
Tribünlerin boş olması bazı kesimin işine gelir. Stadı doldurup " Yönetim İstifa "diye haykırmalıyız.

Gönderen: rosenrot
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 19:39

Alıntı yapılan rosenrot

Maça sokmama olayına girersek Neferden bir farkımız olmaz.Bunu belirteyim.Diğer dediklerine her türlü varım yeter ki şu klavye taraftarlığını bi kenara koyup icraata geçelim.

yanlış anlaşıldım sanırım. Zorbalıkla şiddetle stada sokmama değil. Mesela stadın orda bu maça girmiyoruz . Yönetim istifa gibi sloganlar atmak. Stadın önünde

Anladım kardeşim seni de iyi niyetini de..Tecrübelime dayanarak birkaç kendini bilmez çıkıp 2 çocuğunu koluna takmış maça götürmek isteyen bir babaya ya da yaşını başını almış bir amcamıza niye gidiyorsun diye diklenebilir en basitinden..Artık taraftarımıza güvenemiyorum o açıdan diyorum yanlış anlama..

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 19:40

edit..

-------------

Gönderen: ashanye
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 19:51
Halil bey gayet basarili kulupler birligi baskani gelecegin tff baskani milletvekli adayi spor bakani yada tarim bakani adayi bu kadar basarili bir baskan var beyler...Sizde takimin kulubun gidisatindan bahsediyorsunuz baskanla ovunun daha ne istlyoruz..

-------------
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.

Gönderen: emreaydin26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 19:54
bence maça girilmeli ve üçlü yerine yönetim istifa ile başlanılıp 45 dk devam edilmeli ikinci 45 de de skor ne olursa olsun stad terk edilmeli herkesin çıkmasına da gerek yok çoğunluk olalım yeter

-------------
AntiBizansss!!!

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 20:13
Alıntı yapılan EskisehirsporTR

Tribünlerin boş olması bazı kesimin işine gelir. Stadı doldurup " Yönetim İstifa "diye haykırmalıyız.

mantıklı

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: emreses-26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 20:30
stada gitmemek çözüm değil saçmalıktır bana göre gidip küfürünü edeceksin tepkini gösterceksin..maça gitmemekle hiçbirşey değişmez ! gidişatı değiştirecek olan dolu tribünlerden gelen protestodur...

-------------
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...

Gönderen: RebeL
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 20:46
aşağı yukarı bi senedir adam gibi istifaya davet ediyoruz anlamadı!maça gidip 90dk protesto ve küfürden belki anlar!

-------------
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --

Gönderen: eskikurt
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 20:59

bu işin düğümünü açık tribün çözer ,açığı doldurup,bizimle dalga geçen halil ,ersun ,zafer ve tetikçi ekibine gerekli tepkiyi vermeliyiz,staddan kaçması gereken varsa biz taraftarlar değil adı geçen kişilerdir.

-------------
en büyük eses gerisi hikaye

Gönderen: kırmızısimsekler
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 21:12
herkez madem stadı boş bırakmama fikrinde hem fikir.Bu maç Açıkta Aşağı tarafta yani altesinde aşağısında toplanalım. İsyan ateşini ordan başlatalım. Bu isyan ateşinde bende varım dıyen altes aşağı tarafa gelsın

Gönderen: esesliserko
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 21:14
bu isyan ateşinde bende varım. Açıkta altes hizasında alt taraftayım inadına.

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 21:14
Alıntı yapılan kırmızısimsekler

herkez madem stadı boş bırakmama fikrinde hem fikir.Bu maç Açıkta Aşağı tarafta yani altesinde aşağısında toplanalım. İsyan ateşini ordan başlatalım. Bu isyan ateşinde bende varım dıyen altes aşağı tarafa gelsın

mantıklı olan bu sanırım
isyan ateşinde olan herkez
ALTES HİZASINDA AŞAĞI TARAFTA OLSUN

-------------

Gönderen: RebeL
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 21:25

Alıntı yapılan kırmızısimsekler

mantıklı olan bu sanırım
isyan ateşinde olan herkez
ALTES HİZASINDA AŞAĞI TARAFTA OLSUN

bu öneriyi her yerde yayalım o zaman..

-------------
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 21:35
Alıntı yapılan baggio

diğer arkadaşın yazısını alıntılayp ona demiş. Nasıl okuyorsun forumu.

KUSURA BAKMA. AMA HEMEN BENİM YORUMUMUN ALTINDA ÇIKINCA KENDİME ZANETTİM

-------------
BİZE HER YER ESKİŞEHİR

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 21:55
http://www.youtube.com/watch?v=c7ZbJzGrgrc

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 21:59

Ben buna gülerim işte

-------------

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 22:03
Artık birşeylerin yapma zamanı geldide geçiyor adam akıllı organize olup yönetimi istifaya çagıralım gerekirse aylarca protesto edelim ama edelim artık yeter ya yeter bunların kam emiciliği

-------------

Gönderen: SaTo
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 22:08
Evdeki ilk maç 16 eylül de bu zamana kadar ne yapmayı planlıyosunuz..
boş boş oturacak mısınız..
yada klavye taraftarlığı mı yapacaksınız..
yoksa unutulup uyutulmayı mı bekleyeceksiniz..

-------------
"кıямızı   şιмşєкℓєя"

Gönderen: emreaydin26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 22:12
toplanma yerimiz ALTES'in alt tarafı bunu bi etkinlik haline getirelim... katılımcıları görelim...

-------------
AntiBizansss!!!

Gönderen: Bilke
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 22:12
Bu isyan statta başlasın evde oturma zamanı değil şimdi bu başkalarının işine gelir ilk etapta.O yüzden en başta derdimizi bu şekilde duyuralım bu işe yaramazsa ya da tek başına yeterli olmazsa başka yollara başvurmalı

-------------

Gönderen: **eses-26**
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 22:13
Bu öyle bir AŞK öyle bir SEVDAki
Tarihinin en kötü günlerinde bile
Kalplerden ve gönüllerden sesleniyoruz
Bir defa değil BİN defa
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ES Kİ ES Kİ ES.....

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 22:17
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Ben buna gülerim işte

İnanılması çok güç..Bir o kadar da ilginç bir mesaj okudum..Teşekkürker bu asık yüzümüzü güldürdüğün için

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: schwabe26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 22:47
EsEs` i Sanint Johnstone a  Karsi
EsEs`i Marsilyaya  Karsi

Beyenenler Süper Bulanlar
NEREDESINIZ ?

Bu Takim taaaaaa Bastan Bozuk cogu bunu görmedi
yada görmek istemedi ve daha hala iyi diyenler vardir Dead  Dead

Kimleri kovalim Takimdan?
Futbolcularin yarisini ?
Ersun Yanali ?
Halil Ünal

1-2 Hafta icerisinde yeni Takim kurulmaz.
bastan beri yazmadikmi bir kac kisi
bu Takim Batar diye ?
Bu takim iyi deyil diye
Bizlere REST cekenler vardi
HAYDI KURTARIN BAKALIM
ESES`imizi
ASK SEVGI FANATIK Insanlarin Cogunu KÖR edermis vallahi cok dogru bir söz bu.

-------------
Ne kadar Gücülü olursan ol, Kadere Karsi gelinmez.

Gönderen: Mustang1965
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 23:24
maça gitmemek bir çözüm degil kesinlikle bu bizim imajımızı zedeler taraftar birlikteliğini parçalar o yüzden kimse böyle söylemler içerisine girmesin

Gönderen: Kenan Çuhadar
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 23:27
Alıntı yapılan ashanye

Halil bey gayet basarili kulupler birligi baskani gelecegin tff baskani milletvekli adayi spor bakani yada tarim bakani adayi bu kadar basarili bir baskan var beyler...Sizde takimin kulubun gidisatindan bahsediyorsunuz baskanla ovunun daha ne istlyoruz..

İroni denilen şeyden yapıyosun dimi ???

-------------

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 23:49
Ayhan abiyi bilen bilir elbette ironi yapıyor :)

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: arman
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 23:49
Alıntı yapılan Es-EsLi26

[QUOTE=EsesLi Onur] [QUOTE=Futboldan Anlayan] Bu takım bence gayet başarılı yönetimde iyi hocada ortalıgı bulandırmayın.

Bu masal çok komikmiş  herkes çocuklarına anlatsın

Gönderen: kamer26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 23:50
B u başkan hayatta o koltuğu bırakmaz.yapılacak en doğru iş ilk etapta hocadan kurtulup en doğru hocayı bulmak. her ne kadar antı bızans desekte en doğru hoca sanırım bulent korkmaz. erciyesi turkıye kupası fınal oynattı  son haftaya kadar kumede kalma mucadelesınde tuttu,gecen yıl karabugun durumuy malum. valla kadtılırsınız katılmazsınız. şimdi arkadaşlar dicek biz yonetıme tepkılıyız dıye ama yonetım geliş gidişi falan dahı olsa 2 lig yolu gozukur.ilk etapta lıgde tutunmayı garantilemeyiz. benım duşuncem herşeyde bır hayır vardır arkadaşlar unutmayın...

Gönderen: poyraz963
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2012 saat 23:58
Boşverin gençler biz bu filmi çoook gördük. Aydın Begiter'i bilmezsiniz. Küme düşene kadar kurtulamadık. Bu işin sonu belli. Sıkmayın canınızı. Sinir sahibi olursunuz. Kendinize yazık. Bunlar oyuncaklarından bıkmadan bırakmazlar. Sülük emecek kan bulmayınca düşer. Ben sizlere üzülüyorum. Hadi biz Fethi'leri Enderler'i size anlattık sizin çocuklarınıza anlatacak hiçbir şeyiniz olmayacak

-------------
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR

Gönderen: Innuendo
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 00:03
Anti Bizans sırf FeBe, GeSe, BeJeKe formasıyla dolaşıyor diye 20 kişinin tek kişiye atarlanıp Porsuk'a atması demek değildir. Anti Bizans demek yöneticiler de Bizanslı olduysa onları da Porsuk'a atmaktır. İşte Bizans yalakası yöneticilerin de Porsuk'a atıldığı gün Anti Bizans'a inanacağım tekrardan. Onun dışında taraftar zaten bitmiş, Anti Bizans da bitmiş...

-------------

Gönderen: nörones
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 00:04
Fener cimbom besiktas trabzon bursa belediye kasimpasa kayseri sivas bizden iyi, ordu gencler antep
antalya mersin karabuk bizim ayarimizda akhisar elazig bizden kotu su 2 haftada . Allah sonumuzu hayreylesin !!!

-------------
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im

Gönderen: scream1965
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 00:11
Konu dağılmasın karar verelim artık maça gidecek miyiz gitmeyecek miyiz?

-------------
''Tapmadık Asla Paraya Pula!''

Gönderen: 26ss26
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 00:17
Alıntı yapılan poyraz963

Boşverin gençler biz bu filmi çoook gördük. Aydın Begiter'i bilmezsiniz. Küme düşene kadar kurtulamadık. Bu işin sonu belli. Sıkmayın canınızı. Sinir sahibi olursunuz. Kendinize yazık. Bunlar oyuncaklarından bıkmadan bırakmazlar. Sülük emecek kan bulmayınca düşer. Ben sizlere üzülüyorum. Hadi biz Fethi'leri Enderler'i size anlattık sizin çocuklarınıza anlatacak hiçbir şeyiniz olmayacak

Niye öyle diyosun abi, biz de Halil Ünalları Ümit Karanları Zafer Tüzünleri Bülent Uygunları G. Güvensoyları Yavuz Bingölleri Sergen Yalçınları anlatır anlatır övünürüz. Bizim anlatacak daha çok şeyimiz var.

Gönderen: SaTo
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 00:20
bekleyin bekleyin 16 eylüle kadar herkes unutur.. iki futbolcu alırlar.. bi maç kazanırlar.. oturur izlerler tarafatar nasıl uyutulur diye..Arkadaşlar neden bekliyoruz çıkalım sokaklara atalım tezahüratımızı 2,3 gün üst üste o zaman alırız bi cevap.. o zaman olur bi gelişme.. etkili isimlerden biri alsın emniyetten mi nerden alınıyorsa ordan izin çıkıp yürüyelim.. halil ünalın kapısına dayanıp bağıralım sesimiz kısılana kadar, avazımız çıktığı kadar.. şehir bizim, takım bizim, yönetenler kimin..

-------------
"кıямızı   şιмşєкℓєя"

Gönderen: OGK26
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 00:24
Beyler hadi işini bilen bir abimiz izinleri ayarlasın bizde tarihi saati belirleyelim giyelim formamızı 2 gün 3 gün saatlerce atalım sloganımızı duyuralım sesimizi ARTIK YETER...

-------------
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i

Gönderen: 26Captain26
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 00:44
Alıntı yapılan SaTo

bekleyin bekleyin 16 eylüle kadar herkes unutur.. iki futbolcu alırlar.. bi maç kazanırlar.. oturur izlerler tarafatar nasıl uyutulur diye..Arkadaşlar neden bekliyoruz çıkalım sokaklara atalım tezahüratımızı 2,3 gün üst üste o zaman alırız bi cevap.. o zaman olur bi gelişme.. etkili isimlerden biri alsın emniyetten mi nerden alınıyorsa ordan izin çıkıp yürüyelim.. halil ünalın kapısına dayanıp bağıralım sesimiz kısılana kadar, avazımız çıktığı kadar.. şehir bizim, takım bizim, yönetenler kimin..

Böyle birşey yapılacaksa gelirim?

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 00:54
Ne yapılacaksa yapalım artık buradan konuşmakla olmuyor..Ben herşeye varım ne gerekirse tüm imkanlarım ile..Gerekirse tüm çevremi kullanırım..Herkes iyi duysun burası Dingo'nun ahırı değil..Kim yapıyordu daha önceden organizasyonları ?

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: Yalan dunya
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 01:05
Klube siyah celenk birakalim nasil olsa ölü topragi serilmis uzerlerine birde fatiha okur döneriz cok yanki uyandirir basinada haber verelim.

-------------
Hersey yalan tek gercek eses

Gönderen: espanaes
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 01:20

Ortaokul son sınıfda başladı aşkım..  haftasonu dersaneye gidiyorum diye maça abilerimizin önünde girip sesim kısılıncaya kadar bağırmayı, adını sanını duymadığım takımlarla maç yapmayı, biz Es Es liyiz olum taraftarlık bizden sorulur derken gerçekden senelerdir övündüğüm Büyük EskişehirSpor Taraftarını, Ankara'da oynadığımız play-off ları, Kaptan Zafer Şahin'i.. Yani ben sevgilimi özlüyorum dostlarrr.. Taraftarıyla futbolcusuyla o günleri özlüyorum.. Vee maalesef gün geçtikçe mazide kalan o güzellikler yerini gittikçe çirkinliğe bırakıyor ve herkesin üstünde bir ölü toprağı.. Daha kendi içimizde biribirimizle anlaşamıyorken herkes sağduyusunu yitirmişken, noluyor bize diyorum renkdaşlarım gönüldaşlarım neler oluyor bizee ?
  Tepki ise Tepkiden çekinmeyen gerekirse soyunma odası basan gerekirse, piyango çekilişi düzenleyip EsEs ime maddi gelir sağlamaya çalışan bizlerr!!
 Hani diyorum küme düşssek keşke ama bu vurdumduymazlık hiç olmasa ve ben gene Aşık olduğum gibi hatırlasam karakızıl sevdamııı... Artık Yeter diyorum ARTIK YETERRR Özledim seni SEvgilim.. 

-------------
ES-ES bir hafta sonu eğlencesi değil, bir yaşam felsefesidir..

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 01:21
maça giidelim 90 dakaika ne olursa olsun yönetim istifa diye bağıralım.. en güzel tepki budur bence... maçı 3 0 bile kazansak yönetim istifa dışşında bi ses çıkmasın... düşünsenize 90 dakika ara ara ses iyice yükselerek yönetim istifa...

Gönderen: pasacocuk
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 01:49
Alıntı yapılan ender_26esk

maça giidelim 90 dakaika ne olursa olsun yönetim istifa diye bağıralım.. en güzel tepki budur bence... maçı 3 0 bile kazansak yönetim istifa dışşında bi ses çıkmasın... düşünsenize 90 dakika ara ara ses iyice yükselerek yönetim istifa...
bağırmaya kalk hele bak üstüne kaç kişi çöker Wink stadta tepki falan yalan olur,ben bu sefer maça gitmeme kararına sıcak bakanlardanım.

-------------
FOREVER-ESES

Gönderen: 26_birkan
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 01:56

bağır bakalım ne oluyor.17-18 yaşlarında neferin yalakaları üstünüze nasıl üşüşüyor görün bakalım.hem öyle yaş felanda dinlemez bu 50-60 yaşlarında olun farketmez onlar için yürüyüverirler üstüne.laf açılınca ülkücüler turancılar müslümanlar bla bla bla.

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 02:10
yahu onlar bize üşüşürse bizde onlara üşüşürüz :D değişik bir cümle oldu... tamam ben her türlü tepkiye varım.. sonunda yönetim gitsin de...

Gönderen: arda_eses
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 02:11

Gönderen: emre26es
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 02:28
"kızılcıklı-nefer dikkat lütfen" başlığı patlamış birazdan burası da patlamasın

Gönderen: morir26
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 02:39
Alıntı yapılan 26_birkan

bağır bakalım ne oluyor.17-18 yaşlarında neferin yalakaları üstünüze nasıl üşüşüyor görün bakalım.hem öyle yaş felanda dinlemez bu 50-60 yaşlarında olun farketmez onlar için yürüyüverirler üstüne.laf açılınca ülkücüler turancılar müslümanlar bla bla bla.
hadi bakalım o bebeler saldırsın bana da şırıngayla nasıl kan alıyorum onlardan artık tahammulümüz kalmadı istifa diye bağırmaya herkesi altesin oraya bekliyorum

-------------
seviyoruz işte var mı diyeceğin

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 03:21
Benim bildiğim ve doğru olarak kubul gürülen gerçek vardır. Bir idareci bir de yönetici vardır. Yapılan yanlışları görüp..üstünü örtmeye çalışmak sadece sadece idare etmektir. Lakin Halil başkanında yaptığı ya da bunu bile yapmakta zorlandığı bir sürece tanık oluyoruz. Üzüldüğüm nokta mazisi anlatılmayacak kadar büyük olan..birçok ilklere imza atan Eskişehirspor taraftarını..bizleri tabir caizse uyutmak. Gelinen nokta Halil ve ekibinin , özellikle isim vereceğim Nihat çuhadar yetkisi çok büyük bu kişininde şu an klubte bizleri oyalaması , günü kurtarma çabası. Foruma bakıyorum herkes tartışma hatta kavga çıkarılacak düzeyde yorum yapması..üzüntü verici. Yapmayın gün birlik , beraberlik ve dik duruş günüdür.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: €s€s
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 06:43
Halil'in elinde milyonlar dönüyor, biryerlerini satar, birilerini satın alır ama o başkanlık koltuğunu asla bırakmaz. Bırakmamak için kongreye bile gitmiyor. Sokağa çıkıpta protesto felanda olmaz, onu bir kere yapmaya kalktılar 30 kişi yoktuk. Stadda yönetim istifa diye bağırcaktık sözde geçen sene kimsenin ağzından istifa'nın i'si çıkmadı. Düzen bozulmuş, mertlik bitmiş, taraftar grupları satın alınmış...

Gönderen: umtuzr
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 08:50
Alıntı yapılan morir26

Alıntı yapılan 26_birkan

hadi bakalım o bebeler saldırsın bana da şırıngayla nasıl kan alıyorum onlardan artık tahammulümüz kalmadı istifa diye bağırmaya herkesi altesin oraya bekliyorum

niye neferdeki arkadaşlar göremiyormu

yönetimin ne kadar beceriksiz olduğunu

seçimden önce ADAY OLAN ERDOĞAN TEKGÖZ ün açıklamamlarını

verdikleri sözü tutamadıklarını

açığın üstünü kapatamadıklarını

tesisleşme tesisleşme diye masal anlatıp geldiklerinden beri tesisleşmeyle ilgili hiçbirşeyin yapılmadığını

altyapı diye masal anlatıp Türkiye 2. olmuş u17 takımmızdan bir kişinin dahi milli takıma aldıramadığını ama onun altyapıyla değil ona göre üç büyükler gerçek taraftara göre bizans takımlarının peşinde gezerek kulüpler birliği koltuğuna oturmaya çalıştığını

kurumsalllaşma adına masallar anlatıp kurumsallaşmayla ilgili ortada hiçbirşeyin olmadığını

fenerin kapısında yatıp kalkıp azizin kapının önünü temizleyin talimatı ile yolu eskişehirsporun kapısında bulan kişileri kulüpte görevlendirmesini

sanatçi olan yakın arkadaşlarını kulübe yönetici yaptığını adını yanlış yazabilirim kendisinin eskişehirle hiçbir alakası yoktur koyu gs lidir eskişehirsporda yöneticiliği bu kadar ucuz hale getirmiştir

MİSAFİR TAKIM SEYİRCİ TRİBÜNÜN kapalıya alınmasını

..........................................................................

yönetim ve halil ünal istifa başlılı sayfada kesser nickli onur arkadaşımızın yazdığı yazıyı herkesin okumasını isterim güzel yazmış eline sağlık

-------------
BURASI HERYER DEĞİLLL.........

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 08:52
Maca gidelim "yonetim istifa" diye bagiralim diyenler... Siz o maca gidip tikir tikir parasini verdikten sonra isterse yonetime kufur edin umurlarinda olurmu? Adamlar zaten paragoz siz daha maca gidelim diyosunuz... Maca gidip o macin parasini odedikten sora naparsan yap yani.... :) Maca gidilmemeli arkadas cozum bu kadar basit ve net... Kimsede cikip "bu yonetime degil takima ceza olur" demesin... Eger Es-Es'e asiksaniz askinizi daha iyi yerlerde gormek icin hasretine katlanmalisiniz... Bakin cok degil 2 veya en fazla 3 mac o stad bos kalsin yer yerinden nasi oynuyor bi dusunsenize 3 mac cezaliymis gibi bos stadda mac yapildigini zaten herkezin dikkatini ceker tum oklar baskana doner...

-------------

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 09:04
maça gitmeyince gideceklermi sanki esas maça gidip 90 dakika yönetim ersun istifa diye bağıracağız ki tüm türkiye bunları istemediğimizi başarısız bulduğumuzu bilsin tam 90 dakika hiç susmadan istifa diye bağırmalı dünyaya rezil etmeliyiz onları beceriksizliklerini kulübü kötü amaçlarına alet etmelerine seyirci kalmadığımızı haykırmalıyız ta bunlar defolup gidene kadar maça gitmemişiz inanın umurlarında değil önemli olan türkiyenin spor kamuoyunu n dikkatini çekmek bunlar öyle dize gelir

-------------

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 09:09
ha bu arada maça gitmeyince yönetim az para kazanıyor sanmayın hesaplayın bilet gelirleri kulübün diğer gelirlerine oranı yüzde 5 filan onlar için maça gelmemişin canlarına comcom meydan onlara kalmış oluyor daha ne isterler ki hiç kimse maça gelmesin tepki olmasın onlar işlerini istedikleri gibi yürütsünler... olmazz maça gideceğiz onları 90 dakika  bağırarak ezeceğiz herkes diyecek ki e-es taraftarı hakkaten yönetimi teknik heyeti silmiş gitmelerini istiyor bu böyle olmaz denecek kongreye gitmek zorunda kalacaklar

-------------

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 09:21
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan bilek26

Alıntı yapılan

Uzayli mi degil mi bilememde akilli biri,zira baslikta 42 tane mesaj yazilmis 23 tanesi ,sahsa cevap verme (bende dahil) ve karsilikli geydirme ile gecmis,demekki basligi dagitma gibi bir düsüncesi varsa gayet de basarili...

haklısın ustam çocuk casus gibi bişeyLOL  bende farkına varmadan ağına düşmüşüm galibaUnhappy

-------------

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 09:23
Anlamadığım sivas ve kasımpaşa kadar bütçemiz yokmu.aldıkları futbolcular ortada . sivaslı david baral servete çimları yalattı. halil ağa böyle futbolcuları görmüyormu yada tarnsferinden komisyon alabileceği futbolcularımı görüyor.

-------------
BİZE HER YER ESKİŞEHİR

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2012 saat 09:37
ısrarla çekip gitmeyen    yüzsüz yönetim ersun istifa

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com