eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
Online Durum: Offline
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 20:20
Alıntı yapılan alpinist

<s>[COLOR="#66b5d2">#[/COLOR"></s>[COLOR="#0084b4">ArtikYeterisyanAteşi[/COLOR">  Aslında bu tip sanal şeylere inanmam, fakat biz maçta yönetim istifa diye bağırırken yayına ses gitmiyor. Gitse bile çok cılız kalıyor. Eskişehirsporlular dan başkası durumdan bi haber, ne yapıyor bunlar diyor. İşte bunu engellemek için twitterden de yüklenebiliriz.

twitter ve faceden de yükleniyoruz zaten;
http://www.facebook.com/ArtikYeterisyanAtesi
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 20:27
gençler maçında arkadaşlarımıda alıp oradayım.
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2012 saat 22:23
Ben bu macta Yonetim İstifa , Bazen sevinc Paso keder Artik Yeter Halil Unal Yeterr , tezahuratlarindan baska gol diye bile bagirmam.ESES'e BAHARİ'ni yasatacagiz insallah.
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
eyüp kara Liste gör
Yazar

Eyüp Kara
Yer: Denizli
  Alıntı eyüp kara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2012 saat 00:20
bu adminler anca konu kilitlemeyi mi biliyor ya banlayın şu hakaret eden kişileri.

Konuyu dağıtmayalım

LAF DEĞİL İCRAAT LAZIM ARTIK
Artık yeter yılların yılı mazimizi ne hallere getirdik. Son 2 yılda şikeci de olduk. İstanbul yalakasıda olduk. Ama artık yeter.Somut adımlar gelsin fazlasıyla ileriye gitti zaten Halil ünal ve çetesi.
Gerekirse bu sene kümeye düşelim ama genede kurtulalım Eskişehirspor'a yakışmayan her isimden.

EVİMİZDEKİ İLK MAÇ (GENÇLER BİRLİĞİ) MAÇI İSYAN ATEŞİ ALTINDA BÜTÜN RENKTAŞLAR ALTES HİZASINDA ALT TARAFTA TOPLANACAKTIR

Bu İSYAN ATEŞİNDE bende varım diyen sessiz kalmasın !!!!!
-------YÖNETİM İSTİFA-------
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2012 saat 00:54
kongreye hazrılanalım derim ben  burda bi yerlerimizi yırtsak nafile bence
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2012 saat 01:20
mutlaka protesto yapılıyor dimi arkadaşlar... yoksa maça gelmeyeceğim... 90 dakika boyunca yönetim istifa diye bağıracakmıyız? gol atsak bile yönetim istifa sesleri daha da gür yükselecek mi? gençler e de uyuz oluyorum bu arada 4 sezondur 0 0 bitiyor maçlar..
Yukarı
ilk3r26 Liste gör
Yazar

ilker
  Alıntı ilk3r26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2012 saat 01:56
arkadaşlar sız burdada stadda da bağrsak olmaz olmaz olduramayız eskilerin yaptığı gibi bas yönetim binasını ama yapcak kimvar peki anca lafta kalırız çözüm birlik beraberlik ve eski gücümüzü göstermemiz lazım 2 tanesini silkeliyeceksin yönetimden sonra gör
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2012 saat 03:30
tek sorum var konuyu lutfen farklı cekmeyın halıl unal ıstıfa ederse yerıne kım gececek mutlaka bırı gecer demeyın yenı baskan halıl unaldan farksız olunca kaybeden yıne bız oluruz amac halıl unalımı ındırmek yoksa eses ın basına ıyı hızmet eden bırını mı getırmek bence ıstafaya cagırmakdan zıyade yerıne gececek kısıyı bulmak lazım
Yukarı
65 Liste gör
Yeni Yazar

ahmet y.
Yer: burası
  Alıntı 65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2012 saat 04:56
BÜTÜN GÜCÜNÜ ESKİŞEHİRSPOR DAN ALAN BİR GÜÇ...
BÜTÜN HAREKETLERİ BİR YANA,BİLİYOR Kİ ESKİŞEHİRSPORSUZ HAYATI -0-
-TEBRİKTE ETMEK LAZIM.
ADAM RESMEN KUMAR OYNUYOR,BİRGÜN DÜŞERSE ÜZÜLÜRÜM,DİYEMEYECEĞİM ÇÜNKÜ DÜNYALIĞINIDA YAPTI ÇEVRESİNİDE YAPTI :)
YAPACAK BİR ŞEY YOK,AKILLI ADAM,TAKDİR ETMEK LAZIM.
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2012 saat 06:05
Alıntı yapılan Mustang1965

kongreye hazrılanalım derim ben  burda bi yerlerimizi yırtsak nafile bence

+1965
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır