eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

27 Aralık 2011 Affı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Online Durum: Offline
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 21:38
Şimdi susma zamanı değil; konuşma zamanı. Bütün küskünler, forumu bırakanlar geri dönmeli. Yönetimler gelir geçer, biz hep buradayız... Yaşasın Eskişehirspor...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 21:41
Alıntı yapılan bozüyük26

Şimdi susma zamanı değil; konuşma zamanı. Bütün küskünler, forumu bırakanlar geri dönmeli. Yönetimler gelir geçer, biz hep buradayız... Yaşasın Eskişehirspor...
Hoşgeldin Akın sende. Bütün küskünler geri dönmeli, şimdi küsme darılma zamanı değil birleşme büyüme zamanı herşeye karşı.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 21:47
edit.....
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
  Alıntı MOD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 22:25
Bizim iyi niyetimize karşılık sizlerinde bu iyi niyeti suistimal etmemenizi bekliyoruz. Artık ben şundan atilmıştım, şunu neden atmadınız v.b gibi yorumlar yazmayın. İlk sayfada kurallar yazıldı. Herkesin yazılarıyla, düşüncelerıyle, hakaret noktalı noktasız küfür etmeden foruma katkıda bulunmasını, forumun tadını çıkarmasını umuyor ve bekliyoruz. Geri dönen arkadaşlar tekrar hoşgeldiler.
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
Yer: Turkey
  Alıntı ymutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 22:39
Böyle bir şey yaptığınız için teşekkürler. Fakat şöyle bir şeyde var. Ben bu forumdan hiç kimseye küfür hakaret etmedim ,etmemde. Ben bunu yapmadan birileri, birisinin isteği ile beni forum dışına itti. Böyle forum yöneticiliği olmaz.  
Bu forumlar üç beş kişinin keyfi yöneteceği yer olmamalı. Yeni yönetime tekrar teşekkür eder, birlik ve beraberliğimizin buralarda pekişmesini temenni ederim. Saygılar.
Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
  Alıntı MOD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2011 saat 10:10
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan MOD

Alıntı yapılan Dorylaion

Bana da af çıktı, birçok kişi bilmez neden atıldığımı yazayım. Bizim Trabzon maçının hemen arkasından Gültekin Güvensoy ve Aziz Yıldırım'ın birlikte çekilmiş fotoğrafını bulmuş ve koymuştum foruma gece yarısı. Sonradan zaten Trabzonluların büyük baskısı var düşüncesiyle silmiştim resmi ama "bunlar başımıza çok iş açacak, baksanıza geceleyin bile birlikteler bunlar sanırım" dedim.Bu yazımdan dolayı(!) BLOODY yönetim beni mahkemeye verir diye atmıştı. Yatacak yeri olmayanlardan biridir gözümde. Halil Ünal'ın yanında 5 dk.kalan ona benziyor çıkıyor ona şaşırıyorum. Bknz:Alper, Bloody vb...
Admin/Moderator Notları

"geceleride aynı yatakta yatıyorlardır" 3/5/11 -bloYukarıdaki mesajda bahsettiğin kişiler hakkında attığın mesajının bir kısmı.Umarım cevap olmuştur.Kırmızı yerler uyuşmuyor mesajında.Sen ne dediğini hatırlamıyorsun.Mesajın tamamı da arşivde duruyor.
Galiba hala modsun Bloody. Tekrarlıyorum o zaman yazımı, atacaksan yine at.Tamamını yazamazsam sen bana özelden gönder, ben yazayım.

Mayıs 2011 civarı...

"Gültekin Güvensoy Aziz Yıldırımın uşağı gibi arkasında. Bizim maçımız olmasına rağmen maçımıza gelmemiş Fenerbahçenin maçına gitmiştir Gültekin Güvensoy. Çünkü kendisi Fenerbahçelidir. Galiba hep birlikteler, büyük ihtimal geceleri de aynı yatakta yatıyorlardır."

Ersin ısrarla anlamak istemiyorsun.Bloody(mehmet abi) artık mod falan değil bu mesajı dün ben bulup çıkardım.O kadar ağır bir kin beslemişsin ki acaba dedim haksız mı atıldı sadece meraktan baktım senin ilk yazdığın yazı ile mayıs ayında yazdığın yazı uyuşmadığını ve haksız yere birilerini suçladığını,kin beslediğini (o zamanki admin),mesajını değiştirip(yanlış hatırlayıp) buraya aktararak forum kullanıcılarınıda yanlış yönlerdirdiğini gördüm ve zamanında neden atıldığın konusunda admin notunu aktardım.Senin hatırlaman açısından.
Burada yazdığın bir mesaj hakaret var ise suç unsuru taşıyorsa sana hiç birşey olmaz olan site yönetimine olur.Yukarıda bahsettiğin mahkeme olayı gibi ki Mehmet abinin burada yazılan hakaretler yüzünden mahkemelerle uğraşmaktan bıktığı için forumu bıraktı.En önemli nedenlerinin biride buydu sanırım.O dönemde de buraya yazılan kişilere hakaret kelimeleri konusunda hassastı.Kişiler kendileri için buraya yazılan kelimeler yüzünden hemen dava açıyorlardı.   
Amacımız senin neden atıldığını sorgulamak falan değil, çıkan bir Af tan sonra ilk mesajında birilerini suçlaman,bu konuda ısrar etmen, kullandığın kelimelerde suç unsuru taşıyorlar,hakaret olarak algılanıyor.Şimdi aynı mesajı tekrar yazıyorsun ve atın diyorsun.O zaman bu mesajında nasıl uzaklaştırma aldıysan mesajını silmessen bugun de aynısını yazdığın için tekrar uzaklaştırma alacaksın.Kurallar aynı kişiler farklı.

Arkadaşlar dediğim gibi bu Af'dan sonra üyelikleri açılan çoğu kişi gerek bu sayfaya gerekse özel mesaj yolu ile haksız atıldığını yazıyorlar bize.Hatta bir sürü küfür sallayanlar bile var.Çoğu kişi daha ilk mesajında kendini savunmaya geçiyor neden atıldığını açıklıyor.Gerek yok böyle şeylere.Bu size birşey kazandırmaz.
Syg.

MOD
Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
  Alıntı MOD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2011 saat 10:19
Alıntı yapılan ymutlu

Böyle bir şey yaptığınız için teşekkürler. Fakat şöyle bir şeyde var. Ben bu forumdan hiç kimseye küfür hakaret etmedim ,etmemde. Ben bunu yapmadan birileri, birisinin isteği ile beni forum dışına itti. Böyle forum yöneticiliği olmaz.  
Bu forumlar üç beş kişinin keyfi yöneteceği yer olmamalı. Yeni yönetime tekrar teşekkür eder, birlik ve beraberliğimizin buralarda pekişmesini temenni ederim. Saygılar.

Alıntı yapılan es-suat-esBen Rıza Hocayı bu takımın başında istemiyorum kardeşim varmı ötesi burdada açık açık yazıyorum isim belli adres belli...

Alıntı yapılan ymutlu

lan sen ne anlarsın mactan lavuk

Zamanında yukarıda ki kişiye vermiş olduğun cevap..Bence siz kendi isteğinizle forum dışına çıkmışsınız.
Yukarı
eses4579 Liste gör
Yazar

ahmet yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eses4579 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2011 saat 10:42
Alıntı yapılan goethe_minder

ben de bu aftan yararlandım galiba.

atılma sebebim bülent uygun'a "helal olsun .....klı adammışsın." yazan birine "yerinde inceledin galiba." demekti.

içerde çok zor günler geçirdim. ekmek bulamadığımız, fayansları yaladığımız günler oldu. ama artık yeniden forumdayım.
yazına çok güldüm tekrar hoşgeldin yalnız abicim şu nichini dehiştirsen daha iyi olacak
Yukarı
eses4579 Liste gör
Yazar

ahmet yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eses4579 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2011 saat 10:50
Alıntı yapılan MOD

Alıntı yapılan ymutlu

Alıntı yapılan es-suat-esBen Rıza Hocayı bu takımın başında istemiyorum kardeşim varmı ötesi burdada açık açık yazıyorum isim belli adres belli...

Alıntı yapılan ymutlu

lan sen ne anlarsın mactan lavuk

Zamanında yukarıda ki kişiye vermiş olduğun cevap..Bence siz kendi isteğinizle forum dışına çıkmışsınız.
sayın mod yaşınızı neden yazmıyorsunuz acaba ?
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2011 saat 11:01

Alıntı yapılan MOD

Alıntı yapılan serdargül

ben gider falan yapmıyorum yeter artık gider ne demek bu ne biçim kelime seçimi bu nasıl bir seviye? ben diyorum ki beni yalaka kelimesinden attınız haksız yere, aynı şeyi yazan size en az 10 örnek verebilirim isterseniz hepsini burayada yazayım cevap gelmezse yarın yazı dizisine başlıyorum. Neden çifte standart yapıyorsunuz? bu kadar basit. gider nedir ya ayıptır sayın mod hiç yakışmıyor.

Peki düşündün mü yedek nick in niye kapatılmadı diye? Hep diyoruz burası demokratik bir forum değil diye. İşimize geleni atıyoruz, işimize geleni tutuyoruz, işimize gelenin uzaklaştırmasını kaldırıyoruz. Yönetime çalışıyoruz falan alışın artık bunlara. Aslında hepimiz koyu bizans taraftarıyız. Sırf siz burada ses çıkartmayın diye duruyoruz. Yeter kimliğimizi açık ettiğiniz.

Aa bir de iyi niyetinizi göz ardı edemeden geçemeyeceğim. Bizim için uğraşıyorsunuz renktaşlarınızın forumdan atılmasını isteyerek. Çok naziksiniz...
şimdi beyler arkadaşlar sizin, okuyan herkesin önünde cevaplıyorum.

1- yedek nickim kapatıldı dolayısıyla yorum hepinizin
Ancak şunuda belirteyim özelden hangisini kapatalım diye sordular bende cevapladım. Ama buna rağmen ''Peki düşündün mü yedek nick in niye kapatılmadı diye?'' diye de yazılmaz gibi geliyor bana yorum sizin.
2-çifte standart yaptınız diyorum konuyu dağıtmaktan, oraya buraya çekmekten, atar gider tarzı kelimerle seviyeyi düşürmek yerine cevap verin, yaptık yada yapmadık yada hiç cevap vermeyin ama konu uzuyor bu neyin çabasıdır? ben başkana fb yalakası diye yazdım diye atıldım. hakaret, küfür sayıldı. o zamanda şimdide hatta aynı kelimelerle hem başkana hem diğer yönetici ve idari isimlere ithamlar yapılıyor, yazılıyor.
şimdi ben haksızlık yaptınız, çifte standart uyguladınız işte ispatı diyorum kaç cevap oldu hala bu konuda birşey yok.
3- konuyu saptırma amaçlı renktaşlarının forumdan atılmasını istiyorsun ithamlarına maruz kalıyorum. Sen kural bu deyip birine uygular diğerine uygulamazsan bende takipçisi olur yazma hakkımı kullanırım. Gereğini yapmama gibi bir lüksün yok. Size onuda at bunuda at demiyorum  (ancak bunu dersem bile haklıyım bu ayrı bir konu bunu ayrıca tartışırız konu dağılıyor) Renktaşlarımın haksız yere atılmasını tabiki istemiyorum sadece ben haksız yere atıldım diyorum o kadar. Size son söz olarak ya kabul edin yada çarpıtmayın diyorum bu
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır