eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Gurbetten 2.Tren seferi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2007 saat 02:24
Alıntı yapılan esesim

Alıntı yapılan hüsnü

Şimdi gidilecek maç üzerinde yazılar,
ardından gidilecek tarih üzerinde yazılar,
sonra da uzun uzun gene isim listeleri olacak,
ve hatta 26. isim sırasını kapma yarışı da olacak.
En son biri çıkacak arkadaşlar katılım gene az kalsın.
Haydi utandırın Hüsnüyü, yaya olur, otobüs te, tren de.
Uzun süredir hepimiz özledik birbirimizi, hasrette gideririz,
yoldaşım Mithat Körler olsada, yoruldum yalnız yolculuklarda.

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana PİRAMİT bile az!
[/QUOTE] Doğru yazmışsın ama Selahattin abide böyle bir yazı yazmaz,enazından kimseyi kırmaz Thumbs%20Down
Anlayamadım.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ekundem Liste gör
Yazar

erdal
Yer: Turkey
  Alıntı ekundem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2007 saat 03:28
ahmet abi selahattin abinin yazdığı yazı bence kimseyi kırmak için yazılmamıştır. ben o yazıda bir sitem görüyorum. bu camia eğer selahattin abi gibi değerleri bile üzüyorsa oturup düşünecek çok şey var demektir.

bu seferki organizasyon geniş katılımlı ve ses getirici olmalıdır. bu yüzden acele edilmemeli ve sağlam adımlar atılmalıdır. teklifim bayram sürecinde eskişehirde olan gurbetteki renktaşlarla geniş katılımlı bir toplantıdır.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2007 saat 03:37

Erdal bey

Emin olun onlar aralında hallederler,Hüsnü abide,Selahattin abide Bu taraftar camiasının vazgeçilmezlerindendir.

Adamlar gurbetçi bizden çok maça geliyorlar.Hemde hep yanyana,kolkolalar yahu...Smile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2007 saat 07:36
Değerli dostlar;

Hemşehrim Hüsnü'ye cevaben yazmış olduğum cümle elbette birilerini kırmak için yazılmış bir cümle değildir. Fakat kırılan olmuşsa da yapacak bir şeyim yok. Ben yıllardır o kadar çok kırıldım ki PARAMPARÇA oldum nerdeyse.Smile

Tabiiki, Selahattin Abi kimseyi kırmaz, Selahattin abi onca hakarete uğrar, onca eziyet çeker, onca masraf eder, onca cereme çeker ama asla ve asla kimseyi kırmaz. Böyle sitemli yazılar da yazmaz! Her şeyi sineye çekmek zorundadır bu adam...

Aslına bakarsanız yazacak, konuşacak çok şeyimiz var da, belki şu an yeri ve zamanı değildir...

Tren etkinliği konusuna gelince, BKŞ olarak şu an itibariyle böyle bir etkinliği düşünmedik, tartışmadık. Ancak düşünülenden çok daha görkemli bir etkinlik yapılması konusunda geçen yıldan bu yana kafamın bir köşesinde durmaktadır. Erdal Bey'in de dediği gibi benim kafamda tasarladığım etkinlik için henüz erken bir zaman... Şu an itibareyle yapılabilecek etkinlik bir vagonda birlikte bir maça gitme etkinliğinden öteye geçemez.
Bu tür bir etkinlik için Ayhan Başkanımızın önderlik ettiği bu başlık altında bir vagonu doldurmak için asgari 55-60 kişinin adını kaydettirmesi gerekli.

Ufuk  (Rasputin) kardeşimin dediği gibi tarih belirtilmesi durumunda belirtilen trenden belirtilen zamandaki bir vagonun biletleri peşinen alınmalıdır. Fakat ne yazıkki bu güne kadar yaşadığımız olumsuzluklar nedeniyle böyle bir riski ben kendi adıma alamam. Çünkü son anda her zaman için bazı dostlarımızın acil işleri çıkmakta ve alınan biletler elimizde kalmaktadır.

Şimdi buraya isimler yazılsın. Herkes "Ben kesin geleceğim" sözünü versin. Biz de gerekeni yaparız.

Saygılarımla...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
rbicer Liste gör
Deneyimli Yazar

remzi biçer
  Alıntı rbicer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2007 saat 09:14
Alıntı yapılan hüsnü

Ne nerede nasıl yapılırsa yapılsın ben hep varım,
yeterki Eskişehirsporlular bir araya gelsin, toplansın.

Smile

ClapBiz ESKİŞEHİRSPOR'luyuz,zaman mekan farketmez her türlü beraberlikte varız.
Ozan gelecek,Remzi gelir,Fakat maça gitmez.(Unakıtan bizi şampiyon yapsana!)Ouch
HOP HOP HOP
GÜM GÜM GÜM
KIRMIZI ŞİMŞEK
HEY HEY HEY
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2007 saat 10:48
Alıntı yapılan rbicer

Alıntı yapılan hüsnü

Ne nerede nasıl yapılırsa yapılsın ben hep varım,
yeterki Eskişehirsporlular bir araya gelsin, toplansın.

Smile

ClapBiz ESKİŞEHİRSPOR'luyuz,zaman mekan farketmez her türlü beraberlikte varız.
Ozan gelecek,Remzi gelir,Fakat maça gitmez.(Unakıtan bizi şampiyon yapsana!)Ouch

Tartışılması gereken maça ne şekilde gidileceği değildir aslında. Remzi Bey tek başına çok önemli bir tepki ortaya koymuştur. Satır aralarında kaybolup giden bu tepki aslında Eskişehirspor camiasının yani bizlerin tartışması gereken tek konudur bence. Büyük uğraşlar neticesinde elde ettiği kulüp üyeliği hakkından vazgeçmiştir Remzi Bey. Şimdi de "Remzi her türlü etkinliğe katılır, Eskişehir'e kadar gelir ama maça girmez" diyor. Bu sözler tartışılmalıdır...

Her zaman söylediğim bir sözü tekrar edeceğim. BİZLER ESKİŞEHİRSPOR'U SEVDİĞİMİZ KADAR SAHİP ÇIKABİLSEK ŞİMDİ ESKİŞEHİRSPOR LAYIK OLDUĞU YERDE OLURDU!
Sahip çıkmak körü körüne maça gitmek değildir. Körü körüne kombine almak değildir. Sahip çıkmak yeri geldiği vakit Remzi Biçer gibi tepki koyabilmektir...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2007 saat 10:52
Alıntı yapılan pop corn

Bence bu organizasyon için çok aceleci davranılmamalı ve en güzel haliyle yapılmalıdır.
Gerek Anadolu Yıldızı derneğinin düzenlemiş olduğu vefa gecesinde, gerekse Esyiad'ın düzenlemiş olduğu  iftar yemeğinde katılımları ile bizleri şereflendiren İstanbul'da yaşayan eski futbolcularımızın da katılımı sağlanırsa güzel olur kanaatindeyim.

Yine geçen ramazan bayramında olduğu gibi bütün gurbetin kırmızı şimşekleri olarak maçtan evvel bir toplantı  ve maç esnasında hep birlikte bir yerde oturmamızda önerimdir.

İlk tren seferimiz yalnızca Vatan gazetesinde küçük bir kutucuk dahilinde yayınlanmıştır, bu sefer daha ayrıntılı bir şekilde ulusal medya'ya anlatılmalıdır.

Katılımın çok olması halinde zaten ertesi gün kendileri yayınlayacaklardır.

Basının ve eski futbolcularımızın davet edilmesi maddi bir külfet gerektirir, bu konuyu elbette düşünmesi gerekenler düşünmüşlerdir.

İKİNCİ TREN SEFERİ KATILIM LİSTESİ
1-AYHAN ÜNAL TKŞ
2-arc TKŞ
3.Deniz BOLAT S.A.K.Ş
4-ömer taykesen TKŞ
5-ilker mahir TKŞ
6-Melih ÇAVDAR BKŞ

26-piramit Hüsnü abi KKŞ

Daha önceki tren organizasyonu dönüş yolculuğunda Fethi HEPER ile bu konuyu konuşmuştuk.Kendisi bundan sonra yapılacak trene kendisinin ve efsane takımdan katılımları sağlıyacağını ifade etmişti.Onların katılacağı kesin, yapılacak toplantılarda yer zaman şekil maddi külfet hepsi masaya yatırılıp konuşulmalıdır.Değişik şehirler biraraya gelmede zorluk yaşarsak bu toplantıyı daha önce olduğu gibi MSN ortamında yapabiliriz en azından ön görüşme şeklinde.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2007 saat 11:18
Alıntı yapılan rbicer

Remzi gelir,fakat maça gitmez.

Beraber gidipte bana yoldaşlık yapacak Remziye,
stad dışında yarenlik yapmayan Hüsnü, fenerli olsun. Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2007 saat 11:23
Alıntı yapılan 26_26_26

Adamlar gurbetçi, bizden çok maça geliyorlar.Hemde hep yanyana,kolkolalar..

Ölene kadar....
# Direnmüdavim....

Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2007 saat 11:48
            Bütün öneri ve düşünceleri inceliyorum.Selahattin Erdoğan'ın söylediklerinin hemen hemen tamamına katılıyorum.Bu aşamada gücümüzü,ilgimizi,şevkimizi ölçmek üzere bir vagon doldurmayı planlayabiliriz.Bu da en erken 28 Ekim Pazar sabahı olabilir.Bayramın 3 ncü günü Eskişehir'den dönmek "Görevimiz Tehlike"dizisine benzer.28 Ekim yeterli bir süredir.Ertesi gün 29 Ekimin tatil olması birçok arkadaşımız için küçük bir kolaylıktır.
            Diyarıbakır maçının 28 Ekim Pazar günü olması kesinleşmek koşulu ile
            Sadece gidiş seferinde toplu halde bulunmak kaydı ile(dönüşte herkes serbest)
            Sabah 10.00 da Haydarpaşa'dan kalkan trenin son vagonunda yolculuk yapmak şeklinde tasarlanan etkinliğe kesin olarak katılmak isteyenler kişi sayısı ve isim belirterek ates_ulker@mynet.com adresine mail gönderebilirler.Bilet ücretlerinin 19 Ekimde tahsil edilmesi ve 22 Ekimde etkinliğin kesinleşmesi,beklenmedik bir gelişme olması halinde 23 Ekimde ücretlerin iadesi uygundur.Bu plan ancak maçın Pazar günü olacağı Federasyonun web sayfasında açıklandıktan sonra yürülüğe girecektir.Geçen defa iki vagonun % 80 inini doldurmuştuk.Mustafa bey de ayrıca yarım vagon doldurmuştu.Bu defa tek vagonu doldurabilirsek önemli bir aşama sayılmalıdır.Çünkü geçen sonbaharda küçük bir motoru dolduramamıştık.Bizim endişemiz İstanbul'daki taraftarlarımızın kararsızlıklarıdır.İstanbul'un kararsızlığı bizi kaygılandırıyor.İstanbul dışındaki gruplar ise bugüne kadar kararlı davrandılar.
Ateş Ülker
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır