eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Ne olacak bu yerel basının hali"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Lucarelli Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı Lucarelli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2011 saat 13:28
Porsuk Ekspres'de haber yapan Sinan Turhan isimli vatandaş neyin kafasını yaşıyor merak ediyorum. Yaptığı haberlere bakılırsa ayık kafayla yapılan haberler olmadığı bariz belli. Ne içtiyse bende aynısından istiyorum.

Skibbe yerine başlığa Skib yazmak?

Çok yakışıyor yerel basına, şaşırmıyorum da kızmıyorum da. Aynen böyle devam. Ne bu şehire, ne bu camiaya, ne de bu taraftara yakışmıyor bu orta çağ zihniyetli basın.
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2011 saat 15:34
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=226046940763838&set=a.226046650763867.50063.225284467506752&type=1&theater

bide hürriyetin haberine bakın
Yukarı
volkanson2 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı volkanson2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2011 saat 15:45
İstikbal Gazetesi şimdiye kadar 4 yabancı hoca ile çalıştığımızı yazdı. Düzeltme gelmediğine göre hala sayamamışlar demek ki...
zaman zaman değil her zaman ES ES'li
Yukarı
Zeus26 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: Olimpos
  Alıntı Zeus26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2011 saat 21:31

Benim hatırladıklarım şunlar;

Gegiç

Boroviç

Tom Friwalski

Neagu

Mitroviç

ve

Skibbe

Ben bile bu kadarını hatırlıyorum. Şu İstikbal ve diğerlerine ne demek lazım..

Araştırma yok, arşiv yok, uzman yok..

Demekki bunların alayı fasulye...

Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2011 saat 21:36
Neagu ve Boroviçi duymadım ,muhtemelende yaşım yetişmediğinden bilmiyorumdur,ama bir de Gerum vardı.Cem abi ,basınımızda özen yok,severek işini yapan yok.
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2011 saat 23:20
2008 sezonunda Süper Lige çıktığımız yıldaki teknik direktörümüz Nejat BİYEDİÇ'i de ilave etmemiz gerek yabancı hocalarımıza.
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2011 saat 23:58
Alıntı yapılan ekinoks_26

2008 sezonunda Süper Lige çıktığımız yıldaki teknik direktörümüz Nejat BİYEDİÇ'i de ilave etmemiz gerek yabancı hocalarımıza.
Nejat Hoca Bosna asıllı Türk'tü sanırım..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2011 saat 12:56
Sakarya'dan bir haber;

Eskişehirspor´un yeni transferleri sanki 40 yıllık Eskişehirsporlu gibi takımla çok çabuk kaynaştılar.
Kırmızı şimşeklerin Borussia Dortmund´dan transfer ettiği  yıldız isimlerden Leonardo de Deus Santos (Dede), İskoç Golcü Kris Boyd ve Sivasspor´dan aldığımız Buldozer Mehmet Yıldız takımdaki futbolcularla uyum içinde çalışıyorlar.
Yeni transfer Dede antrenmanlarda ısınmayı Eskişehirspor'un Brezilyalı eski futbolcusu Tello ile birlikte yapıyor. Kris Boyd ise Eskişehir´e ve takıma hiç yabancılık çekmediğini rahat hareketleri ile gösteriyor.

Meğer Tello hem Brezilyalıymış hemde eski oyuncumuz olmasına rağmen Dede ile ısınıyormuş.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2011 saat 13:34
^^ haha komedi ya
böyle bir haber yapacaksanız hiç yapmayın daha iyi
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
İRRASYONEL Liste gör
Deneyimli Yazar

Kamuran yalaz
  Alıntı İRRASYONEL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2011 saat 13:39
Alıntı yapılan omerbihlar

Sakarya'dan bir haber;

Eskişehirspor´un yeni transferleri sanki 40 yıllık Eskişehirsporlu gibi takımla çok çabuk kaynaştılar.
Kırmızı şimşeklerin Borussia Dortmund´dan transfer ettiği  yıldız isimlerden Leonardo de Deus Santos (Dede), İskoç Golcü Kris Boyd ve Sivasspor´dan aldığımız Buldozer Mehmet Yıldız takımdaki futbolcularla uyum içinde çalışıyorlar.
Yeni transfer Dede antrenmanlarda ısınmayı Eskişehirspor'un Brezilyalı eski futbolcusu Tello ile birlikte yapıyor. Kris Boyd ise Eskişehir´e ve takıma hiç yabancılık çekmediğini rahat hareketleri ile gösteriyor.

Meğer Tello hem Brezilyalıymış hemde eski oyuncumuz olmasına rağmen Dede ile ısınıyormuş.

İşte bu yüzden yerel basın diye birşey yok.    Hem bilgisiz hem de fikirsizler.. En komiği de kendilerini gerçekten gazeteci zannediyorlarLOL

Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır