eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

27 Aralık 2011 Affı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 19:13
Forumdan uzaklaştırma nedeni ne olursa olsun,
aftan yararlanan bütün üyelere hoşgeldiniz diyorum..

Heart
# Direnmüdavim....

Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 19:26

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3197

Topiğine de af istiyoruz. Bakalım ne kadar demokratikleşmiş yeni yönetimimiz. ClapHug

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 20:18
Alıntı yapılan Curva_Eses

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3197

Topiğine de af istiyoruz. Bakalım ne kadar demokratikleşmiş yeni yönetimimiz. ClapHug

mert ne gerek bu sayfaya biz seviye düştü iyice diyoruz senin açtırmak istediğin sayfaya bak.
Seviyesiz ergen muhabbeti etmek istiyorsan eğer git inci sözlük sitesine gir.
Bence kesinlikle bu bahsettiğin başlık açılmasın.
Bizim mis gibi gece mesaisi başlığımız var.Orada takılan abilerden çok şey öğrenebilirsin.Wink

up up şuku bunlar ne yaaa..
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 20:22
Beni Cok Seven Modu Bende Cok Seviyorum LOLEpee Benimle Ugraşmışttı Ama İnce Zekamla Suc Üstü Yakaldım Onu Sonra kanki Olduk LOL

Şaka Bir Yana Pek Cok Arkadaşımız Gercekden Atılmayı Hak Etmemeişlerdi Aslında Modlarda Bizim İyiligimiz İcin Ugraş veriyorlar Onlarada hak Verelim
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
eskspor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer ketenci
Yer: eskisehir
  Alıntı eskspor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 20:24
ohbe teşekkürler 
https://twitter.com/#!/tamerketenci
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 20:25
Alıntı yapılan esesozgur

Bizim mis gibi gece mesaisi başlığımız var.Orada takılan abilerden çok şey öğrenebilirsin.Wink

.

Gece Mesaisi Türkiyenin Gözde Sitesidir Herkese tavsiye ederimLOL
Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
  Alıntı MOD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 20:30
Alıntı yapılan Dorylaion

Bana da af çıktı, birçok kişi bilmez neden atıldığımı yazayım. Bizim Trabzon maçının hemen arkasından Gültekin Güvensoy ve Aziz Yıldırım'ın birlikte çekilmiş fotoğrafını bulmuş ve koymuştum foruma gece yarısı. Sonradan zaten Trabzonluların büyük baskısı var düşüncesiyle silmiştim resmi ama "bunlar başımıza çok iş açacak, baksanıza geceleyin bile birlikteler bunlar sanırım" dedim.Bu yazımdan dolayı(!) BLOODY yönetim beni mahkemeye verir diye atmıştı. Yatacak yeri olmayanlardan biridir gözümde. Halil Ünal'ın yanında 5 dk.kalan ona benziyor çıkıyor ona şaşırıyorum. Bknz:Alper, Bloody vb...

Admin/Moderator Notları
"geceleride aynı yatakta yatıyorlardır" 3/5/11 -blo

Yukarıdaki mesajda bahsettiğin kişiler hakkında attığın mesajının bir kısmı.Umarım cevap olmuştur.Kırmızı yerler uyuşmuyor mesajında.Sen ne dediğini hatırlamıyorsun.Mesajın tamamı da arşivde duruyor.

Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 20:36
Alıntı yapılan goethe_minder

ben de bu aftan yararlandım galiba.

atılma sebebim bülent uygun'a "helal olsun .....klı adammışsın." yazan birine "yerinde inceledin galiba." demekti.

içerde çok zor günler geçirdim. ekmek bulamadığımız, fayansları yaladığımız günler oldu. ama artık yeniden forumdayım.

Serdar hoş geldin.
Eskişehirspor sevdalısı
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 20:47
Alıntı yapılan goethe_minder

içerde çok zor günler geçirdim. ekmek bulamadığımız, fayansları yaladığımız günler oldu. ama artık yeniden forumdayım.

Sen Bahcede İyi Turlamış İyi Tesbihiğ Cekmişsindir LOLSahi orda Havalar NasıldıLOL
Allah Kurtarsın Derlerya Aramıza Hoş Geldin Akılı Ol Bundan Sonra Af Cıkmaya Bilir

Aramıza hoş geldin Clap
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 20:53
Hoş geldiniz... Keşke sadece cezalandırılan arkadaşlarımızın değil de foruma yazmayı bırakan abilerimiz ve kardeşlerimiz de dönse. Tek yürek tek vücut olmamız gerektiği bu günlerde Halil Ünal gibi birine karşı tekrardan bir araya gelebilsek ve başımızdaki müsibeti elbirliği ile gönderebilsek...
KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır