eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 09:14
Murat Diri aklanıp çıkmıştır.Kimse iftira atmaya kalkmasın..Yargı suçsuz bulmuş siz kimsinizde suçluyorsunuz.Adalet makamından üstünmüsünüz ? İşiniz gücünüz iftira atmak öldürmeyen acı bizi güçlenDİRİrir.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ESES1987ORÇUN Liste gör
Yazar

orçun köseoğlu
  Alıntı ESES1987ORÇUN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 09:40
Yazmaktan yana okumayı tercih ediyorum. Ama dayanamadım pusula nın yazdıgı bir cümle ağır oldu.

Açıktaki taraftardan bir halt olmaz.

Orası ayrı renklerin farklı sevdalırın tribünümü...

Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 11:29
Konuya yazmak istemedim bugüne kadar çünkü olayların saçma sapan yerlere gideğini tahmin etmiştim ki o zaman bu baskın maskın yoktu ortalıkta. Murat Bey'in olayı ile yorum yapmam çünkü hem iş yoğunluğundan medya'dan uzaktım hemde olay hakkında 1. kişiden duymadan konuşmak hoş olmaz.

Sadece bu "İsyan Ateşi" konusu ile alakalı tek diyeceğim söz, eğer aklı başında, hayata bir yerlere gelmiş kişiler tarafından kurulmuş bir oluşum ki adres belli ESKOD gibi birileri öncülük ederse her zaman tüm sosyal mecradan sıkkı bir destek yayarım. İyice bakmak lazım kimler ne düşünürüyor geçen sezon gibi sadece forumdan gaza gelip Açık tribünde hayatı boyunca ESES maçına gelmeyen tiplerin tribünlerde diğerlerine korku salması sonucunda sönük bir protesto Halil Ünal'ın elini kuvvetlendirir.
Yukarı
ylmzeses Liste gör
Yeni Yazar

YILMAZ
Yer: her yer
  Alıntı ylmzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 11:44
alın size taraftar!

biz sesimizi çıkartmazsak sessiz sedasız durursak daha çok şeyler görürüz bu gidişle.

izleyin de görün ne kadar fanatik taraftarız!

http://www.youtube.com/watch?v=f5hPgSEwCiQ&feature=channel&list=UL
!!!YÖNETİM İSTİFA!!!
ALEM BUYSA KRAL ESES
Yukarı
PUSULA Liste gör
Yazar

HACINECİPLER
Yer: N - E - S - W
  Alıntı PUSULA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 11:45
Alıntı yapılan ESES1987ORÇUN

Yazmaktan yana okumayı tercih ediyorum. Ama dayanamadım pusula nın yazdıgı bir cümle ağır oldu.

Açıktaki taraftardan bir halt olmaz.

Orası ayrı renklerin farklı sevdalırın tribünümü...

tekrar yazayım sen düşün o zaman ;

murat diri : tüm açıktaki eski tribüncü veya bende orada olmak 90 dakka bağırmak istiyorum diyen tüm renkdaşlarımızı nefer tribününe bekliyoruz. (ayder ruhuyla kızılcıklı grururyla işte nefer burda)

açık tribündeki taraftarlarımızın yazıları hatırlayın : ayder grubu için ; ne oldukları belli değil sanki eskişehir için değil odunpazarı için oradalar GELMEM - üzerlerinde eskişehirspor adına hiç bir şey yok bunların ne işleri var GELMEM - hepsi şarapçı olmuş nerde eski ayder. GELMEM

kızılcıklı için : nerde eski kızılcıklı şimdi hepsi kavgacı yağmacı GELMEM- kendi taraftarlarımıza saldırıyorlar GELMEM- hepsi 18 19 yaşında yaş ortalaması düşmüş GELMEM - deplasman yollarında durduğumuz yerlerde yağma yapıyorlar çaldı çıktılar GELMEM- birisi çıksın kızılcıklı kendini fesetti desin kapansın GELMEM vs VS VS.

açığın kapalıdan yana şikayet ettiği ve bundan bundan gelmem dediği ne varsa , huzursuzluk veren kim varsa tekrar eskisi gibi olsun diye tribünden gönderdi cok kavgalar etmiş kendisine dava edinmiştir.  

peki bunlardan dolayı GELMEM diyen açık tribünde konuşanlar tüm şartlar uygun olduğunda neden gelmedi ???? çünkü onlardan bi halt olmaz onlara bahaneler lazım gerçekler değil !!!

hatırlayan hatırlar ;

sazovadaki kültür parkında birlik toplantısı yapıldı herkese açıktı toplantı BURADA SALLAYAN AÇIK TRİBÜNCÜ KAÇI GELDİ ???? HEM ŞİKAYETCİSİN DURUMDAN HEM GELMİYORSUN. hER oluşumdan her tayfadan birileri geldi söyliceklerini söylediler tek tribün ve tek dernek adı altında birleşelim oratak noktasında karar alındı.

sonra ETB altında birleşme kararı alındı. kaçınız gelip derneğe üye oldunuz ??? kaç kişi bu gidiş hattan şikayetçi olan açıkçı geldi üye oldu. ????? 

sazovadaki konuşmalar esnasında kısa ama en beğendiğim sözü müjdat abi söyledi. " BURADA HERKES SÖZ ALDI KONUŞTU. PEKİ NE KADAR SAMİMİYİZ O ÖNEMLİ GERÇEKTEN SAMİMİMİYİZ ÖNEMLİ OLAN BU " dedi. o lafı şimdi çok daha iyi anlıyorum.

derneğe gelip üye olacaksınki aidatını ödiceksin derneğin kirasını yönetim değil taraftar karşılasın. sonra yönetimin sponsorluğunda devam edersin sonra biz büyüğüz heee büyüksünüz. bak burda.....

Doktorlar caddesinde buluşup stada yürüyelim deniyor şu saate ipleyen yok. neymiş yaş ortalaması küçükmüş - bu saatten sonra bizmi gelicez - falan filan nerde birlik beraberlik ????

neferin üstüne kapalıda bıçak çekildi yüründü bıçaklananlar oldu o korkupta istemediğiniz adamlar tarafından. hepiniz açıktan o olaylar olurken gülüyordunuz (hatırlayın) nefer hiç birinden kormadı alayını tribünden gönderdi yine yoksunuz !!!

tutturmuşlar çileyi ceken açık. yazın güneş yeriz kışın yağmur yağar kar yağar biz çefakarız biz fedakarız. o tribünün üstüne 60 yıldır yağmur yağıyor kar yağıyor 10 senedir değil. ama 60 senedir. o açık böyle neydüğü belli olmayan kendine bile fayladası olmayan birliği yok beraberliği yok. AÇIK NE DEDİYSE BİRİLERİ ÖN AYAK OLDU.  ŞIMARIK COCUK GİBİ HER İSTEDİĞİ YAPILDI. DERNEK DERNEK TEK TRİBÜN TEK TRİBÜN NE KADAR SORUN YAPAN VARSA GÖNDRİLDİ. EEEEEEEKARDEŞİM SİZİN SORUNUNUZ NE AMAÇINIZ NE. İSTEDİĞİNİZ HERŞEY YAPILDI SAHİP ÇIKMAYAN SİZ !!! 

tek şuçlu nefer tek hatalı nefer hepiniz günahsız şuçsuzsunuz.

NOT : yukardaki sarı yazı için şimdiden modlardan ve arkadaşlardan özür dilerim önemli olduğu için göze batması için yapıldı. ister siler ister komple kaldırır ister üyeliğimi bile iptal edebilirsiniz. 

osmangazinin oğlu orhan gaziye vasiyetindeki gibi (istanbul değil İSLAMBOL)
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 11:51
Alıntı yapılan ylmzeses

alın size taraftar!

biz sesimizi çıkartmazsak sessiz sedasız durursak daha çok şeyler görürüz bu gidişle.

izleyin de görün ne kadar fanatik taraftarız!

http://www.youtube.com/watch?v=f5hPgSEwCiQ&feature=channel&list=UL

Aris tribünleri dünyada sayılıdır.türkiyedeki her takımı katlar.özellikle basketbol maçlarında mükemmeller.karşılaştırmak yanlış olur.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 11:56
Hacınecipler,
Murat Diriye küfür ve hakaret edenler nasıl yanlışta ise. ESES i efsane yapan (futbolcular ile birlikte) kişilerin girdiği açığa sizinde mesnetsiz ve genellemeli suçlamalarda bulunmanız yanlış. Hep içinde bulunduğunuz grubun atlattığı badireleri yazmışsınız. Peki 1965 den beri dolan o açık tribün insanları bu takımı bir elleri yağda diğer elleri balda iken mi sevip delicesine peşinden koşmuştur.
Sıkça kullanılan bir deyim ile sözlerimiz noktalıyayım.
"Aslını inkar eden haramzade."
Yukarı
PUSULA Liste gör
Yazar

HACINECİPLER
Yer: N - E - S - W
  Alıntı PUSULA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 12:32
Alıntı yapılan mecek

Hacınecipler,
Murat Diriye küfür ve hakaret edenler nasıl yanlışta ise. ESES i efsane yapan (futbolcular ile birlikte) kişilerin girdiği açığa sizinde mesnetsiz ve genellemeli suçlamalarda bulunmanız yanlış. Hep içinde bulunduğunuz grubun atlattığı badireleri yazmışsınız. Peki 1965 den beri dolan o açık tribün insanları bu takımı bir elleri yağda diğer elleri balda iken mi sevip delicesine peşinden koşmuştur.
Sıkça kullanılan bir deyim ile sözlerimiz noktalıyayım.

"Aslını inkar eden haramzade."

nerde 60 -70 hatta ve hatt 80-90 lardaki açık. nerde son 10 yıldaki açık deyip bende son noktayı koyuyorum bunu yaşınız itibariyle bilmeniz lazım. gerçi biz babamızdan amcamızdan duyuyoruz bunları. ben söyleyeceğimi söyledim. saygılarımla

osmangazinin oğlu orhan gaziye vasiyetindeki gibi (istanbul değil İSLAMBOL)
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 12:43
Bişey daha diyeceğim açık tribünün belki yüzde 30 burayı takip ediyor.Diğer %70 lik kesim aile si ile gelen tribünle alakası olmayan kazanınca çiftetelli oynayan 1-0 kaybederken istifa çeken eğer fark 2 olduysa maç bitmeden 10 dk önce çıkan üçlü bile çekmeyen taraftar .Hani biz burda ne kadar konuşsak yine bütünlük sağlanamıycak.ETB bildiri dağıtsın manisa maçındaki gibi diyeceğim ama o zamanda yine açığın yarısı çıkmamıştı stadtan.Burda neferlilere katılıyorum.Desteğe gelince yok ama istifa çekerken herkes avazı çıktığı kadar bağırıyor.Acaba sen takıma destek verdinde istifa çekme hakkımı doğdu acaba.Yoksa param boşuna gittiği içinmi istifa çekiyoruz.yada bu takımın geleceği içinmi ?
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2012 saat 13:10
Alıntı yapılan PUSULA

nerde 60 -70 hatta ve hatt 80-90 lardaki açık. nerde son 10 yıldaki açık deyip bende son noktayı koyuyorum bunu yaşınız itibariyle bilmeniz lazım. gerçi biz babamızdan amcamızdan duyuyoruz bunları. ben söyleyeceğimi söyledim. saygılarımla

Sevgili kardeşim, çok şükür o muhteşem yılların bir kısmına yetiştim ve bazende AYDER tribününde yer aldım. Ayder tribünde iken de açığa sinirlenir bazen ağzımızdan küfür kaçardı ama anında abilerimiz uyarırdı, arkadaşlar orada bulunanlar abilerimiz, amcalarımız babalarımız.
Bunun üzerine bende başka birşey yazmayacağım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır