eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

27 Aralık 2011 Affı

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
Online Durum: Offline
  Alıntı şampiyones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 12:07
 teşekkür ederim bu forumda  emeği geçenlerin ellerine sağlık
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
efar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Recep
Yer: eskişehir
  Alıntı efar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 12:34
eyvallah mod kardeş..........
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 14:38
ben gider falan yapmıyorum yeter artık gider ne demek bu ne biçim kelime seçimi bu nasıl bir seviye? ben diyorum ki beni yalaka kelimesinden attınız haksız yere, aynı şeyi yazan size en az 10 örnek verebilirim isterseniz hepsini burayada yazayım cevap gelmezse yarın yazı dizisine başlıyorum. Neden çifte standart yapıyorsunuz? bu kadar basit. gider nedir ya ayıptır sayın mod hiç yakışmıyor.
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 15:50
yeniden aranızdayım haksız bir şekilde banlanmıştım ama bunları konuşmanın sırası değil.gün birlik günüdür.
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
  Alıntı MOD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 16:05
Alıntı yapılan serdargül

ben gider falan yapmıyorum yeter artık gider ne demek bu ne biçim kelime seçimi bu nasıl bir seviye? ben diyorum ki beni yalaka kelimesinden attınız haksız yere, aynı şeyi yazan size en az 10 örnek verebilirim isterseniz hepsini burayada yazayım cevap gelmezse yarın yazı dizisine başlıyorum. Neden çifte standart yapıyorsunuz? bu kadar basit. gider nedir ya ayıptır sayın mod hiç yakışmıyor.

Peki düşündün mü yedek nick in niye kapatılmadı diye? Hep diyoruz burası demokratik bir forum değil diye. İşimize geleni atıyoruz, işimize geleni tutuyoruz, işimize gelenin uzaklaştırmasını kaldırıyoruz. Yönetime çalışıyoruz falan alışın artık bunlara. Aslında hepimiz koyu bizans taraftarıyız. Sırf siz burada ses çıkartmayın diye duruyoruz. Yeter kimliğimizi açık ettiğiniz.

Aa bir de iyi niyetinizi göz ardı edemeden geçemeyeceğim. Bizim için uğraşıyorsunuz renktaşlarınızın forumdan atılmasını isteyerek. Çok naziksiniz...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 16:31
Vergi AFFI da istiyoruz...Çiftçilerin borçları içinde AF istiyoruz...Smile
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
  Alıntı MOD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 16:41
Önemli :

Daha önceden siteden uzaklaştırılmış ama üye alımlarında başka isimle veya benzer isimle yeni üyelik almış kişiler,bu Af'dan sonra eski kullanıcı adlarıda açıldığından, hangi kullanıcı adını aktif olarak kullanmak istiyorsa bize özel mesaj yolu ile iletişime geçsinler lütfen..
Çift kullanıcı adıyla foruma yazmaya devam ederseniz tespit edildiğinde her iki kullanıcı adınızda banlanacaktır.

Mod.
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 17:10
Site yöneticileri üyeliğimi açmışlar. Bu başlık altında da çok duygusal bir başlangıç mesajı yayınlamışlar. Geçmişi deşmek anlamsız ama benim uzaklaştırılma nedenim, şimdi yargıda olan ES ES - FB maçıydı. Şimdi benim haklı olduğum ortaya çıkıyor. Bu cezaları verirken geçmiş yazılarına ve kullanıcı profiline konunun gerçekliğine bakılırsa daha iyi olur. Birde yargısız infaz oluyor. En azından özelden kişiyi ikaz edip savunmasını dinleseniz daha adil olur kanaatindeyim
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 17:21
ben de bu aftan yararlandım galiba.

atılma sebebim bülent uygun'a "helal olsun .....klı adammışsın." yazan birine "yerinde inceledin galiba." demekti.

içerde çok zor günler geçirdim. ekmek bulamadığımız, fayansları yaladığımız günler oldu. ama artık yeniden forumdayım.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2011 saat 17:24
Alıntı yapılan goethe_minder

ekmek bulamadığımız, fayansları yaladığımız günler oldu.

,formundan bir sey kaybetmemissin,tekrar hos geldiniz...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır