eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MusTy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı MusTy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2012 saat 20:11
sevdan için (gerçekse)susmasını bileceksin.
SSS KKK SK SK S
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2012 saat 20:21
Maçlara gitmesem bile Kombinemi Kesintisiz her yıl aldım bu yıl yine alacağım...
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2012 saat 21:35
Alıntı yapılan yıldırımrıdvan

forumda kombıne almıyacam diyenlerin çoğunluğu es es li değil adamlar bizim forumda rahatlıkla gezinip milleti galeyana getiriyor ve başarılıda oluyolar defalarca söylüyoruz ama millet yine aynı kimselere inanıyor
yıldırım abi yanılıyorsun foruma bak almam diyen kişiler hep tanıdık zaten belli değilmi maça gidenlerin sayısı 3 yıldan beri azalmaya başlıyor bu sene de azalacak gibime geliyor
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2012 saat 22:52
200 tl ye kimse hayır demesin artık imkanı olan varsa alsın.kaç lira olacak 100 tl mi.büyük tarfatar olacaksan almak zorundasın.kaç yıldır alıyorum banka asya dahil.hep zarar ettik ama 200 tl ye zarar olmaz kesinlikle
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
Yer: izmit
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2012 saat 23:12
Alıntı yapılan hahuki

Maçlara gitmesem bile Kombinemi Kesintisiz her yıl aldım bu yıl yine alacağım...

Aynen... EsEs ime feda olsun...... ben de kombinemi hep aldım, hep alacağım........
Murat Bayrak
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2012 saat 23:21
sitelerde kayseri ye 1 tl ye biletmi olur diyenler taşın altına elini koyacak bende çok kızdım yıllarca hep kazıklandık ama bu sefer zararımız olmaz.200 tl her maç 10 tl ye gelir.ts fb gs bjk maçlarıda dahil ortlama 10 tl ne olacak
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2012 saat 09:06
Burdan Eskişehirspor Kulübü Yönetimine Sesleniyorum Kombine Bilet Alana Forma Falan Değil 19 TEMMUZ 2012'de ESKİŞEHİR'de Oynanacak Olan Eskişehirspor-St Johnstone Maçının Biletini Hediye Edin En Kötü 5.000-6.000 Kombine Satılır Diye Düşünüyorum; Zaten 25 TL Zannedersem Olacak Maç Bileti 175.00 TL Daha Verip Taraftarımızda Sezonluk Kombine Biletini Almış Olacak ......
Yukarı
irmakali Liste gör
Yazar

ALİ IRMAK
Yer: Turkey
  Alıntı irmakali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2012 saat 09:27
İkiye bölünmüşüz, yarısı alcak yarısı almayacak. Ancak şöyle bir gerçek var; yönetimler geçicidir, oyuncular geçicidir, teknik adamlar geçicidir, her ne olursa olsun tek kalan klup ve taraftardır. Sonuç olarak protestolarımızı daha anlamlı yapabileceğimiz sesimizi duyurabileceğimiz organizasyonlar yapalım. YTapabiliriz. İnsanlar haklarını aramak için bir araya gelip kanun teklifi yaptırıyorlar bu ülkede biz de başardık yaptırdık yönetimi de protesto edecesek bunu daha bilişimsel yollarla yapalım!
1.Basın açıklaması
2.Tüm tv kanallarına sıkıntımızı anlatan ortak metnin maillenmesi ve ptt aracılığı ile gönderilmesi.
3.Eskişehir milletvekillerine düzenli mail etkinliği.
4.Maçlardan önce 5 dk. sırtımızı yönetime dönüp(kapalıdakilerden sırtlarını protokole dönecek) yönetimi protesto etkinliği
5.son 5 dakika yönetim istifa sloganı
6.Maça gelirken herkes kartona Halil ağa istifa diye yazsın 26. dakika da kaldırlaım.

Bunlar benim ayak üstü uydurduğum bir kaç etkinlik. Ucuz maliyetsiz.
Eminim aramızada çok daha etkili olabilecek yaratıcı isimler vardır.
Evimizdem mail atmak maça gelirken kartona yazı yazmak kolay işler yapılabilir.
Kombinelerin bununla alaksı yok bence!

ilk hedef UEFA kupası ileri!!!!
Yukarı
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
  Alıntı memciko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2012 saat 09:32
Alıntı yapılan okankaramese

Burdan Eskişehirspor Kulübü Yönetimine Sesleniyorum Kombine Bilet Alana Forma Falan Değil 19 TEMMUZ 2012'de ESKİŞEHİR'de Oynanacak Olan Eskişehirspor-St Johnstone Maçının Biletini Hediye Edin En Kötü 5.000-6.000 Kombine Satılır Diye Düşünüyorum; Zaten 25 TL Zannedersem Olacak Maç Bileti 175.00 TL Daha Verip Taraftarımızda Sezonluk Kombine Biletini Almış Olacak ......

Dün akşam es tv de spor proğramında Mustafa Akören ve ekrem birsen kombineler konusunda net açıklamalar yaptı.Tüm lig,türkiye kupası ve uefa maçlarını kombine alanlar izleyebilecek denildi.Ancak kombine kartların st johnstone maçına yetişmediği için dahil edilmemiş.Ben her yıl alıyordum bu yıl kararsızdım ama fiyat çok uygun ve uefa maçlarıda dahil olunca yine alacağım.
    Eğer bir takımı yürekten destekliyorsak elimizi taşın altına koymasınıda bileceğiz.
    Pire için yorgan yakılmaz.

Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2012 saat 09:57
Veysel Bey Kombine Kartların St Johnstone Maçına Yetişip Yetişmemesi Önemli Değil Maksat Kombine Kart Satabilmekse Taraftarımızı Kombine Kart Almaya Motive Etmeye Çalışmaksa Satıcı Firma Alır Taraftarın Kimlik Fotokopisini Telefon Numarasını Kombineler Basıldımı Açılır Telefon ve Sonrasında Kombine Kartı Bir Şekilde Teslim Edilir.

Kişiler Gelip Geçici Yönetime Ne Kadar Kızgın Olsakda Tek Bir Gerçek Var O Da ESKİŞEHİRSPOR Önemli Olan Biz Taraftar Olarak Görevimizi Yapmak ve Her Sene Olduğu Gibi Bu Yılda Gelecek Yıllardada Takımımza Bir Nebzede Katkıda Bulunmaksa Kulübümüze Kombine Kartlarımızı Almamız Gerektiği İnancındayım ve Burada Oynanacak St Johnstone Maçına İlginin Çok Fazla Olacağını Tahmin Ettiğimden Bu Maçla Birlikte Bir Nevi Kampanya İle Kombine Kart Satışının Arttırılabilirmi Diye Düşünüyorum...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır