eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 35363738>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2013 saat 02:57
Alıntı yapılan JOEBLACK73

Transferi gs yapsın sen meyvesini yemeye çalış, insan utanır be.. H.Ü.

Bu işler transferde para akıtmaya bakmıyor hüsnü abiye sorun. Kırmızı şimşekler Türkiyede ilk milyarlık transfer bütçesi kuran hangi takımı 3-0 yenmiştir.
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2013 saat 03:24
Kombine fiyatlarinda adamlar saglam indirim yapti. Ben Türkiye'deki harcami görüyorum; adam her yaz agliyor "asgari ücretle geçiniyoruz, param yok" diye ama gidiyo 1600TL fotograf makinasi aliyor. Ondan sonra "kombine çok pahali"...

Heee heee inandik...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2013 saat 08:45
Eleştirmek ya da yargılamak amacıyla değil, anlamak için içtenlikle soruyorum:

"Kombine dayatması"na itiraz edenler, kombine bilet kavramına temelden mi karşı çıkıyorlar, yoksa fiyatları mı çok yüksek buluyorlar?

Stada gelmeyen protestocular, eylemlerini nasıl bir felsefe ile temellendiriyorlar? Yönetimin bu eylemden nasıl etkileneceğini düşünüyorlar, ne gibi bir sonuca ulaşmayı hedefliyorlar?
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2013 saat 12:06
Alıntı yapılan VITRUVIES

Eleştirmek ya da yargılamak amacıyla değil, anlamak için içtenlikle soruyorum:

"Kombine dayatması"na itiraz edenler, kombine bilet kavramına temelden mi karşı çıkıyorlar, yoksa fiyatları mı çok yüksek buluyorlar?

Stada gelmeyen protestocular, eylemlerini nasıl bir felsefe ile temellendiriyorlar? Yönetimin bu eylemden nasıl etkileneceğini düşünüyorlar, ne gibi bir sonuca ulaşmayı hedefliyorlar?

Bende çok merak ediyorum kombine almayın aldırmayın diyenler açıklasın. Klübün zaten doğru düzgün ne kadar geliri var? Bu yıl taraftar desteği de çoğu maç yetersiz kaldı. fener maçındaki tribünün bir kopyası da bu maç olacak. Ne kadar çok kombine satarsak o kadar çok gerçek taraftar stadda oluyor yeri gelince stadda tepki veriyor rakibi ıslıklıyor maçı gönülden takip ediyor. Bakıyorum her gelen takım yatıyor hakem hata yapıyor çevremde yuhlayan ıslıklayan adam yok. Ben kombine aldım Halil ünalın kara kaşına kara gözüne almadık herhalde.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2013 saat 16:44
"Kombineleri 100 liraya düşürmemize rağmen talep söz konusu değil.Bu yüzden bilet fiyatları ile ilgili eleştirileri çok anlamlı bulmuyoruz."

Demiş Erdal Şahbaz ve haklıda.
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2013 saat 16:52
Birilerinin cebine 3-5 kuruş fazla girecek diye sıradan benim için hiçbir önemi olmayan zottirik bir maça 50 lira vermek saçmalıktan başka birşey değildir. Bana göre Antalyasporun Galatasaraydan bir farkı yoktur ve bilet fiyatlarıda bu maçlarda aynı olmalıdır. Beni yönetenlerinde bu düşüncede olmaları gerekmektedir. Bu parayı verip maça girenin de aklından şüphe ederim.
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2013 saat 17:21
Maça gelmeyerek protesto ettiğini düşünenler aslında gelmeyerek kulübe ve bütün taraftara ihanet etiklerinin farkında değiller.Son açık tribünün vay şu kadarı şöyle ses gelmiyor falan yazarlar.
Yukarı
husss Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı husss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2013 saat 18:03
ikinci yarı başında satılan kombineler 130tl'ye 10 taksit ile satılıyordu ve bu fiyat kupa ve ligdeki toplam 12 maç için geçerliydi,buda demek oluyor ki maç başı 11tl'ye geliyor ve kimse 130tlyi bir kerede cebimizden almamış oluyor,biraz adil davranırsak eğer ki bundan daha makul bir fiyat olamazdı...
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
  Alıntı fatih_hayati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 10:08
2013/2014 sezonu kombineleri ne zaman çıkar fiyatları ne kadar olur? Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Bir de diğer takımlar satışlara başlamış
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
kubiliq Liste gör
Deneyimli Yazar

kubilay
Yer: iskoçya
  Alıntı kubiliq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 10:13
Alıntı yapılan fatih_hayati

2013/2014 sezonu kombineleri ne zaman çıkar fiyatları ne kadar olur? Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Bir de diğer takımlar satışlara başlamış
başkanlık seçimi olmadan hiçbir işlem olmaz,mantık bunu gerektirir.
KIRMIZI PORSUK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 35363738>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır