eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 15:21
kapalı 50 tl yani nefer mi 50 tl olacak.ben açıktayım ama.nefer 50 tl olması saçma.karşılıklı iyi oluyordu.bu ne böyle.bir günde doğru dürüst iş yapın arkadaş.
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 15:24
Alıntı yapılan ESESHAN

kapalı 50 tl yani nefer mi 50 tl olacak.ben açıktayım ama.nefer 50 tl olması saçma.karşılıklı iyi oluyordu.bu ne böyle.bir günde doğru dürüst iş yapın arkadaş.

hayır nefer 50 lira olurmu hiç kapalı dediği neferin sol tarafındaki 65liler tribünü falan
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 15:26

Açık 30 TL İyi Hesap Götür Başkan Götür; Gruplara Kaldıkmı Herhalde Açığa 100 TL Çekecekler; İnş Gruplara Kalalımda Halil Ünal ve Tayfası Hesaplarını Yapsınlar Dursunlar Birde Para Sayma Makinası Koyarız Masalarının Üzerine ...

Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 15:31
Alıntı yapılan esgres26

Alıntı yapılan ESESHAN

hayır nefer 50 lira olurmu hiç kapalı dediği neferin sol tarafındaki 65liler tribünü falan

ismail Genç ‏@isoloji
Eskisehirspor-St. Johnstone maci bilet fiyatlari Acik:30 ,Nefer:50, 65liler-VIP: 100 Misafir:50 TL

Özellikle nefer olarak belirtmiş ismail genç. Durum buysa helal olsun yönetim. Bir beceriksizlige daha imza atmıs oldunuz. Sizin bu taraftarın dilinden zerre kadar anladıgınızı hic düsünmüyorum zaten.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 15:33
Alıntı yapılan okankaramese

<P =js-tweet-text>Açık 30 TL İyi Hesap Götür Başkan Götür; Gruplara Kaldıkmı Herhalde Açığa 100 TL Çekecekler; İnş Gruplara Kalalımda Halil Ünal ve Tayfası Hesaplarını Yapsınlar Dursunlar Birde Para Sayma Makinası Koyarız Masalarının Üzerine ...

her tur gectikce 30-60-90 ve grup maclarınıda 120 olarak belirler artık.Şu anda da turu geçebilecek bir inanca sahip olduklarına da inanmıyorum zaten.Vurgunu yapalım bir an önce dediler.
Bu klüp sizin çiftliginiz değil.Zaman gelecek birileri size bunu anlatacak!!!
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 15:35
bursasporun Şampiyonlar ligi gruplarda, G.Rangers maçının bilet fiyatları 15 tl satışa sunulmuş.

Bizim Avrupa ligi gruplara kalmak için 3 tane takım elememiz gerekiyor.Bu tur için  bilet fiyatları bu kadar yüksek olurmu hiç
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 15:46
Ben 25 olur diye tahmin ediyordum 30 oldu yıllar sonra avrupa maçına çıkacağız 14500 koltuğun var 700 bin nufüsun var 30 yıl aradan sonra bu maçı bekliyoruz 15 yapsa ne olacak izdaham olacak giremeyenler olacak kavga olacak gürültü olacak yönetimin beğenmediğim birsürü yönü var ama mantıklı bakalım herşeyi de eleştirmeyelim...
ANTİ-BİZANS
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 15:48
Alıntı yapılan champions26

bursasporun Şampiyonlar ligi gruplarda, G.Rangers maçının bilet fiyatları 15 tl satışa sunulmuş.Bizim Avrupa ligi gruplara kalmak için 3 tane takım elememiz gerekiyor.Bu tur için  bilet fiyatları bu kadar yüksek olurmu hiç

Bursa rangers maçı grubun son maçıydı ve elenmişti zaten...
ANTİ-BİZANS
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 15:51

Alıntı yapılan EsBoraEs

Bursa rangers maçı grubun son maçıydı ve elenmişti zaten...

Son maçı olabilir, hatta elenmiş bile olabilir ama sonuçta bir Şampiyonlar Ligi maçı.. Rakip İskoçya'nın en büyük iki takımından birisiydi. Biz ise İskoçya'nın en küçük takımlarından birisi ile Uefa Avrupa Ligi 2.öneleme maçı oynacağız.

Şampiyonlar Ligi grup maçı >>>>>>>> Uefa Avrupa Ligi 2.öneleme maçı

Aradaki marka ve turnuva değerini görebiliyor musunuz?

Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 16:05
bursayla kendimizi kıyaslamamız lazım o rangers maçında dorudur biletleri ucuzdu ve statları bomboştu her ne kadar hiçbir umutları olmasa da rangers avrupanın şöhretli ve köklü klüplerinden üstelik ş.ligi maçı statları yarı yarıya boştu onlarla aramızdaki fark zaten bu
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır