Sayfayı yazdır | Close Window

Gurbetten 2.Tren seferi

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Forum Açıklaması: İstanbul'daki ESES'liler
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=395
Yazdırma tarihi: 17/May/2024 saat 14:21
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Gurbetten 2.Tren seferi
Gönderen: ashanye
Konu: Gurbetten 2.Tren seferi
Gönderi tarihi: 02/Eki/2007 saat 12:09

Önceki yıl gerçekleştirdiğimiz tren seferinin bu yıl bir yenisini hatta daha görkemlisinin zamanının geldiğine inanıyorum.Bunun için B.K.Ş nin önderliğinde T.K.Ş-K.K.Ş -S.K.Ş ve ESİYAD ın katılımlarıyla organize olup Eskişehirsporumuza destek ve kendi aramızdaki beraberliğimizin üst seviyelere çıkmasına katkı sağlayacaktır.

Bunun için bütün grupların ve kişilerin görüşleri alınıp katılımın maksimum olacağı ortak tarih belirlenebilir.Katılıma göre özel tren(porsuk eks.)olması gönülden geçendir.

B.K.Ş yönetiminin anlayışına güvenerek bu konuyu açıyorum.

-------------
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.

Yanıtlar:
Gönderen: UFUKESES
Gönderi tarihi: 02/Eki/2007 saat 13:22
Bence bu sefer herkes elini taşın altına koymalı ve 5 vagonlu bir tren kaldırmalıyız.Vagon kapatmayı yaptık,kendimizi geliştirmeliyiz.Bu olayı 2-3 genç arkadaşımız örgütleyip,koştururlarsa yapılmayack bir yanı yok.

Ayrıca,bütün ünlüler memleketlerine okul,kütüphane yaptırıyor maddi destek sağlıyor,bizimde İstanbul'da bir ünlümüz var adı neydi o çocuğun İlker Saygı mı ne öyle bişey,o da bu trene sponsor olsun artık.Hep boğaza çalışılmazki...Tongue

-------------
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ

Gönderen: Rasputin
Gönderi tarihi: 02/Eki/2007 saat 13:27
Bu tren işi olcukça masraflı oluyor gerçekten, sponsor olmadan ya da destek çıkacak birileri olmadan, sadece kendi imkanlarımızla bunu gerçekleştirmek çok zor olacaktır diye düşünüyorum.

Ayrıca zaman belirlenmesi olarak da şu sıralar bayramlar var sonrasında okullar ve lig tatile giriyor. Yani ciddi olarak baktığımızda bu işin en erken bahar aylarında olabilecei görünüyor. Bunun dışında yoğun katılım olabilmesi için takımın da ligdeki konumu da önemli.

-------------
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: durukan
Gönderi tarihi: 02/Eki/2007 saat 16:26
gerçekten çok güzel olur bende 2 aylığına BKŞyim ve bu 2 ay içinde olursa seve seve katılırım

-------------
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi

Gönderen: ilkeronair
Gönderi tarihi: 02/Eki/2007 saat 18:21
Alıntı yapılan UFUKESES

İstanbul'da bir ünlümüz var adı neydi o çocuğun İlker Saygı mı ne öyle bişey,o da bu trene sponsor olsun artık.Hep boğaza çalışılmazki...Tongue

Üstümüze düşen neyse yaparız emin ol ama senin bu manidar cümlelerin, bir deplasman yolculuğumuz esnasında çekilen fotoğraflarının foruma koyulma sürecini git gide hızlandırıyor Tongue

-------------
Rüzgar ol, fırtına ol..

Gönderen: UFUKESES
Gönderi tarihi: 02/Eki/2007 saat 18:23
Alıntı yapılan ilkeronair

Üstümüze düşen neyse yaparız emin ol ama senin bu manidar cümlelerin, bir deplasman yolculuğumuz esnasında çekilen fotoğraflarının foruma koyulma sürecini git gide hızlandırıyor Tongue

Ayıp ediyon kardeşim,ne gerekiyorsa hepberaber yaparız demek istedim benTongue

-------------
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ

Gönderen: lonal
Gönderi tarihi: 02/Eki/2007 saat 18:37
Ramazan bitmeden toplanıp hem ramazan bahanesiyle tüm kş ler birlikte iftar yapıp hemde bu projeyi görüşebiliriz...

-------------
www.unieses.org/ÜNİESES/Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Görmesek Bile O Günleri
Seviyoruz ESESİM İlk Günkü Gibi

Gönderen: kubilay
Gönderi tarihi: 02/Eki/2007 saat 18:38
Alıntı yapılan durukan

gerçekten çok güzel olur bende 2 aylığına BKŞyim ve bu 2 ay içinde olursa seve seve katılırım

Durukan dostum hoşgeldin aramıza..

Ayhan Abi çok iyi düşünmüşsün bu organizayon için şimdiden girişimler yapılmalıdır. Bence Eskişehire değil önemli bir deplasmana gidilmesi daha hoş olur..

-------------
BKŞ

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 02/Eki/2007 saat 22:11
Alıntı yapılan kubilay

Ayhan Abi çok iyi düşünmüşsün,
bu organizayon için şimdiden girişimler yapılmalıdır.
Bence Eskişehire değil önemli bir deplasmana gidilmesi daha hoş olur..

Şimdi gidilecek maç üzerinde yazılar,
ardından gidilecek tarih üzerinde yazılar,
sonra da uzun uzun gene isim listeleri olacak,
ve hatta 26. isim sırasını kapma yarışı da olacak.
En son biri çıkacak arkadaşlar katılım gene az kalsın.
Haydi utandırın Hüsnüyü, yaya olur, otobüs te, tren de.
Uzun süredir hepimiz özledik birbirimizi, hasrette gideririz,
yoldaşım Mithat Körler olsada, yoruldum yalnız yolculuklarda.

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: omer26
Gönderi tarihi: 02/Eki/2007 saat 22:39
Bence de bu çok güzel olur. Biz üiversiteliler olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız.

-------------
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com - http://esesim.blogspot.com/

Gönderen: cagdas_sut_26
Gönderi tarihi: 02/Eki/2007 saat 23:57
inş olur bende katılırım bayramda eskişehirdeyim zaten

-------------
ANADOLU YILDIZI GERİ DÖNÜYOR... KIRMIZI ŞİMŞEKLER...

Gönderen: serhattunga
Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 01:11
Yaz olur , kış olur zaman farketmez.Kısa sürede yapılmaya çalışılırsa ; zor olur.İşallah umulduğu gibi yapılır.Belki sonrasında bir futbol turnuvasıda düşünülebilir heralde.

-------------
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !

Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 01:38

ilkine katılmıştık oğlumla beraber.iyiki katılmışız dedik.unutulmaz anlar yaşadık.çok güzel bir organizasyondu.inşallah bu ikincisinede katılacağız.

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Gönderen: AtesUlker
Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 01:43
           Özel sefer düzenlenmesi düşünüldüğü takdirde fiyat 2 misli ya da 2.5 misli artmaktadır.Bu bakımdan özel sefer için çok iyi bir hazırlık süreci yapılmalıdır.Normal bir tren seferinde ise bir kısım vagonun doldurulması nisbeten kolay olmaktadır!
           Öncelikle yakın deplasmanlara gidilerek katılım ve ilginin derecesi  ortaya çıkarılmalıdır.Sakarya deplasmanına tren ile gitmek iyi bir başlangıç olabilir.Aynı gün çeşitli grupların katılacağı bir toplantı da düzenlenebilir.Sonraki bir seçenek, Bolu deplasmanına otobüs seferi düzenlenmesi olabilir.Bu örneklerde yeterli katılım sağlanırsa,ikinci yarıda Eskişehir'e tren ile gitme planlanabilir.
             Bu söylediklerim şimdilik kişisel görüştür.Son kararı BKŞ verecektir. 

-------------
Ateş Ülker

Gönderen: durukan
Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 09:33

hoşbulduk Kubilay abi özeline mesaj atmıştımm yücel abinin selamı var sana

-------------
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi

Gönderen: esesim
Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 09:47
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan kubilay

Ayhan Abi çok iyi düşünmüşsün,
bu organizayon için şimdiden girişimler yapılmalıdır.
Bence Eskişehire değil önemli bir deplasmana gidilmesi daha hoş olur..

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana PİRAMİT bile az!

-------------
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!

Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 10:05
Bencede sakarya deplasmanına Ateş ağabeyin ifade ettiği gibi toplu halde gidilip bu esnada konuşup bir ön fikir ortaya çıkabilir.

-------------

Gönderen: sazaklı
Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 10:54
Hadi bakalım BKŞ....Silkelenelim,biraz sesimiz soluğumuz duyulsun gurbetten.Ben derim ki Ateş Bey'in dediği gibi Sakarya maçına ister tren,ister araba,ister fayton isterse de yaya ya gidilsin ya gidilsin.

-------------
Kalsada son nefes yinede ES-ES

Gönderen: ömereses
Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 10:55
ben de varım...

-------------
SİYAH KIRMIZI

Gönderen: arc
Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 16:57
çok güzel düşünülmüş hangi maç olacak kararı verilip sayı kadar bilet alınsın ve daha büyük organizasyon orada görüşülsün hem ateş abinin toplantı düşüncesi burada yapılmış olur haydi KŞ oluşumları ve ESYİAD maksimum katılım ile ikinci tren seferi

-------------
ESESLE KALIN ESESLİ KALIN
T K Ş

Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 17:02

banka hesap numarası yazılsın tarih verilsin sorumlu bir kişi atansın cep tel verilsin ve bizlerde isimlerimizi yazalım sayı ortaya çıkar diye düşünüyorum

-------------
T K Ş

Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 17:03
İKİNCİ TREN SEFERİ KATILIM LİSTESİ
1-AYHAN ÜNAL TKŞ
2-arc TKŞ

-------------
T K Ş

Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 17:12
1-AYHAN ÜNAL TKŞ
2-arc TKŞ

26-piramit Hüsnü abi KKŞ
Araları dolduralım lütfen abi sana sormadan yazdım ama affına sığınarak

-------------
T K Ş

Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 17:17

İlk yarı yapalım ikinci yarı bir daha yaparız.Zaten maçlara gidiyoruz hiç olmazsa güzel bir organizasyonla ses getirecek takımada destek verecek gür sesle gitmek.İlk yarı için samsun kocaeli yada karşıyaka maçlarından birisi olabilir.

-------------

Gönderen: tatarinho
Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 17:32

Bir öncekide de bulunmuştum bunda da bulunacağım her türlü kararı şimdiden kabul ediyorum...

İKİNCİ TREN KATILIM LİSTESİ
3) DENİZ BOLAT S.A.K.Ş

-------------
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..

Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 17:34
1-AYHAN ÜNAL TKŞ
2-arc TKŞ
3-ömer taykesen TKŞ
4-ilker mahir TKŞ

26-piramit Hüsnü abi KKŞ

-------------
T K Ş

Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 17:41
Alıntı yapılan arc

1-AYHAN ÜNAL TKŞ
2-arc TKŞ
3.Deniz BOLAT S.A.K.Ş
4-ömer taykesen TKŞ
5-ilker mahir TKŞ

26-piramit Hüsnü abi KKŞ

-------------

Gönderen: eses59
Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 17:51
en kısa zamanda yapalım. bayramın 3 . günü altay maçı çok uygun bence. ne dersiniz.

-------------

Gönderen: emrah_eli
Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 17:52
Bence Eskişehirdeki Altay maçı olmalı yakın zaman oluyor ama ya da Diyarbakır maçına olmalı. Deplasmanlara zaten sürekli gidiliyor. Önemli olan Eskişehirdeki bir maçta stadı tamamen ayağı kaldırmak olabilir. Açık ve kapalı hep bır ağızdan maç sonuna kadar tezaruat yapılabilir. Takımı ateşlemek ve onların destekçisi olduğumuzu göstermek adına. Takım gerçekten hem psikolojik hemde moral olarak kötü durumda. Eskişehirliler olarak uzun zamandan beri ilk defa bu kadar çok güvenmişken takıma sonunu getrirelim ve onları ateşleyelim diye düşünüyorum....

Gönderen: minikeses26
Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 20:47
ilk tren yolculuğumuz harikaydı bu fikri oluşturan ve geliştiren herkeze şimdiden teşekkür edelim ClapClapClapClapClap

birde treni siyah kızmızı seçme imkanımız olsa daha da süper olur.Big%20smile

-------------
dorylaion prensES'leri

Gönderen: minikeses26
Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 20:47
Alıntı yapılan minikeses26

ilk tren yolculuğumuz harikaydı bu fikri oluşturan ve geliştiren herkeze şimdiden teşekkür edelim ClapClapClapClapClap

birde treni siyah kırmızı seçme imkanımız olsa daha da süper olur.Big%20smile

-------------
dorylaion prensES'leri

Gönderen: pop corn
Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 21:10
Bence bu organizasyon için çok aceleci davranılmamalı ve en güzel haliyle yapılmalıdır.
Gerek Anadolu Yıldızı derneğinin düzenlemiş olduğu vefa gecesinde, gerekse Esyiad'ın düzenlemiş olduğu  iftar yemeğinde katılımları ile bizleri şereflendiren İstanbul'da yaşayan eski futbolcularımızın da katılımı sağlanırsa güzel olur kanaatindeyim.

Yine geçen ramazan bayramında olduğu gibi bütün gurbetin kırmızı şimşekleri olarak maçtan evvel bir toplantı  ve maç esnasında hep birlikte bir yerde oturmamızda önerimdir.

İlk tren seferimiz yalnızca Vatan gazetesinde küçük bir kutucuk dahilinde yayınlanmıştır, bu sefer daha ayrıntılı bir şekilde ulusal medya'ya anlatılmalıdır.

Katılımın çok olması halinde zaten ertesi gün kendileri yayınlayacaklardır.

Basının ve eski futbolcularımızın davet edilmesi maddi bir külfet gerektirir, bu konuyu elbette düşünmesi gerekenler düşünmüşlerdir.

1-AYHAN ÜNAL TKŞ
2-arc TKŞ
3.Deniz BOLAT S.A.K.Ş
4-ömer taykesen TKŞ
5-ilker mahir TKŞ
6-Melih ÇAVDAR BKŞ

26-piramit Hüsnü abi KKŞ

-------------
slogan bulamadım.

Gönderen: pop corn
Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 21:23

Geçtiğimiz yıl düzenlenen Tren organizasyonunda bir kare:

http://imageshack.us">

Geçen yıl düzenlenecek olan tren organizasyonu için hazırlanmış broşür:

İstanbul'da ikmaet eden eski futbolcularımız ve Eskişehir'de karşılanması:

-------------
slogan bulamadım.

Gönderen: tcyx
Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 23:47
Alıntı yapılan ilkeronair

Alıntı yapılan UFUKESES

İstanbul'da bir ünlümüz var adı neydi o çocuğun İlker Saygı mı ne öyle bişey,o da bu trene sponsor olsun artık.Hep boğaza çalışılmazki...Tongue

Ne? Birisi deplasman yolculuklarında çekilen fotografların foruma koyulma sürecinden mi bahsetti?Tongue

-------------
Fatih Çavdar

Gönderen: samm_es
Gönderi tarihi: 04/Eki/2007 saat 00:21
Alıntı yapılan pop corn

Bence bu organizasyon için çok aceleci davranılmamalı ve en güzel haliyle yapılmalıdır.
Gerek Anadolu Yıldızı derneğinin düzenlemiş olduğu vefa gecesinde, gerekse Esyiad'ın düzenlemiş olduğu  iftar yemeğinde katılımları ile bizleri şereflendiren İstanbul'da yaşayan eski futbolcularımızın da katılımı sağlanırsa güzel olur kanaatindeyim.

Yine geçen ramazan bayramında olduğu gibi bütün gurbetin kırmızı şimşekleri olarak maçtan evvel bir toplantı  ve maç esnasında hep birlikte bir yerde oturmamızda önerimdir.

İlk tren seferimiz yalnızca Vatan gazetesinde küçük bir kutucuk dahilinde yayınlanmıştır, bu sefer daha ayrıntılı bir şekilde ulusal medya'ya anlatılmalıdır.

Basının ve eski futbolcularımızın davet edilmesi maddi bir külfet gerektirir, bu konuyu elbette düşünmesi gerekenler düşünmüşlerdir.

1-AYHAN ÜNAL TKŞ
2-arc TKŞ
3.Deniz BOLAT S.A.K.Ş
4-ömer taykesen TKŞ
5-ilker mahir TKŞ
6-Melih ÇAVDAR BKŞ
7-semih erginbaş

26-piramit Hüsnü abi KKŞ

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 01:30
TKŞ, BKŞ, KKŞ, SAKŞ den sekiz kişi adını yazmış. Angry

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: Rasputin
Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 01:38
Alıntı yapılan hüsnü

TKŞ, BKŞ, KKŞ, SAKŞ den sekiz kişi adını yazmış. Angry

Daha tarihi, gidilecek maç, katılımcıların müsait olup olmaması gibi pek çok değişken sabitleşmemişken gözü kapalı olarak oraya isim yazmak hiç bir şey ifade etmiyor bence.

Ben de BKŞ deyim hatta yanılmıyorsam da yönetici vasfındayım BKŞ de ama buraya yukarıda yazdığım değişkenler sabitleşmedikçe ben ismimi yazmayacağım.
Zaten bu güne kadar yerimizde saymamızn sebebi de bu değil mi?
Hadi yapalım deniyor, iyi güzel ama nasılını düşünen yok. Anca isim yazıyoruz geyik çeviriyoruz.
Bu kadar sayfada kaç kişi bu teren işini "nasıl" yapabileceğimiz sorusunu sormuş ya da cevap aramız acaba ?

Neyse daha da yazmayayım anlayan anlamıştır umarım ...

-------------
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 01:44
Kızma Hüsnü abi be yav.
Son noktayı yine TKŞ,BKŞ ve KKS hep beraber Koyarsınız buna Mabettekiler zaten emin... Ben de Thumbs%20Upim.

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 01:58

Sevgili Ahmet abim,
bu başlığa birinci sayfada,
ben bir yazı yazdım anımsatırım.
Anlayan bunu da anlamıştır umarım.
Neyin ne zaman nasıl olacağını bilmeden,
beni listeye alan ARC abime teşekkür ederim.
Ne nerede nasıl yapılırsa yapılsın ben hep varım,
yeterki Eskişehirsporlular bir araya gelsin, toplansın.

Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 02:11
Merkez gurbete benzemiyor Hüsnü abi,ama siz Gurbettekilerin verdiği pozitif elektrik Merkezi Mekke yapıyor vallahiClapTongue

-------------

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 02:24
Alıntı yapılan esesim

Alıntı yapılan hüsnü

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana PİRAMİT bile az!
[/QUOTE] Doğru yazmışsın ama Selahattin abide böyle bir yazı yazmaz,enazından kimseyi kırmaz Thumbs%20Down
Anlayamadım.

-------------

Gönderen: ekundem
Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 03:28
ahmet abi selahattin abinin yazdığı yazı bence kimseyi kırmak için yazılmamıştır. ben o yazıda bir sitem görüyorum. bu camia eğer selahattin abi gibi değerleri bile üzüyorsa oturup düşünecek çok şey var demektir.

bu seferki organizasyon geniş katılımlı ve ses getirici olmalıdır. bu yüzden acele edilmemeli ve sağlam adımlar atılmalıdır. teklifim bayram sürecinde eskişehirde olan gurbetteki renktaşlarla geniş katılımlı bir toplantıdır.

-------------

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 03:37

Erdal bey

Emin olun onlar aralında hallederler,Hüsnü abide,Selahattin abide Bu taraftar camiasının vazgeçilmezlerindendir.

Adamlar gurbetçi bizden çok maça geliyorlar.Hemde hep yanyana,kolkolalar yahu...Smile

-------------

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 07:36
Değerli dostlar;

Hemşehrim Hüsnü'ye cevaben yazmış olduğum cümle elbette birilerini kırmak için yazılmış bir cümle değildir. Fakat kırılan olmuşsa da yapacak bir şeyim yok. Ben yıllardır o kadar çok kırıldım ki PARAMPARÇA oldum nerdeyse.Smile

Tabiiki, Selahattin Abi kimseyi kırmaz, Selahattin abi onca hakarete uğrar, onca eziyet çeker, onca masraf eder, onca cereme çeker ama asla ve asla kimseyi kırmaz. Böyle sitemli yazılar da yazmaz! Her şeyi sineye çekmek zorundadır bu adam...

Aslına bakarsanız yazacak, konuşacak çok şeyimiz var da, belki şu an yeri ve zamanı değildir...

Tren etkinliği konusuna gelince, BKŞ olarak şu an itibariyle böyle bir etkinliği düşünmedik, tartışmadık. Ancak düşünülenden çok daha görkemli bir etkinlik yapılması konusunda geçen yıldan bu yana kafamın bir köşesinde durmaktadır. Erdal Bey'in de dediği gibi benim kafamda tasarladığım etkinlik için henüz erken bir zaman... Şu an itibareyle yapılabilecek etkinlik bir vagonda birlikte bir maça gitme etkinliğinden öteye geçemez.
Bu tür bir etkinlik için Ayhan Başkanımızın önderlik ettiği bu başlık altında bir vagonu doldurmak için asgari 55-60 kişinin adını kaydettirmesi gerekli.

Ufuk  (Rasputin) kardeşimin dediği gibi tarih belirtilmesi durumunda belirtilen trenden belirtilen zamandaki bir vagonun biletleri peşinen alınmalıdır. Fakat ne yazıkki bu güne kadar yaşadığımız olumsuzluklar nedeniyle böyle bir riski ben kendi adıma alamam. Çünkü son anda her zaman için bazı dostlarımızın acil işleri çıkmakta ve alınan biletler elimizde kalmaktadır.

Şimdi buraya isimler yazılsın. Herkes "Ben kesin geleceğim" sözünü versin. Biz de gerekeni yaparız.

Saygılarımla...

-------------

Gönderen: rbicer
Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 09:14
Alıntı yapılan hüsnü

Smile

ClapBiz ESKİŞEHİRSPOR'luyuz,zaman mekan farketmez her türlü beraberlikte varız.
Ozan gelecek,Remzi gelir,Fakat maça gitmez.(Unakıtan bizi şampiyon yapsana!)Ouch

-------------
HOP HOP HOP
GÜM GÜM GÜM
KIRMIZI ŞİMŞEK
HEY HEY HEY

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 10:48
Alıntı yapılan rbicer

Alıntı yapılan hüsnü

Smile

Ozan gelecek,Remzi gelir,Fakat maça gitmez.(Unakıtan bizi şampiyon yapsana!)Ouch

Tartışılması gereken maça ne şekilde gidileceği değildir aslında. Remzi Bey tek başına çok önemli bir tepki ortaya koymuştur. Satır aralarında kaybolup giden bu tepki aslında Eskişehirspor camiasının yani bizlerin tartışması gereken tek konudur bence. Büyük uğraşlar neticesinde elde ettiği kulüp üyeliği hakkından vazgeçmiştir Remzi Bey. Şimdi de "Remzi her türlü etkinliğe katılır, Eskişehir'e kadar gelir ama maça girmez" diyor. Bu sözler tartışılmalıdır...

Her zaman söylediğim bir sözü tekrar edeceğim. BİZLER ESKİŞEHİRSPOR'U SEVDİĞİMİZ KADAR SAHİP ÇIKABİLSEK ŞİMDİ ESKİŞEHİRSPOR LAYIK OLDUĞU YERDE OLURDU!
Sahip çıkmak körü körüne maça gitmek değildir. Körü körüne kombine almak değildir. Sahip çıkmak yeri geldiği vakit Remzi Biçer gibi tepki koyabilmektir...

-------------

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 10:52
Alıntı yapılan pop corn

1-AYHAN ÜNAL TKŞ
2-arc TKŞ
3.Deniz BOLAT S.A.K.Ş
4-ömer taykesen TKŞ
5-ilker mahir TKŞ
6-Melih ÇAVDAR BKŞ

26-piramit Hüsnü abi KKŞ

Daha önceki tren organizasyonu dönüş yolculuğunda Fethi HEPER ile bu konuyu konuşmuştuk.Kendisi bundan sonra yapılacak trene kendisinin ve efsane takımdan katılımları sağlıyacağını ifade etmişti.Onların katılacağı kesin, yapılacak toplantılarda yer zaman şekil maddi külfet hepsi masaya yatırılıp konuşulmalıdır.Değişik şehirler biraraya gelmede zorluk yaşarsak bu toplantıyı daha önce olduğu gibi MSN ortamında yapabiliriz en azından ön görüşme şeklinde.

-------------

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 11:18
Alıntı yapılan rbicer

Remzi gelir,fakat maça gitmez.

Beraber gidipte bana yoldaşlık yapacak Remziye,
stad dışında yarenlik yapmayan Hüsnü, fenerli olsun. Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 11:23
Alıntı yapılan 26_26_26

Adamlar gurbetçi, bizden çok maça geliyorlar.Hemde hep yanyana,kolkolalar..

Ölene kadar....

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 11:48
            Bütün öneri ve düşünceleri inceliyorum.Selahattin Erdoğan'ın söylediklerinin hemen hemen tamamına katılıyorum.Bu aşamada gücümüzü,ilgimizi,şevkimizi ölçmek üzere bir vagon doldurmayı planlayabiliriz.Bu da en erken 28 Ekim Pazar sabahı olabilir.Bayramın 3 ncü günü Eskişehir'den dönmek "Görevimiz Tehlike"dizisine benzer.28 Ekim yeterli bir süredir.Ertesi gün 29 Ekimin tatil olması birçok arkadaşımız için küçük bir kolaylıktır.
            Diyarıbakır maçının 28 Ekim Pazar günü olması kesinleşmek koşulu ile
            Sadece gidiş seferinde toplu halde bulunmak kaydı ile(dönüşte herkes serbest)
            Sabah 10.00 da Haydarpaşa'dan kalkan trenin son vagonunda yolculuk yapmak şeklinde tasarlanan etkinliğe kesin olarak katılmak isteyenler kişi sayısı ve isim belirterek mailto:ates_ulker@mynet.com - ates_ulker@mynet.com adresine mail gönderebilirler.Bilet ücretlerinin 19 Ekimde tahsil edilmesi ve 22 Ekimde etkinliğin kesinleşmesi,beklenmedik bir gelişme olması halinde 23 Ekimde ücretlerin iadesi uygundur.Bu plan ancak maçın Pazar günü olacağı Federasyonun web sayfasında açıklandıktan sonra yürülüğe girecektir.Geçen defa iki vagonun % 80 inini doldurmuştuk.Mustafa bey de ayrıca yarım vagon doldurmuştu.Bu defa tek vagonu doldurabilirsek önemli bir aşama sayılmalıdır.Çünkü geçen sonbaharda küçük bir motoru dolduramamıştık.Bizim endişemiz İstanbul'daki taraftarlarımızın kararsızlıklarıdır.İstanbul'un kararsızlığı bizi kaygılandırıyor.İstanbul dışındaki gruplar ise bugüne kadar kararlı davrandılar.

-------------
Ateş Ülker

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 11:54
Alıntı yapılan AtesUlker

Bütün öneri ve düşünceleri inceliyorum.Selahattin Erdoğan'ın söylediklerinin hemen hemen tamamına katılıyorum.Bu aşamada gücümüzü,ilgimizi,şevkimizi ölçmek üzere bir vagon doldurmayı planlayabiliriz.Bu da en erken 28 Ekim Pazar sabahı olabilir.Bayramın 3 ncü günü Eskişehir'den dönmek "Görevimiz Tehlike"dizisine benzer.28 Ekim yeterli bir süredir.Ertesi gün 29 Ekimin tatil olması birçok arkadaşımız için küçük bir kolaylıktır.
            Sabah 10.00 da Haydarpaşa'dan kalkan trenin son vagonunda yolculuk yapmak şeklinde tasarlanan etkinliğe kesin olarak katılmak isteyenler kişi sayısı ve isim belirterek mailto:ates_ulker@mynet.com - ates_ulker@mynet.com adresine mail gönderebilirler.Bilet ücretlerinin 19 Ekimde tahsil edilmesi ve 22 Ekimde etkinliğin kesinleşmesi,beklenmedik bir gelişme olması halinde 23 Ekimde ücretlerin iadesi uygundur.Bu plan ancak maçın Pazar günü olacağı Federasyonun web sayfasında açıklandıktan sonra yürülüğe girecektir.Geçen defa iki vagonun % 80 inini doldurmuştuk.Mustafa bey de ayrıca yarım vagon doldurmuştu.Bu defa tek vagonu doldurabilirsek önemli bir aşama sayılmalıdır.Çünkü geçen sonbaharda küçük bir motoru dolduramamıştık.Bizim endişemiz İstanbul'daki taraftarlarımızın kararsızlıklarıdır.İstanbul'un kararsızlığı bizi kaygılandırıyor.İstanbul dışındaki gruplar ise bugüne kadar kararlı davrandılar.

Biz bunada varız en kısa zamanda sayı konusunda sizi bilgilendireceğiz.
Amaç birlikte olmak toplu halde hareket edebilmektir.

-------------

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 15:28
Alıntı yapılan AtesUlker

mailto:ates_ulker@İstanbulun - İstanbul'un kararsızlığı bizi kaygılandırıyor.
İstanbul dışındaki gruplar ise bugüne kadar kararlı davrandılar.

Tescillendik. Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 19:12
Alıntı yapılan ashanye

Alıntı yapılan AtesUlker

Biz bunada varız en kısa zamanda sayı konusunda sizi bilgilendireceğiz.
Amaç birlikte olmak toplu halde hareket edebilmektir.
Ateş Abi önderliğin için çok teşekkürler. yapabileceğimiz bir şey varsa bizde görev alabiliriz. Ayrı bir seferle bu etkinliği gerçekleştirmenin şuanki belirsizlikde riskli olduğu gerçekten belli. Bu sebeble olabilecek en güzel, en makul faaliyet budur.Sadece BKŞ olarak değil tüm KŞ Oluşumları bazında katılıma sonuna kadar destek verilmelidir. Tabii ki BKŞ ninde, zaten bu döneme kadar olacak toplantılarının da etkisiyle toparlanıp eski günlere döneceğini umuyorum. TKŞ yide özledik yahu:))

-------------
BKŞ

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 19:37
Alıntı yapılan AtesUlker

Ateş Abi;
İşinize karışmak gibi olmasın ama bildiğimiz gibi Ekim ayının son hafta sonu Cumartesiyi pazara bağlayan gece saatler 1 saat geri alınıyor. Saatler bir saat geri alınınca da gündüz maçları 13.30'a alınıyor. Bu durumda maç pazar günü 13.30'da olursa maça yetişmeniz mümkün olmaz. Bu durumu da göz önünde bulundurunuz.

Saygılar

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderen: aritmal
Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 20:00
Alıntı yapılan rbicer

Alıntı yapılan hüsnü

Smile

sevgili remzi abi ben zor dayanıyorum gitmemeye,nasıl becericem bilmiyorum sonuna kadar,

-------------
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 20:02
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan AtesUlker

Ateş Abi;
İşinize karışmak gibi olmasın ama bildiğimiz gibi Ekim ayının son hafta sonu Cumartesiyi pazara bağlayan gece saatler 1 saat geri alınıyor. Saatler bir saat geri alınınca da gündüz maçları 13.30'a alınıyor. Bu durumda maç pazar günü 13.30'da olursa maça yetişmeniz mümkün olmaz. Bu durumu da göz önünde bulundurunuz.

Saygılar
Müjdat Abi bravo ClapClapClap

-------------
BKŞ

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 20:05
Adem abi, yeni kullanıcı ismin hayırlı olsun,
aritmal nedir abi ? Ağrı kesici markasımı oluyor ? Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: SUATESES
Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 20:16
Alıntı yapılan banner

Saygılar
Müjdat abinin erken uyarısı yerinde oldu. Eğer maç pazar günü olursa önceki tren organizasyonunda olduğu gibi cumartesi günü cumhuriyet ekspresi ile gidilebilir.

Ayrıca gidilecek gün ve tren saatinin kesin olmasını beklemeye gerek yok. Ben her türlü bu organizasyonun içinde olurum.

Ben gelemezsem yerime şapkamı koyarım o giderLOL

-------------
Körfezin Kırmızı Şimşekleri

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 20:19
Alıntı yapılan hüsnü

Adem abi, yeni kullanıcı ismin hayırlı olsun,
aritmal nedir abi ? Ağrı kesici markasımı oluyor ? Smile
lidocaine içeren, kalp artimilerinde ve lokal anestezide kullanılan bir ilaç.

kaynak : ekşi sözlük (hekimsabri)Big%20smile

-------------

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 20:33
Alıntı yapılan SUATESES

Aritmik (artimi değil) kalp atışına yararlıysa bana uyar,
kullanıcı ismi Aritmal olan biriyle ESES maçlarını izlemem uygun olur.
Adem abi, son haftalarda aldığımız kötü sonuçlar nedeniyle tansiyonum yükseliyor,
ne yap et tribünlerde görüşelim, yoksa bu gidişle Hüsnü dört kolluyla uzun bir yolculuğa çıkacak.

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: aritmal
Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 20:53
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan SUATESES

Aritmik (artimi değil) kalp atışına yararlıysa bana uyar,
kullanıcı ismi Aritmal olan biriyle ESES maçlarını izlemem uygun olur.
Adem abi, son haftalarda aldığımız kötü sonuçlar nedeniyle tansiyonum yükseliyor,
ne yap et tribünlerde görüşelim, yoksa bu gidişle Hüsnü dört kolluyla uzun bir yolculuğa çıkacak.

hüsnü abim valla istikrarlı bir ESES aritmal gibi ilaçlardan daha iyi geleceği malum,doğal ilaç yani.abi malum ipe un serenlerle(unakıtan) işmiz olmas diyoruz ama bu özleme nasıl dayanıcam inan bende bilmiyorum.remzi abiden daha az dayanıcam kesin,altay maçımı olur,sakarya deplasmamı olur bilmem ama yakın galiba. ben senin tansiyon ilacınıda biliyorumWink.....
tren org,ne zaman olursa olsun mutlaka ismim vardır bilginize......saygılarımla

-------------
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Gönderi tarihi: 05/Eki/2007 saat 23:00
  Banner'e teşekkür ederim.Saatin geri alınması aklıma gelmedi.Ben daha çok maç Pazartesi günü veya Cumartesi günü olursa ne yapabileceğimizi düşünüyordum.13.30 da olabilir.15.00 de olabilir.15.00 olması halinde sorun olmayacağını sanıyorum.
  Bu projede 60 kişinin geleceğini bildirmesi iyi bir sonuçtur.Bu takdirde vagonda başka kimse olmayacaktır.Bu sayı içinde KKŞ nin de en az 12 kişi olması uygundur!

-------------
Ateş Ülker

Gönderi tarihi: 06/Eki/2007 saat 00:31
arkadaşlar organizasyon diyarbakır maçına olursa bende kesin geliyorum bayramda zaten eskişehir deyim

-------------

Gönderi tarihi: 06/Eki/2007 saat 11:20
Maç cumartesi olursa saat konusunda sorun yok katılım konusunda sıkıntı olabilir pazar olursa cumartesi akşam gece Fatih yada Anadolu ekspreslerinden birisi olabilir.Sabah inince hamamada gideriz fırsat olur.

-------------

Gönderi tarihi: 06/Eki/2007 saat 12:18
        Federasyonun web sayfasında halen  8 nci haftaya kadar olan gün ve saatler açıklanmış durumdadır.Bizim beklediğimiz 10 ncu haftanın programı önümüzdeki hafta içinde açıklanabilir.

-------------
Ateş Ülker

Gönderen: degiray26
Gönderi tarihi: 06/Eki/2007 saat 20:34
inşallah kısmet olursa istanbulda olucam eğer istanbulda olursam mutlaka gelirim

-------------
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM

Gönderi tarihi: 06/Eki/2007 saat 22:27

İlk tren organizasyonunda KKŞ'liler treni beklerkenWink

Yine beklemeye hazırız.

-------------

Gönderi tarihi: 07/Eki/2007 saat 22:27
Alıntı yapılan SUATESES

İlk tren organizasyonunda KKŞ'liler treni beklerkenWink

Yine beklemeye hazırız.

Şimdiye kadar olduğu gibi,
bundan sonra da organizasyonlara
katılmayan fenerli, bejekeli, geseli olsun.Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 07/Eki/2007 saat 23:56
Alıntı yapılan ashanye

Alıntı yapılan pop corn

1-AYHAN ÜNAL TKŞ
2-arc TKŞ
3.Deniz BOLAT S.A.K.Ş
4-ömer taykesen TKŞ
5-ilker mahir TKŞ
6-Melih ÇAVDAR BKŞ
7-Çağdaş SUT BKŞ

26-piramit Hüsnü abi KKŞ

Daha önceki tren organizasyonu dönüş yolculuğunda Fethi HEPER ile bu konuyu konuşmuştuk.Kendisi bundan sonra yapılacak trene kendisinin ve efsane takımdan katılımları sağlıyacağını ifade etmişti.Onların katılacağı kesin, yapılacak toplantılarda yer zaman şekil maddi külfet hepsi masaya yatırılıp konuşulmalıdır.Değişik şehirler biraraya gelmede zorluk yaşarsak bu toplantıyı daha önce olduğu gibi MSN ortamında yapabiliriz en azından ön görüşme şeklinde.

-------------

Gönderi tarihi: 07/Eki/2007 saat 23:59
allahın izniyle maç pazar günü olursa kesinlikle gelicem arc abimide çok özledim zaten...

-------------

Gönderi tarihi: 09/Eki/2007 saat 23:58
Alıntı yapılan cagdas_sut_26

allahın izniyle maç pazar günü olursa kesinlikle gelicem arc abimide çok özledim zaten...
çağdaş görüşemesekte iyi haberlerini alıyorum yine sizlerle bir arada olmak beni de çok mutlu eder bende sizleri özledim

-------------
T K Ş

Gönderi tarihi: 10/Eki/2007 saat 06:22
        Günde 3 defa Futbol Federasyonunun web sayfasına bakıyorum.Henüz 8 nci hafta dışında program açıklanmadı.Programın erken açıklanmamasını da sık değişiklikler olmasına bağlıyorum.İzlemeye devam ediyorum..Önemli olan başladığımız işin yarım kalmaması ve hemen pes etmemektir.
         Bu arada KKŞ Başkanının telefonunun da benim mail adresime yazılmasını rica ederim.

-------------
Ateş Ülker

Gönderen: khan
Gönderi tarihi: 10/Eki/2007 saat 12:32

Mail adresine telefonumu attım ateş abi

-------------

Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 10/Eki/2007 saat 13:06
Şu ana kadar klübe gelen herhangi bir tarih değişikliği yokmuş. Bu cuma öğleden sonra Sakarya maçının tarihi kesinleşecekmiş.

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 10/Eki/2007 saat 13:25
Alıntı yapılan otomatikkapi

Şu ana kadar klübe gelen herhangi bir tarih değişikliği yokmuş. Bu cuma öğleden sonra Sakarya maçının tarihi kesinleşecekmiş.

Cuma Bayram abi en geç yarın  açıklarlar maç programını.

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderen: redES
Gönderi tarihi: 10/Eki/2007 saat 13:26

Geçtiğimiz pazar günü, yapılacak referandumda sandık görevim olduğu için seminer verdiler. Referandum 21 Ekim'de yani sakarya deplasmanı haftasında olacak. Pazar günü maçların olmaması gerekli mantıklı düşünüldüğünde. Maçların hepsinin cumartesi olmasıda sıkıntı doğurabilir. Maçın pazartesiye denk gelmesi planları üst-alt edebilir.

Aksi halde görevi iade etmem gerekir, ama sorumlu hakim hanım mazeretimi kabul etmez gibime gerekiyor.

-------------
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...

Gönderi tarihi: 10/Eki/2007 saat 13:48
Doğrudur abisi klüpten engeç cuma dediler ama yarın açıklanır büyük ihtimal. Bakalım hangi güne alacaklar. Erdinç Bey'in de dediği gibi referandum sebebi ile illaki tarih değişecektir.

Bizim bu tren seyahatimiz tahminimce 10. veya 12. hafta olur. Olmadı Kocaeli maçı derim ama en geç Karşıyaka kesin :)...

-------------

Gönderi tarihi: 11/Eki/2007 saat 14:01
Sakarya maçı cumartesi saat 16:00 da taraftar alınacaksa tren organizasyonun tüm detaylarınıda konuşma imkanımız olacak.

-------------

Gönderi tarihi: 11/Eki/2007 saat 20:28
      Tren etkinliği için ağırlıklı olarak 10 ncu hafta üzerinde durduk.12 nci hafta da bir ihtimaldir.10 ncunun haftanın Pazar günü olması kesinleşirse hemen mail ve telefon trafiği ile gerekli işlemleri tamamlayacağımızı sanıyorum.Bu defa daha deneyimliyiz.Kolay ve kestirme yolları öğrenmiş sayılırız.Ancak bu aşamada grup başkanları nabız yoklamalı ve maçın Cumartesi günü olması halinde katılımın ne derece azalacağını belirlemelidir.Pazar günü katılımın daha fazla olduğu belli ise Pazar gününü seçmemizin uygun olduğuna inanıyorum!Birçoğumuz için Cumartesi olması daha kolay sayılabilir.Ama çoğunluğun tercihi önemlidir.Her Cumartesi günü çalışma durumunda olan arkadaşları göz önüne almak önemlidir. 

-------------
Ateş Ülker

Gönderen: 10ur26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2007 saat 23:55
Ateş abi kendi adıma söylüyorum, önceki tren organizasyonunda iş yerine rapor çakmıştımda gelebilmiştim.Ama bu sene çok zor rapor işi.Sadece pazar günü olursa haftalık iznimi pazara çekebilirim.Diğer görüşler nasıl olur bilemem.Benim görüşüm bundan yana

-------------
Bizi lüks meyhanelerde aramayın.Biz dost şarabı içenlerdeniz.Bize bu aşk nedir diye sormayın.Biz ESES AŞKI UĞRUNA ÖLENLERDENİZ-KKŞ

Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 00:49
Alıntı yapılan 10ur26

Önceki tren organizasyonunda
iş yerine rapor çakmıştımda gelebilmiştim.

Sen gene bir yolunu bulursun Onur. Big%20smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 00:52
Abi yeni mağazaya yeni iş başı yaptım bulamam yani hiç bir türlü bu seferUnhappy

-------------
Bizi lüks meyhanelerde aramayın.Biz dost şarabı içenlerdeniz.Bize bu aşk nedir diye sormayın.Biz ESES AŞKI UĞRUNA ÖLENLERDENİZ-KKŞ

Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 00:56
Alıntı yapılan 10ur26

Abi yeni mağazaya yeni iş başı yaptım bulamam yani hiç bir türlü bu seferUnhappy

Şef aynı şefmi ? Bir tanışamadık gitti. LOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 01:32
Yok abi değil.Neyse bulandırmayalım burdaki konuyu.

-------------

Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 13:44
tüm ESES sevdalılarının ramazan bayramını kutlarım

-------------
T K Ş

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 16:27
Tüm Bogazin Kirmizi simsekleri Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun...

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderi tarihi: 20/Eki/2007 saat 20:44
Diyarbakır maçı pazar 13 te olacak.Organize olabilirsek pazartesi yada salı biletlerin alınması gereklidir.Gidiş için cumartesi gecesi uygun gibi gözüküyor.Pazar gündüz maça yetişemeyiz.

-------------

Gönderi tarihi: 21/Eki/2007 saat 00:34
                  Pazartesi günü saat 21.00 e kadar TKŞ ve KKŞ kaç kişi ile katılmak istediğini,BKŞ ile İstanbul'dan katılmak isteyenler ise isimlerini mailto:ates_ulker@mynet.com - ates_ulker@mynet.com adresine bildirmelidir.İsteyen bu forumdaki adresime de yazabilir.Proje sadece 27 Ekim gecesi 23.30 gidiş ile ilgilidir.Daha önce planladığımız şekilde TKŞ'nin biletlerini alacağız.KKŞ için 12 kişilik yer ayıracağız.Onlar bilahere İzmit'ten kendileri alacaklar.İstanbul için başvuranların durumuna göre karar vereceğiz!KKŞ nin 12 kişi olması grup indirimi yönünden uygundur.TKŞ ve BKŞ nin ise her durumda 12 kişiyi aşacağını sanıyorum.
                  Ayrıntı ve diğer gelişmeler için yazışma ve telefon görüşmelerimiz olacaktır.

-------------
Ateş Ülker

Gönderi tarihi: 22/Eki/2007 saat 19:57
Anlaşılan İstanbuldaki ESES sevdalıları başka bir yolla gidecekler olsun canları sağolsun tek vücut olsunlar birlik beraberliği sağlasınlar kazanan Eskişehirspor ailesi olacaktır.Biz Tekirdağ olarak kendi çaremize bakarız.Saygılarımla.

-------------

Gönderi tarihi: 22/Eki/2007 saat 21:02
Allah kısmet ederse 25.10.2007 tarihinde 3 aydır gidemediğim memleketime gidecek ve 30.10.2007 tarihinde döneceğim. Bu arada özel , iş ve dernek çalışmalarımın yanında yine kısmetse maçta yerimi alacağım.

Memlekette görüşmek dileği ile hepinizi selamlıyorum...

-------------

Gönderi tarihi: 22/Eki/2007 saat 21:07
Alıntı yapılan ashanye

Biz Tekirdağ olarak kendi çaremize bakarız.

Sevgili TKŞ li Ayhan abi,
on sayfa önceki yazımı oku :

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 22/Eki/2007 saat 22:00
    27 Ekim tren seferi için, bu akşam saat 21.56 itibariyla 6 kişi başvuru yaptı.Bu 6 kişinin biletleri alınacak ve Cumartesi gecesi 22.30 sularında kendilerine teslim edilecektir.Çarşamba günü öğle saat 12.00 ye kadar olağanüstü bir nedenle,beni cep telefonundan arayarak iptal ettirme şansları vardır.

-------------
Ateş Ülker

Gönderi tarihi: 22/Eki/2007 saat 23:27
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan ashanye

Biz Tekirdağ olarak kendi çaremize bakarız.

Sevgili TKŞ li Ayhan abi,
on sayfa önceki yazımı oku :

Bizim trenle gidelim diye haftalar öncesi yazmamızdaki gaye birlikte olmak isteğimizden kaynaklanıyordu.Yoksa benim arabam kapımın önünde her zaman hazır ARC her zaman hakkını teslim ederim hadi dediğim anda yola çıkar çoğu zaman ESES formasını bile almadan fırlar yola nasıl olsa Hasan amcadan alırız yine der.Bilmem anlatabildimmi.
Hüsnü abi senin 10 sayfa önce yazdıklarını biliyorum bu kez listeler oluşmadı gönülsüz olmaz bu işler biliyorsun.
Benim arbamda senden farklı Mithat KÖRLER'lerin yanında ARC var.

-------------

Gönderi tarihi: 23/Eki/2007 saat 08:55
Alıntı yapılan ashanye

Benim arbamda senden farklı Mithat KÖRLER'lerin yanında ARC var.

Ayhan abi, eski şarkı aklıma geldi.
Ah, o arabada ben de olmak isterdim,
uzak deplasmanlara yol almak isterdim.

Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 24/Eki/2007 saat 00:11
      23 Ekim günü yaptığımız telefon görüşmeleri sonucunda,27 Ekim tarihli tren seferi iptal edilmiştir.
      Bilgilerinize sunarım.

-------------
Ateş Ülker

Gönderi tarihi: 24/Eki/2007 saat 00:18
Ateş abi

-------------
T K Ş

Gönderi tarihi: 24/Eki/2007 saat 00:19
kimse için değil senin için ESES senin için ESES

-------------
T K Ş

Gönderi tarihi: 25/Eki/2007 saat 10:58
Alıntı yapılan AtesUlker

Bilgilerinize sunarım.

Ateş abi, ben zaten biliyordum,
saygılar sunarım abi, görüşmek üzere.

Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com