Sayfayı yazdır | Close Window

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4077
Yazdırma tarihi: 04/May/2024 saat 08:31
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları
Gönderen: akif_26
Konu: 2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları
Gönderi tarihi: 24/Haz/2012 saat 21:15

Arkadaşlar bu sene Açık tribün fiyatı 200 TL ve Mithat Körler’in hazırladığı Bekle bizi Avrupa isimli Single albümüde Kombine alan herkese hediye edilecek.

http://www.haberbitmez.com/eseste-kombineler-200-tl.html - http://www.haberbitmez.com/eseste-kombineler-200-tl.html

Yanıtlar:
Gönderen: Scorpion
Gönderi tarihi: 24/Haz/2012 saat 22:05
İsterse bedava olsun. Bu sene kombine almıyorum.

-------------
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.

Gönderen: EsAtaEs
Gönderi tarihi: 24/Haz/2012 saat 22:07
Transfer istiyoruz iddali olmak istiyoruz .

-------------
Biz Eskişehirliyiz Oley

Gönderen: radres26
Gönderi tarihi: 24/Haz/2012 saat 22:20
seyirci gelirlerine bakın , kulübü batıracak yada çıkaracak kadar önemli bir rakam değil,  menajer komusyoncu ve misafir ağırlama rakamlarının yanında önemli bir rakam değil, bu sebeple kombine almam mümkün değil (benim şahsi görüşüm) , ben halile muhtaç değilim , halil bana muhtaç olsun,

-------------

Gönderen: TMR 26
Gönderi tarihi: 24/Haz/2012 saat 22:20
Kaç lira olursa olsun Başkan dediyse Alacaz olay budur artı CD bedevaya geliyor Helal olsun Taraftarını düşünen BÜYÜK Başkanım

-------------
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI

Gönderi tarihi: 24/Haz/2012 saat 22:22
hem kombine alacağım hemde kim olduğunu bilmediğim adamlardan dayak yiyeceğim öylemi????

-------------

Gönderen: mecek
Gönderi tarihi: 25/Haz/2012 saat 00:31
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci eleştirmeden destek olma adına lisanslı formasını her sene almaktır.
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci her sene kombine almaktır.
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci takım etkilenmesin diye beceriksizleri protesto etmemekdir.
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci tapelere konu olan yöneticilere ses çıkarmamaktır.
Özet olarak;
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci yukarıdakileri yapmayanlara gider küfür dayak hakaret ve her türlü şiddet serbesttir midir?

-------------
https://www.facebook.com/groups/6069393100/?fref=ts - E S T A N B U L - https://www.facebook.com/esesbando?fref=ts - BANDOESES - http://www.unieses.org/ - ÜNİESES

Gönderen: SRKN
Gönderi tarihi: 25/Haz/2012 saat 01:44
Alıntı yapılan mecek

Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci eleştirmeden destek olma adına lisanslı formasını her sene almaktır.
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci takım etkilenmesin diye beceriksizleri protesto etmemekdir.
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci tapelere konu olan yöneticilere ses çıkarmamaktır.
Özet olarak;
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci yukarıdakileri yapmayanlara gider küfür dayak hakaret ve her türlü şiddet serbesttir midir?

Şu forumda bunları dile getirebilen bir elin parmaklarını geçmez! Şu forumda yıllarca yazanlar neredeler? neden sus pus duruyorlar,herşey yolunda sanırım!

-------------
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy

Gönderen: Onur26
Gönderi tarihi: 25/Haz/2012 saat 02:48
kombine almam, canım istediği zaman maça giderim.Soğuttular arkadaş takımdan...

-------------
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...

Gönderen: cngzhn
Gönderi tarihi: 25/Haz/2012 saat 09:49
Kombine alan EsEsimize değil Halil'e yardım yapar , tek kuruş verirsem adam değilim... Tek kuruş bonservis ödeyip oyuncu alma en iyi oyuncularını satmaya çalış ,Avrupa'ya gıtmemek için uğraş ,açığı kapatma ,üstüne bide o stada gidip o kendini tribün lideri sananların sus bağır demelerine mahkum ol ,yönetim yalakaları sizi.... Kombine almıcam ve akrabalarıma arkadaşlarıma aldırtmıcam, ben günü değil geleceği düşünen taraftarım... Yönetim burda yazdıklarımı değilde tam tersini yapıp bizi memnun etseydi yemin ederim kombinemide formamıda alırdım... Her yaz okullar bitince çalıştım kombinemi formamı şapkamı kaşkolumu terliğimi esstore'dan aldım ama artık yok... Alınterimi Halil için akıtcak halim yok...

-------------
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !

Gönderen: Casus_ESES
Gönderi tarihi: 25/Haz/2012 saat 10:00
Baştan Kombine almıyacaktım ama başkanımız Cd'de yanında hediye deyince kesin alırım.Yoksa o Cd'yi çok zor alırdım.!

-------------
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 25/Haz/2012 saat 10:02
Bu yönetim olduğu sürece tek kuruş vermem bu yönetime nezaman istifa edip giderler ozaman türbündeki yerimi alırım. bunlara vereceğim parayı digitürke veririm çatır çatır evimde ıslanmadan çayım sigaram elimde keyifle maçlarimi izlerim. onlar sıcaıck protkelde çaylarını yudumlayacak biz karda kışta o açıkta soğuğu yiyeceğiz geçti o günler yolunacak kaz değiliz biz. önce onlar taşıt giderleri olana 282 milyar 525 milyar ulaşım giderlerini azaltsınlar. nedemekmiş taşıt giderleri yahu adamlar elini cebine atmayacak şurdan şuraya özel otoları ile yolculuk edecekler bende cebimden bilet alarak onlarn mazot parasını karşılayacağım yok öle 3 kuruşa 5 köfte artık bitti o devirler.

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: taner_es
Gönderi tarihi: 25/Haz/2012 saat 10:04
bu sene ne kombine ne forma...

Gönderen: morir26
Gönderi tarihi: 25/Haz/2012 saat 11:07
Alıntı yapılan mecek

Özet olarak;
Ali abi önceden de yazdım şimdide yazıyorum her sene 3 tane kombine almama rağmen her sene formamı almama rağmen ben ve benim etrafımdakiler bu sene ne kombine nede forma almayacağız bu yönetim gidene kadar ben kombine alacağım neferle altes bedava bilet alıp satacaklar yok öyle yağma her maç stadın arkasındaki otoparka gidin beleş biletleri nasıl dağıtıyorlar çamlıcalılar nasıl murat diri ile telefon trafiği yapıyorlar bu kulübü seven ben ve benim gibiler kombine alacaklar yağmacı çapulcular ise bedava bilet alacaklar o kadarda değil ileride bu tribün liderlerinin çocukları olacak yaşlaacaklar ama unutmasınlar amigo orhan gibi anılmayacaklar o zaman bu şehirde yüzleri kızara kızara gezecekler

-------------
seviyoruz işte var mı diyeceğin

Gönderen: Eses İmparatorlugu
Gönderi tarihi: 25/Haz/2012 saat 11:47
2 senedir almadım,almam da.Kimseyi de ilgilendirmez.Biz bu işin parasında değiliz;isterse kombineyi 100 lira yapsın genede almam.Enayimiyiz lan biz Halil Ünal!

Herkes kendi işine baksın hadi kış kış!
< style="height: 80px; width: 444px; border: 1px solid grey; padding: 2px;">< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="auto" ed="ed">Detect language< value="nl">Dutch< value="en">English< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="ht">Haitian Creole< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="ko">Korean< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="mk">Macedonian< value="ms">Malay< value="mt">Maltese< value="no">Norwegian< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sr">Serbian< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="es">Spanish< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="th">Thai< value="tr">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="yi">Yiddish< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="nl">Dutch< value="en">English< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="ht">Haitian Creole< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="ko">Korean< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="mk">Macedonian< value="ms">Malay< value="mt">Maltese< value="no">Norwegian< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sr">Serbian< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="es">Spanish< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="th">Thai< value="tr" ed="ed">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="yi">Yiddish
Detect language » Turkish

< style="height: 80px; width: 444px; border: 1px solid grey; padding: 2px;">< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="auto" ed="ed">Detect language< value="nl">Dutch< value="en">English< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="ht">Haitian Creole< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="ko">Korean< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="mk">Macedonian< value="ms">Malay< value="mt">Maltese< value="no">Norwegian< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sr">Serbian< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="es">Spanish< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="th">Thai< value="tr">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="yi">Yiddish< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="nl">Dutch< value="en">English< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="ht">Haitian Creole< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="ko">Korean< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="mk">Macedonian< value="ms">Malay< value="mt">Maltese< value="no">Norwegian< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sr">Serbian< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="es">Spanish< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="th">Thai< value="tr" ed="ed">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="yi">Yiddish
Detect language » Turkish

-------------
Kırmızı İsyanın Rengidir

Gönderen: Abdullah Palaz
Gönderi tarihi: 28/Haz/2012 saat 17:44
kombineler ne zaman nerede satışa çıkıyor bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA

Gönderen: mecek
Gönderi tarihi: 28/Haz/2012 saat 20:26
Eskişehirspor taraftarına amip,yavşak ve köpek vb yakıştırmalar yapanlar kombineleri alsınlarda nasıl kalkındırıyorlarmış halil ünalı görelim.

-------------
https://www.facebook.com/groups/6069393100/?fref=ts - E S T A N B U L - https://www.facebook.com/esesbando?fref=ts - BANDOESES - http://www.unieses.org/ - ÜNİESES

Gönderi tarihi: 28/Haz/2012 saat 20:48
o yakıştırmaları yapanlar esesin geleceğini satan zavallılar benim kuzenlerim yiğenlerim nefere gidiyordu bundan sonra neferin önünden geçittirmeyecem onları sizde görün o tribünler nasıl azalacak zamanla çünkü benim kuzenlerim halilin yalakası değil eses aşıkları karşılıksız hemde

-------------

Gönderen: eseryılmaz26
Gönderi tarihi: 28/Haz/2012 saat 20:49
Alıntı yapılan taner_es

bu sene ne kombine ne forma...

aynen

-------------
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES

Gönderi tarihi: 28/Haz/2012 saat 20:53
çekirdeğimi alırım istediğim maça giderim. Ne kombine , ne forma..,

-------------

Gönderen: ilk3r26
Gönderi tarihi: 29/Haz/2012 saat 00:12
Alıntı yapılan olumune_eses

Bu yönetim olduğu sürece tek kuruş vermem bu yönetime nezaman istifa edip giderler ozaman türbündeki yerimi alırım. bunlara vereceğim parayı digitürke veririm çatır çatır evimde ıslanmadan çayım sigaram elimde keyifle maçlarimi izlerim. onlar sıcaıck protkelde çaylarını yudumlayacak biz karda kışta o açıkta soğuğu yiyeceğiz geçti o günler yolunacak kaz değiliz biz. önce onlar taşıt giderleri olana 282 milyar 525 milyar ulaşım giderlerini azaltsınlar. nedemekmiş taşıt giderleri yahu adamlar elini cebine atmayacak şurdan şuraya özel otoları ile yolculuk edecekler bende cebimden bilet alarak onlarn mazot parasını karşılayacağım yok öle 3 kuruşa 5 köfte artık bitti o devirler.

abim çok güzel anlatıyor herşeyi buradaki herkez gibi kombine alalım halil oğlunun arabasının modelini yükseltsin kombine ve forma alalım davalık pancar koooperatifi nasılsa icradan kurtulsun kombine alalım davalık halil bey 1.5 m,lyonluk villa alsın. o parayı kazanana kadar anamız ağlasın hersene alayım canımız feda helali hoş olsun ama sevdiğim uğruna herşeyimi feda edeceğimiz ESES imizi kullananlara 1 krş haram zıkkım olsun . herkezinde dediği gibi BU YÖNETİM GİDENE KADAR YARAMA TUZ BASARIM BU SENE.

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 05/Tem/2012 saat 22:03
Alıntı yapılan radres26

hem kombine alacağım hemde kim olduğunu bilmediğim adamlardan dayak yiyeceğim öylemi????

Sdece Onlar olsa İyi Birde Senin Aldıgın Kombinelerden Kazanılan Paralarla Onlar Bedava Girecek Kısacası Kendi Paranla DAYAK yiyeceksin Hakaret Edileceksin Artııııııııı Babası Yaşındaki Adamları Bile Kayde Almayacak lar Ne Güzel Dünya Be

Her Neyse Her Sene Alın Alın Sonra Buraya Gelin Birdaha Almayacagım Enayimim ben Diyebilirsiniz her Yıl uyarıyoruz Almayın Almayın Diye Pişman Olmayın Diye

Bir Takım KENDİNİ ESESLİ ZANNEDEN LER CIKIYOR ESESE ZARAR VERMEYELİM ALALIM DİYE ALMAYA DEVAM

Kombinelerinizi almayı unutmayın fındık fıstık alınacak Bedavaya girecek sırada insanlar var Almasanız onlar dışarda kalır alın kombinelerinizi hem dayak yiyin hemde para vermeden bedavacıları iceri aldırın EMİR BÜYÜK YERDEN GELDİ HADİ ALIN KOMBİNELERİNİZİ

Yeni sl*gon
Her Bir Kombine Demek
Her Bir Bedavacıyı İceri Almaktır
Her Bir Kombine Demek
Akşamları Barda Fındık fıstıktır
Her Bir Kombine Demek
Aldıgın Kombine Kadar Dayak Yemektir
Her Bir Kombine Yedikleri yemegi
Kombine Alanlara Ödetmektir

Bunlar Esesi Sevmiyor Rant Peşindeler Ye Ye Bitmez Bu Eses Aldıgınız Her Kombine Demek Hırsızların Cebine Bir Kuruş Daha Fazla Para Vermektir

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderen: 26
Gönderi tarihi: 05/Tem/2012 saat 22:09
Kombine alanlar uefa maçlarına girebielceklermi?

-------------
Eskişehir

Gönderen: Darkevil_26
Gönderi tarihi: 05/Tem/2012 saat 22:11
200 lira gayet uygun.. kombine almayarak halil ünalı değil armamızı, sevdamızı cezalandırıyosunuz

-------------
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 06/Tem/2012 saat 00:44
Alıntı yapılan Darkevil_26

200 lira gayet uygun.. kombine almayarak halil ünalı değil armamızı, sevdamızı cezalandırıyosunuz
Her yıl senin sölediklerini söyleyenler cıkıyordu burda Değişense hic bir şey olmadıgı görüldü enson Takım etkilenir Takımı cezalandırıyoruz sevdaya zarar geliyor laflarındansonra YÖNETİME Bindirme Yapmayı İhmal etmediler

En Son Kendilerini Keriz Sandılar ama haklılardı Sonucda Yönetim Keriz Yerine Koydu Her Yıl Oldugu GibiLOLLOLLOLLOLLOL

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 06/Tem/2012 saat 00:54
10yıldır kombıne alıyorum tamam herkonuda sıze katılıyorum ama gene alıcam eses sevgısı ıle yonetımın becerıksızlıgını bence karıstırmayalım sahsi dusuncem ..

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: yıldırımrıdvan
Gönderi tarihi: 06/Tem/2012 saat 09:43
forumda kombıne almıyacam diyenlerin çoğunluğu es es li değil adamlar bizim forumda rahatlıkla gezinip milleti galeyana getiriyor ve başarılıda oluyolar defalarca söylüyoruz ama millet yine aynı kimselere inanıyor

-------------
TekSevdam ES-ES 'im

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 09/Tem/2012 saat 17:51

BVB Fan sayfasında yazdığına göre:

- Borussia Dortmund'ta geçen sezon kombine alan taraftarlardan 52.000 kişi kombinesini yenilemiş.

- Kulübe, 38.000 kombine başvurusu varmış.

- Ve sadece bu sezon için 2.000 kişi kombine alacakmış.

Kombine almak için sıraya giriyorsunuz, önünüzde 38.000 kişi var.

-------------

Gönderen: doğuş
Gönderi tarihi: 09/Tem/2012 saat 17:58
arkadaşlar kombineler ne zaman çıkacak bilgisi olan varmı?

-------------
sevinmek için sevmedik

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 09/Tem/2012 saat 20:04
net tarıh yok ay sonundaymıs

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: MusTy26
Gönderi tarihi: 09/Tem/2012 saat 20:11
sevdan için (gerçekse)susmasını bileceksin.

-------------
SSS KKK SK SK S

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 09/Tem/2012 saat 20:21
Maçlara gitmesem bile Kombinemi Kesintisiz her yıl aldım bu yıl yine alacağım...

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderi tarihi: 09/Tem/2012 saat 21:35
Alıntı yapılan yıldırımrıdvan

forumda kombıne almıyacam diyenlerin çoğunluğu es es li değil adamlar bizim forumda rahatlıkla gezinip milleti galeyana getiriyor ve başarılıda oluyolar defalarca söylüyoruz ama millet yine aynı kimselere inanıyor
yıldırım abi yanılıyorsun foruma bak almam diyen kişiler hep tanıdık zaten belli değilmi maça gidenlerin sayısı 3 yıldan beri azalmaya başlıyor bu sene de azalacak gibime geliyor

-------------

Gönderen: ESESHAN
Gönderi tarihi: 09/Tem/2012 saat 22:52
200 tl ye kimse hayır demesin artık imkanı olan varsa alsın.kaç lira olacak 100 tl mi.büyük tarfatar olacaksan almak zorundasın.kaç yıldır alıyorum banka asya dahil.hep zarar ettik ama 200 tl ye zarar olmaz kesinlikle

Gönderen: MuratBayrak
Gönderi tarihi: 09/Tem/2012 saat 23:12
Alıntı yapılan hahuki

Maçlara gitmesem bile Kombinemi Kesintisiz her yıl aldım bu yıl yine alacağım...

Aynen... EsEs ime feda olsun...... ben de kombinemi hep aldım, hep alacağım........

-------------
Murat Bayrak

Gönderi tarihi: 09/Tem/2012 saat 23:21
sitelerde kayseri ye 1 tl ye biletmi olur diyenler taşın altına elini koyacak bende çok kızdım yıllarca hep kazıklandık ama bu sefer zararımız olmaz.200 tl her maç 10 tl ye gelir.ts fb gs bjk maçlarıda dahil ortlama 10 tl ne olacak

Gönderen: okankaramese
Gönderi tarihi: 10/Tem/2012 saat 09:06
Burdan Eskişehirspor Kulübü Yönetimine Sesleniyorum Kombine Bilet Alana Forma Falan Değil 19 TEMMUZ 2012'de ESKİŞEHİR'de Oynanacak Olan Eskişehirspor-St Johnstone Maçının Biletini Hediye Edin En Kötü 5.000-6.000 Kombine Satılır Diye Düşünüyorum; Zaten 25 TL Zannedersem Olacak Maç Bileti 175.00 TL Daha Verip Taraftarımızda Sezonluk Kombine Biletini Almış Olacak ......

-------------
http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE - http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE

Gönderen: irmakali
Gönderi tarihi: 10/Tem/2012 saat 09:27
İkiye bölünmüşüz, yarısı alcak yarısı almayacak. Ancak şöyle bir gerçek var; yönetimler geçicidir, oyuncular geçicidir, teknik adamlar geçicidir, her ne olursa olsun tek kalan klup ve taraftardır. Sonuç olarak protestolarımızı daha anlamlı yapabileceğimiz sesimizi duyurabileceğimiz organizasyonlar yapalım. YTapabiliriz. İnsanlar haklarını aramak için bir araya gelip kanun teklifi yaptırıyorlar bu ülkede biz de başardık yaptırdık yönetimi de protesto edecesek bunu daha bilişimsel yollarla yapalım!
1.Basın açıklaması
2.Tüm tv kanallarına sıkıntımızı anlatan ortak metnin maillenmesi ve ptt aracılığı ile gönderilmesi.
3.Eskişehir milletvekillerine düzenli mail etkinliği.
4.Maçlardan önce 5 dk. sırtımızı yönetime dönüp(kapalıdakilerden sırtlarını protokole dönecek) yönetimi protesto etkinliği
5.son 5 dakika yönetim istifa sloganı
6.Maça gelirken herkes kartona Halil ağa istifa diye yazsın 26. dakika da kaldırlaım.

Bunlar benim ayak üstü uydurduğum bir kaç etkinlik. Ucuz maliyetsiz.
Eminim aramızada çok daha etkili olabilecek yaratıcı isimler vardır.
Evimizdem mail atmak maça gelirken kartona yazı yazmak kolay işler yapılabilir.
Kombinelerin bununla alaksı yok bence!

-------------
ilk hedef UEFA kupası ileri!!!!

Gönderen: memciko
Gönderi tarihi: 10/Tem/2012 saat 09:32
Alıntı yapılan okankaramese

Burdan Eskişehirspor Kulübü Yönetimine Sesleniyorum Kombine Bilet Alana Forma Falan Değil 19 TEMMUZ 2012'de ESKİŞEHİR'de Oynanacak Olan Eskişehirspor-St Johnstone Maçının Biletini Hediye Edin En Kötü 5.000-6.000 Kombine Satılır Diye Düşünüyorum; Zaten 25 TL Zannedersem Olacak Maç Bileti 175.00 TL Daha Verip Taraftarımızda Sezonluk Kombine Biletini Almış Olacak ......

Dün akşam es tv de spor proğramında Mustafa Akören ve ekrem birsen kombineler konusunda net açıklamalar yaptı.Tüm lig,türkiye kupası ve uefa maçlarını kombine alanlar izleyebilecek denildi.Ancak kombine kartların st johnstone maçına yetişmediği için dahil edilmemiş.Ben her yıl alıyordum bu yıl kararsızdım ama fiyat çok uygun ve uefa maçlarıda dahil olunca yine alacağım.
    Eğer bir takımı yürekten destekliyorsak elimizi taşın altına koymasınıda bileceğiz.
    Pire için yorgan yakılmaz.

Gönderi tarihi: 10/Tem/2012 saat 09:57
Veysel Bey Kombine Kartların St Johnstone Maçına Yetişip Yetişmemesi Önemli Değil Maksat Kombine Kart Satabilmekse Taraftarımızı Kombine Kart Almaya Motive Etmeye Çalışmaksa Satıcı Firma Alır Taraftarın Kimlik Fotokopisini Telefon Numarasını Kombineler Basıldımı Açılır Telefon ve Sonrasında Kombine Kartı Bir Şekilde Teslim Edilir.

Kişiler Gelip Geçici Yönetime Ne Kadar Kızgın Olsakda Tek Bir Gerçek Var O Da ESKİŞEHİRSPOR Önemli Olan Biz Taraftar Olarak Görevimizi Yapmak ve Her Sene Olduğu Gibi Bu Yılda Gelecek Yıllardada Takımımza Bir Nebzede Katkıda Bulunmaksa Kulübümüze Kombine Kartlarımızı Almamız Gerektiği İnancındayım ve Burada Oynanacak St Johnstone Maçına İlginin Çok Fazla Olacağını Tahmin Ettiğimden Bu Maçla Birlikte Bir Nevi Kampanya İle Kombine Kart Satışının Arttırılabilirmi Diye Düşünüyorum...

-------------

Gönderi tarihi: 10/Tem/2012 saat 10:53

Veysel Bey Kombine Kartların St Johnstone Maçına Yetişip Yetişmemesi Önemli Değil Maksat Kombine Kart Satabilmekse Taraftarımızı Kombine Kart Almaya Motive Etmeye Çalışmaksa Satıcı Firma Alır Taraftarın Kimlik Fotokopisini Telefon Numarasını Kombineler Basıldımı Açılır Telefon ve Sonrasında Kombine Kartı Bir Şekilde Teslim Edilir.

Kişiler Gelip Geçici Yönetime Ne Kadar Kızgın Olsakda Tek Bir Gerçek Var O Da ESKİŞEHİRSPOR Önemli Olan Biz Taraftar Olarak Görevimizi Yapmak ve Her Sene Olduğu Gibi Bu Yılda Gelecek Yıllardada Takımımza Bir Nebzede Katkıda Bulunmaksa Kulübümüze Kombine Kartlarımızı Almamız Gerektiği İnancındayım ve Burada Oynanacak St Johnstone Maçına İlginin Çok Fazla Olacağını Tahmin Ettiğimden Bu Maçla Birlikte Bir Nevi Kampanya İle Kombine Kart Satışının Arttırılabilirmi Diye Düşünüyorum...

Size aynen katılıyorum okan bey;Eğer st johnstone maçını kombineye dahil etmiş olsalardı açık trübün kombineleri 7-8 bine ulaşırdı.O zaman tüm maçlarımızda doluluk olurdu ve buda takıma olumlu yansırdı.Belki onlarda bu durumun farkına varır ve sizin düşündüğünüz uygulamayı yapabilirler.Daha maça çok var neden olmasın?
    Yönetim,teknik kadro ve futbolcular hata yaptığında tabiiki tepkilerimizi yapacağız.Ancak maçlara gitmemiyi bilet ve kombine almak isteyenleri caydırıcı beyan ve yorumlar yapmayı gerçek eskişehirspor taraftarına yakıştıramam.
    Unutmayalımki bizi diğer takım taraftarlarında ayıran enbüyük özellik;coşkulu,kalabalık,tepkisini tribünlere yansıtan   taraftar gruplarına sahibiz.Boş tribünlerle efsane olamazsınız.Ve küme düşmeye aday olursunuz her zaman.

Gönderi tarihi: 10/Tem/2012 saat 14:50
bana tribün liderleri namus sözü versin bedava bilet alıp satmayacağız maçtan önce desin bende kombinemi alayım onlar taraftarda biz değilmiyiz bu arada boş tribünlerle küme düşmeye aday olmazsınız örnek gençler ve ibb adamlarda yönetim var

-------------

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 10/Tem/2012 saat 15:30
3 senedir kombine alıyorum bazen ömaça anca devre arasında yetişebiliyorum ama görevli yerinde olmuyor maça giremiyorum  maç sonuna kadar niye turnikede görevli vatandaşlar yerinden ayrılır yasak masak kardeşim boşunamı kombine alıyoruz

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderi tarihi: 10/Tem/2012 saat 16:51
Alıntı yapılan morir26

bana tribün liderleri namus sözü versin bedava bilet alıp satmayacağız maçtan önce desin bende kombinemi alayım onlar taraftarda biz değilmiyiz bu arada boş tribünlerle küme düşmeye aday olmazsınız örnek gençler ve ibb adamlarda yönetim var

Hakan kardeş eğerki tribün liderleri bilet alıp kendi namına satabiliyorlarsa,neden bu kişler lider seçilir.Eğer bu iddian doğru ise bu çok çirkin ve vahim bir olaydır.Buna dur demenin mutlaka bir yolu vardır.
    Geçen yıl belediyenin aldığı vebo,doka,holman milyonlarca euroya alınmıştır belediye kasasından.o gelen futbolcular ülkelerinin milli takımlarında direkt oynayan futbolculardır.Bizim bank asyada çıktığımız yıllarda o coşkulu taraftar olmasaydı biz geldiğimiz gibi düşerdik.

Gönderen: akif_26
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 15:10
 Eskişehirspor-St Johnstone Karşılaşması maç biletleri Açık Tribün 30 TL Kapalı Tribün 50-65 TL ve VIP Tribünü 100 TL olarak açıklandı  

-------------

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 15:11

Alıntı yapılan akif_26

Eskişehirspor-St Johnstone Karşılaşması maç biletleri Açık Tribün 30 TL Kapalı Tribün 50-65 TL ve VIP Tribünü 100 TL

Kapalı tribün bilet fiyatı 50 TL, 65'liler tribünü ve VİP bilet fiyatı ise 100 TL... 

-------------

Gönderen: red_thunder
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 15:13
ne zaman cıkacağı hakkında bir bilgi varmı ?

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 15:14

Alıntı yapılan red_thunder

ne zaman cıkacağı hakkında bir bilgi varmı ?

16 Temmuz sabahı satışa çıkacak...

-------------

Gönderen: red_thunder
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 15:16
teşekkür ederim..

Gönderen: onurnefer
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 15:21
Resmi açıklama gelmedi daha bilet hakkında.

-------------

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 15:21
kapalı 50 tl yani nefer mi 50 tl olacak.ben açıktayım ama.nefer 50 tl olması saçma.karşılıklı iyi oluyordu.bu ne böyle.bir günde doğru dürüst iş yapın arkadaş.

Gönderen: esgres26
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 15:24
Alıntı yapılan ESESHAN

kapalı 50 tl yani nefer mi 50 tl olacak.ben açıktayım ama.nefer 50 tl olması saçma.karşılıklı iyi oluyordu.bu ne böyle.bir günde doğru dürüst iş yapın arkadaş.

hayır nefer 50 lira olurmu hiç kapalı dediği neferin sol tarafındaki 65liler tribünü falan

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 15:26

Açık 30 TL İyi Hesap Götür Başkan Götür; Gruplara Kaldıkmı Herhalde Açığa 100 TL Çekecekler; İnş Gruplara Kalalımda Halil Ünal ve Tayfası Hesaplarını Yapsınlar Dursunlar Birde Para Sayma Makinası Koyarız Masalarının Üzerine ...

-------------

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 15:31
Alıntı yapılan esgres26

Alıntı yapılan ESESHAN

hayır nefer 50 lira olurmu hiç kapalı dediği neferin sol tarafındaki 65liler tribünü falan

ismail Genç ‏@isoloji
Eskisehirspor-St. Johnstone maci bilet fiyatlari Acik:30 ,Nefer:50, 65liler-VIP: 100 Misafir:50 TL

Özellikle nefer olarak belirtmiş ismail genç. Durum buysa helal olsun yönetim. Bir beceriksizlige daha imza atmıs oldunuz. Sizin bu taraftarın dilinden zerre kadar anladıgınızı hic düsünmüyorum zaten.

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 15:33

<P =js-tweet-text>Açık 30 TL İyi Hesap Götür Başkan Götür; Gruplara Kaldıkmı Herhalde Açığa 100 TL Çekecekler; İnş Gruplara Kalalımda Halil Ünal ve Tayfası Hesaplarını Yapsınlar Dursunlar Birde Para Sayma Makinası Koyarız Masalarının Üzerine ...

her tur gectikce 30-60-90 ve grup maclarınıda 120 olarak belirler artık.Şu anda da turu geçebilecek bir inanca sahip olduklarına da inanmıyorum zaten.Vurgunu yapalım bir an önce dediler.
Bu klüp sizin çiftliginiz değil.Zaman gelecek birileri size bunu anlatacak!!!

-------------

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 15:35
bursasporun Şampiyonlar ligi gruplarda, G.Rangers maçının bilet fiyatları 15 tl satışa sunulmuş.

Bizim Avrupa ligi gruplara kalmak için 3 tane takım elememiz gerekiyor.Bu tur için  bilet fiyatları bu kadar yüksek olurmu hiç

Gönderen: EsBoraEs
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 15:46
Ben 25 olur diye tahmin ediyordum 30 oldu yıllar sonra avrupa maçına çıkacağız 14500 koltuğun var 700 bin nufüsun var 30 yıl aradan sonra bu maçı bekliyoruz 15 yapsa ne olacak izdaham olacak giremeyenler olacak kavga olacak gürültü olacak yönetimin beğenmediğim birsürü yönü var ama mantıklı bakalım herşeyi de eleştirmeyelim...

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 15:48
Alıntı yapılan champions26

bursasporun Şampiyonlar ligi gruplarda, G.Rangers maçının bilet fiyatları 15 tl satışa sunulmuş.Bizim Avrupa ligi gruplara kalmak için 3 tane takım elememiz gerekiyor.Bu tur için  bilet fiyatları bu kadar yüksek olurmu hiç

Bursa rangers maçı grubun son maçıydı ve elenmişti zaten...

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 15:51

Alıntı yapılan EsBoraEs

Bursa rangers maçı grubun son maçıydı ve elenmişti zaten...

Son maçı olabilir, hatta elenmiş bile olabilir ama sonuçta bir Şampiyonlar Ligi maçı.. Rakip İskoçya'nın en büyük iki takımından birisiydi. Biz ise İskoçya'nın en küçük takımlarından birisi ile Uefa Avrupa Ligi 2.öneleme maçı oynacağız.

Şampiyonlar Ligi grup maçı >>>>>>>> Uefa Avrupa Ligi 2.öneleme maçı

Aradaki marka ve turnuva değerini görebiliyor musunuz?

-------------

Gönderen: escalamity
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 16:05
bursayla kendimizi kıyaslamamız lazım o rangers maçında dorudur biletleri ucuzdu ve statları bomboştu her ne kadar hiçbir umutları olmasa da rangers avrupanın şöhretli ve köklü klüplerinden üstelik ş.ligi maçı statları yarı yarıya boştu onlarla aramızdaki fark zaten bu

-------------
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 16:05
Alıntı yapılan EsBoraEs

Ben 25 olur diye tahmin ediyordum 30 oldu yıllar sonra avrupa maçına çıkacağız 14500 koltuğun var 700 bin nufüsun var 30 yıl aradan sonra bu maçı bekliyoruz 15 yapsa ne olacak izdaham olacak giremeyenler olacak kavga olacak gürültü olacak yönetimin beğenmediğim birsürü yönü var ama mantıklı bakalım herşeyi de eleştirmeyelim...

yani seni o maç için değerli yapan tek şey aradaki 15 liralık fark oluyor bu durumda. insanlar rahat girsin diye madem 200 yapsalarmıs.yada cok rahatını düsünen adam gider VIP den izler. Bunların derdi sömürmek. İnsanların içindeki eskisehir aşkını sömürmek.

-------------

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 16:09
valla açık tamam olabilir ama.neferin birşey yapması lazım.bu ne 50 tl ayıp ya.oraya girecekler oturup duracaklar.nefer de açığa gelecek.tek taraflı bağı dur bi anlamı kalmaz.

Gönderen: kubiliq
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 16:11
kombine kartları yetiştirseler iyi olurdu aslında,
lakin yönetim bunuda fırsata çevirmekten geri kalmayacaktır

-------------
KIRMIZI PORSUK

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 16:16
bedavadan avrupaya katıl.adam gibi para harcayıp transferde yapma.ama iş taraftarı yagmalamaya gelince ver coskuyu.abi bu devirde yönetici olucaksın iyi para var bu işte.

-------------

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 16:19
Alıntı yapılan ersin2626

Alıntı yapılan EsBoraEs

yani seni o maç için değerli yapan tek şey aradaki 15 liralık fark oluyor bu durumda. insanlar rahat girsin diye madem 200 yapsalarmıs.yada cok rahatını düsünen adam gider VIP den izler. Bunların derdi sömürmek. İnsanların içindeki eskisehir aşkını sömürmek.

senin için değerli olan miktar ne bu kadar itiraz ettiğine göre benim demek istediği mi anlamak için bir daha okursan yazdığı mı sevinirim açığa 30 lirayla girmek ne sömürme olur ne de eskişehir aşkını bitirir maddiyat..

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderen: volkanson2
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 16:24

parayla, miktarla alakalı değil..  nereye 30 nereye 50 vermiyoruz canımız istediği şeyleri çekince ama;  istemediğimiz yer, H.  ve saz ekibinin cebi...  neyse herzamanki gibi orada olacağız. 

-------------
zaman zaman değil her zaman ES ES'li

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 16:30
Alıntı yapılan EsBoraEs

Alıntı yapılan ersin2626

Alıntı yapılan EsBoraEs

senin için değerli olan miktar ne bu kadar itiraz ettiğine göre benim demek istediği mi anlamak için bir daha okursan yazdığı mı sevinirim açığa 30 lirayla girmek ne sömürme olur ne de eskişehir aşkını bitirir maddiyat..

sıkıntı insanları koyun yerine koymaları.Her şeyi fırsata çeviriyor olmaları. Ben bu takıma gönül verirken çok şeyi göze alıyorsam,yönetiminde bunu düşünüp biraz taraftarı düşünmesi gerekiyor.3. öneleme turundan üstelik bedavadan eline gelen bu şansı insanın eskişehir sevdaasını bilerek adam gibi takıma para harcamayıp transfer yapamadan böyle bir macı 30-50 ye itelemeye calısıyorsan ben itiraz ederim. Üstelik bir cok takımda örnekleride varken.gecen senenin antebi bursası gibi.
Senin dediğin kısma gelirsek izdiham olucak diye böyle bir sacmalık yapıyorlarsa bırakın izdiham olsun. 10 000 kişi mi seyredicek bu macı sanki daha önce hic izdiham olmamıs gibi. Olsa nolcak olmasa nolcak.Keyfine düşkün adam gitsin VIP de izlesin.
Fırsatçılıga karsıyım. Biz bu takımın peşinden avrupa gitsin diye 24-25 saat deplasmana gidiyoruz. Maddi anlamda 30 lira kimine cok kimine değildir onu bilemem ama Ortalama bir hesap cıkartırsanız ki makul olanıda budur.Bu fiyat fazladır.
Sonra yok küçüklere eses aşkını aşılayalım. İnsanlar kardeslerini küçüklerini getirremiyorlar ki. yada bedava bilet cıkıyor piyasaya. Bunada karsıyım. iyice oyuncak ettiler bizi. Kimse kimseyi sınıf ayrımına sokmasın. üstelikte su kısımda yüksek ücretli olsun herkes giremesin kısmında! bu ayıptır. Sosyalligide uymaz. Eskisehirsporu eskisehirspor yapan izdihamlarıdır...! Bence budur bu takımın peşinde sadece 5000 kişi olsaydı eskisehirspor olmaz eskisehir belediyespor falan olurdu.

ayrıca bu zamana kadar eses aşkını bitiremedilerse insanlarda bu zamandan sonra da bitmez.

-------------

Gönderen: arwen
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 16:43
Süper lige çıktığımız ilk 2 sene fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş maçlarında 50 tl, 2 sene önce sezonun ilk maçında gençlerbirliğini ağırlarken 30 tl bilet parası öderken kimse sesini çıkarmazken Avrupa maçında 30 tl olunca neden hemen auuuuuw sesi yükseliyor??? Ailesiyle kıt kanaat geçinenlere durumu gerçekten veremeyecek olanlara hiç kimse bir şey diyemez zaten ama 15- 16 yaşlarındaki çocuklar boy boy rakıları açıp pozlarını facebookta paylaşıyorsa hepsinin elinde bir sigara varken onlara para bulabiliyorken "çokmuş bu yaaaavv" demeye hakkı yok diye düşünüyorum

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 16:45
Demek gruplara falan kalsak maç bileti 100 150 yi bulacak...

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 16:54
Alıntı yapılan arwen

Süper lige çıktığımız ilk 2 sene fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş maçlarında 50 tl, 2 sene önce sezonun ilk maçında gençlerbirliğini ağırlarken 30 tl bilet parası öderken kimse sesini çıkarmazken Avrupa maçında 30 tl olunca neden hemen auuuuuw sesi yükseliyor??? Ailesiyle kıt kanaat geçinenlere durumu gerçekten veremeyecek olanlara hiç kimse bir şey diyemez zaten ama 15- 16 yaşlarındaki çocuklar boy boy rakıları açıp pozlarını facebookta paylaşıyorsa hepsinin elinde bir sigara varken onlara para bulabiliyorken "çokmuş bu yaaaavv" demeye hakkı yok diye düşünüyorum

peki bu millet neden akıllanmamkta ısrar ediyor? Kendinde söylemişsin bak 50 liralara bizi stadlara soktular .3 kişi girdik 150 lira para ödedik tek maç için. 4-5 sene gecti üzerinden hemen taraftarda bir heyecan var diye neden çat bilet fiyatları yukseliyor. Bu iş neden fırsata dönüşüyor. Herkes mi ayyaş herkes mi içki düşkünü.Futbolla alakası olmayan adamların zaten umrunda mı bunlar?
Neden kendimizi görmemiş statüsüne koydurup " abi ne anlar bunlar avrupadan ver coskuyu" dedirtiyoruz. Tek mac olarak mı bakılıyor avrupa macına. Sonra cıkıp destek istiyorlar Sanki destek vermiyormuşuz gibi.
http://www.ajansspor.com/futbol/uefakupasi/h/20120711/birsen_destek_istedi.html - http://www.ajansspor.com/futbol/uefakupasi/h/20120711/birsen_destek_istedi.html
Ben o stadda 3. sınıf bir avrupa takımına o parayı fazla buluyorum. Eskişehirspordan büyük değil o klüp. Dolayısıyla bunuda fırsatcılık olarak görüyorum. Ayrıca o stad yine ağzına kadar dolacak ama ne kadar para versekte klübün geliri giderine eşit olacak yada hani dönem başına 3 trilyon zarar cıkacak bilmem anlatabildim mi(!)

-------------

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 16:55
    Geçen yıl 5 tl ye maçları izlerken iyide 43 yıl sonra avrupa maçı bileti 30tl olmuş çokmu arkadaşlar.Bence normal.Es es aşkından bahsediyorsan arada elini cebine atacaksın.Ben geçen yıl kombine alan 600 kişiden biriyim.Geçen yıl yönetim bir çok maçı 5 tl.den izletti bizim gibilerin gıkı dahi çıkmadı.Ben 2 çocuk okutuyorum ve ay başını zor getiriyorum.Ve takımım içinde elimi taşın altına yine koyacağım.Kombineler 200 tl ye itanbulun ezikleri bir bilet için ödüyor bu paraları.

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 16:59
Alıntı yapılan furemen

Bu maçtan sonrakileri kombineye dahil ettiler.Es tv de ekrem birsen açıkladı.

Gönderen: Panzerfaust26
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 17:01
Kaç yıl sonraki ilk Avrupa Kupası maçı. hü'ye de fırsat tabi ki.

Sonuçta 30 tl verip açığa gireceğiz ne dersek diyelim bilet fiyatlarını değiştirme şansı yok. 4 yıl önce de bu fiyatlara giriyorduk. Aynı tas aynı hamam. Zihniyetleri değişseydi açığın üstünü kapatırlardı

-------------
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!

Gönderen: cngzhn
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 17:06
Alıntı yapılan memciko

Alıntı yapılan furemen

Bu maçtan sonra kaç maç oynarız acaba bide o var demi bu turu geçersek diğer turda çok güçlü rakipler gelcek karşımıza... Yani sadece bu maç var ve bu turu geçersek 1 maç daha var başka maç olmaz burda... Üstelik gruplara bile kalsak maçları kendi stadımızda oynayacağımız kesin değil ,UEFA maçı burda oynamayın derse ya İstanbul ya Ankara ,kombineye dahil etse nolcak ,kaç kişi hafta içi şehir dışına çıkar...

-------------
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !

Gönderen: SalihSeçer
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 17:13
Alıntı yapılan arwen

.... ama 15- 16 yaşlarındaki çocuklar boy boy rakıları açıp pozlarını facebookta paylaşıyorsa hepsinin elinde bir sigara varken onlara para bulabiliyorken "çokmuş bu yaaaavv" demeye hakkı yok diye düşünüyorum

Bende sizin gibi düşünüyorum. Ayrıca ben öğrenci olarak statta yerimi alacağım.

-------------
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 17:25
Valla sigara v.b. kullanmıyorum 30 lirada hiçte çok değil 50 tl çok.Nefer'e girmem açıkta takımımı desteklerim olur biter.Yada bu hafta 2 tane kupon yaparım şansıma tutarsa Nefer'e girerim

-------------

Gönderen: €s€s
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 17:27
Neferliler düşünsün, böyük başkanlarından kıyak olmuş. Açıkta olucağım için kapalıya giren düşünsün. 

Gönderen: irmakali
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 17:38
Alıntı yapılan ersin2626

Alıntı yapılan EsBoraEs

Alıntı yapılan ersin2626

Alıntı yapılan EsBoraEs

sıkıntı insanları koyun yerine koymaları.Her şeyi fırsata çeviriyor olmaları. Ben bu takıma gönül verirken çok şeyi göze alıyorsam,yönetiminde bunu düşünüp biraz taraftarı düşünmesi gerekiyor.3. öneleme turundan üstelik bedavadan eline gelen bu şansı insanın eskişehir sevdaasını bilerek adam gibi takıma para harcamayıp transfer yapamadan böyle bir macı 30-50 ye itelemeye calısıyorsan ben itiraz ederim. Üstelik bir cok takımda örnekleride varken.gecen senenin antebi bursası gibi.
Senin dediğin kısma gelirsek izdiham olucak diye böyle bir sacmalık yapıyorlarsa bırakın izdiham olsun. 10 000 kişi mi seyredicek bu macı sanki daha önce hic izdiham olmamıs gibi. Olsa nolcak olmasa nolcak.Keyfine düşkün adam gitsin VIP de izlesin.
Fırsatçılıga karsıyım. Biz bu takımın peşinden avrupa gitsin diye 24-25 saat deplasmana gidiyoruz. Maddi anlamda 30 lira kimine cok kimine değildir onu bilemem ama Ortalama bir hesap cıkartırsanız ki makul olanıda budur.Bu fiyat fazladır.
Sonra yok küçüklere eses aşkını aşılayalım. İnsanlar kardeslerini küçüklerini getirremiyorlar ki. yada bedava bilet cıkıyor piyasaya. Bunada karsıyım. iyice oyuncak ettiler bizi. Kimse kimseyi sınıf ayrımına sokmasın. üstelikte su kısımda yüksek ücretli olsun herkes giremesin kısmında! bu ayıptır. Sosyalligide uymaz. Eskisehirsporu eskisehirspor yapan izdihamlarıdır...! Bence budur bu takımın peşinde sadece 5000 kişi olsaydı eskisehirspor olmaz eskisehir belediyespor falan olurdu.

ayrıca bu zamana kadar eses aşkını bitiremedilerse insanlarda bu zamandan sonra da bitmez.
Küçüklere eses aşkını aşılama mevzusunda gerçekten mağduruz. bir keresinde mahalleden küçükleri topladım ne olur olmaz diye emanet diye aile tribününe götürdüm. velhasıl ibb yi 3- yendik ama abilik yapalım derken canımıza ot tıkanmıştı o gün:)

-------------
ilk hedef UEFA kupası ileri!!!!

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 17:46
Alıntı yapılan memciko

Alıntı yapılan furemen

Eğer bundan sonraki Avrupa maçları kombineye dahil olacaksa çok iyi 200 TL lig için bile uygundu buna ilaveten + kupa + UEFA maçları çok çok uygun bir rakam . Bir seferliğine 30 TL versin herkes sonrada kombinelere yüklensin .

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 17:56
Alıntı yapılan €s€s

Neferliler düşünsün, böyük başkanlarından kıyak olmuş. Açıkta olucağım için kapalıya giren düşünsün. 

Neferli değiliz Eskişehirsporluyuz.Eskişehirsporun Neferiyiz.

-------------

Gönderen: SoLdat
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 17:58

Alıntı yapılan SoLdat

30 lira mı yuh ya altıüstü dandik bir takımla 3. ön eleme maçı yapıyoruz sırf yabancı diye bu fiyat koyulmaz ki Angry Gurup maçlarına bile 30 fazla!
Tek maç 30, 20 maç 200 tl Clap

-------------
https://twitter.com/Cht_Be - https://twitter.com/Cht_Be

Gönderen: burjuva2626
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 18:01
biraz pahalı olmus biletler sanırım acık dolacaktır ama yıne bosluklar olucaktır 14bın kısılık stadyum 8bin falan dolayında taraftar izler.. ne zaman bılet fıyatları yukselse öle oldu cunku sımdıde degıscegını sanmıyorum avrupa macıda desenız ilk heycanımızda desek işin gercegı bu.. nefer trıbunlerıne gelıncede benım dusuncem uefa karısmıs olabılır kapalı trıbunun tamamı aynı fıyat uygulaması olması için belkı nefere el atından bıletler verebılırler kımsenın gunahını almayım ama öle olabılır sonucta uefa el atmıssa eger bıletlerı 30lıra yapamıyorsun..

-------------
Şampiyon ES ES

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 18:19
Alıntı yapılan burjuva2626

biraz pahalı olmus biletler sanırım acık dolacaktır ama yıne bosluklar olucaktır 14bın kısılık stadyum 8bin falan dolayında taraftar izler.. ne zaman bılet fıyatları yukselse öle oldu cunku sımdıde degıscegını sanmıyorum avrupa macıda desenız ilk heycanımızda desek işin gercegı bu.. nefer trıbunlerıne gelıncede benım dusuncem uefa karısmıs olabılır kapalı trıbunun tamamı aynı fıyat uygulaması olması için belkı nefere el atından bıletler verebılırler kımsenın gunahını almayım ama öle olabılır sonucta uefa el atmıssa eger bıletlerı 30lıra yapamıyorsun..

8 bin mi    ben öğrenci olmama rağmen macı 15 gündür iple çekiyorum stad çakılı olur adım gibide eminim

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderen: husss
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 18:21
Alıntı yapılan SerifOkan

8 bin mi    ben öğrenci olmama rağmen macı 15 gündür iple çekiyorum stad çakılı olur adım gibide eminim

stadyumda yer kalırsa dua et:)

Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 18:23
Fırsatçı yönetim.Eminim bu maçta açığın önünde bilet satmaya çalışan çocukları görürüz.Bu kişilerden bilet alıp ceplerine para koymalarına izin vermeyelim.

-------------

Gönderen: burjuva2626
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 18:32
Alıntı yapılan husss

Alıntı yapılan SerifOkan

stadyumda yer kalırsa dua et:)
inşallah dediğiniz gibi olur.. ama benım umudum yok.. hala küskün dargın olan okadar taraftar var ki..

-------------
Şampiyon ES ES

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 18:32

Arkadaşlar ben yazmadım galiba şifrem çalındı. 

-------------

Gönderen: Panzerfaust26
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 18:34
Her şey bir yana ayın 19'unda stadda olunacağına göre fiyat konusunu bir kenara bırakmak daha doğru olur.

Ne yapılırsa yapılsın yönetimin zihniyetini değiştiremeyiz. İstifa ederler diye umuyorduk da daha beter oldu KBB çıkardık..

-------------
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!

Gönderen: ESmustafa
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 18:38
büyük fırsatçılık yapmış yönetim ama böyle bir yönetimden ne beklenirki, onlar için taraftar yolunacak kaz ve değeride yok. bence böyle bir eleme maçı en fazla 20 tl olmalıydı. 30 tl'ye de gicez ama gidemeyecek olan bir sürü renktaşımız olacak.

-------------
ES-ES

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 18:41

Arkadaşlar, 

Şifrem çalındığı için yukarıda ki mesajı ben yazmadım. Şifremi değiştirmeye çalıştım ama olmadı. Beinim daha önce yazdığım mesajların aksine bir mesaj yazılırsa, itibar etmeyiniz.

-------------

Gönderen: NERUDA
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 18:59

Siz ne saçmalıyorsunuz ya! Bari bedava olsaydı. Bu maçta tribünler tıklım tıklım olmazsa kimse çıkıpta şöyle taraftarız, böyle taraftarız diye ahkam kesmesin.

-------------
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!

Gönderen: dropmania_26
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 19:10
    Acikcasi fiyatlari elestirenlere hic bir sey demiyorum 50 liraya eziklerle oynadigimiz maclarda doldu bu stad simdimi dolmayacak eger bu fiyata gelmeyenler hic bir maca gelmesin 30 lira gayet uygun. Baska sehirde yasiyorum be hafta ici gelmem biraz zor gibi gozukse de islerimi ayarlayip bir sekilde gelmeye calisicam

-------------
EsEs

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 19:16
burada anlıyoruz ki en büyük problem yönetim falan değil. ZİHNİYETLER! Eskişehir halkı aydındır,koyun değil düşünür araştırır kendini sömürülmesine izin vermez. Bazıları hala stad dolar diyor.Sıkıntı stadın dolmaması değil ki. O stad böyle bir maçta zaten dolar. Ama başımızdaki agaya düsünemeyen sorgulayamayan insan toplulugu gibi gözüküyoruz. Göz göre göre kandırılmaya zaten alışmış bir topluluga hic bir sey yapamazsınız. Bazı kesimlerde eskisehirde değil sanırım bir kac mac icin eskisehire geldiklerinden dolayı bu takımın yükünü çeken insanların görüslerine sacma bakıyor. bedava mı olsaymıs. bu komiklik 20 lira olsaydı 15 olsaydı.En azından daha çok taraftara hitap etmiş olurdunuz. Stadın durumu belli 3. öneleme oldugu belli. karsıdaki takım belli. Neyse biletleri yüksek buluyordum ama şu andan itibaren düşük buluyorum. Keşke 50 tl olsaydı. Koyun olana çoban cok bulunur. anteplisi bursa lısı nede olsa bizden daha cok insan gibi şartları hakediyor.

-------------

Gönderen: esesLK
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 19:41
ya arkadaslar bız kenetlenmeye bakalım abılerım kardeşlerım gun bırlık gunu lutfen herkez takıma destek cıkması lazımken burda herkez halıl unalla uğrasıyor bırakın artık bunları

-------------
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER

Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 19:53
Alıntı yapılan esesLK

ya arkadaslar bız kenetlenmeye bakalım abılerım kardeşlerım gun bırlık gunu lutfen herkez takıma destek cıkması lazımken burda herkez halıl unalla uğrasıyor bırakın artık bunları

Neyin kenetlemesinden bahsediyorsun.Yada ne birliğinden.Ağzınıza almışsınız bir cümle gidiyorsunuz.Halilin neler yaptığını gerçek Eskişehirsporlular görüyor ve eleştiriyor.Eleştirecektirde.Keşke daha büyük tepkiler verilebilse.

-------------

Gönderen: esesLK
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 20:13
Alıntı yapılan esesli_asik

Alıntı yapılan esesLK

Neyin kenetlemesinden bahsediyorsun.Yada ne birliğinden.Ağzınıza almışsınız bir cümle gidiyorsunuz.Halilin neler yaptığını gerçek Eskişehirsporlular görüyor ve eleştiriyor.Eleştirecektirde.Keşke daha büyük tepkiler verilebilse.
bızde neler yaptığını goruyoruz sen rahat ol Wink çıksın bı baba yığıt ıstıfa ettırsın o zaman cunku ben artık bu konudan cok bunaldım bır suru halıl unal ıstıfa dıye pankartlar yazdım yaptırdım stada sokmadılar bıle gırtlağim patlasaya kadar yonetım ıstıfa dıye bağırdım ama arkamı donup baktığımda bı adım bıle yol alamamısım ve elestırebılırsınız ona bısey dıyemem . ama bazıları halıl unal ıstıfa etmedığı surece maçalara gelmeyeceğim diyor hanı bu mu gercek eskısehırsporluluk

-------------
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER

Gönderen: profnuri
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 20:38
arkadaşlar 30tl iyi ama asıl sorun eskisi gibi taraftar tezaruat yapmıyor bu maça bağırmayacaklar gelmesin tüm işkoçya ve türkiyenin gözü üzerimizde şanlı eses taraftarını tüm dünyaya tekrar tanıtalım.süper lige çıktığımız sene gibi bir gün önceden futbolcu kardeşlerimize meşale şov yapıp maça konsantre edelim.yeni futbolcularda görsün taraftar ve esesin büyüklüğünüClap

Gönderen: kraleses
Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 21:01

Tribünler dolar, hatta bana sorarsanız maç saatine yakın bilet sıkıntısı dahi yaşanabilir. Çok fazla talep olduğu şimdiden belli zaten.

Ama şunu kabul etmemiz lazım, 30 tl bu maç için çok. Taraftar profilimiz belli, 30 tl azımsanmayacak bir kitlenin vermekte zorlanacağı bir para. Bu yapılanın adı düpedüz fırsatçılıktır. Geçtiğimiz sezon 5 liraya maç izledik diyenler olmuşda, zorunda kalmasalar emin olun o fiyata bilet satmazlardı.

Süper lige ilk çıktığımızda elbette bazı maçlara 50 tl verdik. Ama o günlerdeki gündem konuşmalarını hatırlayın, takımımız süper lige yeni yükseldi, bir süre dişimizi sıkmalıyız, taraftarımızdan destek bekliyoruz falan.

Sonrası malum, stad aynı stad, alınan futbolcular deseniz doğru düzgün bonservis ödediğimiz futbolcu sayısı zaten bir elin parmağı yok. Bunların zihniyeti tamamen insanların fedakarlıklarını sömürmek üzerine dayalı.

Buradaki tepkide sömürü zihniyetinedir. Bu zihniyeti kınadığım kadar, 30 liraya çok diyenlerin taraftarlığını sorgulayanlarıda kınıyorum.
Verebiliyorsanız ne ala, bende stadda yerimi alacağım. Ama birazda empati yapabilmek lazım. Görüşmek üzere...

-------------

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 21:34
15 takımı yanına almış kulüpler birliği başkanı olmuş, ikna kabiliyeti yüksek bir başkan yakında sizi de ikna eder.30 TL makul sizin gönlünüzden geçen rakama izdiham olur.büyük taraftar 30 TL ye çok demez.

-------------
SSS KKK SK SK S

Gönderi tarihi: 11/Tem/2012 saat 21:38
şunu da ilave edeyim beğenmediğiniz takım bizi elerse şaşırmayın.

-------------
SSS KKK SK SK S

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com