eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
Online Durum: Offline
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2012 saat 10:00
Baştan Kombine almıyacaktım ama başkanımız Cd'de yanında hediye deyince kesin alırım.Yoksa o Cd'yi çok zor alırdım.!
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2012 saat 10:02
Bu yönetim olduğu sürece tek kuruş vermem bu yönetime nezaman istifa edip giderler ozaman türbündeki yerimi alırım. bunlara vereceğim parayı digitürke veririm çatır çatır evimde ıslanmadan çayım sigaram elimde keyifle maçlarimi izlerim. onlar sıcaıck protkelde çaylarını yudumlayacak biz karda kışta o açıkta soğuğu yiyeceğiz geçti o günler yolunacak kaz değiliz biz. önce onlar taşıt giderleri olana 282 milyar 525 milyar ulaşım giderlerini azaltsınlar. nedemekmiş taşıt giderleri yahu adamlar elini cebine atmayacak şurdan şuraya özel otoları ile yolculuk edecekler bende cebimden bilet alarak onlarn mazot parasını karşılayacağım yok öle 3 kuruşa 5 köfte artık bitti o devirler.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2012 saat 10:04
bu sene ne kombine ne forma...
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2012 saat 11:07
Alıntı yapılan mecek

Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci eleştirmeden destek olma adına lisanslı formasını her sene almaktır.
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci her sene kombine almaktır.
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci takım etkilenmesin diye beceriksizleri protesto etmemekdir.
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci tapelere konu olan yöneticilere ses çıkarmamaktır.
Özet olarak;
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci yukarıdakileri yapmayanlara gider küfür dayak hakaret ve her türlü şiddet serbesttir midir?
Ali abi önceden de yazdım şimdide yazıyorum her sene 3 tane kombine almama rağmen her sene formamı almama rağmen ben ve benim etrafımdakiler bu sene ne kombine nede forma almayacağız bu yönetim gidene kadar ben kombine alacağım neferle altes bedava bilet alıp satacaklar yok öyle yağma her maç stadın arkasındaki otoparka gidin beleş biletleri nasıl dağıtıyorlar çamlıcalılar nasıl murat diri ile telefon trafiği yapıyorlar bu kulübü seven ben ve benim gibiler kombine alacaklar yağmacı çapulcular ise bedava bilet alacaklar o kadarda değil ileride bu tribün liderlerinin çocukları olacak yaşlaacaklar ama unutmasınlar amigo orhan gibi anılmayacaklar o zaman bu şehirde yüzleri kızara kızara gezecekler
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2012 saat 11:47
2 senedir almadım,almam da.Kimseyi de ilgilendirmez.Biz bu işin parasında değiliz;isterse kombineyi 100 lira yapsın genede almam.Enayimiyiz lan biz Halil Ünal!

Herkes kendi işine baksın hadi kış kış!
< style="height: 80px; width: 444px; border: 1px solid grey; padding: 2px;">< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="auto" ed="ed">Detect language< value="nl">Dutch< value="en">English< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="ht">Haitian Creole< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="ko">Korean< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="mk">Macedonian< value="ms">Malay< value="mt">Maltese< value="no">Norwegian< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sr">Serbian< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="es">Spanish< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="th">Thai< value="tr">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="yi">Yiddish< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="nl">Dutch< value="en">English< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="ht">Haitian Creole< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="ko">Korean< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="mk">Macedonian< value="ms">Malay< value="mt">Maltese< value="no">Norwegian< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sr">Serbian< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="es">Spanish< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="th">Thai< value="tr" ed="ed">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="yi">Yiddish
Detect language » Turkish

< style="height: 80px; width: 444px; border: 1px solid grey; padding: 2px;">< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="auto" ed="ed">Detect language< value="nl">Dutch< value="en">English< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="ht">Haitian Creole< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="ko">Korean< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="mk">Macedonian< value="ms">Malay< value="mt">Maltese< value="no">Norwegian< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sr">Serbian< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="es">Spanish< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="th">Thai< value="tr">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="yi">Yiddish< value="af">Afrikaans< value="sq">Albanian< value="ar">Arabic< value="hy">Armenian< value="az">Azerbaijani< value="eu">Basque< value="be">Belarusian< value="bg">Bulgarian< value="ca">Catalan< value="zh-CN">Chinese (Simplified)< value="zh-TW">Chinese (Traditional)< value="hr">Croatian< value="cs">Czech< value="da">Danish< value="nl">Dutch< value="en">English< value="et">Estonian< value="tl">Filipino< value="fi">Finnish< value="fr">French< value="gl">Galician< value="ka">Georgian< value="de">German< value="el">Greek< value="ht">Haitian Creole< value="iw">Hebrew< value="hi">Hindi< value="hu">Hungarian< value="is">Icelandic< value="id">Indonesian< value="ga">Irish< value="it">Italian< value="ja">Japanese< value="ko">Korean< value="la">Latin< value="lv">Latvian< value="lt">Lithuanian< value="mk">Macedonian< value="ms">Malay< value="mt">Maltese< value="no">Norwegian< value="fa">Persian< value="pl">Polish< value="pt">Portuguese< value="ro">Romanian< value="ru">Russian< value="sr">Serbian< value="sk">Slovak< value="sl">Slovenian< value="es">Spanish< value="sw">Swahili< value="sv">Swedish< value="th">Thai< value="tr" ed="ed">Turkish< value="uk">Ukrainian< value="ur">Urdu< value="vi">Vietnamese< value="cy">Welsh< value="yi">Yiddish
Detect language » Turkish

Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
Abdullah Palaz Liste gör
Deneyimli Yazar

S.F.
Yer: İstanbul
  Alıntı Abdullah Palaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2012 saat 17:44
kombineler ne zaman nerede satışa çıkıyor bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2012 saat 20:26
Eskişehirspor taraftarına amip,yavşak ve köpek vb yakıştırmalar yapanlar kombineleri alsınlarda nasıl kalkındırıyorlarmış halil ünalı görelim.
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2012 saat 20:48
o yakıştırmaları yapanlar esesin geleceğini satan zavallılar benim kuzenlerim yiğenlerim nefere gidiyordu bundan sonra neferin önünden geçittirmeyecem onları sizde görün o tribünler nasıl azalacak zamanla çünkü benim kuzenlerim halilin yalakası değil eses aşıkları karşılıksız hemde
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2012 saat 20:49
Alıntı yapılan taner_es

bu sene ne kombine ne forma...

aynen
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2012 saat 20:53
çekirdeğimi alırım istediğim maça giderim. Ne kombine , ne forma..,
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır