eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Türkiye'den Haberler...

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 108>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ESES_hell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2011 saat 20:43
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan ESES_hell26

sırf mesaj sayım artsın diye mesaj yazanlar daha cogunlukta.herhangi bir konuya giriyorum bakıyorum,o kadar cok bos mesaj var ki.insan bıkıyor artık.hem mesajlarımızı dikkatli yazalım,bosuna kalabalık yaratmasın,insanlar okurken yorulmasın deniliyor hem de ortalık ici bos,bir halta benzemeyen mesajlardan gecilmiyor.yani arkadaslar arasında bir telefon acılıp konusulacak basit konular,günlük konular,özel konular bile mesaj sayım artsın diye foruma yazılıyor.anlamadım gitti.

Isimsiz,yassiz katilimci ,senin herhangi bir sorunun mu var?Bir kac yere ayni mesaji yaziyorsun .......
Arkasindan tüyüp kapali devre ne olacak modumuna giriyorsun

bu konunun yeri burası degil ama yazıyım yine de.benim bos bos mesaj atanlarla sorunum var.bir konuya 30 sayfa yorum yapılmış,25 sayfası çöp mesaj.öbür konuda 1500 tane hayırlı olsun diye mesaj.baska bir konuya bakıyorum,iki satır bir şey okuyayım diyorum,ekmek aldın mı,pastahanedeyim,yataktan düştüm tarzı gereksiz,abuk subuk mesajlar..o kadar belli ki laf olsun diye yazıldıgı.cok istiyorsan telefon diye bir aygıt var,acarsın konusursun.foruma yazıpta kalabalık yaratmanın manası ne !? insan bir yerden sonra eeeh,yeter diyor.
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2011 saat 23:37
Alıntı yapılan Starsky

Bazen sirf elestirecegiz derken saçmalayanlar var; bu baslik altinda partiler hakkinda elestiriler yapilacaksa bunu yapici bir sekilde yapalim. X partiye gicigiz diye sürekli yaygara çikarmanin bir manasi yok

Bence senin yazdığın mesaj çok gereksiz hiç bir şeyin farkında deilsin....
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2011 saat 23:54

Alıntı yapılan köfteci

sırf mesaj sayım artsın diye mesaj yazanlar daha cogunlukta.herhangi bir konuya giriyorum bakıyorum,o kadar cok bos mesaj var ki.insan bıkıyor artık.hem mesajlarımızı dikkatli yazalım,bosuna kalabalık yaratmasın,insanlar okurken yorulmasın deniliyor hem de ortalık ici bos,bir halta benzemeyen mesajlardan gecilmiyor.yani arkadaslar arasında bir telefon acılıp konusulacak basit konular,günlük konular,özel konular bile mesaj sayım artsın diye foruma yazılıyor.anlamadım gitti.

Isimsiz,yassiz katilimci ,senin herhangi bir sorunun mu var?Bir kac yere ayni mesaji yaziyorsun .......

bu konunun yeri burası degil ama yazıyım yine de.benim bos bos mesaj atanlarla sorunum var.bir konuya 30 sayfa yorum yapılmış,25 sayfası çöp mesaj.öbür konuda 1500 tane hayırlı olsun diye mesaj.baska bir konuya bakıyorum,iki satır bir şey okuyayım diyorum,ekmek aldın mı,pastahanedeyim,yataktan düştüm tarzı gereksiz,abuk subuk mesajlar..o kadar belli ki laf olsun diye yazıldıgı.cok istiyorsan telefon diye bir aygıt var,acarsın konusursun.foruma yazıpta kalabalık yaratmanın manası ne !? insan bir yerden sonra eeeh,yeter diyor.
Afedersiniz ama burası böyle bir forum, sıkılıyor yada istemiyorsanız girmezsiniz. Kimseyi silah zoruyla sokmuyorlar bu foruma. Ayrıca yaptığınız ukalalıktan başka birşey de değil. İnsanların şuradaki heveslerinin içine etmeyin. Yazıyorsa kendine yazıyor klavye adamın değil mi kime ne? Bas parayı aç bi forum senin forumunda istemediğin şeyleri yazanları banla Wink
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2011 saat 03:52
Alıntı yapılan marcus

Alıntı yapılan Starsky

Bazen sirf elestirecegiz derken saçmalayanlar var; bu baslik altinda partiler hakkinda elestiriler yapilacaksa bunu yapici bir sekilde yapalim. X partiye gicigiz diye sürekli yaygara çikarmanin bir manasi yok
Bence senin yazdığın mesaj çok gereksiz hiç bir şeyin farkında deilsin....
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ESES_hell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2011 saat 17:03
Alıntı yapılan Jack26

Alıntı yapılan köfteci

Afedersiniz ama burası böyle bir forum, sıkılıyor yada istemiyorsanız girmezsiniz. Kimseyi silah zoruyla sokmuyorlar bu foruma. Ayrıca yaptığınız ukalalıktan başka birşey de değil. İnsanların şuradaki heveslerinin içine etmeyin. Yazıyorsa kendine yazıyor klavye adamın değil mi kime ne? Bas parayı aç bi forum senin forumunda istemediğin şeyleri yazanları banla Wink

ya arkadas ne yapıyorsun,iyi misin,evdekiler nasıl gibi basit konusmalar foruma yazılır mı,ben böyle bir şey görmedim.iyi mi yani böyle yazıpta ortalıgı alelade mesajlarla doldurmak,kalabalık yaratmak ? msn var,bir sürü chat programı var.yazasacaksan oradan yazıs.ya da sms at.ya da ara ama olmaaaazz o zaman mesaj sayısı artmaz.eger forumu böyle günlük konusmalarla doldurmak normalse tamam bir şey demiyorum.
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2011 saat 18:51
Eskişehirspor Baransel'e ağlıyor..

Eskişehir'de 10 yaşındaki fanatik Eskişehirspor taraftarı Barensel Bakırcı hayata gözlerini yumdu.
Geçtiğimiz Kasım ayında lösemi teşhisi ile Tıp Fakültesi’nde tedavi altında alınan Barensel Bakırcı uzun süredir Ankara’da tedavi görüyordu.

Minik Barensel’i Eskişehir’de yatarken Eskişehirsporlu Saffet Nadaraviç, Sezgin, Serdar ve Ümit Karan ziyaret ederek Es-Es forması vermişti.

26 ETD taraftarlar Derneği eski yöneticilerinden ve Eskişehirspor Taraftarlar Birliği üyelerinden Gürol Bakırcı’nın oğlu olan Minik Eskişehirspor taraftarı Barensel dün sabah tedavi gördüğü Ankara’da vefat etti.

Baransel’in cenazesi Sami Ramazanoğlu camiinde kılınan öğle namazının ardından toprağa verildi. Cenaze törenine Eskişehirsporlu futbolcu Saffet Nadaraviç, taraftarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ajansspor.com olarak Merhum'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz..

-------

Çok üzüldüm küçük kardeşimize mekanı cennet olsun Allah ailesine sabır versin bu ramazan gününde çok üzücü bi haber
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
eski_ESES_li Liste gör
Yazar

İbrahim
  Alıntı eski_ESES_li Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 14:20

Rize'de feci teleferik kazası

RİZE’nin Kalkandere İlçesi’nde lise öğrencisi 15 yaşındaki Kaan Öztürk, bindiği teleferiğin bağlı olduğu çelik telin kopması sonucu kabinle birlikte 200 metre kayarak yamaca çakıldı. Öztürk, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
Olay, Yokuşlu Köyü’nde dün öğle saatlerinde meydana geldi. Yakınlarıyla topladığı çayı teleferikle vadinin diğer yakasına taşıyan Rize Tevfik İleri Endüstri Meslek Lisesi 2’nci sınıf öğrencisi Kaan Öztürk, ardından teleferik kabinine oturarak dinlenmek istedi. Bu sırada kabine bağlı çelik tel kopunca kabin hızla hareket etti. Teleferik hattından kayarak yaklaşık 200 metre aşağıdaki yamaca çakılan kabindeki Öztürk ağır yaralandı. Yakınları tarafından Kalkandere Sağlık Merkezi’ne kaldırılan Kaan Öztürk, kafa travması sonucu yaşamını yitirdi.

Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

KABİN HIZLA DİBE ÇAKILDI

Olayı anlatan Öztürk ailesinin yakınları, "Teleferiğin kabinine oturuyordu. Bir anda kabin hareket etti. Sesi duyan babası olay yerine koştu. Sonra komşular geldi. Teleferiğin teli kopunca kabin hızla dibe çakıldı" diye konuştu.

ANNE VE KIZI MAHSUR KALMIŞTI

Rize’nin Ardeşen İlçesi’nde iki gün önce meydana gelen olayda da 47 yaşındaki Gülhan Çepnioğlu ile kızı 20 yaşındaki İlkay Çepnioğlu’nun içinde bulunduğu ilkel teleferik, çelik halat dolanınca 200 metre yükseklikte hareketsiz kalmıştı. 4.5 saat boyunca teleferikte mahsur kalan anne ve kızı, nefes kesen operasyonla kurtarılmıştı.

Alllah rahmet eylesin küçük yavruya.
Bizim forumda da aynı isimde üyemiz vardı, umarım isim benzerliğidir. Embarrassed
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 15:02
Kaan cevap ver burdamısın ...
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
jampol Liste gör
Deneyimli Yazar

es esli güzel yarim
  Alıntı jampol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 15:29
http://www.dha.com.tr/ilkel-teleferik-can-aldi-son-dakika-haberi_195422.html
isim benzerliği bizim kaan değil
Yukarı
eski_ESES_li Liste gör
Yazar

İbrahim
  Alıntı eski_ESES_li Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 15:30
Alıntı yapılan jampol

http://www.dha.com.tr/ilkel-teleferik-can-aldi-son-dakika-haberi_195422.html
isim benzerliği bizim kaan değil

Bilgi için teşekkürler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 108>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,561 saniyede hazırlanmıştır