eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 0 - Trabzonspor : 2 (STSL 5.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 09:17
Trabzon'da burak yılmazı kitlersek farklı yeneriz.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 09:28
bu ligte herşey olur 1 maç kaybettik diye dünyanın sonu değil yediğimiz goller çok basit ama herşey bitmedi geçen sezon 7 maçta 3 puanımız vardı isteseydik uefa ya giderdik. Biz sivası 4 ledik onlar bursayı 3 ledi mersin antalyayı deplasmanda yendi.ts ilk defa 3 puan aldı bence takımımız iyi dahada iyi olacak ts yide yenecek sadece 3 sezondur yaptığımız gibi basit gol yemeyelim 
Yukarı
okankan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı okankan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 10:02

Taraftarlar olarak bu maç ta bir Show yok mu bence bu maç tam zamanı takımın belkide en fazla bize ihtiyacı olacak maç olarak görüyorum

ES-ES
Yukarı
efsanesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Seçkin
Yer: Budapeşte
  Alıntı efsanesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 10:35
yenmek şart skibbenin takımları yenilmeye bir başladımı arkasını getirir(o takımlarda taraftar desteği yeterince olmadığı için) bunu bizim desteğimizle aşması lazım takımın... lilleden gelecek yorgun trazbonu yenmek şart!!! bu maça değişik şeyler yapmak lazım tribünde
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 10:37
Alıntı yapılan alpayt1

bu maçı alamazsanız çanlar çalmaya başlayacak.Ben hiç ümitli değilim.Korkak bir takım olmuşuz.
hey allam ya..
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 10:39
yönetim bilet fiyatlarını makul bi düzeye çekerse mesela 20 tl gibi o zaman taraftar desteği ile maçı rahat alırız.
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı geo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 10:43
Ben yönetimin yerinde olsam bileti 10 lira yapar, o stadı Trabzon'un başına yıkar,Sadri'yi mosmor gönderirim evine.
En kötü gün bugünse,bugünde ESKİŞEHİRSPOR!!!
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 10:52
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Trabzon'da burak yılmazı kitlersek farklı yeneriz.
Burak ın şansı bize tutmuyor gerçi ş. ligi maçında cezalı dinlenmiş olarak gelecek ama ben diyorum ki biz bu maçı alırız...
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 10:54
Alıntı yapılan gok26

Alıntı yapılan alpayt1

bu maçı alamazsanız çanlar çalmaya başlayacak.Ben hiç ümitli değilim.Korkak bir takım olmuşuz.

hey allam ya..

ayrı takımları izledik galiba. beşiktaş maçı cesurduk iyi maç 3 puan. Sivas maçı oyunun hakimiydik . Sivasın Acizliği 3 puan bizimdi. gençler maçı 90 dakıka atak yapan taraftık berabere kaldık. cincon maçı gole kadar 3 puanı alırız diyorduk hepimiz.Halada bizim basit gol yeme Alışkanlığımız olmasa o maç bizimdi . Çokta iyi oyun ortaya koyduk takım olarak Trabzon maçı . ATATÜRK stadını başlarına yıkarız.Takım gerçekten çok iyi çok canlar yakıcaz
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
ugur6666 Liste gör
Deneyimli Yazar

UĞUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ugur6666 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 11:29
burak bizdeyken ya bu adam keşke gitse diyordum berbat ötesi bi futbolcuydu.. şimdi adamı tutmaya çalışıyorlar.. ama bırakın o burada topa bile vuramaz..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır