Sayfayı yazdır | Close Window

27 Aralık 2011 Affı

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Diğer
Forum İsmi: Forum ve Site
Forum Açıklaması: Eskisehirspor.com forum ve sitesi hakkında düşünceler, istekler, yeni bölüm istekleri
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3936
Yazdırma tarihi: 18/May/2024 saat 22:25
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 27 Aralık 2011 Affı
Gönderen: MOD
Konu: 27 Aralık 2011 Affı
Gönderi tarihi: 27/Ara/2011 saat 11:33

Sevgili forum kullanıcıları,

Son zamanlarda hepimiz gergin günler yaşıyoruz. Gerek siz üyelerimiz gerekse biz forum yöneticileri olarak. Alınan uzaklaştırmalarda bunun en büyük göstergelerinden biri.
Site yönetimi el değiştirdiğinden bu yana forum yönetimi olarak bir Af çıkarmayı planlıyorduk,kullanıcılardan gelen yoğun istek talepleri de bunda etkili olmuştur.
Site yönetimi ve bizlerin (mod) ortak almış olduğu karar doğrultusunda birlik ve beraberliğe en ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde daha önceden haklı veya haksız(kendine göre) siteden uzaklaştırılan kullanıcılar tekrardan kullanıcı adlarını kullanabilirler.

Bazı yeni kuralları ve mevcut kuralları tekrar hatırlatmayı ve sizlerinde bu kuralları uygulatmak zorunda bırakmamak için bize yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

*Her hangi bir sebebten dolayı Siteden uzaklaştırdığınızda veya uyarı aldığınızda sadece site yönetimi ve bizlerin(mod) görebileciği profil kısmınızda admin notu kısmı vardır.Burada sizin daha önceden neden uyarı ve uzaklaştırma aldığınız ,Tarih ve kim tarafından verildiği(hangi mod) yazmaktadır.
*Uzaklaştırma cezası bundan sonra süreli olacaktır.Süre en az 1 ay olacaktır.Süreli uzaklaştırma cezası Modların insiyatifindedir.Mod arkadaşlar ortak karar verip uzaklaştırma yapmaktadır.
* Her hangi bir sebebten dolayı ikinci kez uzaklaştırma cezası aldığınız takdirde bu sefer en az 6 ay siteden uzaklaştırılacaksınız.
* Her hangi bir sebebten dolayı üçüncü kez uzaklaştırma cezası aldığınız takdirde ise kullanıcı adınız silinecek ve hiç bir şekilde silinen kullanıcı adınızla siteye giriş yapamayacaksınız.
* Her hangi bir sebebten dolayı 6 ay içinde ikinci kez Uyarı cezası aldığınızda süreli uzaklaştırma cezası verilecektir.
* Af edilen kullanıcılar Altı ay içinde tekrardan aynı uzaklaştırma nedeni ile ceza alırsa siteden en az Altı ay uzaklaştırılacaktır.
*Küfür,noktalı küfür,harflerin yerini değiştirerek küfür ve hakaret yazan,Bela okuyan(Allah belanı versin,cocuğundan cıksın,vs.), asılsız iftira atan,Şerefsiz,Kan emici, vs. kelimeleri kısacası mahkemede ve toplumda hakaret kabul edilen kelimeleri kullanan kişiler uyarı almadan Uzaklaştırma (süreli) cezası alacaktır. 
* İkili tartışmalarda iş özel hayata dönüyorsa,konu dışına çıkılmışsa,karşılıklı hakaret boyutuna varıyorsa bu kişilere Uzaklaştırma (süreli) cezası verilecektir.
* Uyarı ve Uzaklaştırma cezalarının belli bir standartı yoktur.Bu cezaların verilmesindeki veya verilmemesindeki farklılığındaki artniyet,boyut,kışkırma vs. nedenler önemlidir.Modlar tarafından ortak karar sonucu verilir.
*Siteden uzaklaştırılmış üyelikler açıldığında yeni üyelik almış ama eski kullanıcı adını kullanmak isteyen kişiler bize özel mesaj yolu ile ulaşıp hangi kullanıcı adını kullanmak istediklerini belirtsinler. Çift kullanıcı adıyla foruma yazı yazdığınız tespit edildiğinde forumdan süresiz uzaklaştırılacaksınız. 
Bir de ısrarla bize karşı hala aynı şeyi söyleyenler var.Halil'in adamlarısınız,renginizi belli edin,yönetime çalışıyorsunuz vs.sıkılmadınız mı artık hakkatten komik duruma düşünüyorsunuz.Bizler (4 mod) sizler gibi bu forumun kullanıcısıyız.Hiç bir şekilde ne yönetimden ne teknik adamlardan ne de futbolculardan hiç biriyle ne telefonla ne de yüz yüze konuşmuşluğumuz yoktur.Sitede onlarca kişi var yönetimden duyumlar alan gidin onlara sorun bu sorularınızı onlar daha iyi tanıyorlar yönetimdekileri.Wink

Bir de son olarak Süreli Uzaklaştırma alan kişiler süresi dolduğu halde kullanıcı adları açılmamışsa eğer forumda tanıdığınız bir kullanıcı vasıtasıyla bize özel mesaj yoluyla ulaşabilirler.Gözden kaçmış,unutulmuş olabilir.

Herkesi anlayışla karşılamaya ve sağduyuya davet ediyoruz. İyi forumlar...

Yanıtlar:
Gönderen: önder_
Gönderi tarihi: 27/Ara/2011 saat 12:16
Bir Bloodsucker vardı. HÜ nün eline vermişti      balonlarını!  İnşallah döner.

-------------
Sadece Es Es taraftarı olduğumu bütün kutsal bildiğim değerler üzerine yemin ederek beyan ederim.

Gönderen: esesozgur
Gönderi tarihi: 27/Ara/2011 saat 12:40
Dönmez abi kullanıcı adı sakıncalı Big%20smile

-------------
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa

Gönderen: mr zenco
Gönderi tarihi: 27/Ara/2011 saat 18:11
Bu af olayı iyimi oldu kötümü oldu bilemiyorum. İnşallah fazladan nick muhabbetlerine bir çare bulunur.
İsim vermek istemiyorum ama herkesin bildiği bir kaç kişi bu forumdan defalarca atılarak geri döndü. Toplasan ellerinde 5-6 tane üyelik birikmiştir. Her atılmalarında da forumu birbirine katarak gittiler. Aynı kötü niyetle devam ederseler (ki şüphem yok), işte o zaman bu forum çekilmez olur.
Aynı anda çift üyelik kullanmayı tespit edip ceza verilebilir ama ya sırayla kullanırlarsa bu hesapları? Bir hesaptan atılana kadar ortalığı karıştırıp, atıldıktan sonra diğer hesabı kullanmaya başlarlarsa? Buna bir çözüm bulunacak mı acaba?

-------------
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 27/Ara/2011 saat 18:16
Oley be.. Valla artık kendime çeki düzen vericem.. Sizi çok özledim forum..

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: FEA1965
Gönderi tarihi: 27/Ara/2011 saat 18:18
Millet biriyle adam gibi yorum yapıp biriyle sallamasında ip kontrol mu olur ne olur bu çözülsün.

-------------
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ

Gönderi tarihi: 27/Ara/2011 saat 19:25
IP kontrollerimiz devam etmekte arkadaşlar. Şuanda birçok kullanıcı adı kullanıma açıldı fakat bu işlem bir kaç gün daha uzayabilir. Şuan acil olarak açılmasını isteyen arkadaşlar lütfen özel mesaj ile ulaşsın.

Gönderen: uayuay
Gönderi tarihi: 27/Ara/2011 saat 22:13
valla şu h.ü yüzünden canım forumdan oluyodum. sağolasın mod.. saygılar..

-------------
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Gönderen: onialanya
Gönderi tarihi: 27/Ara/2011 saat 22:32
tesekkurler mod

-------------
yonetıme destek

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 27/Ara/2011 saat 23:30
Aftan faydalanıp aramıza katılanlar, geçmiş olsun, Allah bir daha düşürmesin...

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 27/Ara/2011 saat 23:32
Alıntı yapılan Baba

Aftan faydalanıp aramıza katılanlar, geçmiş olsun, Allah bir daha düşürmesin...

Bu af ,Rashan affindanda daha genis kapsamli oldu ....

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 27/Ara/2011 saat 23:34
Edit..

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderen: gurkan
Gönderi tarihi: 27/Ara/2011 saat 23:37
arkadaşlar bu gün alpere sinirlenip biraz argo konuştum sanırım özür dilerim. benide affederseniz sevinirim. nick: gürkan yer istanbul yaş 30

-------------
BİZ SENİNLE DOĞDUK SENİN İLE YAŞIYORUZ SENİN İLE ÖLECEĞİZ ES ES İM...

Gönderen: hamdiozen
Gönderi tarihi: 27/Ara/2011 saat 23:41
Kader mahkumları.

-------------
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM

Gönderen: nahre26
Gönderi tarihi: 27/Ara/2011 saat 23:42
moderatör arkadaş yardımcı olabilir mi    nahre_26 hesabımın şifresini hatırlamıyodum onun affedilmesini istiyorum başkana bela okumuştum uzaklaştırma aldıydım!

-------------
iyi günde sevmedik ki kötü günde terkedelim

Gönderen: serdar gül
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 08:17
MODLAR
1-ben neden affedilmedim (serdargül)
2-uzaklaştırılmama sebep olan kelimeleri aynı şekilde kullananı bugün gördüm bknz:etb sayfa219 bulamazsanız ayrıntılıda belirtebilirim.
siz ayrımcılık mı yapıyorsunuz bun görmeme şansınız yok birkaç kere de alıntı olarak kullanılmış dolayısıyla o zamanda uzaklaştırmanın haksız yapıldığını söyledim bugün de tescillenmiştir. ayrıca bu af konusunda kime neye göre bir açıklayın ben neden af edilmedim?

-------------
Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır

Gönderen: lefmit
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 08:37
inpers adlı arkadaş şifresini hatirlamıyor mailine şifresini gönderir misiniz

Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 10:18
Alıntı yapılan MOD

IP kontrollerimiz devam etmekte arkadaşlar. Şuanda birçok kullanıcı adı kullanıma açıldı fakat bu işlem bir kaç gün daha uzayabilir. Şuan acil olarak açılmasını isteyen arkadaşlar lütfen özel mesaj ile ulaşsın.

Serdar Gül gider yapacağına yazıları okumaya başla.

Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 11:40
Şuan itibariyle bütün kullanıcılar aktiftir. Gözden kaçırdığımız kimseler için özel mesaj ile veya

eskisehirsporcommod@hotmail.com

adresine mail yollayarak kullanıcı adlarının açılmasını veya yeni şifre talebinde bulunabilirler.

Gönderen: harun 26
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 11:52
eyvallah mod abi

-------------
ne zaman gelecek o büyük gece

Gönderen: şampiyones
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 12:07
 teşekkür ederim bu forumda  emeği geçenlerin ellerine sağlık

-------------
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!

Gönderen: efar26
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 12:34
eyvallah mod kardeş..........

Gönderen: serdargül
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 14:38
ben gider falan yapmıyorum yeter artık gider ne demek bu ne biçim kelime seçimi bu nasıl bir seviye? ben diyorum ki beni yalaka kelimesinden attınız haksız yere, aynı şeyi yazan size en az 10 örnek verebilirim isterseniz hepsini burayada yazayım cevap gelmezse yarın yazı dizisine başlıyorum. Neden çifte standart yapıyorsunuz? bu kadar basit. gider nedir ya ayıptır sayın mod hiç yakışmıyor.

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderen: menderes26
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 15:50
yeniden aranızdayım haksız bir şekilde banlanmıştım ama bunları konuşmanın sırası değil.gün birlik günüdür.

-------------
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası

Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 16:05
Alıntı yapılan serdargül

ben gider falan yapmıyorum yeter artık gider ne demek bu ne biçim kelime seçimi bu nasıl bir seviye? ben diyorum ki beni yalaka kelimesinden attınız haksız yere, aynı şeyi yazan size en az 10 örnek verebilirim isterseniz hepsini burayada yazayım cevap gelmezse yarın yazı dizisine başlıyorum. Neden çifte standart yapıyorsunuz? bu kadar basit. gider nedir ya ayıptır sayın mod hiç yakışmıyor.

Peki düşündün mü yedek nick in niye kapatılmadı diye? Hep diyoruz burası demokratik bir forum değil diye. İşimize geleni atıyoruz, işimize geleni tutuyoruz, işimize gelenin uzaklaştırmasını kaldırıyoruz. Yönetime çalışıyoruz falan alışın artık bunlara. Aslında hepimiz koyu bizans taraftarıyız. Sırf siz burada ses çıkartmayın diye duruyoruz. Yeter kimliğimizi açık ettiğiniz.

Aa bir de iyi niyetinizi göz ardı edemeden geçemeyeceğim. Bizim için uğraşıyorsunuz renktaşlarınızın forumdan atılmasını isteyerek. Çok naziksiniz...

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 16:31
Vergi AFFI da istiyoruz...Çiftçilerin borçları içinde AF istiyoruz...Smile

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 16:41
Önemli :

Daha önceden siteden uzaklaştırılmış ama üye alımlarında başka isimle veya benzer isimle yeni üyelik almış kişiler,bu Af'dan sonra eski kullanıcı adlarıda açıldığından, hangi kullanıcı adını aktif olarak kullanmak istiyorsa bize özel mesaj yolu ile iletişime geçsinler lütfen..
Çift kullanıcı adıyla foruma yazmaya devam ederseniz tespit edildiğinde her iki kullanıcı adınızda banlanacaktır.

Mod.

Gönderen: poyraz963
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 17:10
Site yöneticileri üyeliğimi açmışlar. Bu başlık altında da çok duygusal bir başlangıç mesajı yayınlamışlar. Geçmişi deşmek anlamsız ama benim uzaklaştırılma nedenim, şimdi yargıda olan ES ES - FB maçıydı. Şimdi benim haklı olduğum ortaya çıkıyor. Bu cezaları verirken geçmiş yazılarına ve kullanıcı profiline konunun gerçekliğine bakılırsa daha iyi olur. Birde yargısız infaz oluyor. En azından özelden kişiyi ikaz edip savunmasını dinleseniz daha adil olur kanaatindeyim

-------------
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR

Gönderen: goethe_minder
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 17:21
ben de bu aftan yararlandım galiba.

atılma sebebim bülent uygun'a "helal olsun .....klı adammışsın." yazan birine "yerinde inceledin galiba." demekti.

içerde çok zor günler geçirdim. ekmek bulamadığımız, fayansları yaladığımız günler oldu. ama artık yeniden forumdayım.

-------------
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 17:24
Alıntı yapılan goethe_minder

ekmek bulamadığımız, fayansları yaladığımız günler oldu.

,formundan bir sey kaybetmemissin,tekrar hos geldiniz...

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 19:13
Forumdan uzaklaştırma nedeni ne olursa olsun,
aftan yararlanan bütün üyelere hoşgeldiniz diyorum..

Heart

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 19:26

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3197

Topiğine de af istiyoruz. Bakalım ne kadar demokratikleşmiş yeni yönetimimiz. ClapHug

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderen: esesozgur
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 20:18
Alıntı yapılan Curva_Eses

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3197

Topiğine de af istiyoruz. Bakalım ne kadar demokratikleşmiş yeni yönetimimiz. ClapHug

mert ne gerek bu sayfaya biz seviye düştü iyice diyoruz senin açtırmak istediğin sayfaya bak.
Seviyesiz ergen muhabbeti etmek istiyorsan eğer git inci sözlük sitesine gir.
Bence kesinlikle bu bahsettiğin başlık açılmasın.
Bizim mis gibi gece mesaisi başlığımız var.Orada takılan abilerden çok şey öğrenebilirsin.Wink

up up şuku bunlar ne yaaa..

-------------
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 20:22
Beni Cok Seven Modu Bende Cok Seviyorum LOLEpee Benimle Ugraşmışttı Ama İnce Zekamla Suc Üstü Yakaldım Onu Sonra kanki Olduk LOL

Şaka Bir Yana Pek Cok Arkadaşımız Gercekden Atılmayı Hak Etmemeişlerdi Aslında Modlarda Bizim İyiligimiz İcin Ugraş veriyorlar Onlarada hak Verelim

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderen: eskspor26
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 20:24
ohbe teşekkürler 

-------------
https://twitter.com/#!/tamerketenci

Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 20:25
Alıntı yapılan esesozgur

Bizim mis gibi gece mesaisi başlığımız var.Orada takılan abilerden çok şey öğrenebilirsin.Wink

.

Gece Mesaisi Türkiyenin Gözde Sitesidir Herkese tavsiye ederimLOL

-------------

Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 20:30
Alıntı yapılan Dorylaion

Bana da af çıktı, birçok kişi bilmez neden atıldığımı yazayım. Bizim Trabzon maçının hemen arkasından Gültekin Güvensoy ve Aziz Yıldırım'ın birlikte çekilmiş fotoğrafını bulmuş ve koymuştum foruma gece yarısı. Sonradan zaten Trabzonluların büyük baskısı var düşüncesiyle silmiştim resmi ama "bunlar başımıza çok iş açacak, baksanıza geceleyin bile birlikteler bunlar sanırım" dedim.Bu yazımdan dolayı(!) BLOODY yönetim beni mahkemeye verir diye atmıştı. Yatacak yeri olmayanlardan biridir gözümde. Halil Ünal'ın yanında 5 dk.kalan ona benziyor çıkıyor ona şaşırıyorum. Bknz:Alper, Bloody vb...

Admin/Moderator Notları
"geceleride aynı yatakta yatıyorlardır" 3/5/11 -blo

Yukarıdaki mesajda bahsettiğin kişiler hakkında attığın mesajının bir kısmı.Umarım cevap olmuştur.Kırmızı yerler uyuşmuyor mesajında.Sen ne dediğini hatırlamıyorsun.Mesajın tamamı da arşivde duruyor.

Gönderen: upsidedown
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 20:36

atılma sebebim bülent uygun'a "helal olsun .....klı adammışsın." yazan birine "yerinde inceledin galiba." demekti.

içerde çok zor günler geçirdim. ekmek bulamadığımız, fayansları yaladığımız günler oldu. ama artık yeniden forumdayım.

Serdar hoş geldin.

-------------
Eskişehirspor sevdalısı

Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 20:47

Sen Bahcede İyi Turlamış İyi Tesbihiğ Cekmişsindir LOLSahi orda Havalar NasıldıLOL
Allah Kurtarsın Derlerya Aramıza Hoş Geldin Akılı Ol Bundan Sonra Af Cıkmaya Bilir

Aramıza hoş geldin Clap

-------------

Gönderen: kadirgulen
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 20:53
Hoş geldiniz... Keşke sadece cezalandırılan arkadaşlarımızın değil de foruma yazmayı bırakan abilerimiz ve kardeşlerimiz de dönse. Tek yürek tek vücut olmamız gerektiği bu günlerde Halil Ünal gibi birine karşı tekrardan bir araya gelebilsek ve başımızdaki müsibeti elbirliği ile gönderebilsek...

-------------
KKŞ

Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 21:38
Şimdi susma zamanı değil; konuşma zamanı. Bütün küskünler, forumu bırakanlar geri dönmeli. Yönetimler gelir geçer, biz hep buradayız... Yaşasın Eskişehirspor...

Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 21:41
Alıntı yapılan bozüyük26

Şimdi susma zamanı değil; konuşma zamanı. Bütün küskünler, forumu bırakanlar geri dönmeli. Yönetimler gelir geçer, biz hep buradayız... Yaşasın Eskişehirspor...
Hoşgeldin Akın sende. Bütün küskünler geri dönmeli, şimdi küsme darılma zamanı değil birleşme büyüme zamanı herşeye karşı.

-------------

Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 21:47
edit.....

-------------

Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 22:25
Bizim iyi niyetimize karşılık sizlerinde bu iyi niyeti suistimal etmemenizi bekliyoruz. Artık ben şundan atilmıştım, şunu neden atmadınız v.b gibi yorumlar yazmayın. İlk sayfada kurallar yazıldı. Herkesin yazılarıyla, düşüncelerıyle, hakaret noktalı noktasız küfür etmeden foruma katkıda bulunmasını, forumun tadını çıkarmasını umuyor ve bekliyoruz. Geri dönen arkadaşlar tekrar hoşgeldiler.

Gönderen: ymutlu
Gönderi tarihi: 28/Ara/2011 saat 22:39
Böyle bir şey yaptığınız için teşekkürler. Fakat şöyle bir şeyde var. Ben bu forumdan hiç kimseye küfür hakaret etmedim ,etmemde. Ben bunu yapmadan birileri, birisinin isteği ile beni forum dışına itti. Böyle forum yöneticiliği olmaz.  
Bu forumlar üç beş kişinin keyfi yöneteceği yer olmamalı. Yeni yönetime tekrar teşekkür eder, birlik ve beraberliğimizin buralarda pekişmesini temenni ederim. Saygılar.

Gönderi tarihi: 29/Ara/2011 saat 10:10
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan MOD

Alıntı yapılan Dorylaion

Bana da af çıktı, birçok kişi bilmez neden atıldığımı yazayım. Bizim Trabzon maçının hemen arkasından Gültekin Güvensoy ve Aziz Yıldırım'ın birlikte çekilmiş fotoğrafını bulmuş ve koymuştum foruma gece yarısı. Sonradan zaten Trabzonluların büyük baskısı var düşüncesiyle silmiştim resmi ama "bunlar başımıza çok iş açacak, baksanıza geceleyin bile birlikteler bunlar sanırım" dedim.Bu yazımdan dolayı(!) BLOODY yönetim beni mahkemeye verir diye atmıştı. Yatacak yeri olmayanlardan biridir gözümde. Halil Ünal'ın yanında 5 dk.kalan ona benziyor çıkıyor ona şaşırıyorum. Bknz:Alper, Bloody vb...
Admin/Moderator Notları

"geceleride aynı yatakta yatıyorlardır" 3/5/11 -bloYukarıdaki mesajda bahsettiğin kişiler hakkında attığın mesajının bir kısmı.Umarım cevap olmuştur.Kırmızı yerler uyuşmuyor mesajında.Sen ne dediğini hatırlamıyorsun.Mesajın tamamı da arşivde duruyor.
Galiba hala modsun Bloody. Tekrarlıyorum o zaman yazımı, atacaksan yine at.Tamamını yazamazsam sen bana özelden gönder, ben yazayım.

Mayıs 2011 civarı...

"Gültekin Güvensoy Aziz Yıldırımın uşağı gibi arkasında. Bizim maçımız olmasına rağmen maçımıza gelmemiş Fenerbahçenin maçına gitmiştir Gültekin Güvensoy. Çünkü kendisi Fenerbahçelidir. Galiba hep birlikteler, büyük ihtimal geceleri de aynı yatakta yatıyorlardır."

Ersin ısrarla anlamak istemiyorsun.Bloody(mehmet abi) artık mod falan değil bu mesajı dün ben bulup çıkardım.O kadar ağır bir kin beslemişsin ki acaba dedim haksız mı atıldı sadece meraktan baktım senin ilk yazdığın yazı ile mayıs ayında yazdığın yazı uyuşmadığını ve haksız yere birilerini suçladığını,kin beslediğini (o zamanki admin),mesajını değiştirip(yanlış hatırlayıp) buraya aktararak forum kullanıcılarınıda yanlış yönlerdirdiğini gördüm ve zamanında neden atıldığın konusunda admin notunu aktardım.Senin hatırlaman açısından.
Burada yazdığın bir mesaj hakaret var ise suç unsuru taşıyorsa sana hiç birşey olmaz olan site yönetimine olur.Yukarıda bahsettiğin mahkeme olayı gibi ki Mehmet abinin burada yazılan hakaretler yüzünden mahkemelerle uğraşmaktan bıktığı için forumu bıraktı.En önemli nedenlerinin biride buydu sanırım.O dönemde de buraya yazılan kişilere hakaret kelimeleri konusunda hassastı.Kişiler kendileri için buraya yazılan kelimeler yüzünden hemen dava açıyorlardı.   
Amacımız senin neden atıldığını sorgulamak falan değil, çıkan bir Af tan sonra ilk mesajında birilerini suçlaman,bu konuda ısrar etmen, kullandığın kelimelerde suç unsuru taşıyorlar,hakaret olarak algılanıyor.Şimdi aynı mesajı tekrar yazıyorsun ve atın diyorsun.O zaman bu mesajında nasıl uzaklaştırma aldıysan mesajını silmessen bugun de aynısını yazdığın için tekrar uzaklaştırma alacaksın.Kurallar aynı kişiler farklı.

Arkadaşlar dediğim gibi bu Af'dan sonra üyelikleri açılan çoğu kişi gerek bu sayfaya gerekse özel mesaj yolu ile haksız atıldığını yazıyorlar bize.Hatta bir sürü küfür sallayanlar bile var.Çoğu kişi daha ilk mesajında kendini savunmaya geçiyor neden atıldığını açıklıyor.Gerek yok böyle şeylere.Bu size birşey kazandırmaz.
Syg.

MOD

Gönderi tarihi: 29/Ara/2011 saat 10:19
Alıntı yapılan ymutlu

Böyle bir şey yaptığınız için teşekkürler. Fakat şöyle bir şeyde var. Ben bu forumdan hiç kimseye küfür hakaret etmedim ,etmemde. Ben bunu yapmadan birileri, birisinin isteği ile beni forum dışına itti. Böyle forum yöneticiliği olmaz.  
Bu forumlar üç beş kişinin keyfi yöneteceği yer olmamalı. Yeni yönetime tekrar teşekkür eder, birlik ve beraberliğimizin buralarda pekişmesini temenni ederim. Saygılar.

Alıntı yapılan es-suat-esBen Rıza Hocayı bu takımın başında istemiyorum kardeşim varmı ötesi burdada açık açık yazıyorum isim belli adres belli...

Alıntı yapılan ymutlu

lan sen ne anlarsın mactan lavuk

Zamanında yukarıda ki kişiye vermiş olduğun cevap..Bence siz kendi isteğinizle forum dışına çıkmışsınız.

Gönderen: eses4579
Gönderi tarihi: 29/Ara/2011 saat 10:42

yazına çok güldüm tekrar hoşgeldin yalnız abicim şu nichini dehiştirsen daha iyi olacak

Gönderen: eses4579
Gönderi tarihi: 29/Ara/2011 saat 10:50
Alıntı yapılan MOD

Alıntı yapılan ymutlu

Alıntı yapılan es-suat-esBen Rıza Hocayı bu takımın başında istemiyorum kardeşim varmı ötesi burdada açık açık yazıyorum isim belli adres belli...

Alıntı yapılan ymutlu

lan sen ne anlarsın mactan lavuk

Zamanında yukarıda ki kişiye vermiş olduğun cevap..Bence siz kendi isteğinizle forum dışına çıkmışsınız.
sayın mod yaşınızı neden yazmıyorsunuz acaba ?

Gönderi tarihi: 29/Ara/2011 saat 11:01

Alıntı yapılan MOD

Alıntı yapılan serdargül

Peki düşündün mü yedek nick in niye kapatılmadı diye? Hep diyoruz burası demokratik bir forum değil diye. İşimize geleni atıyoruz, işimize geleni tutuyoruz, işimize gelenin uzaklaştırmasını kaldırıyoruz. Yönetime çalışıyoruz falan alışın artık bunlara. Aslında hepimiz koyu bizans taraftarıyız. Sırf siz burada ses çıkartmayın diye duruyoruz. Yeter kimliğimizi açık ettiğiniz.

Aa bir de iyi niyetinizi göz ardı edemeden geçemeyeceğim. Bizim için uğraşıyorsunuz renktaşlarınızın forumdan atılmasını isteyerek. Çok naziksiniz...
şimdi beyler arkadaşlar sizin, okuyan herkesin önünde cevaplıyorum.

1- yedek nickim kapatıldı dolayısıyla yorum hepinizin
Ancak şunuda belirteyim özelden hangisini kapatalım diye sordular bende cevapladım. Ama buna rağmen ''Peki düşündün mü yedek nick in niye kapatılmadı diye?'' diye de yazılmaz gibi geliyor bana yorum sizin.
2-çifte standart yaptınız diyorum konuyu dağıtmaktan, oraya buraya çekmekten, atar gider tarzı kelimerle seviyeyi düşürmek yerine cevap verin, yaptık yada yapmadık yada hiç cevap vermeyin ama konu uzuyor bu neyin çabasıdır? ben başkana fb yalakası diye yazdım diye atıldım. hakaret, küfür sayıldı. o zamanda şimdide hatta aynı kelimelerle hem başkana hem diğer yönetici ve idari isimlere ithamlar yapılıyor, yazılıyor.
şimdi ben haksızlık yaptınız, çifte standart uyguladınız işte ispatı diyorum kaç cevap oldu hala bu konuda birşey yok.
3- konuyu saptırma amaçlı renktaşlarının forumdan atılmasını istiyorsun ithamlarına maruz kalıyorum. Sen kural bu deyip birine uygular diğerine uygulamazsan bende takipçisi olur yazma hakkımı kullanırım. Gereğini yapmama gibi bir lüksün yok. Size onuda at bunuda at demiyorum  (ancak bunu dersem bile haklıyım bu ayrı bir konu bunu ayrıca tartışırız konu dağılıyor) Renktaşlarımın haksız yere atılmasını tabiki istemiyorum sadece ben haksız yere atıldım diyorum o kadar. Size son söz olarak ya kabul edin yada çarpıtmayın diyorum bu

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderen: ymutlu
Gönderi tarihi: 29/Ara/2011 saat 11:33
sayın mod,
geçmişten yazıyı koymuşsunuz. Demek istediğimde buydu. Bu yazıları ben yazmadım. Yazsam yazdım derim. Ben yinede yapmadığım şey için özür dilerim. Şifremi değiştirdim. Bundan sonra inşallah böyle şeyler olmaz.

Gönderen: KuRBaN
Gönderi tarihi: 29/Ara/2011 saat 11:45
İkili tartışma yasak ve uyarı sebebi. İkinci ikili tartışma atılma sebebi değil mi?

Bakıyorumda kullanıcılar Mod'u sakinleştirecek kıvama gelmiş. Abimiz önünüze gelen sayfada birine posta koyuyor. Birileriyle tartışıyor. Maşallah.

Gönderen: Nusret
Gönderi tarihi: 29/Ara/2011 saat 12:04
Duyduk ki af çıkmış , soluğu burda aldık biz de. Özleyenlere selam olsun.

-------------
乇ϟ~乇ϟ

Gönderi tarihi: 29/Ara/2011 saat 12:08
Alıntı yapılan serdargül

Alıntı yapılan MOD

Alıntı yapılan serdargül

Peki düşündün mü yedek nick in niye kapatılmadı diye? Hep diyoruz burası demokratik bir forum değil diye. İşimize geleni atıyoruz, işimize geleni tutuyoruz, işimize gelenin uzaklaştırmasını kaldırıyoruz. Yönetime çalışıyoruz falan alışın artık bunlara. Aslında hepimiz koyu bizans taraftarıyız. Sırf siz burada ses çıkartmayın diye duruyoruz. Yeter kimliğimizi açık ettiğiniz. Aa bir de iyi niyetinizi göz ardı edemeden geçemeyeceğim. Bizim için uğraşıyorsunuz renktaşlarınızın forumdan atılmasını isteyerek. Çok naziksiniz...
şimdi beyler arkadaşlar sizin, okuyan herkesin önünde cevaplıyorum.

1- yedek nickim kapatıldı dolayısıyla yorum hepinizin

Ancak şunuda belirteyim özelden hangisini kapatalım diye sordular bende cevapladım. Ama buna rağmen ''Peki düşündün mü yedek nick in niye kapatılmadı diye?'' diye de yazılmaz gibi geliyor bana yorum sizin.

2-çifte standart yaptınız diyorum konuyu dağıtmaktan, oraya buraya çekmekten, atar gider tarzı kelimerle seviyeyi düşürmek yerine cevap verin, yaptık yada yapmadık yada hiç cevap vermeyin ama konu uzuyor bu neyin çabasıdır? ben başkana fb yalakası diye yazdım diye atıldım. hakaret, küfür sayıldı. o zamanda şimdide hatta aynı kelimelerle hem başkana hem diğer yönetici ve idari isimlere ithamlar yapılıyor, yazılıyor.

şimdi ben haksızlık yaptınız, çifte standart uyguladınız işte ispatı diyorum kaç cevap oldu hala bu konuda birşey yok.

3- konuyu saptırma amaçlı renktaşlarının forumdan atılmasını istiyorsun ithamlarına maruz kalıyorum. Sen kural bu deyip birine uygular diğerine uygulamazsan bende takipçisi olur yazma hakkımı kullanırım. Gereğini yapmama gibi bir lüksün yok. Size onuda at bunuda at demiyorum  (ancak bunu dersem bile haklıyım bu ayrı bir konu bunu ayrıca tartışırız konu dağılıyor) Renktaşlarımın haksız yere atılmasını tabiki istemiyorum sadece ben haksız yere atıldım diyorum o kadar. Size son söz olarak ya kabul edin yada çarpıtmayın diyorum bu

Peki o zaman bende sana şu şekilde sıralayayım;

1- Serdargül nicki ile uzaklaştırma aldıktan sonra serdargul nickiyle devam ettiniz. Yedek nickiniz olduğundan dolayı direk uzaklaştırma verebilirdik ona da. İnisiyatif gösterdik kullanmaya devam ettiniz.

2- Ve yine inisiyatif hakkımızı kullanarak siz onu üstüne basa basa söylediğiniz için uzaklaştırma aldınız. Ki site el değiştirdi uzaklaştırma cezaları bile artık süreli neredeyse. Cezalar hafifletildi.

3- Forumdaki kişilerin uzaklaştırılmasını istemiyorsun da ne yapıyorsun? Yok sen o sebepten dolayı atılmışsın da yok x kişi neden hala duruyormuş. Demek istediğin bundan başka bir şey de ben mi anlamıyorum. Hı birde ayrı olarak söyleyeyim nasıl olsa her zaman söylüyorum klişe oldu burası demokratik bir forum değil sen o yüzden atılırsın başkasının mesajı bile silinmez. Birde şu olay var tabi örnekle vereceğim. Eğer sen;

"Bu adam çok şerefsiz ya gülmekten kırdı geçirdi milleti." gibi bir cümle kullanırsan mesajın silinir bir ihtimal uyarı alırsın

"Şerefsizler hırsızlık yapmış." gibi bi cümle kullanırsan süreli veya kalıcı olarak uzaklaştırma alırsın.

" Şerefsiz oğlu şerefsiz, ŞEREFSİZZZ, X şerefsizi." vs gibi bir cümle kurarsan kalıcı uzaklaştırma cezası alırsın.

Sonuçta 3 cümlede de şerefsiz kelimesi geçiyor ama söyleyiş biçimi farklı. Ayrıntıya takılıyorsan sebebi bu şekilde görebilirsin bilmem anlatabildim mi?

Gönderi tarihi: 29/Ara/2011 saat 12:17
Daha açıklayıcı olayım..
Serdar bey üyelikleri açarken benzer nicklerle karşılaşıyoruz ve kullanıcalara mesaj atıyoruz hangisini kullanmak istediklerini soruyoruz.Cevaba göre diğer nicki kapatıyoruz.Gözden kaçanlar için de duyuru yayınladıktan sonra da üyeler kendileri mesaj attı farklı isimlerdeki nicklerinin kapatılması konusunda onlarada buradan teşekkür ediyoruz iyi niyetlerinden dolayı.Eğer art niyet veya yanlışlıkla çift nick ile buraya yorum yaparsanız ip nodan tespit edildiğinde her iki kullanıcı isminizde silinecek buna sebebiyet vermemek amacımız.
Mesajımızda üyeliklerin yavaş yavaş açıldığını belirtiyoruz siz bu mesajımızı okumadan benim nickim neden açılmıyor diye bize saldırıya geçiyorsunuz.Biz acil açılmasını isteyenler mesaj atsın diyoruz siz bunu forum sayfalarına taşıyarak benim nickim niye açılmadı diyorsunuz.Çifte standart ile suçluyorsunuz.Peki nickinizin hemen açılmasını istediğinize dair mesaj attınız mı bize ?Hayır.
Sabah 8 'de yazıyorsunuz bu mesajı başlığa biz size saat 16:30 da mesaj atıyoruz.Neden çünkü o saate kadar üyelikleri sırayla açmaya çalışıyoruz.Yoğunuz 4 mod'uz ikisinin yetiştirmesi gereken işler olduğu için şu sıralar foruma fazla giremiyorlar.
Çift isminizle de karşılaşınca hangisini kullanmak istediğinizi sorduk.Arada size yazılan mesaj var yedek nick olayı.O mesaj yazıldıktan sonra diğer mod arkadaşlarla konuşup bu yedek nickleri kapatalım ileride sorun olacak kararı aldık.Sırf sizinle alakalı bir durum değil yani.
Sizin malum kelimeden atıldığınız dönemde site yönetimi farklı şimdi farklı.Bildiğim kadarıyla o dönemde bu kelime ile ilgili dava vardı site yönetimine karşı ve yine o dönemde bu tür kelimeler karşı hassastı site yönetimi.Eğer şimdi de bize derlerseler ki suç bu kelime dava açarız vs. yine yasaklanır ve atılma sebebi olur.
Umarım açıklayıcı olmuştur.
Bu son mesajım size devam etmek istiyorsanız özelden devam edelim lütfen. Cevaplayamayacağımız şey yoktur.
buraya yazacaktım yanlışlıkla özel mesajınada gitti.

Gönderen: kadirgulen
Gönderi tarihi: 29/Ara/2011 saat 14:21
Arkadaşlar,

Site yönetimi bir iyi niyet göstermiş, şu yada bu şekilde (haklı yada haksız) forumdan uzaklaştırılmış kişilerin foruma geri dönmesine izin vermiş. Bazı arkadaşlarımız hala haklıydım haksızdın kavgası yapıyor. Arkadaşlar daha önce de söylediğim gibi kurulduğumuzdan bu yana bu şekilde bir tehlikeye maruz kalmadık. Göz göre göre takımın altı oyuluyor, kulübün içi boşaltılıyor, tabiri caizse kulüp birilerinin oyuncağı olmuş durumda. İşin daha elim ve vahim olmasının sebebi, kulübü kaosa sürükleyen kişiler bizi hiçe sayıyor ve sessiz kalmamızdan cesaret bulurak daha cüretkar hamleler yapılıyor. GG, YB, ÜK, BU, Sezer, Skibbe, Alper olayları.............. Bunlar daha başlangıç. Biz böyle saçma sapan şeylerle uğraşmaya devam ettikçe ve kendi içimizde birlik olamadığımız sürece daha kötü olaylara ve aşağılamalara maruz kalmaya müstehakız.

En büyük taraftar...

-------------
KKŞ

Gönderi tarihi: 29/Ara/2011 saat 14:23

özelden devam edeceğiz de bu ne yani olmuş mu beni renkdaşlarımın önünde ama çok ayıp

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderen: 26 ilker 26
Gönderi tarihi: 29/Ara/2011 saat 19:35
H.Ü ye küfür ettim diye atılmıştım en çokta o koydu bana, yinede teşekkürler..

-------------
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..

Gönderi tarihi: 30/Ara/2011 saat 19:24
Alıntı yapılan MOD

Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan MOD

Alıntı yapılan Dorylaion

Admin/Moderator Notları "geceleride aynı yatakta yatıyorlardır" 3/5/11 -bloYukarıdaki mesajda bahsettiğin kişiler hakkında attığın mesajının bir kısmı.Umarım cevap olmuştur.Kırmızı yerler uyuşmuyor mesajında.Sen ne dediğini hatırlamıyorsun.Mesajın tamamı da arşivde duruyor.
Galiba hala modsun Bloody. Tekrarlıyorum o zaman yazımı, atacaksan yine at.Tamamını yazamazsam sen bana özelden gönder, ben yazayım. Mayıs 2011 civarı... "Gültekin Güvensoy Aziz Yıldırımın uşağı gibi arkasında. Bizim maçımız olmasına rağmen maçımıza gelmemiş Fenerbahçenin maçına gitmiştir Gültekin Güvensoy. Çünkü kendisi Fenerbahçelidir. Galiba hep birlikteler, büyük ihtimal geceleri de aynı yatakta yatıyorlardır."

Ersin ısrarla anlamak istemiyorsun.Bloody(mehmet abi) artık mod falan değil bu mesajı dün ben bulup çıkardım.O kadar ağır bir kin beslemişsin ki acaba dedim haksız mı atıldı sadece meraktan baktım senin ilk yazdığın yazı ile mayıs ayında yazdığın yazı uyuşmadığını ve haksız yere birilerini suçladığını,kin beslediğini (o zamanki admin),mesajını değiştirip(yanlış hatırlayıp) buraya aktararak forum kullanıcılarınıda yanlış yönlerdirdiğini gördüm ve zamanında neden atıldığın konusunda admin notunu aktardım.Senin hatırlaman açısından.

Burada yazdığın bir mesaj hakaret var ise suç unsuru taşıyorsa sana hiç birşey olmaz olan site yönetimine olur.Yukarıda bahsettiğin mahkeme olayı gibi ki Mehmet abinin burada yazılan hakaretler yüzünden mahkemelerle uğraşmaktan bıktığı için forumu bıraktı.En önemli nedenlerinin biride buydu sanırım.O dönemde de buraya yazılan kişilere hakaret kelimeleri konusunda hassastı.Kişiler kendileri için buraya yazılan kelimeler yüzünden hemen dava açıyorlardı.   

Amacımız senin neden atıldığını sorgulamak falan değil, çıkan bir Af tan sonra ilk mesajında birilerini suçlaman,bu konuda ısrar etmen, kullandığın kelimelerde suç unsuru taşıyorlar,hakaret olarak algılanıyor.Şimdi aynı mesajı tekrar yazıyorsun ve atın diyorsun.O zaman bu mesajında nasıl uzaklaştırma aldıysan mesajını silmessen bugun de aynısını yazdığın için tekrar uzaklaştırma alacaksın.Kurallar aynı kişiler farklı.

Arkadaşlar dediğim gibi bu Af'dan sonra üyelikleri açılan çoğu kişi gerek bu sayfaya gerekse özel mesaj yolu ile haksız atıldığını yazıyorlar bize.Hatta bir sürü küfür sallayanlar bile var.Çoğu kişi daha ilk mesajında kendini savunmaya geçiyor neden atıldığını açıklıyor.Gerek yok böyle şeylere.Bu size birşey kazandırmaz.

Syg.

MOD

Zorla yazımı sildirttin, 2 gündür benden alıntı yaptıkların duruyor. Yani yazı ortada duruyor.Amaç yazının silinmesi değil yani, ha ben yazmışım ha sen arada ne fark var. Şimdi bu yazımı sildirtirsin bana, yukarıdaki yazı silinsin diye, ama sen bundan da alıntı yaptığın mesajı silmezsin, böyle gider... Bundan sonra yazdıklarımı alıntı yapta sonsuza kadar silinmesin modlar tarafından.

-------------

Gönderen: Esk_Faramir
Gönderi tarihi: 30/Ara/2011 saat 19:41
Affla geldim bir suçumuz olduysa kusura bakmayın çok kızmıştım Manisa maçında.Herkesin yeni yılı şimdiden kutlu olsun.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com