eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 16:05
Alıntı yapılan EsBoraEs

Ben 25 olur diye tahmin ediyordum 30 oldu yıllar sonra avrupa maçına çıkacağız 14500 koltuğun var 700 bin nufüsun var 30 yıl aradan sonra bu maçı bekliyoruz 15 yapsa ne olacak izdaham olacak giremeyenler olacak kavga olacak gürültü olacak yönetimin beğenmediğim birsürü yönü var ama mantıklı bakalım herşeyi de eleştirmeyelim...

yani seni o maç için değerli yapan tek şey aradaki 15 liralık fark oluyor bu durumda. insanlar rahat girsin diye madem 200 yapsalarmıs.yada cok rahatını düsünen adam gider VIP den izler. Bunların derdi sömürmek. İnsanların içindeki eskisehir aşkını sömürmek.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 16:09
valla açık tamam olabilir ama.neferin birşey yapması lazım.bu ne 50 tl ayıp ya.oraya girecekler oturup duracaklar.nefer de açığa gelecek.tek taraflı bağı dur bi anlamı kalmaz.
Yukarı
kubiliq Liste gör
Deneyimli Yazar

kubilay
Yer: iskoçya
  Alıntı kubiliq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 16:11
kombine kartları yetiştirseler iyi olurdu aslında,
lakin yönetim bunuda fırsata çevirmekten geri kalmayacaktır

KIRMIZI PORSUK
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 16:16
bedavadan avrupaya katıl.adam gibi para harcayıp transferde yapma.ama iş taraftarı yagmalamaya gelince ver coskuyu.abi bu devirde yönetici olucaksın iyi para var bu işte.
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 16:19
Alıntı yapılan ersin2626

Alıntı yapılan EsBoraEs

Ben 25 olur diye tahmin ediyordum 30 oldu yıllar sonra avrupa maçına çıkacağız 14500 koltuğun var 700 bin nufüsun var 30 yıl aradan sonra bu maçı bekliyoruz 15 yapsa ne olacak izdaham olacak giremeyenler olacak kavga olacak gürültü olacak yönetimin beğenmediğim birsürü yönü var ama mantıklı bakalım herşeyi de eleştirmeyelim...

yani seni o maç için değerli yapan tek şey aradaki 15 liralık fark oluyor bu durumda. insanlar rahat girsin diye madem 200 yapsalarmıs.yada cok rahatını düsünen adam gider VIP den izler. Bunların derdi sömürmek. İnsanların içindeki eskisehir aşkını sömürmek.

senin için değerli olan miktar ne bu kadar itiraz ettiğine göre benim demek istediği mi anlamak için bir daha okursan yazdığı mı sevinirim açığa 30 lirayla girmek ne sömürme olur ne de eskişehir aşkını bitirir maddiyat..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
volkanson2 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı volkanson2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 16:24

parayla, miktarla alakalı değil..  nereye 30 nereye 50 vermiyoruz canımız istediği şeyleri çekince ama;  istemediğimiz yer, H.  ve saz ekibinin cebi...  neyse herzamanki gibi orada olacağız. 

zaman zaman değil her zaman ES ES'li
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 16:30
Alıntı yapılan EsBoraEs

Alıntı yapılan ersin2626

Alıntı yapılan EsBoraEs

senin için değerli olan miktar ne bu kadar itiraz ettiğine göre benim demek istediği mi anlamak için bir daha okursan yazdığı mı sevinirim açığa 30 lirayla girmek ne sömürme olur ne de eskişehir aşkını bitirir maddiyat..

sıkıntı insanları koyun yerine koymaları.Her şeyi fırsata çeviriyor olmaları. Ben bu takıma gönül verirken çok şeyi göze alıyorsam,yönetiminde bunu düşünüp biraz taraftarı düşünmesi gerekiyor.3. öneleme turundan üstelik bedavadan eline gelen bu şansı insanın eskişehir sevdaasını bilerek adam gibi takıma para harcamayıp transfer yapamadan böyle bir macı 30-50 ye itelemeye calısıyorsan ben itiraz ederim. Üstelik bir cok takımda örnekleride varken.gecen senenin antebi bursası gibi.
Senin dediğin kısma gelirsek izdiham olucak diye böyle bir sacmalık yapıyorlarsa bırakın izdiham olsun. 10 000 kişi mi seyredicek bu macı sanki daha önce hic izdiham olmamıs gibi. Olsa nolcak olmasa nolcak.Keyfine düşkün adam gitsin VIP de izlesin.
Fırsatçılıga karsıyım. Biz bu takımın peşinden avrupa gitsin diye 24-25 saat deplasmana gidiyoruz. Maddi anlamda 30 lira kimine cok kimine değildir onu bilemem ama Ortalama bir hesap cıkartırsanız ki makul olanıda budur.Bu fiyat fazladır.
Sonra yok küçüklere eses aşkını aşılayalım. İnsanlar kardeslerini küçüklerini getirremiyorlar ki. yada bedava bilet cıkıyor piyasaya. Bunada karsıyım. iyice oyuncak ettiler bizi. Kimse kimseyi sınıf ayrımına sokmasın. üstelikte su kısımda yüksek ücretli olsun herkes giremesin kısmında! bu ayıptır. Sosyalligide uymaz. Eskisehirsporu eskisehirspor yapan izdihamlarıdır...! Bence budur bu takımın peşinde sadece 5000 kişi olsaydı eskisehirspor olmaz eskisehir belediyespor falan olurdu.

ayrıca bu zamana kadar eses aşkını bitiremedilerse insanlarda bu zamandan sonra da bitmez.
Yukarı
arwen Liste gör
Yazar

Ayça
  Alıntı arwen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 16:43
Süper lige çıktığımız ilk 2 sene fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş maçlarında 50 tl, 2 sene önce sezonun ilk maçında gençlerbirliğini ağırlarken 30 tl bilet parası öderken kimse sesini çıkarmazken Avrupa maçında 30 tl olunca neden hemen auuuuuw sesi yükseliyor??? Ailesiyle kıt kanaat geçinenlere durumu gerçekten veremeyecek olanlara hiç kimse bir şey diyemez zaten ama 15- 16 yaşlarındaki çocuklar boy boy rakıları açıp pozlarını facebookta paylaşıyorsa hepsinin elinde bir sigara varken onlara para bulabiliyorken "çokmuş bu yaaaavv" demeye hakkı yok diye düşünüyorum
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 16:45
Demek gruplara falan kalsak maç bileti 100 150 yi bulacak...
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 16:54
Alıntı yapılan arwen

Süper lige çıktığımız ilk 2 sene fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş maçlarında 50 tl, 2 sene önce sezonun ilk maçında gençlerbirliğini ağırlarken 30 tl bilet parası öderken kimse sesini çıkarmazken Avrupa maçında 30 tl olunca neden hemen auuuuuw sesi yükseliyor??? Ailesiyle kıt kanaat geçinenlere durumu gerçekten veremeyecek olanlara hiç kimse bir şey diyemez zaten ama 15- 16 yaşlarındaki çocuklar boy boy rakıları açıp pozlarını facebookta paylaşıyorsa hepsinin elinde bir sigara varken onlara para bulabiliyorken "çokmuş bu yaaaavv" demeye hakkı yok diye düşünüyorum

peki bu millet neden akıllanmamkta ısrar ediyor? Kendinde söylemişsin bak 50 liralara bizi stadlara soktular .3 kişi girdik 150 lira para ödedik tek maç için. 4-5 sene gecti üzerinden hemen taraftarda bir heyecan var diye neden çat bilet fiyatları yukseliyor. Bu iş neden fırsata dönüşüyor. Herkes mi ayyaş herkes mi içki düşkünü.Futbolla alakası olmayan adamların zaten umrunda mı bunlar?
Neden kendimizi görmemiş statüsüne koydurup " abi ne anlar bunlar avrupadan ver coskuyu" dedirtiyoruz. Tek mac olarak mı bakılıyor avrupa macına. Sonra cıkıp destek istiyorlar Sanki destek vermiyormuşuz gibi.
http://www.ajansspor.com/futbol/uefakupasi/h/20120711/birsen_destek_istedi.html
Ben o stadda 3. sınıf bir avrupa takımına o parayı fazla buluyorum. Eskişehirspordan büyük değil o klüp. Dolayısıyla bunuda fırsatcılık olarak görüyorum. Ayrıca o stad yine ağzına kadar dolacak ama ne kadar para versekte klübün geliri giderine eşit olacak yada hani dönem başına 3 trilyon zarar cıkacak bilmem anlatabildim mi(!)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır