eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  123 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları
    Tarih: 24/Haz/2012 saat 21:15

Arkadaşlar bu sene Açık tribün fiyatı 200 TL ve Mithat Körler’in hazırladığı Bekle bizi Avrupa isimli Single albümüde Kombine alan herkese hediye edilecek.

http://www.haberbitmez.com/eseste-kombineler-200-tl.html

Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2012 saat 22:05
İsterse bedava olsun. Bu sene kombine almıyorum.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2012 saat 22:07
Transfer istiyoruz iddali olmak istiyoruz .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2012 saat 22:20
seyirci gelirlerine bakın , kulübü batıracak yada çıkaracak kadar önemli bir rakam değil,  menajer komusyoncu ve misafir ağırlama rakamlarının yanında önemli bir rakam değil, bu sebeple kombine almam mümkün değil (benim şahsi görüşüm) , ben halile muhtaç değilim , halil bana muhtaç olsun,
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2012 saat 22:20
Kaç lira olursa olsun Başkan dediyse Alacaz olay budur artı CD bedevaya geliyor Helal olsun Taraftarını düşünen BÜYÜK Başkanım
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2012 saat 22:22
hem kombine alacağım hemde kim olduğunu bilmediğim adamlardan dayak yiyeceğim öylemi????
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2012 saat 00:31
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci eleştirmeden destek olma adına lisanslı formasını her sene almaktır.
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci her sene kombine almaktır.
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci takım etkilenmesin diye beceriksizleri protesto etmemekdir.
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci tapelere konu olan yöneticilere ses çıkarmamaktır.
Özet olarak;
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci yukarıdakileri yapmayanlara gider küfür dayak hakaret ve her türlü şiddet serbesttir midir?
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2012 saat 01:44
Alıntı yapılan mecek

Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci eleştirmeden destek olma adına lisanslı formasını her sene almaktır.
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci her sene kombine almaktır.
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci takım etkilenmesin diye beceriksizleri protesto etmemekdir.
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci tapelere konu olan yöneticilere ses çıkarmamaktır.
Özet olarak;
Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci yukarıdakileri yapmayanlara gider küfür dayak hakaret ve her türlü şiddet serbesttir midir?

Şu forumda bunları dile getirebilen bir elin parmaklarını geçmez! Şu forumda yıllarca yazanlar neredeler? neden sus pus duruyorlar,herşey yolunda sanırım!

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2012 saat 02:48
kombine almam, canım istediği zaman maça giderim.Soğuttular arkadaş takımdan...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2012 saat 09:49
Kombine alan EsEsimize değil Halil'e yardım yapar , tek kuruş verirsem adam değilim... Tek kuruş bonservis ödeyip oyuncu alma en iyi oyuncularını satmaya çalış ,Avrupa'ya gıtmemek için uğraş ,açığı kapatma ,üstüne bide o stada gidip o kendini tribün lideri sananların sus bağır demelerine mahkum ol ,yönetim yalakaları sizi.... Kombine almıcam ve akrabalarıma arkadaşlarıma aldırtmıcam, ben günü değil geleceği düşünen taraftarım... Yönetim burda yazdıklarımı değilde tam tersini yapıp bizi memnun etseydi yemin ederim kombinemide formamıda alırdım... Her yaz okullar bitince çalıştım kombinemi formamı şapkamı kaşkolumu terliğimi esstore'dan aldım ama artık yok... Alınterimi Halil için akıtcak halim yok...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır