eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 0 - Trabzonspor : 2 (STSL 5.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 828384
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MKemal Liste gör
Deneyimli Yazar

M. Kemal ÇAMKERTEN
Yer: İzmit / KOCAELİ
Online Durum: Offline
  Alıntı MKemal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 21:20
Alıntı yapılan eses4579

kusura bakmayın düzgün yazamadım ama bence kadro bu olması lazımdır  ivesa diego veysel abdülaziz dede erkan pele alper tello mehmet boyd  4 4 2 düzeni olması lazım yoksa işimiz  kötü

İVESA  (KAYACAN)

ABDÜLAZİZ                  VEYSEL                                       DİEGO                     DEDE

PELE /
                                                                    ALPER
       ERKAN                                                                                                 TELLO
      (BURHAN)

MEHMET Y.                                      K.BOYD
                                  (BATUHAN)

Arkadaşım çok haklı,Dün sahaya çıkacak onbiri 3-4 saat önce Twitterdan açıklamışlardı,
Eyvah dedim,6 defans ve 2 orta sahadan bozma forvet ile sahaya çıkıyoruz.Nasıl gol atacağız ? Herhalde Eskişehirdeki 10 yaşındaki çocuk dahi benim gibi düşünmüştür..
Dediğim gibi 2 sağbek,3 stoper kullandı sevgili Skibbe...Sahaya çıkan onbir sanki 2.takımımızdı. KRİS BOYD-BATUHAN-M.YILDIZ gibi 3 forvet, TELLO-PELE gibi 2 orta saha ve
BURHAN gibi sağ kanat ne yazıkki düşünülmedi...Şimdi size soruyorum sahadaki 11 den hangi futbolcularımıza Süper Ligden talep gelir.ALPER-DİEGO-DEDE haricinde hiçbirine
değilmi,ya kulubedeki 6 adam...Kapışılır inanın...

Peki olay ne ? Sahaya çıkanların fizik gücü,yüksek formu,inanç ve inatçılıkları,yüksek tekniklerimi...? Hayır hiç birisi değil,tamamen KORKU,Rakibin adından,pozisyonundan KORKMAK ve en azından 1 puan alalım da bu kritik 5 maçlık devreyi 8 puanla bitirirsek başarılı addediliriz saçmalığı,Nitekim GS maçı da aynı ezik duygular ile kaybedildi,iki maç kadrosundan sadece 1 değişiklik hatırlıyorum,Her iki maçtada 1 dakika bile sahaya sürülmeyenler var.

Bizim ideal veya ideale yakın kadromuz arkadaşımın da değindiği gibi yukarıdakine benzer bir kadro olmalıdır..Ha formuna ulaşmış bir NADARAVİÇ,KAMARA ve VOLKAN'ıda bunlara eklersiniz,rotasyonu yeri ve zamanında yaparsınız ve İlk yarı tatiline kadar toplayabildiğiniz kadar puan toplarsınız..Bu kadro da hemen başarılı olmayabilir,aralarında koşmayan,diğerleri kadar mücadele etmeyen oyuncular var diyebilirsiniz ama futbolda futbolcudan çok top koşar bilirsiniz,Bu kadronun teknik ve kariyer toplamı gözardı edilemez..Puan ve puanlarda kaybetselerde ısrar edilmelidir,ÇEKİRDEK KADRO gibi bir tanımı fazla ciddiye almıyorum,şu anda puan olarak üstümüzde olan ve fırtına gibi saldıran ligin 2 yeni takımı Ordu ve Mersinin ilk onbirlerinde geçen seneden kalan kaç oyuncu oynuyor söyleyin lütfen,

Başkanımızın ÇEKİRDEK KADRO savunması tamamiyle parasal cimriliğe dayalıdır.Onun çekirdek kadrosunda taa 2.ligden gelen ve süper ligdeki ilk yılımızda alınan toplam 6 futbolcu var,Bu arkadaşların 5'i ilk onbirde biride yedekte idi.İsimlerini ifşa etmek istemiyorum ama formu okudukça hepsinin adı afişe olmuş durumda olduğundan bunu yazmakta mahsur görmüyorum. Aylardır hatta transferin başladığı günden bu yana bu konuya değinmek istiyor ama çekiniyordum.Çünki bu arkadaşların gerek kişilik yapıları gerekse takıma şu ana kadar maddi ve manevi olarak yaptıkları katkılardan çekiniyordum;Onların kırılmalarını,darılmalarını istemiyordum.Ancak bıçak kemiğe dayandı galiba,herkes söz birliği etmişcesine aynı konuya değinmiş,Evet vefa,sevgi ,saygı.. güzel hasletler ancak futbol profesyonel bir oyun,kimden azami fayda bulursanız onu tercih etmek zorundasınız.Burada bir örnek vereyim,İvankoviç,Ali Tandoğan,Hüseyin Cimşir,Ergiç...gibi isimler Bursasporun şampiyonluğunda ne kadar etkili oldular,bence % 80-90....ee ne oldu Ömer de bir kısmı da yedeğe çekildi ,diğerleri ile vedalaştılar...sizce bir vefasızlık örneğimi bu ? Hayır değil...profesyonelliğin gereği..

SONUÇ...Artık gençlerden oluşan yeni bir çekirdek düşünmek ve planlamak zorundayız...(ALPER,DİEGO,BATUHAN,VEYSEL,PELE,AZİZ,MİKAİL,F.NURİ,,KAYACAN....Vb...) Bu neşteri zamanında atmaz isek,işte buraya yazıyorum,DAHA ÇOK AĞLARIZ... Tabi Sn.Başkanımız buna müsaade ederse.!!!

Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2011 saat 02:11
Okadar üzgünüm ki söyleyecek kelime bulamıyorum şu hamsi kafalılara yenilmeseydik  kime yenilirsek yenilseydik inanın bu kadar üzülmezdim keşke sivasta yenilseydikte bu hamsileri yenseydik...Unhappy
Yukarı
jampol Liste gör
Deneyimli Yazar

es esli güzel yarim
  Alıntı jampol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2011 saat 11:19
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=99535
Yukarı
bindokuzyüzaltmışbeş Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı bindokuzyüzaltmışbeş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2011 saat 13:22
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı albaycihan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2011 saat 17:16

çok merak ediyorum bizim niçin karadeniz bölgesi takımlarına sağlam bir deplasman organizasyonumuz olmuyor 3 senedir tese deplasmanına 50 60 kişi gidiyor onlar da karadenizeses bizim karadeniz deplasmanına sağlam organizasyonlar yapmamız gerek ki görsünler eskişehirin gerçek taraftarını

Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2011 saat 19:20
Alıntı yapılan jampol

Videodaki 05:18 ile 05:22 dakikaları arasında Pele nereye gidiyor.. Orası soyunma odasına falan mı çıkıyo ?
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2011 saat 00:48
Alıntı yapılan Matador26

Alıntı yapılan jampol

Videodaki 05:18 ile 05:22 dakikaları arasında Pele nereye gidiyor.. Orası soyunma odasına falan mı çıkıyo ?

Asil sorulmasi gereken su ki, macin geri kalan bolumunu seyretmeden yedek kulubesinden nicin ayriliyor?
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2011 saat 05:35
Selcuk Dereli Colman'in kendi kalesine attigi golden once faul olmadigini ifade etmis:
...Yıldırım’ın Eskişehirspor atağında vermiş olduğu yanlış endirekt serbest vuruş kararı, belki de Eskişehirspor’un bir golüne mani oldu...
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2011 saat 06:01
Alıntı yapılan bindokuzyüzaltmışbeş

http://www.istikbalgazetesi.com/?sec=1&newscatid=8&newsid=81719 131 Koltuk Kırdılar .

Federasyon cezalarini kesmis:
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20111006/trabzonspora_ceza_geldi.html
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2011 saat 11:08
Alıntı yapılan albaycihan26

çok merak ediyorum bizim niçin karadeniz bölgesi takımlarına sağlam bir deplasman organizasyonumuz olmuyor 3 senedir tese deplasmanına 50 60 kişi gidiyor onlar da karadenizeses bizim karadeniz deplasmanına sağlam organizasyonlar yapmamız gerek ki görsünler eskişehirin gerçek taraftarını

slm bırak deplasmana saglam gıtmeyı kendı sahamızdakı hem de kareo yapcagımız macda bıle trıbunler dolmuyor ts macında acıkta 200 kısı daha olmasaydı az daha kareo olmuyacak gıbıydı trıbun lıderlerının sapkayı önune koyup dusunmesı gerek artık ve en önemlısıde yönetıcılerın. bunca zaman bu buyuk taraftarı sömurduler ama artık tabırı cahısse maymun gozunu actı...lig en kötu stadı belkıde bızımkısı hıc dıkatlerını cektımı acba yönetıcılerın...
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 828384

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır