eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ

Cevapla Cevapla Sayfa  123 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
Online Durum: Offline
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ
    Tarih: 26/Ağu/2012 saat 16:59
                  LAF DEĞİL İCRAAT LAZIM ARTIK
Artık yeter yılların yılı mazimizi ne hallere getirdik. Son 2 yılda şikeci de olduk. İstanbul yalakasıda olduk. Ama artık yeter.Somut adımlar gelsin fazlasıyla ileriye gitti zaten Halil ünal ve çetesi.
Gerekirse bu sene kümeye düşelim ama genede kurtulalım Eskişehirspor'a yakışmayan her isimden.

EVİMİZDEKİ İLK MAÇ (GENÇLER BİRLİĞİ) MAÇI İSYAN ATEŞİ ALTINDA BÜTÜN RENKTAŞLAR ALTES HİZASINDA ALT TARAFTA TOPLANACAKTIR

Bu İSYAN ATEŞİNDE bende varım diyen sessiz kalmasın

http://www.facebook.com/ArtikYeterisyanAtesi
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
baggio Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı baggio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 17:03
Gitmeme konusuna çoğunluk uymaz. Ben taraftarım her zaman yanındayım tripleri gelir şimdi..
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 17:05
bu tepkiye bende varım yapmamız gerekiyor... büyük taraftar uyanalım artık bu adamı def edelim...
Yukarı
esesliserko Liste gör
Yeni Yazar

serdar
Yer: kocaeli
  Alıntı esesliserko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 17:05
ve beklenilen başlık gelmiştir.
Bende varım
İlk maç stada gelmiyorum
ikinci maç stadda ilk yarı sessizim. İkinci yarı yönetim istifa.
banka hesabı varin. 20 tl benden
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 17:09
abi isterse 5 bin lira toplansın kim yapıcak organizasyonu eskiden Aşk-ı Şehir vardı şimdi yok sen desen gelin toplanalım diye 2-3 kişi den başka kim yardıma gelicek.Münferit olarak biraz zor organize olunur.

Burada iş facebookta twitterda istifa yazan Nefere iş düşüyor bakalım icraat te ne olucak.
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 17:13
arkadaşlar stada girmeme aslında çok etkili bir yöntem ama son yıllarda organize olamadığımızda acı bir gerçek. ben her zaman maça giderim diyen adam çok olacaktır. en iyisi maça girip 90 dakka susmadan pankartlarla marşlarla yönetim istifa demektir.
Yukarı
raul26 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı raul26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 17:23
Sporaktif'in bu haftaki konuğu Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal. Sorularınızı yarın oglene kadar @SporaktifEditor hesabımıza bekliyoruz.
Yukarı
unieses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

N-E
Yer: İstanbul
  Alıntı unieses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 17:25
Alıntı yapılan raul26

Sporaktif'in bu haftaki konuğu Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal. Sorularınızı yarın oglene kadar @SporaktifEditor hesabımıza bekliyoruz.

Böğğk başkan gene süslü içi boş konuşmalarından birini yapacaktır ...
Yakarım Dünyayı Senin Uğruna
EsEs'im Olmamış Döner mi Dünya
İstersen EsEs'im Senin Yolunda
Hepimiz Ölürüz Senin Davanda...
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 17:27
Arkadaşlar isim soyisim vererek kendinizi hedef haline getirmeyin, dikkatli olun.
Yukarı
eseszeus Liste gör
Deneyimli Yazar

Ay Yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eseszeus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2012 saat 17:31
Marsilya maçından beri tekrarlıyorum TEPKİ TEPKİ TEPKİ diye kimse sallamıyor sonunda birileri başlık haline getirmiş... Sadece imzama bakın yeter... Thumbs%20Up Ben 1 aydır gösteriyorum tepkimi...
"Ne mutlu TÜRKÜM diyene!"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır