eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ

Cevapla Cevapla Sayfa  123 43>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
Online Durum: Offline
  Alıntı fatihturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ
    Tarih: 31/Mar/2013 saat 00:16
 Tarih: 30/Ağu/2012 saat 06:11
Alıntı yapılan esgökhanes

vallahi rezalet billahi rezalet ne zaman alıcaz biz galibiyet biz galibiyet bu şekilde bir tezahurat yapılabilir bence güzelde olur
Nereden nereye?
Mehter takımından farkımız yok,
dön dolaş aynı yerdeyiz.
000001
Yukarı
MosCom Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: ESES (Antalya)
  Alıntı MosCom Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2012 saat 00:29
Demirören'in gelmesinde mesajda olabilir arkadaşlar. ben senin yanındayım, kulaklarını kapa yolumuz uzun diyor da olabilir.
EsEs'li Günler..
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2012 saat 22:16
Sevgili ESES'liler, uzun bir süredir foruma yazmıyorum ve sizlerle paylaşmak istediğim bazı konular var. Düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.

Bildiğiniz gibi geçen sezon özellikle ETB ile yönetim arasındaki toplantının hemen sonrası taraftarlar arasında bölünmeler yaşandı.

Daha önce de yazdığım gibi, ESES tribünün lokomatifi olarak gördüğüm Nefer grubu yönetim yanlısı oldu çıktı. Grup, kendince haklı nedenlerle yönetime söz söyletmedi.

Ben, tüm tribünün her durumda bir bütün olması gerektiğini düşünürüm. Bazen seviniriz bazen üzülürüz. Ama bir bütün oluruz.

Şimdi; benim için en üzücü bir durumu paylaşmak isitiyorum. Bu sezon ne kombine bilet aldım ne de ESES'in Avrupa maçları dahil hiçbir maçına gitmedim.

Neden mi?

Ben açık tribünde, Bando ESES'in olduğu yerde maçları izlerim. Birçok açık tribün taraftarı gibi; yazları güneş altında, kışları yağışlı ve soğuk havalarda ESES'imizin maçlarını izlemek oldukça keyif verir bana. Karşı tribünle, yani Nefer grubuyla karşılıklı atışmak, takımı ateşlemek çok hoşuma gider. Fakat Nefer grubunun yönetim yanlısı tutumu beni birçok şeyden soğuttu. Her maça gitmeyeşim benim için bir üzüntüdür. Fakat karşımda yönetim yanlısı bir grupla karşılıklı beste söylemek hiç mi hiç içime sinmiyor. Bu sebeple de maçlara gitmez oldum.

Elbette bu durum yanlızca Nefer grubu için değil, açıkta yer alan diğer gruplar için de geçerlidir.

Sizler bu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizlerin düşüncesi benim için önemli. Teşekkürler.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
yassax Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı yassax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2012 saat 16:05
Sonuna kadar destek.
Bizans yalakaları istifa edin.
Bir Bursa başkanı,bir Trabzon başkanı gibi Bizanasa karşı azıcık dik durun be!
http://halilunalistifa.com
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2012 saat 08:27
YÖNETİCİ olsalar
kendi işlerinde iflas noktasına gelmez kendi işlerinde başarılı olurlar. hazır yemeye hazır büyük lokma ESES'imin paralarıyla özellikle başkan olmak üzere hepsi palazlandılar. bu paranın senin benim cebinden çıkmasına gerek yok bu para ESES'imin parası ve ona sahip çıkmak bizim görevimiz. bu leş yiyicilerden biran önce kurtulmazsak bugünlerimizi mumla arayacağız. stadımız elden gitti a4 kağıdıyla bütçe denkleniyor içimizden kabul ettiklerimiz değer verdiklerimiz bile orada kendilerinden beklenmeyeni yapar oldu. ESES'in her türlü değerini korumak hepimizin boynunun borcudur. Bu bizim mirasımız olacak yeni nesillere. Şimdiye kadar koruyamadık artık kenetlenelim bu uğurda.
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2012 saat 20:07
Başlık gündemden düşmesin lütfen bu yönetimi devirmemiz lazım
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
v_for_vendetta_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Muammer
  Alıntı v_for_vendetta_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2012 saat 14:03
YÖNETİM İSTİFA!!!
DÜNYA YIKILSA DA TERKETMEYECEĞİZ, ESKİŞEHİR'DE DOĞDUK ESKİŞEHİR'DE ÖLECEĞİZ.
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
Yer: Turkey
  Alıntı arslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2012 saat 12:49
İsyanımızın nedeni sportif başarısızlık olmadığından sportif başarıyla bu isyan dinmez.Doğru bildiğimizi söylemeye devam edeceğiz.Taki ya gidecekler ya düzelecekler.Tüm bu olanların kasanın ,araçların,UEFA nın şeflaşmayan yönetimin,bilançonun,bir işe yaramadan çöpe giden transferlerin, Kris'in Alınan onu aşkın gurbetçinin ve kayboluşlarının,Bu dönem alınan ama hala kayıp genç yeteneklerin,Bir türlü tutmayan transfelerin,hepsinin hesabını verecekler
İyi yaptıklarını alkışlayacağız,yapmadıklarını söyleyeceğiz.
YA ESES BAŞA YA KUZGUN LEŞE.YA ONURUMUZA DİL UZATTIRANLAR GİDECEK YADA ONLARA BU ONURU ÇİĞNETTTİRMEYECEĞİZ.Kimseyle Şahsi bir derdim yok olamazda.Ama EsEs'min adını Medayada olumsuzluklarla andıran adamlarıda sevmemi kimse beklemesin.ve sözün özü iki güzel söz HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR Hadis ve Hz Alinin Sözü HAKSIZLIK KARŞISINDA BOYUN EĞEN HAKKIYLA BİRLİKTE ŞEREFİNİDE KAYBEDER.Şerefli insanlara selam olsun
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı albaycihan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2012 saat 12:32
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan Kasımpaşa Taraftarı

Bu semt Kasımpaşa'lılarındır ve öyle kalacak. Doğru işler yapılana kadar maçlara gitmemeye devam edeceğiz. İlk deplasmanda binlerce kişiyle övünmek varken yüz kişiyle övünenler, stadını dolu görmektense gelecek bine yakın kişiyle övünecek olmayı tercih edenler düşünmeye başlayıncaya kadar #armamadokunma demeye devam edeceğiz. Kimse kimseden çok ömrünü vermedi bu semtin takımına, kimse kimseden çok sevmiyor Kasımpaşa'yı. Gidenlere gitme demek gibi bir lüksümüz yok ancak taraftar gruplarımızın çoğunluğu yarın ki maçta yerini almayacaktır. Taraftarlarımızın bilgisine.

Biz hala yapalımmı yapmayalımmı diye konuşuyoruz. Biz ölmüşüz ağlayanımız dahi yok.

ben kendi şahsım adına yapıyorum dünkü maçada gitmeyerek tepkimi gösterdim ama diğer eskişehirspor taraftar kitleleri 4 gol gelince pek sesi çıkmadı neyse alıştık artık biz bu taraftarlarımıza 2 galibiyete her şey unutulur :)
Yukarı
MosCom Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: ESES (Antalya)
  Alıntı MosCom Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2012 saat 22:53
İşlerimden dolayı maça yetişemedim. İsyan ateşini yakabildik mi? nasıl geçti yönetime karşı olan tezauratlar?
EsEs'li Günler..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır