Sayfayı yazdır | Close Window

Eskişehirspor : 0 - Trabzonspor : 2 (STSL 5.Hafta)

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3853
Yazdırma tarihi: 01/May/2024 saat 16:33
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Eskişehirspor : 0 - Trabzonspor : 2 (STSL 5.Hafta)
Gönderen: techal
Konu: Eskişehirspor : 0 - Trabzonspor : 2 (STSL 5.Hafta)
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2011 saat 22:12

STSL 5. Hafta
Eskişehirspor - Trabzonspor
Tarih :02.10.2011
Saat : 19.00
Yer : Atatürk Stadı

Daha da bir önem kazandı.

Yanıtlar:
Gönderen: dsi54
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2011 saat 22:29
Trabzonspor maçında tüm stat Kris Boyd diye bağıralım kafayı yiyeceğim bu adam neden OYNAMIYOR!!!

Gönderen: spongeBOBmarley
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2011 saat 22:32
inş kazancaz takıma tam destek vermeliyiz

Gönderen: alpayt1
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2011 saat 22:32
bu maçı alamazsanız çanlar çalmaya başlayacak.Ben hiç ümitli değilim.Korkak bir takım olmuşuz.

Gönderen: DoguES
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2011 saat 22:38
Maçı yüzde 25 ihtimalle biz alırız, yüzde 60 tese yüzde 15 ihtimal berabere biter.

Gönderen: SoLdat
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2011 saat 23:00
Kazanmak zorundayız beraberlik filan yetmez

-------------
https://twitter.com/Cht_Be - https://twitter.com/Cht_Be

Gönderen: karargah
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2011 saat 23:09
bir maç yenildik diye hemen yeniliriz diye nidalar atarak moral bozmaya gerek yok alıcaz inşallah

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!

Gönderen: REDBLACK26ES
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2011 saat 23:17
Çok garibiz vesselam.Ne o öyle hemen garip garip mesajlar başlamış.Sakin olalım takımımıza destek verelim.Tamam bu akşam ki kötü oyundan dolayı hepimiz sinirlendik ama bunlar olacak ki takım yaptığı hatalardan ders alacak.Bizim takımımız adam gibi oynasın Lille maçından çıkacak Trabzonu öyle veya böyle yener.Bi şekilde organizasyon düzenleyerek takımı ekstra motive edelim.Tıpkı başkalarının bize karşı takımlarını ekstra motive ettiği gibi.

-------------
TOPÇU değil FUTBOLCU

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2011 saat 23:27
Öyle bir taraftarız ki 2 maç kazanınca şampiyonluk hayalleri kurup bi maç kaybedince takımı küme düşürüyoruz..

Evimizde güzel oynuyoruz oyunu dengede tutup kontralardan golü bulacağımıza inanmak istiyorum..Allah yardımcımız olsun 3 puan filan hikaye "Heryerin trabzon" olduğunu sanan uşakları yenmek şahane...

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: ESES_TAMER
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2011 saat 23:30
35 lira stadın yarısı gine boş kalır

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: Subzero
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 00:01
Bence bu maçı alıcaz. Maçı alamasak bile, iyi top oynamak adına sahada gördüğümüz en ufak bir gelişme dahi bizi tatmin etmelidir. Tabii ki galibiyetle sonuçlanırsa da tadından yenmez. Şahsi fikrim içeride taraftarın da desteğiyle bu maçı alırız. Oyuncular da iç saha maçlarında çok daha istekli oluyorlar.

-------------
https://twitter.com/yigitgg

Yok kardeşim, başka takım tutmuyoruz.

Gönderen: torcidaultras
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 00:05
burak zokora volkan..bu üç isim cok tehlikeli defans bloğumuz intihar gibi ofsayt taktiği uygularsa fark yeriz..dileğim bu üç isimden en azından bir iki tanesinin kolunu bacagını dirseğini kırıp oyun dışına atmaktır..Umudum olmasa da,gecen sene yakılan  o kutsal atkını hesabını sormak icin orada olucam.SALDIR ESES SALDIR ÖLÜMÜNE...
ayrıca halil altınTopun kulakları da baya cınlayacaktır bu macta..

-------------
Salıverin Üstümüze Hepsini Gelsinler..

Gönderen: dropmania_26
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 01:15
   Trabzonspor maçı çok zor olacak avrupa'dan yorgun gelecek bir rakip umarım kazanan taraf oluruz

Şu an için tek korkum Galatasaray mağlubiyeti moralleri bozup diğer maçlarda performansımız düşerse o zaman vay halimize olur inşallah 1-0 olsun kazanalım ve Galatasaray maçının moral bozukluğunu unutalım.

-------------
EsEs

Gönderen: escalamity
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 01:20
Alıntı yapılan ESES_TAMER

35 lira stadın yarısı gine boş kalır

maç ne kadar gündüz olsada pazar günü önemli bi işi olmayan maça gelir gerçi gecen yıla nazaran yazın yaşanan birçok olay insanları futboldan soğuttu ama en azından gençler maçı kadar dolar bence

-------------
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme

Gönderen: Onur26
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 01:21
20 lira yap şu maçı yönetim 2 sene önceki gs maçı gibi full çaksın stad ticari kafanızı kullanın az...

-------------
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...

Gönderen: sevensea
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 01:41
tese macı bu sezon son macım olacak büyük ihtimalle.takımımdan isteğim şu hamsi kafalıları laz uşaklarını eze eze evire cevire itin bi tarafına sokarcasına agızlarının payını vermek stadın cimlerine gömmek.ben acıkta son nefesime kadar desteğimi vericem.haydi cocuklar güveniyorum size.yüzümü kara cıkarmayın

-------------
esesimi dünya denizlerinde temsil eden....

Gönderen: esgüvenes
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 01:53
nasıl oynarsak oynayalım kazanalım bizim adımıza tek ihtimalli maç bu!

-------------
RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR

Gönderen: tatarinho
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 01:55
Burasının her yer olmadıgını hem tribünde hem sahada  bir kez daha ve çok saglam bir şekilde göstermeliyiz kendini begenmiş bu topluluga !!!

-------------
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 02:14
Koregrafi varmı veya büyük bir pankart ? görsel shov yokmu ? güzel bir cevap yazmak için bunlara ? Burası her Yer Degil Burası Eskişehir diye
aynı Samsunun yaptığı gibi?

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderen: Es-Es_Bruksel
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 02:23
Bir mac yenildik diye futbolcularimizi asiriya kacan elestirilerden uzak durmak gerek . kaliteli futbolcularimiz var onlarin her mac ayni performansda oynamasi beklememeliyiz. gs macini unutup SL den yorgun donecek TrabzonA iyi hazirlanabilirsek trabzondan alinacak bir 3 puan herseyi telafi edecegi dusuncesindeyim.

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 09:17
Trabzon'da burak yılmazı kitlersek farklı yeneriz.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: ESESHAN
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 09:28
bu ligte herşey olur 1 maç kaybettik diye dünyanın sonu değil yediğimiz goller çok basit ama herşey bitmedi geçen sezon 7 maçta 3 puanımız vardı isteseydik uefa ya giderdik. Biz sivası 4 ledik onlar bursayı 3 ledi mersin antalyayı deplasmanda yendi.ts ilk defa 3 puan aldı bence takımımız iyi dahada iyi olacak ts yide yenecek sadece 3 sezondur yaptığımız gibi basit gol yemeyelim 

Gönderen: okankan
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 10:02

Taraftarlar olarak bu maç ta bir Show yok mu bence bu maç tam zamanı takımın belkide en fazla bize ihtiyacı olacak maç olarak görüyorum

-------------
ES-ES

Gönderen: efsanesk
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 10:35
yenmek şart skibbenin takımları yenilmeye bir başladımı arkasını getirir(o takımlarda taraftar desteği yeterince olmadığı için) bunu bizim desteğimizle aşması lazım takımın... lilleden gelecek yorgun trazbonu yenmek şart!!! bu maça değişik şeyler yapmak lazım tribünde

Gönderen: gok26
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 10:37
Alıntı yapılan alpayt1

bu maçı alamazsanız çanlar çalmaya başlayacak.Ben hiç ümitli değilim.Korkak bir takım olmuşuz.
hey allam ya..

-------------

Gönderen: EsEs
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 10:39
yönetim bilet fiyatlarını makul bi düzeye çekerse mesela 20 tl gibi o zaman taraftar desteği ile maçı rahat alırız.

-------------
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...

Gönderen: geo26
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 10:43
Ben yönetimin yerinde olsam bileti 10 lira yapar, o stadı Trabzon'un başına yıkar,Sadri'yi mosmor gönderirim evine.

-------------
En kötü gün bugünse,bugünde ESKİŞEHİRSPOR!!!

Gönderen: ayk26
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 10:52
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Trabzon'da burak yılmazı kitlersek farklı yeneriz.
Burak ın şansı bize tutmuyor gerçi ş. ligi maçında cezalı dinlenmiş olarak gelecek ama ben diyorum ki biz bu maçı alırız...

-------------
" seni bizim kadar seven oldu mu? "

Gönderen: 26esesalikan
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 10:54
Alıntı yapılan gok26

Alıntı yapılan alpayt1

hey allam ya..

ayrı takımları izledik galiba. beşiktaş maçı cesurduk iyi maç 3 puan. Sivas maçı oyunun hakimiydik . Sivasın Acizliği 3 puan bizimdi. gençler maçı 90 dakıka atak yapan taraftık berabere kaldık. cincon maçı gole kadar 3 puanı alırız diyorduk hepimiz.Halada bizim basit gol yeme Alışkanlığımız olmasa o maç bizimdi . Çokta iyi oyun ortaya koyduk takım olarak Trabzon maçı . ATATÜRK stadını başlarına yıkarız.Takım gerçekten çok iyi çok canlar yakıcaz

-------------
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im

Gönderen: ugur6666
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 11:29
burak bizdeyken ya bu adam keşke gitse diyordum berbat ötesi bi futbolcuydu.. şimdi adamı tutmaya çalışıyorlar.. ama bırakın o burada topa bile vuramaz..

Gönderen: ESafa
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 11:48
mutlaka kazanmamız lazım.maça gidecek renktaşlarım stadı inletin mosmor yapın sadri ve çocuklarını burak dışında etkili olamazlar ki burakta bizim stada gelince zaten oynayamıyor.maç öncesinde de şehirde filan turlatmayın bunları adam gibi maçlarını izleyip sonra yol alsınlar.

-------------
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile

Gönderen: montoya
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 12:56
evire çevire yenelim su trabzonu.

-------------
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 13:22
ts yi yenelim evire çevire YALNIZ ANLAMADIĞIM BİŞEY VAR NİYE fb gs bjk maçlarında okadar bağırmıyoruzda ts ye gelince millet bişeyler yazıyor.

Gönderen: montoya
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 13:38
Alıntı yapılan ESESHAN

ts yi yenelim evire çevire YALNIZ ANLAMADIĞIM BİŞEY VAR NİYE fb gs bjk maçlarında okadar bağırmıyoruzda ts ye gelince millet bişeyler yazıyor.
Nerden vardın bu sonuca.

-------------
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!

Gönderen: 26_EsEs_65
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 14:12

Ne stadın yarısı boş kalır nede ts favoridir. Aksine kendi sahamızda kiminle oynarsak oynayalım maçın favorisi her zaman biz olururz. Her takıma eşit mesafede davrandığımızıda artık defalarca söylememize gerek yok heralde. Hala anlayamayanların olması üzücü.. Burak ve Colman'ı kitlersek güzel bir tribün ve iyi bir oyunla 3 puanı alırız.

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 14:33
Alıntı yapılan montoya

Alıntı yapılan ESESHAN

Nerden vardın bu sonuca.

nerdenmi geçen sezon fb maçı bu sene bjk maçı açıkta alt taraftakiler hiç biri bağırmadı biz yırtındık ama gelenler es es li değildi çünkü adam yerinden kalkmıyor bide .ben sende 2 -3 maça gitmiyorum 8 sezondur kombine alıyorum bu sende aldım her maça gittiğim için aradaki farkı staddaki atmosferi görüyorum.

Gönderen: eses_erkann
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 14:45
Bu maçın biletleri 10  15 liraya falan satılması lazım stadın mutlaka dolması için
Tesislerde meşale show yapılsa çok faydası olur
Tribünlerde bu maçta elinden gelenin en iyisini yapması lazım
bu trabzon artık memleket meselesi haline geldi mutlaka onlara dersini vermemiz lazım

Gönderen: akanber
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 14:54
Alıntı yapılan ESESHAN

Alıntı yapılan montoya

Alıntı yapılan ESESHAN

Nerden vardın bu sonuca.

nerdenmi geçen sezon fb maçı bu sene bjk maçı açıkta alt taraftakiler hiç biri bağırmadı biz yırtındık ama gelenler es es li değildi çünkü adam yerinden kalkmıyor bide .ben sende 2 -3 maça gitmiyorum 8 sezondur kombine alıyorum bu sende aldım her maça gittiğim için aradaki farkı staddaki atmosferi görüyorum.

Açığın altı her zaman oturur. Gaza gelirse tüm stad inletir. Geçen sene gs  2-1 yendiğimiz maç ses rekorunun kırıldığı maçtır( http://www.youtube.com/watch?v=H5RFBvIJ_aY&feature=related - http://www.youtube.com/watch?v=H5RFBvIJ_aY&feature=related ). O maçı hiç unutmuyorum, taraftar gerçekten süperdi. Ayrıca Gb maçının 60. ıncı dk. dan sonraki 15 dk. süperdi. Tüm stad bağırdı. Şahin tepesinden bile duyulmuş sesler.

-------------
AVRUPA BEKLE BİZİ ESESLER GELİYOR.

Gönderen: emredir26
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 16:03
1-0 olsun bizim olsuun...

-------------
ESES'in ESES den başka dostu yoktur.

Gönderen: Onur26
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 16:05
35 liraymış sanırım gene biletler 

-------------
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 16:20
Alıntı yapılan Onur26

35 liraymış sanırım gene biletler 

Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor maçları 35 lira diğerleri ise 15 lira olacak...

-------------

Gönderen: RyL
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 16:49
Şikenin bu kadar tavan yaptığı, futbolu baltaladığı dönemde 300 lira kombine yaparsan Ts maçını 35 lira ypmak zorunda kalırsın, kombineliler zarara girmesin diye. Maçı 35 lira yaparsan da stadda büyük boşluklar oluşur. 7-8 bini geçmeyiz.

-------------
Her zaman her yerde

Gönderen: tango26tr
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 16:54
Vur. Kır. Parçala....
Bu maçı kazan...

-------------
Eskişehir, Eskişehir Anadolu Yıldızı
Helal olmaz, saldırmazsan; hakkı bu taraftarın.

Bu şehirde doğanların, tek aşkısın Es-Es'im,
Başka renge yer yok kalpte; tek sen varsın Es-Es'im..

Gönderen: esgres26
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 16:59
Alıntı yapılan RyL

Şikenin bu kadar tavan yaptığı, futbolu baltaladığı dönemde 300 lira kombine yaparsan Ts maçını 35 lira ypmak zorunda kalırsın, kombineliler zarara girmesin diye. Maçı 35 lira yaparsan da stadda büyük boşluklar oluşur. 7-8 bini geçmeyiz.

trabzonla rekabet halindeyiz.maç pazar saat 3te biletlerde fena değil dolmaması için hiç bir sebep yok.

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 17:25
Alıntı yapılan efsanesk

yenmek şart skibbenin takımları yenilmeye bir başladımı arkasını getirir(o takımlarda taraftar desteği yeterince olmadığı için) bunu bizim desteğimizle aşması lazım takımın...

Ey Allahim yarabbim... kendi oynadigi 8-10 bin seyirciyi destek yapar, elalemin verdigi 51.500 (her mac full) destegi hice sayar... sonra yazincada adimiz taraftarimizi kötülüyor olur.
Skibbe'nin son takiminda Frankfurt seyircisi, ki adamlar Almanyada en atesli taraftar toplulugu olarak bilinirler, evinde 51 bin (her mac full cekti), deplasmada 5-10 bin ile hep destek verdi, ama takim yinede düstü. Ya bilmiyorsun, yada atiyorsun...  bilmemek ayip degil, simdiki internet zamaninda arastirmamak ayip...

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderen: Ekin
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 17:29
Adnan abi söylemek istediğini tam açıklarmısın ? Skibbe hoca başarısız mı olur diyorsun ? Sonuçta Şampiyonlar Liginden yorgun dönecek bir Trabzonspor var karşımızda

-------------
Cennettir bu vatan seni sevene

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 17:37
Alıntı yapılan Ekin

Adnan abi söylemek istediğini tam açıklarmısın ? Skibbe hoca başarısız mı olur diyorsun ? Sonuçta Şampiyonlar Liginden yorgun dönecek bir Trabzonspor var karşımızda

Yorgun mu ? maç pazar günü arada 5 gün var....

-------------

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 17:40
Alıntı yapılan Ekin

Yok abim, ben sadece arkadasin yazisina takildim... Kendimizi överken baskalarinin yaptigi güzel seyleride görmemezlikten gelmemek lazim.

TS maci bence sahadan cok tribündeki ortamla ön plana cikabilir, cok öfkeli ve duygusal gecebilir. Her zaman Bizans takimlarina karsi durusu ile taninan Kirmizi Simsekler, ilk kez Istanbul takimlarina bile göstermedigi öfkeyi bir Anadolu takimina karsi yasiyor. Ne kadar dogru tartisilir...

Mac ortada. Skibbe takimi kontrollü oynatacaktir, keza TS iyi kontratak yapan bir takim. Insallah rakibi kötü gününde yakalayip kazanan biz oluruz.

-------------

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 17:46
Adnan abi teşekkür ederim açıklamaların için. Bence Trabzonspor da (ne kadar saygı duyulacağı tartışılık) ama avrupa da bizi temsil ediyorlar ama bize karşı taraftar olarak çok bilenmiş durumdalar. Ben galibiyetle ayrılacağımızdan hiç şüphem yok. Skibbe'ye güvenim tam ama herhalde hoca hakkında almanya deneyimleri ile ilgili şüpheleriniz var ama bundesligayla bizim ligi karşılaştırmak pek iyi olmaz. Bir de takım potansiyeline bakarsak süperligteki İlk 5te olabilecek bir takımız. Ama Frankfurt'un bundesligadaki potansiyeli tartışılır.

Mert bizim takımın dinleneceğini hesaba katarsak. Onların ekstra motivasyonu maç sonrası alacağı sonuca göre üzüntüleri ve rehavetlerine göre yorgun olabilceklerini yazdım kardeşim

-------------

Gönderen: Lucarelli
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 18:00
Alıntı yapılan alpayt1

Alpay Bey başlamışsın yine karamsarlığa. Allah aşkına şu kafa yapısını değiştir abi. Yenince herşey iyi güzel, yenilince eleştiri, karamsarlık. Bu değil Eskişehirsporlu olmak. Yapma lütfen...

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 18:04
Ekin, Skibbenin basarili olmasi hepimizin arzusu. Basarili olursa kazanan Eskisehirspor olacaktir. Insallah basarili olur. Takimimiz kötü degil, ama abartildigigi gibi ilk dörde girecek takimda degil. Benim tahminim 5-8 arasi bir yerde ligi bitiririz.

-------------

Gönderen: desperadomt
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 18:04
arkadaşlar maça kuzenimle gelicem kuzenim bayan o ücretsiz girebilirmi maça.

-------------
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: Yakamoz
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 18:10
Alıntı yapılan alpayt1

Abicim rica ediyorum bu şekilde yorum yapmayı bırakalım artık. Takım 1 hafta deplasmanda yenildi diye negatiflik yapmanın bir anlamı yok. Üstelik bu maç hem takım olarak hem taraftar olarak galibiyete en çok kenetleneceğimiz maç. Biz taraftar olarak görevimizi yapalım, takım ve hoca zaten gerekeni yapıcaktır..

-------------
Alsada bu sevda canımızı , Hayatın anlamı Siyah-Kırmızı..!

Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 18:21
bu maçı alırız, zor değil.
takımımız sahamızda daha rahat oynuyor.
taraftarın desteğide itici güç hiç şüphe yok.
maçı alıp , moralle yolumuza devam ederiz.

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 18:27
Alıntı yapılan Lucarelli

Alıntı yapılan alpayt1

Alpay Bey başlamışsın yine karamsarlığa. Allah aşkına şu kafa yapısını değiştir abi. Yenince herşey iyi güzel, yenilince eleştiri, karamsarlık. Bu değil Eskişehirsporlu olmak. Yapma lütfen...
Ya Alpay abi kurban olayım. gelmedi mi küçük esesli onun mu stresi var üstünde. bu kadar karamsar olma. sen getir küçük esesliyi tüm atatürkte hep beraber kutlarız...

-------------

Gönderen: scorpio
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 19:26
[
Alıntı yapılan alpayt1

Ne çanı, ne korkaklığı.. Hani biz skor taraftarı değiliz diyoruz ya , külliyen yalan.
Bu takım ligin 4. haftasında ilk mağlubiyetini aldı sadece. Play-offlar hariç 30 tane daha maç var önümüzde.
Fikstürün çekildiği gün , ilk dört maç sonunda BJK ve GS ile oynayacaksınız ve de 7 puanınız olacak deseler kim çıkar itiraz ederdi?
Biraz sabır demiyorum, biraz MANTIK yahu...

-------------
"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...

Gönderen: EsAtaEs
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 19:53
Fazla havalara girmeden çok mücaedele edip puan alınabilinir .Onun dışında koşamayana puan yok .

-------------
Biz Eskişehirliyiz Oley

Gönderen: yıldırımrıdvan
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 20:38
Alıntı yapılan Onur26

20 lira yap şu maçı yönetim 2 sene önceki gs maçı gibi full çaksın stad ticari kafanızı kullanın az...

2 sene önceki gs maçı almıştık maçı ama biletler 20 değildi 35 tl idi o sene kombine almamıştım biletle girmiştim o maça

-------------
TekSevdam ES-ES 'im

Gönderen: yıldırımrıdvan
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 20:43
Alıntı yapılan alpayt1

yine başladı felaket tellalları hazırlık maçlarında yenemiyoz diye takımı asıp kesen düşürenler yine iş başındatakım iyi durumda trabzonu da yenecez bakalım o zaman ne diyecekler

-------------
TekSevdam ES-ES 'im

Gönderen: ermnuniesesfan
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 20:52
alıverin bu maçı garii

Gönderen: meksikalı
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 21:06

Yeneriz Trabzon'u, rahat olun..

-------------
Alper Potuk candır, Veysel Sarı kalptir, Dede adamdır...

Gönderen: Fanatik26
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 21:15
Biraz İndirim yap yönetim maça

-------------

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A

Gönderen: burjuva2626
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 21:42
ne özenti bir takım bu trabzon taraftarı önce bizim espanayı çaldılar şimdide şampiyonlar liginde ki maçta bursanın bestesı şampiyonlar liginde diye olan besteyi söluyorlar..

-------------
Şampiyon ES ES

Gönderen: esesliadem
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 21:59
Alıntı yapılan burjuva2626

ne özenti bir takım bu trabzon taraftarı önce bizim espanayı çaldılar şimdide şampiyonlar liginde ki maçta bursanın bestesı şampiyonlar liginde diye olan besteyi söluyorlar..

O beste Karşıyaka'nındır yalnız

Gönderen: alpayt1
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 22:07
yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim renktaşlarım....
2 hafta önce sakarya,istikbal gibi yerel gazetelerimizde "oynanan bjk naçının primleri dağıtılmış, fakat diğer kazanılan sivas maçının primlerinin ödenmesi için çözüm aranıormuş (para bulanamadığı için)"  takımımızın gelirleri yokmuda prim ödemek için para aranıyor? Ayrıca gs maçındaki kötü oyunun sebebi "oyuncuların primlerini alamaması olabilirmi?"
gs bizden o kadar çekiniyor ve korkuyorduki, tt arenaya çok az sayıda taraftarları geldi çünkü
 yenileceğimiz maçagitmeyelimdüşüncesi vardı taraftarlarında... Neyse artık trb maçına bkmak lazım, fakat koray dinlendirilmeli... takımda denenmeyen oyuncularda kendisini göstermeli...
bugünkü trb lille maçı izlenmeli çünkü trb lille takımının cezaalanının dışına bile yaklaşamıyor.Umarım bu hafta galibiyetle hep beraber moral ve keyif alırız.Başarılar ESESime..

Gönderen: UmutİzmEses
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 22:48
yaw şöyle rüzgarı arkamıza alıp 7-8 maç fırtına gibi gidemedik ya bir tek buna yanıyorum,şöyle stada girerken,kahvede,yolda koltuklarımız kabara kabara yürüsek ne güzel olur.bilet taciri yönetim 100 tl dahi dese full bir stad hepimizin en büyük gururu olurdu

-------------
DİEGO ANGELO de OLİVİERA = de la vie

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 22:49
Alıntı yapılan esesliadem

O beste Karşıyaka'nındır yalnız

Hangi beste ben çıkartamadım ?

-------------

Gönderen: EsAtaEs
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 22:54
1 puan iyidir daha fazla umidim yok prim alamadik yok iyi konsantre olamadik diyeceklerine eminim istikrarli surekli hirsli bir takim ne zaman gorecegiz ???? Eminim surekli para kaygisi yasamayan ahlakli topculara sahip oldugumuz zaman gorecegiz bunlari

-------------
Biz Eskişehirliyiz Oley

Gönderen: messi26
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 23:04
trabzonspor espana yapmaya basladi (ts lille)

Gönderen: karargah
teseliler şuan espana yapmaya çalışıyor özenti adamlar

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!

Gönderen: bilal
trabzon espana yapmaya çalışıyor haftasonu nasıl yapılır öğretelim şunlara :D

-------------
AŞIK ETTİ SEVDAN BENİ...

Gönderen: DoguES
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 23:06
trabzon sert oynayacak, ikinci devre kontra ataklarıyla bizi sıkıştıracak, ilk yarıda gol atar da yemezsek kazanabiliriz.

Gönderen: ESESiM026
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 23:28

onuda yapamadlar

-------------
ESESIM SADECE SEN VARSIN

Gönderen: messi26
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 23:35
Alıntı yapılan ESESiM026

onuda yapamadlar

agzin bal yesin, iki kere denediler, iki kerede yarida birakdilar LOL

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 23:41
bize beraberliğe sevindiniz diye sallayan tsliler kendi sahasında lille berabere kalınca cocuklar gibi seviniyorlar..

-------------
Şampiyon ES ES

Gönderen: tatar ilker
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2011 saat 23:56
Alıntı yapılan bilal

"Taklitlerinden sakininiz" diye pankart acalim pazar gunu

-------------
Feel the Difference, Feel the Excellence

Gönderen: önder_
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 00:04

bize beraberliğe sevindiniz diye sallayan tsliler kendi sahasında lille berabere kalınca cocuklar gibi seviniyorlar..
Sevinmekle kalmıyorlar As başkanları  büyük başarıları beraberliiği bütün Türkiye'ye hediye bile etti. (TRT 3 Spor)

-------------
Sadece Es Es taraftarı olduğumu bütün kutsal bildiğim değerler üzerine yemin ederek beyan ederim.

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 00:08
Alıntı yapılan önder_

Sevinmekle kalmıyorlar As başkanları  büyük başarıları beraberliiği bütün Türkiye'ye hediye bile etti. (TRT 3 Spor)

3mac sonra guruptan cıkamayınca hangi büyük başarılar diye soruldduğunda ne cevap verecek bakalım.. bu maçı alsa büyük ihtimal çıkmış olucaklardı ama şuan bence çıkmaları çok zor bir hal aldı ama onlar buna sevinip birde basarı diyebiliyorlar..

-------------
Şampiyon ES ES

Gönderen: 26_EsEs_65
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 00:15
Alıntı yapılan tatar ilker

Alıntı yapılan bilal

"Taklitlerinden sakininiz" diye pankart acalim pazar gunu
Aynen. Sürekli espana yaptıkları için sözlü veya yazılı göndermede bulunsak iyi olur.

Gönderen: EAL
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 00:36
Hayır o espana değil; olsa olsa hamsipana.

-------------
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Gönderen: ES ES ES
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 00:41
 trabzonspor taraftarlarının lille maçın da ESpana yapmaları bence güzel oldu.Sonuçta taklitler asıllarını yaşatır.Şahsen ben diger takım taraftarlarının da küfür kötü tezahurat yerine ESpana yapmalarını tercih ederim.Sonuçta  , Espana ile atkı şov dışında maalesef şuan taklit edilebilecek çok fazla şeyimiz yok .Keşke daha çok şeyimiz olsa da onlarıda diger takım taraftarları taklit etse.
 Ayrıca madem taklit edilmeye bu kadar karşıyız peki bizim maçlarda yaptıgımız tezahuratların kaçı bize ait diye neden düşünmüyoruz ? Mesela neden takımı ateşlemek için yeni birşeyler bulmak yerine  ''ES ES , Gol Gol Gol '' diye tezahurat yapıyoruz.Bu bize ait bir tezahurat mı ?
 Hep merak etmişimdir karşıyaka nın ''Kaf kaf kaf-sin sin sin- kafsin kafsin kaf'' tezahuratı ile bizim ''ES ES ES - Kİ Kİ Kİ - ESKİ ESKİ - ES '' tezahuratı mantık olarak aynı.Acaba ilk olarak bu mantıgı kullanan bizmiy dik yoksa karşıyaka mı ?

-------------
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 00:45
Karşıyakaydı, farzedelim....

Hiç kimse tarihin önüne geçemez....

Wink

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 00:54
Alıntı yapılan ES ES ES

trabzonspor taraftarlarının lille maçın da ESpana yapmaları bence güzel oldu.Sonuçta taklitler asıllarını yaşatır.Şahsen ben diger takım taraftarlarının da küfür kötü tezahurat yerine ESpana yapmalarını tercih ederim.Sonuçta  , Espana ile atkı şov dışında maalesef şuan taklit edilebilecek çok fazla şeyimiz yok .Keşke daha çok şeyimiz olsa da onlarıda diger takım taraftarları taklit etse. Ayrıca madem taklit edilmeye bu kadar karşıyız peki bizim maçlarda yaptıgımız tezahuratların kaçı bize ait diye neden düşünmüyoruz ? Mesela neden takımı ateşlemek için yeni birşeyler bulmak yerine  ''ES ES , Gol Gol Gol '' diye tezahurat yapıyoruz.Bu bize ait bir tezahurat mı ? Hep merak etmişimdir karşıyaka nın ''Kaf kaf kaf-sin sin sin- kafsin kafsin kaf'' tezahuratı ile bizim ''ES ES ES - Kİ Kİ Kİ - ESKİ ESKİ - ES '' tezahuratı mantık olarak aynı.Acaba ilk olarak bu mantıgı kullanan bizmiy dik yoksa karşıyaka mı ?

Trabzonun bizim Espanayı taklıt etmesi çok komik çünkü bize atıp tutan onlar sonra gelip tezahüratımızı kullanıyorlar kendilerini eziyorlar.
Tokatspor taraftarları da bizim Espanayı kullanıyor ama kimsenin birşey dediği yok taktir ediyoruz bile yapsınlar güzel görüntü şov oluyor

Espananın bir başka çeşitini Fenerbahçe Tribünleri kullanıyor
Bizim tezahüratlarımızı kullanan Bursa da var "Ne fener ne i*ne kartal" tezahüratı
Bir baba hindiyi herkes kullanıyor
Içimizdeki ESES aşkını da bir aralar Cincon kullanıyordu
ALLAH ALLAH Saldır ESESIm Tezahüratını bir başka şekilde Beşiktaş kullanıyor.

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 00:58
Mert kardeşim şuan bizim diye bildigin bir çok  tezahurat başkalarının  tezahuratlarından uyarlama , yani bir şekilde taklit. tarbzonluların bizi taklit etmeleri komik de bizim beceke nin tezahuratlarını kendimize göre degiştirip kullanmamız komik degil mi?

-------------
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒

Gönderen: hacım
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 00:59
Alıntı yapılan ES ES ES

...Hep merak etmişimdir karşıyaka nın ''Kaf kaf kaf-sin sin sin- kafsin kafsin kaf'' tezahuratı ile bizim ''ES ES ES - Kİ Kİ Kİ - ESKİ ESKİ - ES '' tezahuratı mantık olarak aynı.Acaba ilk olarak bu mantıgı kullanan bizmiy dik yoksa karşıyaka mı ?

Konu hakkında net bir bilgim yok ama Türkiye de tribün kültürünü ve toplu tezahurat olayını Amigo Orhan ve arkadaşları önderliğinde bizler başlattıysak bu "ana" tezahuratımızıda ilk bizim oluşturduğumuzu düşünüyorum.

-------------
Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: ESCOBAR !
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 01:02
yaratılıcılıktan uzak yobaz bir gruptan başka ne beklenir ki , espana tabiki...

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 01:03
Musa Kardeşim ,karşıyaka nın kuruluşu bizden eski(1912) .''kaf sin kaf '' da ksk nın arapça okunuşu.Mantıken düşünürsek Biz 1965 den sonra ilk kez bu tezahuaratı kullanmışsak ve karşıyaka lılar bizden esinlenmişse 1970 li yıllarda arapça harflere göre tezahurat yapmak biraz tuhaf olmaz mıydı?

-------------

Gönderen: hacım
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 01:30
Mustafa Abi şimdi netten bakınca yeterince açık bir bilgiye rasladım;

esesfan: Amigoluğa nasıl başladınız?

1965 yılında Eskişehirspor kurulduğunda 27 yaşındaydım. Küçüklükten itibaren futbola düşkündüm. İstanbul'a bile maçlara giderdim. O zamanlar sinema gibi seyredilirdi maçlar. Ben de, dünyadaki şovları biliyordum. Bunu ülkeye taşımak lazımdı. Kafa patlattık arkadaşlarla, güfteler yaptık. O ünlü "Es-Es" tezahüratlarını yarattık. Önce şehirde dolaşıp anlattım. Sonra bir maçta takım elbisemi kravatımı giydim. Seyircinin karşısına geçtim: "Bu böyle olmaz, hep beraber destek olalım. Bu takımı şampiyon yapalım" dedim. Hemen adaptasyon oldu. Ertesi gün İstanbul basınında bomba gibi patladı. "Dünyanın en büyük orkestrasını yöneten adam" demişlerdi.

http://tr-tr.facebook.com/amigorhan?sk=info

-------------
Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 01:33
Takımını çok seven ama tribün kültüründen uzak bir topluluk Ts taraftarı kendine ait bir şeyleri yapamayan insanlar

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 01:35
Pazar günü bir pankart açabiliriz
ESpana öyle degil böyle yapılır diye Smile

-------------

Gönderen: nahre_26
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 05:22
bu pazar çok sağlam espana yapmalıyız!!!

-------------
herkes sever BİZ ÖLÜRÜZ

Gönderen: bozturk
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 07:56

Alıntı yapılan ES ES ES

Hep merak etmişimdir karşıyaka nın ''Kaf kaf kaf-sin sin sin- kafsin kafsin kaf'' tezahuratı ile bizim ''ES ES ES - Kİ Kİ Kİ - ESKİ ESKİ - ES '' tezahuratı mantık olarak aynı.Acaba ilk olarak bu mantıgı kullanan bizmiy dik yoksa karşıyaka mı ?

Alıntı yapılan hacım

Mustafa Abi şimdi netten bakınca yeterince açık bir bilgiye rasladım;esesfan: Amigoluğa nasıl başladınız?

1965 yılında Eskişehi<span ="text_exposed_show"="">rspor
kurulduğunda 27 yaşındaydım. Küçüklükten itibaren futbola düşkündüm.
İstanbul'a bile maçlara giderdim. O zamanlar sinema gibi seyredilirdi
maçlar. Ben de, dünyadaki şovları biliyordum. Bunu ülkeye taşımak
lazımdı. Kafa patlattık arkadaşlarla, güfteler yaptık. O ünlü "Es-Es"
tezahüratlarını yarattık.
Önce şehirde dolaşıp anlattım. Sonra bir maçta
takım elbisemi kravatımı giydim. Seyircinin karşısına geçtim: "Bu böyle
olmaz, hep beraber destek olalım. Bu takımı şampiyon yapalım" dedim.
Hemen adaptasyon oldu. Ertesi gün İstanbul basınında bomba gibi patladı.
"Dünyanın en büyük orkestrasını yöneten adam" demişlerdi.

</span>
<span ="text_exposed_show"="">http://tr-tr.facebook.com/amigorhan?sk=info</span>

Bu bilgiye dayanaarak Es Es Es Ki Ki Ki tezahüratının Kaf Sin Kaf tezahüratından önce doğduğunu söylemek mümkün değil.

Alıntı yapılan ES ES ES

Musa Kardeşim ,karşıyaka nın kuruluşu bizden eski(1912) .''kaf sin kaf '' da ksk nın arapça okunuşu.Mantıken düşünürsek Biz 1965 den sonra ilk kez bu tezahuaratı kullanmışsak ve karşıyaka lılar bizden esinlenmişse 1970 li yıllarda arapça harflere göre tezahurat yapmak biraz tuhaf olmaz mıydı?

Mustafa abininde dediği gibi Kaf Sin Kaf arapça harflerle K.S.K'nin okunuşudur.Hangi tezahürat daha önce konusuna gelince.Atilla İlhan bu konuyla ilgili yazı yazmış daha önceden.Konuyla alakalı bölümü aşağıda var.

''Niye öteki taraftarlar, Altay lı, ya da Altınordu lu oluyor da; biz, Karşıyakalı taraftarlar, Kaf Sin Kaf lı oluyoruz? Bunu bir türlü anlayamıyordum. Çocukluğumun, bulmacalarından biri: Karşıyaka dayız (İzmir); o semtin takımı, KSK ; o yıllarda kimse Karşıyaka demiyor, adını anmak için; ille Kaf Sin Kaf diyeceksin: âdet bu!.

...
...

1930 lu yıllar. Yıldırımspor'un Asım'lı, Kör Hikmet'li, Göbek Hidâyet'li zamanı. ...
Kulübün adı Karşıyaka Spor Kulübü,baş harfleri KSK , eski alfabeyle okudun mu, Kaf Sin Kaf! İşte o kadar!

...
...
Bunu Galatasaray taraftarı olunca anladım. Ne yâni döneklik mi yapıyoruz? Hayır,
o zaman Türkiye Ligi oynanmıyor , çünkü imkânsız; ne ulaştırma var, ne ulaşım, yollar berbat, deplasman, akla ziyan bir iş!

...
...
...
Osmanlı alfabesine dayanarak, günümüzde bile geçerli olan bağırışı buluyorlar: Kaf Kaf Kaf Sin Sin Sin ..''

Yazı gayet açık 1930'larda Türkiye Liginin kurulmadığı dönemlerde bu tezahüratın kullanıldığından bahsetmiş Atilla İLHAN.

Yazının tamamı için

http://www.facebook.com/topic.php?uid=96263463309&topic=10555 - http://www.facebook.com/topic.php?uid=96263463309&topic=10555

Gönderen: sumeres
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 08:14
Bu maç bizim için manevi açıdan da çok önemli yaz boyunca bize her ortamda saldıran bu lazoğullarını yenmek boyunlarının borcu olmalı futbolcuların taraftarı sevindirmek haddinden fazla sevindirmek istiyorlar ise futbolcularımız bu maça çok iyi hazırlansınlar..

-------------
Sevgiyle yaklaşmak güzeldir..

Gönderen: Casus_ESES
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 09:32
Mutlak 3 Puan'la ayrılmamız gereken bir maç.1-0 olsun bizim olsun.

-------------
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...

Gönderen: okankan
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 09:40

Bu maç taraftarın maçı olmalı

-------------
ES-ES

Gönderen: evindelisibenim
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 09:44
Allah nasip ederse gidicem ts maçına

-------------
ESES

Gönderen: torcidaultras
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 09:46
http://www.gurbetcigencler.net/haber/41-organizasyon/447-eskisehire-gidiyoruz-.html - Eskişehir'e Gidiyoruz !! http://www.gurbetcigencler.net/haber/41-organizasyon/447-eskisehire-gidiyoruz-.pdf">PDF http://www.gurbetcigencler.net/haber/41-organizasyon/447-eskisehire-gidiyoruz-.html?tmpl=component&print=1&page=">Yazdır http://www.gurbetcigencler.net/component/mailto/?tmpl=component&link=aHR0cDovL3d3dy5ndXJiZXRjaWdlbmNsZXIubmV0L2hhYmVyLzQxLW9yZ2FuaXphc3lvbi80NDctZXNraXNlaGlyZS1naWRpeW9ydXotLmh0bWw%3D">e-Posta
http://www.gurbetcigencler.net/haber.html - Haber - http://www.gurbetcigencler.net/haber/41-organizasyon.html - Organizasyon
Hamza Aydın tarafından yazıldı.   
Cuma, 23 Eylül 2011 14:15

Çatavatlı Sözlere Gerek Yok ; Biz 'Gurbetçi Gençleriz' Biz Takımımızı Seviyoruz Skor Umrumuzda Bile Değil , Herkezi Eskişehir'e Bekliyoruz , Bu Deplasmana Gelecekler 2 Kere Düşünsün Artık !!

-- GURBETÇİ GENÇLER !

http://www.gurbetcigencler.net/haber/41-organizasyon/447-eskisehire-gidiyoruz-.html - http://www.gurbetcigencler.net/haber/41-organizasyon/447-eskisehire-gidiyoruz-.html
GURBETÇİ GENÇLERİN SİTESİNDEN ALINTIDIR..BUYRUN GELİN !!!

-------------
Salıverin Üstümüze Hepsini Gelsinler..

Gönderen: esesozgur
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 09:59
Akşam ts yi gördük ki çok kötü top oynuyorlar.
Karşı takımın sürekli pres yapması ts nin oyun kurmasını ve pozisyona girmesini engelledi.
Aynı taktiği uygularsak ve  ts li futbolcuların yorgun olacağını varsayarsak eğer farklı bir galibiyetle sahadan ayrılabiliriz.

-------------
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa

Gönderen: hus@mES
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 10:21
Küfürsüz ama caydırıcı bir tribün yapacağımıza inanıyorum...
Güzel futbol oynamaya çalışan bir takımımız var. Tribünde bunu güçlendirelim dostlar...
Trabzon'a da çok hırslanmaya lüzüm yok. Kinlenmek doğru değil futbol bu, ve biz bu futbolu oynuyoruz, oynatıyoruz... Sahada ve tribünde Lazutlar futbol görsün...

-------------
ANADOLU YILDIZI

Gönderen: önder_
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2011 saat 10:28

Trabzon kendi sahasına gömülü oynayacak ve kontraatalarla gol aramayı düşünecek. Ama gese maçı gibi sinik çıkar  onu da çoşturursak o ayrı. Ben olsam (kimseye akıl vermek değil kendi düşüncelerim) sağda serdarla başlardım. Sol beklerini, sol stoperlerinii ve ön liberolarını iyice yıpratmasını ve defans dengelerini bozmasını isterdim. Ancak kesinlikle kaleye vurmamasını mutlaka pas çıkarmasını söylerdim. Sağ içe 10 numara gibi oynaması için kamarayı koyardım. Görev alanı genellikle sağ taraf olmak üzere iki ön liberonun önü ile ceza sahası sağ ön tarafları olurdu. Ama kamaraya  çok boş ve % 90 gol pozisyonu olmadıktan sonra pas vermesini söylerdim. Forvete boyd'u alır serdar, kamara ve soldan erkanın getirdiği topların onla buluşturulmasını isterdim. Defansı önde kurdurur önde presle teseyi kendi alanına hapserdim. İlk yarı gol bulur ikinci yarı tesenin açık oynamasını sağlatırdım. Bu durumda ikinci yarı serdarın yerine burhanı alırdım.  Dediğim gibi akıl vermek haddim değil. Futbolcuların formlarını ve antremanlarını en yakından hocalar takip ediyor. Ne taktikle oynarsak oynayalım ama kesinlikle önde basan ayağa pas yapan gaklibiyeti düşünen şekilde yürekli oynayalım.

-------------
Sadece Es Es taraftarı olduğumu bütün kutsal bildiğim değerler üzerine yemin ederek beyan ederim.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com