Sayfayı yazdır | Close Window

"Ne olacak bu yerel basının hali"

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Diğer
Forum İsmi: Forum ve Site
Forum Açıklaması: Eskisehirspor.com forum ve sitesi hakkında düşünceler, istekler, yeni bölüm istekleri
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3722
Yazdırma tarihi: 01/May/2024 saat 03:51
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: "Ne olacak bu yerel basının hali"
Gönderen: upsidedown
Konu: "Ne olacak bu yerel basının hali"
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 12:01

Transfer sezonu başladığından beri gün geçmiyorki yerel basınımızda yalan haber olmasın. Olmamış, gerçekleşmemiş transferleri  olmuş gibi göstermede maşallah üzerlerine yok.

Başını Anadolu ve Sonhaber'in çektiği bu hayal furyasını ne yazık ki diğer gazetelerimizde takip ediyorlar.  Ulusal medyada Fanatik, Fotomaç, Fotospor gibi gazeteler zaten yeterince transfer palavralarıyla hayal satmaya devam ediyorlar.

Eskişehirspor taraftarları olarak, yerel basından  bu tür sansasyonel yalan haberlere itibar etmeden doğru olmayan haberleri salt tiraj adına yayınlamalarını istemiyoruz. Tiraj kazanalım derken prestij kaybettiklerini acaba farketmiyorlarmı?

Onlardan isteğimiz; önce insan sonra gazeteci olsunlar.  Ya da okuma alışkanlıkları varsa, Emin Çölaşan' ın aynı adlı eserini lütfen okusunlar.

-------------
Eskişehirspor sevdalısı

Yanıtlar:
Gönderen: oguzhaneses
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 12:05

Fanatik bizim yerel basının yanında İspanya'nın Marca gazetesi gibi kalır.

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 12:07
Fanatik gazetesi fransız camara Eskişehire geldiğini yazıyor bizim yerel basında tık yok şaşılacak durum..

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 12:10
cumartesi pazar birde bayram tatili yapan yerel basından ne beklersin ki. birde internet sitesi kurmuslar. bayramlarda hafta sonu tatilde olan güncel haber sitesi!

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 12:15
Bu nedir ya ipini koparan başlık açıyo... Arkadaşlar bir şikayetiniz varsa ilgili forumda yazın gereksiz başlık..

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: corcovado
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 12:27

Spor basını mız öylesine yalan haberler yazıyorki, doğru olanlara bile inanamaz duruma geldik.

-------------

Gönderen: İRRASYONEL
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 13:40
Alıntı yapılan Matador26

Bu nedir ya ipini koparan başlık açıyo... Arkadaşlar bir şikayetiniz varsa ilgili forumda yazın gereksiz başlık..

Matador, aman dikkat et sen ipini koparma.. Başlığı eleştirmeyi bırakda bi fikrin varmı, varsa onu yaz.  Mesela hep doğruları yazıyorlar, yerel gazeteler hiç palavra atmaz gibi..

-------------
Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 15:27
Yerel gazeteler sürekli palavra yazıyor ben buna birşey demiyorum.. Adamlar okunmak için haber uyduruyor.. Şu günlerde bu forumda ve EsEs'de bir kaos ortamı var..
Bilica getirenlere karşı öfkem büyük...

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: campari
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 17:38

İşte buyurun; Anadolu gazetesi Tarık Çamdal  şehri terketti diye yazıyordu.

17.25 itibarıyla resmi siteden sözleşme imzaladığı belirtidi ve fotoğraflarla da belgelendi..

Ee şimdi ben ne diyeyim bu Anadolu gazetesine....Angry

-------------
KARGADAN BAŞKA KUŞ, ODUNPAZARI'NDAN BAŞKA YOKUŞ TANIMAM

Gönderen: rosinante
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 19:49

Bu sorun yalnızca bizim medya için değil ulusal  medya içinde geçerli.  Transfer sezonu başladığında hepsi sayfalarını asparagas (palavra) haberlerle dolduruyorlar.. Bazen tutturdukları transfer gerçekleşince biz 1 ay önce yazmıştık diye hava basıyorlar.

Bizimkilerde İstanbul basının izinde. O nedenle bu tür yalanlara alışmalıyız ancak yalanın kuyruklusu olmasın yeter.

-------------
OLMAYA DEVLET, CİHANDA BİR NEFES BİR DE ESES GİBİ...

Gönderen: el fredo garcia
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 20:51

eskişehirde futbol yazarı,spor basını falan yok,

iki kelimeyi bir araya getiremeyen sünepeler yazarız diye yıllardır köşeleri ve gazeteleri işgal ediyorlar,

yemin ediyorum, osman cemoğlu dışında, gazeteci olduğunu sanan elemanların tamamını cebimden çıkartırım ,

önemli bir gazetenin sahibi yakın arkadaşım,spor müdürü aynı şekilde dostum,"abi gel haftada 2 gün yaz sana köşe açalım " tekliflerine rağmen yazmıyorum...

neden yazmıyorum...?

çünkü yazarsam spor yazarı gibi yazarım,tüm gerçekleri gözler önüne sererim,tezgahları bozarım,yakarım,yıkarım,yangın çıkartırım,

bu durumlara alışık olmayanlar ve bu forumda yazanların çoğunluğu,olaylara at gözlüğü ile bakanlar,duyguları mantığının önüne geçenler,"vay sen bizim futbolcumuza nasıl kötü dersin " diyen taraftarlar gazeteyi basarlar,

her gün bir yönetici-teknik adam-menejer için adliye sarayına müşteri olurum,hakkımda her gün tazminat davaları açılır ve bir şekilde kazanacaklarından kıçımda ki donu dahi alırlar,

işte bu nedenle yazmıyorum,hoş yazayım desem "abi yaz " diyenlerde riske girmez,

yani olay yıllardır devam ettiği şekilde sürer gider bu şehirde,bir tek osman cemoğlu çıkar arada sırada gözlerimizin pasını siler o kadar,onunda sınırları zaten belirlenmiştir,çizgiyi zorladığı anda ipini çekerler...

-------------
nedir bu ilişkinin nesnel boyutu...?

Gönderen: ozzie
Gönderi tarihi: 19/Haz/2011 saat 00:12
  Vay be! Sen neymişsin El Fredo abi... 

Her konuda yazacakların var demek, yaman adamsın vesselam.Thumbs%20Up

Gönderi tarihi: 19/Haz/2011 saat 11:03
Alıntı yapılan ozzie

Vay be! Sen neymişsin El Fredo abi... 

Her konuda yazacakların var demek, yaman adamsın vesselam.Thumbs%20Up

yarın her hangi bir yerel gazete al yazacaklarını şimdiden söyleyeyim,

webo ve halil transflerinde görüşmelerin sürdüğünü, bu hafta içinde transferlerin biteceğini yazacaklar ( 1 aydan bu yana her gün aynı palavralar)...

ne bir yorum,ne bir analiz ne bir ne de olumlu olumsuz bir tepki var,

bu adamlar nasıldır,özellikleri nelerdir,artıları-eksileri nasıldır...? tek cümle bir yazı yok,

olamaz çünkü bu analizleri yapacak kapasitede bir ( 1 ) Allahın kulu yok,koy 2 tane resim doldur altını hergün ulusal basında çıkan haberlerin aynısını al sana spor basını,

çoğu zamanda bu adı haber olan bu klasikleşmiş rezalet arka sayfada sarar reklamlarına kaptırır yerini ve 2. sayfaya itilir...

maç gününün ertesinde yazılanlar da tam bir felaket,

3. dakikada burhanın sağdan getirdiği topa dokunan batuhanın şutu az farkla auta gitti,

7. dakika da gelişen bir hücumu kaleci güçlükle çıkardı,

ıvır zıvır vs, yahu bir gazete 35-40 yıldır bir adım ileri gidip kendini geliştirmez mi...?

neymiş 3. dakikada bilmem ne oldu,onu bırak eskişehiri,futbol izleyen tüm insanlar gördü ,böyle gereksiz ,insanların artık okumadam geçtiği saçmalıkları ısrarla yazmak niye...?

neymiş eskişehir basınıymış, sizin her tarafınız basın olsa ne yazar,

siz eskişehirspor taraftarları, duyarlı olun bu paçavralara para verip okuyarak onların varlıklarını sürdürmelerine katkı sağlamayın,

ya kendilerini geliştirip bu kente yakışır bir çizgiye gelirler,yada kaybolup giderler...

-------------

Gönderen: Zeus26
Gönderi tarihi: 19/Haz/2011 saat 11:42

Süpersin El Fredo kardeşim. Forumu ve bazı çevreleri güzel silkeliyorsun..

Senin gibi içten yazanlara, gerçek Eskişehirspor'lulara her platformda ihtiyaç varClap

Gönderen: esestarkan
Gönderi tarihi: 19/Haz/2011 saat 12:24
Yerel gazetelerden haberleri okuyarak edindiğimiz bilgilere göre, transfer konusunda umutlanıp sonra her seferinde hevesimizin kursağımızda kalması çok sinir bozucu bir durum.
Artık gazeteler kendilerine çeki düzen vermeli...
Eskişehir'imize, Eses'imize, Eskişehirsporlu kardeşlerimize layık gazete olmalılar...Sadece para için bu kadar çok kişinin hakkını yiyemezler

-------------
Hatırlıyorum da Sevilla maçının Alman hakemi tribünleri ayağa kaldıran amigo Orhan'ın ve tribünlerin "es-es-es ki-ki-ki " tezahüratını maç oynanırken durup izlemiş ve ağzı bir karış açık kalmıştı.

Gönderi tarihi: 19/Haz/2011 saat 12:42

Şu an elimde 15.haziran.2011 tarihli son haber gazetesi var. 10 uncu sayfasına yani spor sayfasına bakıyorum.
Böyük başkanımızın sözü manşete oturmuş. Ne diyor" BURASI CAMİ AVLUSU DEĞİL" ve altında kaç tane resmi var biliyormusunuz. Söylicem ama inanamazsınız.
Tamı tamamına bir sayfada 10 adet resim evet 10 adet.
Bu ülkenin en güçlü adamı başbakanın bile yandaş basın diye tabir edilen gazetelerde bile tek bir sayfada 10 tane fotoğrafı yokken bizim böyyük başkanın bu fotoğraflarını görünce pes dedim pes ki pes doğrusu.

Gelin bu son haber gazetesine yalaka, yalama yandaş demeyin artık..
kimlerin elinde bu gazete yav. benim bir gazetede böyle 10 değil 5 fotoğrafım çıksın iki günde megaloman olurum vallahi.

Halil başkanın içinde bulunduğu ruh durumunu siz düşünün artık.

Helal olsun size yerel basın helal.Size başka ne denebilir.

-------------

Gönderi tarihi: 19/Haz/2011 saat 16:05
Alıntı yapılan Zeus26

Süpersin El Fredo kardeşim. Forumu ve bazı çevreleri güzel silkeliyorsun..

Senin gibi içten yazanlara, gerçek Eskişehirspor'lulara her platformda ihtiyaç varClap

hocam,

yolda yürümesini beceremeyen ali ihsan bile köşe yazarlığı yapıyor,toplumu yönlendiriyor bu şehirde,

var mı daha ötesi...?

bu adamın bugüne kadar eskişehirspora ne gibi bir katkısı olmuştur olumlu anlamda bilen varsa yazsın öğrenelim...

-------------

Gönderen: taras bulba
Gönderi tarihi: 19/Haz/2011 saat 20:20

Bu günkü Anadolu gazetesinin spor sayfasındaki baş haber:  KAMARA  TAMAM......

Bu da çoğu gibi palavraysa atılım yaptık diyen Anadolu gazetesine yazıklar olsun..

Bunları okumayarak protesto edeceğim...

-------------
BİR GÜN MUTLAKA...

Gönderen: taner_es
Gönderi tarihi: 19/Haz/2011 saat 20:39
ses gelmiyor estv ses

-------------

Gönderen: Erensoy
Gönderi tarihi: 19/Haz/2011 saat 21:10
Alıntı yapılan el fredo garcia

eskişehirde futbol yazarı,spor basını falan yok,

iki kelimeyi bir araya getiremeyen sünepeler yazarız diye yıllardır köşeleri ve gazeteleri işgal ediyorlar,

yemin ediyorum, osman cemoğlu dışında, gazeteci olduğunu sanan elemanların tamamını cebimden çıkartırım ,

önemli bir gazetenin sahibi yakın arkadaşım,spor müdürü aynı şekilde dostum,"abi gel haftada 2 gün yaz sana köşe açalım " tekliflerine rağmen yazmıyorum...

neden yazmıyorum...?

çünkü yazarsam spor yazarı gibi yazarım,tüm gerçekleri gözler önüne sererim,tezgahları bozarım,yakarım,yıkarım,yangın çıkartırım,

bu durumlara alışık olmayanlar ve bu forumda yazanların çoğunluğu,olaylara at gözlüğü ile bakanlar,duyguları mantığının önüne geçenler,"vay sen bizim futbolcumuza nasıl kötü dersin " diyen taraftarlar gazeteyi basarlar,

her gün bir yönetici-teknik adam-menejer için adliye sarayına müşteri olurum,hakkımda her gün tazminat davaları açılır ve bir şekilde kazanacaklarından kıçımda ki donu dahi alırlar,

işte bu nedenle yazmıyorum,hoş yazayım desem "abi yaz " diyenlerde riske girmez,

yani olay yıllardır devam ettiği şekilde sürer gider bu şehirde,bir tek osman cemoğlu çıkar arada sırada gözlerimizin pasını siler o kadar,onunda sınırları zaten belirlenmiştir,çizgiyi zorladığı anda ipini çekerler...

Vay be.
Gazetecilik demek yakmak,yıkmak,sallamak demekmiş.
Bende destek olmak.omuz vermek,kötü giderken bile takımın yanında olmak zannediyordum.
İyi ki yazmıyorsun arkadaşım.İstanbul basını alt yesin yanında.
O beğenilmeyen yerel basın kaç defa aman takıma bir şey olmasın, aman moraller
bozulmasın diye bildiklerini yazmadılar. 
İyi ki de yazmıyorlar.Bir tane EsEs var diye biliyorum ben.Yoksa yanılıyormuyum.
Gazeteci olmak ne kolaymış meğer.
Ne yapacan Başkana,yönetime,futbolcuya,hocaya sallayacan.
Mutlumu olacaksın böyle.

-------------
Her zaman her yerde en büyük ESES

Gönderen: agantaburinaburinata
Gönderi tarihi: 25/Haz/2011 saat 14:51

Anadolu gazetesinin bu günkü manşeti " ŞİMŞEKLER HIZLI BAŞLADI".......

İyide nereye hızlı başlamış acaba.........

-------------
leventler!!! tüm yelkenler abaşo...

Gönderen: casablanca
Gönderi tarihi: 25/Haz/2011 saat 14:55

Bu başlığın gerçekten büyük faydası oldu. Artık eskisi gibi palavra haber yazamıyorlar.

Gönderen: stark26
Gönderi tarihi: 25/Haz/2011 saat 14:55
Alıntı yapılan taras bulba

Bu günkü Anadolu gazetesinin spor sayfasındaki baş haber:  KAMARA  TAMAM......

Bu da çoğu gibi palavraysa atılım yaptık diyen Anadolu gazetesine yazıklar olsun..

Bunları okumayarak protesto edeceğim...

Ama Kamara tamam =) adamlar haklı çıktı Wink

-------------
Ne zaman gelecek o büyük gece ?

Gönderen: BLoodY
Gönderi tarihi: 25/Haz/2011 saat 15:16
Arkadaşlar, bundan önce basın konusu, kantarın topuzunu kaçırdığımız icin kapanmıştı. Lutfen bu da öyle olmasın.

Gönderen: Ganyotçu
Gönderi tarihi: 25/Haz/2011 saat 15:22
Alıntı yapılan agantaburinaburinata

Anadolu gazetesinin bu günkü manşeti " ŞİMŞEKLER HIZLI BAŞLADI".......

İyide nereye hızlı başlamış acaba.........

Tesislerde idmanlara Wink

-------------
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !

Gönderen: efar26
Gönderi tarihi: 25/Haz/2011 saat 15:42
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=139785&hab=139785 - http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=139785&hab=139785
sporla ilgisi yok ama. adamlar "taciz" ile "haciz"i karıştırmışlar. sabah yorum yaptım. hala değişen bişey yok. resmi tatildeler heralde..

Gönderen: excalibur26
Gönderi tarihi: 25/Haz/2011 saat 16:19
Alıntı yapılan efar26

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=139785&hab=139785 - http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=139785&hab=139785
sporla ilgisi yok ama. adamlar "taciz" ile "haciz"i karıştırmışlar. sabah yorum yaptım. hala değişen bişey yok. resmi tatildeler heralde..

O kadarcık kusur kadı kızında bile olur.. Ha Taciz, ha haciz..LOL

Bu Sakarya tirajı en yüksek olansa diğerlerini düşünün artık..Wink

-------------
GÖKYÜZÜNDEN BİR YILDIZ SEÇ, BÜYÜK VE PARLAK OLSUN. ADIDA ESES OLSUN...

Gönderen: Nusrat
Gönderi tarihi: 25/Haz/2011 saat 19:59
Türkiye'de arayüzü en düzgün gazetelerden biri olan 'Radikal'de dahi hemen her sayıda yazım hatası bulmak mümkün. O kısımlara fazla takılmamak lazım. İçerik daha mühim.

-------------
Üniversiteli Eskişehirsporlular / Boğaziçi Üniversitesi

Gönderen: AhmetTarik
Gönderi tarihi: 25/Haz/2011 saat 20:52
Yerel gazetecilik demek Türkiye gündeminden kopuk çıkar ilişkileri ya da çıkar kavgalarına dayalı yayıncılık anlamına gelmeye başladı. Haliyle kalite hayli düştü. Asayiş olayları dışında özgün ne var yerel gazetelerimizde? Kim hangi gazeteyi ne kadar ciddiye alıyor?

Hata vatandaşta değil, gazetecilerde. Biz nerede yanlış yaptık diye kendilerini sorgulamaları gerek. Yoksa ya kamu ilanları için yalakalık yapmaya mecbur olacaklar ya da internet onları yiyip bitirecek.

Spor haberciliği konusu bize özgü değil. İstanbul basını da aynı tadda. Sallıyorlar da sallıyorlar. Eskişehir'e bakarsak eskisehirspor.com'un forum sayfası bile gazetelerden daha iyi çalışıyor. Güvenimizi daha fazla sarsmayın lütfen.

Gerçi aynı beceriksizlik ajans muhabirlerine de sirayet etmiş. Geçen hafta 3 futbolcu Eskişehir'i geziyor diye ortalığı ayağa kaldıran DHA muhabiri değil miydi?

-------------
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..

Gönderen: babagannuş
Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 18:07

Sakarya gazetesi bu gün yazıyor; Paulao ve kris boyd  geldiler ve mesut hoştanla görüşüyorlar diye...

İstikbal' de ESES cris boyd' u bitiriyor

Sanırım bu da yeni ve son palavraları..

Yeter artık palavracı basın

Sizin misyonunuz  bu taraftarın psikolojisini bozmakmı...

Gelseler bile imza atmadan inanamam. Çünkü gelenler porsukta iki tur atıp çekip gidiyor..

-------------
Salazar böyle söylüyor; Fado, Fiesta, Futbol

Gönderi tarihi: 18/Tem/2011 saat 10:44
http://sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=141469&hab=LOKEREN%92E%20PATLADIK#gor

sakarya gazetesine futbolcularımızın isimlerini düzgünce yazmalarını öneriyorum. Burhan "İŞER" yazmışlar.

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 18/Tem/2011 saat 10:48
Alıntı yapılan taner_es

http://sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=141469&hab=LOKEREN%92E%20PATLADIK#gor

sakarya gazetesine futbolcularımızın isimlerini düzgünce yazmalarını öneriyorum. Burhan "İŞER" yazmışlar.

Eskişehirspor kampa giderkende "Burhan Eşek" yazmışlardı.

-------------

Gönderi tarihi: 18/Tem/2011 saat 11:03
burhan dava açsa yeri :)

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 18/Tem/2011 saat 11:28

Ben fi tarihinde Ankarada Amele - i fennide amelelik okurken,
aynı yıllarda Gazetecilik meslek yüksek okulunda bir arkadaşım vardı.
Derslerimizden fırsat buldukça Sakarya caddesinde Balıkçıda oturur anlatırdık.
Konumuz memleketin ahvali olduğundan, bizim gazeteci adayı meclis muhabiri kesilir,
Ecevit şöyle, Demirel böyle anlatır biz de dinlerdik, arada mutlaka dili sürçer hatalar yapardı.
Oğlum derdim, amelenin dili sürçerse gülerler, gazetecinin dili sürçerse anasını ağlatırlar, dikkat et.

LOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: Birol
Gönderi tarihi: 18/Tem/2011 saat 11:44
Gerçekten Yerel basın gaf  üstüne gaf hemen hemen hepsi yapıyorlar.üzücü bir durum.

Gönderen: okyees
Gönderi tarihi: 24/Tem/2011 saat 01:32
Bakın Allah aşkına GS ruhu Reklamı bizim yerel gazete Sakarya 'ya da bulaşmış.Yakıştımı bu bize kusura bakmayın burayı buldum görünce çok şaşırdım ilgililerin dikkatini çekmek için mail attım.Sizlerinde varsa  özellikle yakın tnıdığı bu kepazelik dursun

-------------
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES

Gönderen: fatihturan
Gönderi tarihi: 24/Tem/2011 saat 02:10
Ruhunu ortaya koy sakarya (yerel basın) bizde bilelim.
(Biliyoruzda ifşa edin kendinizi bu reklamdan güzel ifşa olmaz ama)
Artık yarın kıvırır durursunuz.Angry

-------------
000001

Gönderen: FEA1965
Gönderi tarihi: 24/Tem/2011 saat 02:16
Sakaryadan beklenir...

-------------
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ

Gönderen: KEMAL YILMAZ
Gönderi tarihi: 24/Tem/2011 saat 02:20
tam bir fiyasko

-------------

Gönderen: g.r.a.ı.d.e.r
Gönderi tarihi: 24/Tem/2011 saat 02:20
Gece gece sinir ediyorlar çok meraklıysanız gidin istanbul'a reklam'a bak. Ruhunu ortaya koymuş. Nasıl iş yapıyorsunuz anlamıyorum. 

-------------
Ölümüne ES-ES ! ! !

Gönderen: okyees
Gönderi tarihi: 24/Tem/2011 saat 05:08
selamlar şehrin tek değeri gazetesi.yıllardır Değişmeyen gazetenizle Değişen gelişen,büyüyen kabuk değiştiren sınıf atlayan şehir ve buna katkısı büyük ölçüde olan futbol kulübünün düsturu Antibizans ruhu dediğimiz büyük takımların şike vs .bizans oyunlarına karşı dik durmak,amigo orhanın kuvayı milliye ruhunu taşıyan bu taraftarın,akademi öğrencilerinin yarattığı kulübün yani eski ismiyle Akademi gençlik şimdi ise sizlerin haberdar olup bihaber olduğu ESKİŞEHİRSPOR dan bahsediyoruz.
 İnternet üzerinden de olsa her yerde olduğu gibi sizlerinde GS RUHU reklamını yayınlamanız bizleri üzmüştür.
Daha farklı yaratıcı fikirlerle gelseniz herkez takdir eder arkanızda olurdu

Sizde basit olanı seçip GS ye evet demişsiniz Pes yani bu taraftarın yumuşak yerinden vurmuşsunuz helal olsun elleriniz dert görmesin
Bari altına ESES kombineleri satışta,ilk maça kombinen ile gel,bu şehir senin desteğini bekliyor,takımına sahip çık diye yazsaydınız.
Zaten sizin yapmanız gereken bunu tek başına yayınlamak iken bu gs ruhu reklam videosu derinden yaralamıştır.

-------------
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES

Gönderen: eskioğuzeses
Gönderi tarihi: 24/Tem/2011 saat 07:14
Hiç şaşırmadım.Arkadaşlar adamların derdi hiçbir zaman ESES olmadı ki...Adamlar kazanacağı paranın peşinde.Eskişehirde yerel medya yoktu.En azından benim için yoktur.

-------------
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir

Gönderen: eses_erkann
Gönderi tarihi: 24/Tem/2011 saat 10:16

Başlık : EUPEN: 1 ES ES: 1 

Altındaki yazı : Eskişehirspor Belçikada’ki son özel maçından da galibiyetle ayrıldı.

(Bunu yazan arkadaş maçın skoruna bakmadan yazdı heralde hergün bi yanlış hergün bi yanlış yazdığınızı okuyun öyle baskıya gönderin... ) 
Kaynak: İSTİKBAL gazetesi

Gönderi tarihi: 24/Tem/2011 saat 10:26
Allahım sen sabır ver...Burhanın soyadına eşek derler cinconun reklamını alırlar dalga geçer gibi yazı yazarlar of of .

-------------

Gönderen: bad026
Gönderi tarihi: 24/Tem/2011 saat 11:11

birde buna bakın http://fanatik.ekolay.net/Bir-mektup-da-sen-yaz_3_Detail_34_232224.htm - http://fanatik.ekolay.net/Bir-mektup-da-sen-yaz_3_Detail_34_232224.htm

-------------
## єѕкιşєнιя ѕєη çσк уαşαα ##

Gönderi tarihi: 24/Tem/2011 saat 12:07
arkadaşlar bildiğim kadarıyla google reklamı o yani özellikle sakaryagazetesinin aldığı bir reklam değil google reklam havuzundan gönderiyor.

Gönderi tarihi: 24/Tem/2011 saat 21:32
Alıntı yapılan fatihturan

Ruhunu ortaya koy sakarya (yerel basın) bizde bilelim.
(Biliyoruzda ifşa edin kendinizi bu reklamdan güzel ifşa olmaz ama)
Artık yarın kıvırır durursunuz.Angry

Bunlar resmen ruhunu satmış.

Fener seyircileri gibi yapıp başta sakarya olmak üzere alayını ilk maçta protesto etmeliyiz..

Bunlara ESES ruhunu öğretmeliyiz..

Ruhunu satan herşeyini de satar..Angry

Gönderi tarihi: 24/Tem/2011 saat 22:24
Alıntı yapılan bad026

birde buna bakın http://fanatik.ekolay.net/Bir-mektup-da-sen-yaz_3_Detail_34_232224.htm - http://fanatik.ekolay.net/Bir-mektup-da-sen-yaz_3_Detail_34_232224.htm

Bir daha ne okurum ne alırım.

-------------

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 25/Tem/2011 saat 10:14
yerel basının  çok başarılı olduğunu söyleyemem.özellikle bizim yerel basınımızda genelde baktığımız zaman bütün gazeteler fotokopi misali  aynı haberleri farklı sayfalarda yer vererk idare ediyorlar.eskişehirde biraz farklı olmaya çalışan son haber gazetesini takip etmeye çalışıyorum.özellikle spor haberlerinde digerlerine göre biraz daha farklı yaklaşımları var.bizim basının daha çok yol alması gerekiyor.ilk başta basılan gazete kağıt kalitesinden başlansa fena olmaz.iş sadece para kazanmak oluncada her yol mubah.

-------------

Gönderen: serdar gül
Gönderi tarihi: 25/Tem/2011 saat 10:22
Esnaflarda olmasa alan yok ama sağlam bir şekilde protestoyla alınmaması sağlanırsa ne ala yoksa böyle gelmiş böyle gider

-------------
Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır

Gönderen: jampol
Gönderi tarihi: 26/Tem/2011 saat 00:06
reklamı kaldırmışlardı tekrardan koymuşlar
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/tun_haber.asp?gor=6 - http://www.sakaryagazetesi.com.tr/tun_haber.asp?gor=6

Gönderen: jampol
Gönderi tarihi: 26/Tem/2011 saat 00:14
Alıntı yapılan jampol

reklamı kaldırmışlardı tekrardan koymuşlar
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/tun_haber.asp?gor=6 - http://www.sakaryagazetesi.com.tr/tun_haber.asp?gor=6
reklamlar sürekli değişiyor ama gs reklamıda yer aldı biraz önce

Gönderen: burjuva2626
Gönderi tarihi: 26/Tem/2011 saat 01:29
bundan snra sakaya gazetesi almıyalım tepkimizi koyalım ne yalaka basın bu sakarya gazetesi böle ya.

-------------
Şampiyon ES ES

Gönderen: eses-anamur
Gönderi tarihi: 26/Tem/2011 saat 01:37

Birileri bu Sakarya gazetesine " müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz" desin yahu...  Böyle  şey olur mu...

-------------
İçimizde ESES aşkı bambaşka
Bu büyük taraftarınla çok yaşa

Gönderen: ismaileses
Gönderi tarihi: 26/Tem/2011 saat 01:55
bu sakarya gazetesi meğerse içimizdeki irlandalıymışDead

-------------
Aşkın benden de öte...

Gönderi tarihi: 26/Tem/2011 saat 11:25
Alıntı yapılan ismaileses

bu sakarya gazetesi meğerse içimizdeki irlandalıymışDead

İrlandalımı değilmi bilmem ama PARA karşısında diz çöken, teslim olan bir yapısı ve kadrosu var gibi.

Onurlu ve dik duruşu olan bir gazete değil. Çok yazık oysa Eskişehirin en eski gazetesi..

-------------

Gönderen: halit es&es
Gönderi tarihi: 26/Tem/2011 saat 11:38
Arkadaşlar kimse gazeteyi almasın,çevresindekileride durumdan haberdar etsin.PAra için herşeyi yaparsınız siz yazıklar olsun böyle yerel gazeteye

Gönderen: eses4579
Gönderi tarihi: 26/Tem/2011 saat 11:52
az önce hakkı saglam ın yazısını okudum adamın işi gücü büyükerşen e yalakalık yapmak 

Gönderen: yunus1040
Gönderi tarihi: 26/Tem/2011 saat 12:08
bu konuyu kim açtıysan teşekkürederim yerel gazeteleriin hali içler acısı kulaktan dolma haberler mesnepsiz yorumlar eskişehir halkını ağzından yorumlar utanmasalar evden haber yazacaklar bide inanılmaz yazım hataları ben şahsen okumuyorumda almıyorum da herkes bir taraf olmuş futbol takımı tutar gibi adam kayırmalar yani bir haberi 5 ayrı gazete 5 ayrı bilgi ve yorumla verebiliyo bence bunlar bu işi bıraksınlar.......

-------------
HERZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES

Gönderen: Erman
Gönderi tarihi: 26/Tem/2011 saat 12:53
Arkadaşlar o reklam muhtemelen google reklamlarından.Sakarya Gazetesinin reklamların içeriğini seçme gibi bir şansı olmayabilir.

-------------
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    

Gönderen: Lucarelli
Gönderi tarihi: 26/Tem/2011 saat 13:28
Porsuk Ekspres'de haber yapan Sinan Turhan isimli vatandaş neyin kafasını yaşıyor merak ediyorum. Yaptığı haberlere bakılırsa ayık kafayla yapılan haberler olmadığı bariz belli. Ne içtiyse bende aynısından istiyorum.

Skibbe yerine başlığa Skib yazmak?

Çok yakışıyor yerel basına, şaşırmıyorum da kızmıyorum da. Aynen böyle devam. Ne bu şehire, ne bu camiaya, ne de bu taraftara yakışmıyor bu orta çağ zihniyetli basın.

Gönderen: ESESHAN
Gönderi tarihi: 26/Tem/2011 saat 15:34
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=226046940763838&set=a.226046650763867.50063.225284467506752&type=1&theater

bide hürriyetin haberine bakın

Gönderen: volkanson2
Gönderi tarihi: 26/Tem/2011 saat 15:45
İstikbal Gazetesi şimdiye kadar 4 yabancı hoca ile çalıştığımızı yazdı. Düzeltme gelmediğine göre hala sayamamışlar demek ki...

-------------
zaman zaman değil her zaman ES ES'li

Gönderi tarihi: 07/Ağu/2011 saat 21:31

Benim hatırladıklarım şunlar;

Gegiç

Boroviç

Tom Friwalski

Neagu

Mitroviç

ve

Skibbe

Ben bile bu kadarını hatırlıyorum. Şu İstikbal ve diğerlerine ne demek lazım..

Araştırma yok, arşiv yok, uzman yok..

Demekki bunların alayı fasulye...

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 07/Ağu/2011 saat 21:36
Neagu ve Boroviçi duymadım ,muhtemelende yaşım yetişmediğinden bilmiyorumdur,ama bir de Gerum vardı.Cem abi ,basınımızda özen yok,severek işini yapan yok.

-------------

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 07/Ağu/2011 saat 23:20
2008 sezonunda Süper Lige çıktığımız yıldaki teknik direktörümüz Nejat BİYEDİÇ'i de ilave etmemiz gerek yabancı hocalarımıza.

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 07/Ağu/2011 saat 23:58
Alıntı yapılan ekinoks_26

2008 sezonunda Süper Lige çıktığımız yıldaki teknik direktörümüz Nejat BİYEDİÇ'i de ilave etmemiz gerek yabancı hocalarımıza.
Nejat Hoca Bosna asıllı Türk'tü sanırım..

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 08/Ağu/2011 saat 12:56
Sakarya'dan bir haber;

Eskişehirspor´un yeni transferleri sanki 40 yıllık Eskişehirsporlu gibi takımla çok çabuk kaynaştılar.
Kırmızı şimşeklerin Borussia Dortmund´dan transfer ettiği  yıldız isimlerden Leonardo de Deus Santos (Dede), İskoç Golcü Kris Boyd ve Sivasspor´dan aldığımız Buldozer Mehmet Yıldız takımdaki futbolcularla uyum içinde çalışıyorlar.
Yeni transfer Dede antrenmanlarda ısınmayı Eskişehirspor'un Brezilyalı eski futbolcusu Tello ile birlikte yapıyor. Kris Boyd ise Eskişehir´e ve takıma hiç yabancılık çekmediğini rahat hareketleri ile gösteriyor.

Meğer Tello hem Brezilyalıymış hemde eski oyuncumuz olmasına rağmen Dede ile ısınıyormuş.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 08/Ağu/2011 saat 13:34
^^ haha komedi ya
böyle bir haber yapacaksanız hiç yapmayın daha iyi

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderi tarihi: 08/Ağu/2011 saat 13:39
Alıntı yapılan omerbihlar

Sakarya'dan bir haber;

Eskişehirspor´un yeni transferleri sanki 40 yıllık Eskişehirsporlu gibi takımla çok çabuk kaynaştılar.
Kırmızı şimşeklerin Borussia Dortmund´dan transfer ettiği  yıldız isimlerden Leonardo de Deus Santos (Dede), İskoç Golcü Kris Boyd ve Sivasspor´dan aldığımız Buldozer Mehmet Yıldız takımdaki futbolcularla uyum içinde çalışıyorlar.
Yeni transfer Dede antrenmanlarda ısınmayı Eskişehirspor'un Brezilyalı eski futbolcusu Tello ile birlikte yapıyor. Kris Boyd ise Eskişehir´e ve takıma hiç yabancılık çekmediğini rahat hareketleri ile gösteriyor.

Meğer Tello hem Brezilyalıymış hemde eski oyuncumuz olmasına rağmen Dede ile ısınıyormuş.

İşte bu yüzden yerel basın diye birşey yok.    Hem bilgisiz hem de fikirsizler.. En komiği de kendilerini gerçekten gazeteci zannediyorlarLOL

-------------

Gönderen: excalibur26
Gönderi tarihi: 08/Ağu/2011 saat 18:00
Alıntı yapılan omerbihlar

Sakarya'dan bir haber;

Ömer  arkadaş  çok güzel yakalamışsın..  Bunlar herhalde gazetecilik falan yaptığını sanıyorlardır.
    Tello' nun Şili' li futbolcu olduğunu sağır sultan biliyor bizim sözde basınımız onu Brezilyalı da yapabiliyor.
    Buna da şükür hiç olmazsa ikisi de Güney Amerika ülkesi....

-------------
GÖKYÜZÜNDEN BİR YILDIZ SEÇ, BÜYÜK VE PARLAK OLSUN. ADIDA ESES OLSUN...

Gönderen: ESCOBAR !
Gönderi tarihi: 08/Ağu/2011 saat 18:27
dua edelim ki , papua yeni gineli yazmamışlar brezilya yine g.amerikada...

Gönderen: Gazi
Gönderi tarihi: 08/Ağu/2011 saat 18:47
Yine bugünkü gazete haberinden

--------------
Erkan Zengin ilk günden Skibbe'nin gözüne girmeyi başardı.Almanya kökenli futbolcu geçen sezon Eskişehirspor forması altında başarılı bir sezon geçirmişti.
--------------

Erkan Almanya kökenli değil İsveç kökenli

Gönderi tarihi: 08/Ağu/2011 saat 19:12
Erkan Türk kökenli ????

-------------

Gönderen: agantaburinaburinata
Gönderi tarihi: 08/Ağu/2011 saat 19:39
Alıntı yapılan Bidon26

Erkan Türk kökenli ????

tabiki Türk kökenli ancak İsveç' den Beşiktaş'a  oradan da bize geldi..

-------------
leventler!!! tüm yelkenler abaşo...

Gönderen: yeteneksiz_rESsam
Gönderi tarihi: 09/Ağu/2011 saat 00:55
istikbal gazetesinde yazan Behçet ALBAYRAK isminde genç bir spor yazarı arkadaşımız var..

bugüne kadar maç sonraları olsun,kulüp yada futbolcularla ilgili olsun gerçekten güzel tespitler yapıyor,dilinin döndüğünce köşesinde yorumlar yapıyordu..

fakat bir hayli zamandır takip ettiğim kadarıyla tüm yazılarında (takvim gazetesi yazarı ve şarkı sözü yazarı,laf cambazı,kalem sihirbazı) Hakkı YALÇIN dan acaip alıntılar dahası ufak ufak araklamalar  yapıyorDeadDead..

sevgili Behçet ALBAYRAK bence sen kendine başkalarını örnek almamalısın..inanki bu aralar köşende yazdıkların ev ödevlerini babasına yaptırdığı kabak gibi belli olan ilköğretim öğrencisinin durumuna benziyorWink..

Gönderen: grkmcn
Gönderi tarihi: 09/Ağu/2011 saat 01:15
Bir haber de benden olsun

Eses vites yükseltti

http://www.sonhaber.com.tr/haber.asp?id=37090&kategori=3%20 - http://www.sonhaber.com.tr/haber.asp?id=37090&kategori=3

Skibbe tempo düşürdü

http://www.istikbalgazetesi.com/?sec=1&newscatid=8&newsid=79275 - http://www.istikbalgazetesi.com/?sec=1&newscatid=8&newsid=79275

ClapClapClap
ClapClapVar mı bilen hangisi?

-------------
KADERIM ESES

Gönderi tarihi: 09/Ağu/2011 saat 10:54
Alıntı yapılan yeteneksiz_rESsam

istikbal gazetesinde yazan Behçet ALBAYRAK isminde genç bir spor yazarı arkadaşımız var..

bugüne kadar maç sonraları olsun,kulüp yada futbolcularla ilgili olsun gerçekten güzel tespitler yapıyor,dilinin döndüğünce köşesinde yorumlar yapıyordu..

fakat bir hayli zamandır takip ettiğim kadarıyla tüm yazılarında (takvim gazetesi yazarı ve şarkı sözü yazarı,laf cambazı,kalem sihirbazı) Hakkı YALÇIN dan acaip alıntılar dahası ufak ufak araklamalar  yapıyorDeadDead..

sevgili Behçet ALBAYRAK bence sen kendine başkalarını örnek almamalısın..inanki bu aralar köşende yazdıkların ev ödevlerini babasına yaptırdığı kabak gibi belli olan ilköğretim öğrencisinin durumuna benziyorWink..

Eeeee bunlar tatlısu kurnazı ya akıllarısıra herkesi enayi yerine koyuyorlar.

-------------

Gönderen: eses4579
Gönderi tarihi: 09/Ağu/2011 saat 11:38
dün gece kanal 3 de sportif futbol programını izledim bu kadar basit program yapılamaz diye düşünüyorum necmi abinin konugu ergin ışık dı adamı 1 dk konuşturmadı soru soruyor cevabıondan önce yine kendi veriyor benim asıl merak ettigim anadolu üniversitesi radyo tv mezunlarının nerden yerel kanallarda degerlendirilmedigidir okadar mezun ögrenciden bir sunucu çıkaramıyorlarmıda necmi abi gibi her kelimenin başına eeeeeee diyen birine eses imiz için katlanmak zorunda kalıyoruz 

Gönderen: campari
Gönderi tarihi: 09/Ağu/2011 saat 12:14
Alıntı yapılan yeteneksiz_rESsam

Bu çocuğun yazılarını  denk geldikçe  bende okurdum ve beğenirdim.   Kerata demek ki Hakkıı YALÇIN' ın  köşesinden   İNDRA GANDİ  yapıyormuş.

Şu olay bile yerel basının ne kadar ahlaken düşük ve acınacak halde olduğunu gösteriyor. Angry

-------------
KARGADAN BAŞKA KUŞ, ODUNPAZARI'NDAN BAŞKA YOKUŞ TANIMAM

Gönderi tarihi: 09/Ağu/2011 saat 16:34

Koca koca profesörler bile birbirinin eserinden intihal yani çalıntı yapıp kendilerine ait gibi yayınlıyorlar.. Yerel basından behçet albayrak yapsa ne yazar. toplum olarak giderek yozlaştık. 

-------------

Gönderen: casablanca
Gönderi tarihi: 10/Ağu/2011 saat 11:13

Dün gece ESTV' de Eskişehirin gündemi  diye bir program izliyorum. Programı yöneten zat herşeyi bilen  her derde maydonoz olan ulemayı kebir bülent özkazıcı, diğer katılımcılar  ise konuşmakta zorluk çeken sürekli kekeleyen sadi hoşseda, kulağında işitme cihazıyla konuları duymaya çalışan ömer  durmuş amca gazetenin spor muhabiri  murat dağlıtekin ve gerçektende kaliteli ve nitelikli bir kişi olduğu her sözüyle belli olan ve kendisine fazla söz hakkı tanınmayan kentimizin ozanı şinasi kula  birarada çeşitli konuları tartışıyorlar.  
Buraya kadar herşey güzel. konu dönüp dolaşıp eses ' in yeni formalarına geliyor. özellikle sarı forma için bir kıyamet koparıyorlar ki sormayın. nasıl bir muhalefet öyle sanırsınızki esesin gönüllerimizdeki renkleri değişiyor. Bunlar nasıl yorumcu, nasıl gazeteci böyle. Bizler anadolunun en gelişmiş, en kültürlü kentinin bireyleri olarak bunları dinlemeye ve okumaya kimler tarafından mahkum ediliyoruz.  Kendilerine gazeteci diyen kronik megaloman olmuş bu şahsı muhteremler ( şinasi kula hariç)  acaba bilmezlermi Futbolun günümüzde en büyük endüstri olduğunu..

Aaa efendiler; takımın renkleri değişmiyor ki. her yıl kulüp gelirlerini artırmak için bütün büyük kulüplerin yaptığı rutin bir ticari uygulama..  Bu karşı çıkış, kendi fikirlerini inatla ve bağnazlıkla savunmaları  bana büyük ATATÜRK' ün kastamonu'daki  " beyler buna şapka denir" diyerek halkımızı festen kurtarma girişimine karşı kellemizi veririz fesimizi vermeyiz diyen  cahil halk yığınlarını anımsattı...

tartışmalar bazen o kadar komik hale geldi ki kim konuşuyor, kim dinliyor ortalık toz duman oldu acaba bunlar devekuşu kabare tiyatrosu oyuncularımı diye kendi kendime sormadan edemedim..

Ama bence bunların kabahati yok. asıl kabahat bunlara köşeleri ve mikrofonları verenlerindir.   Hep kendi kendime soruyorum acaba eskişehirliler bunlara layıkmı. 

Gönderi tarihi: 10/Ağu/2011 saat 14:32

Yerel basının hali içler acısı.....

-------------

Gönderen: taras bulba
Gönderi tarihi: 10/Ağu/2011 saat 14:38
http://imageshack.us/photo/my-images/687/dsc05653p.jpg/">

Yukarıdaki manşete dikkat eder misiniz? Tamamen taraftarı kışkırtmaya, provoke etmeye yönelik bir manşet. Her yeni gelişmeye doğal olarak bazı itirazlar olabilir. Bunlar doğal tepkilerdir. Bu duruma hiçbir zaman seyircinin büyük bir tepkisi olmaz, olamaz. 

İşte yerel basın attığı manşetin bile nereye gideceğinin farkında değil.

-------------
BİR GÜN MUTLAKA...

Gönderen: yeltin_26
Gönderi tarihi: 10/Ağu/2011 saat 14:49
"İKİ MAÇI UNUTAMAMAM"
Sezgin Coşkun iki maçı unutamadığını belirterek "Eskişehirspor’da bu yıl 5. sezonumu geçireceğim. Çok önemli maçlar oynadık. Ancak benimde unutamadığım iki maç var. Bunlardan ilki İstanbul’da şampiyon olduğumuz Diyarbakırspor maçı. İnönü stadyumunda tribünler tıklım tıklım dolu ve final maçıydı. O atmosferi yaşadığım için kendimi çok şanslı buluyorum. Şampiyon olarak süper lige çıkmıştık. İkinci maç ise süper ligde ilk yılımızda Konya deplasmanı. Yenilenin küme düşeceği bir maçtı. Çok zor bir 90 dakika oynadık. Zorda olsa kazandık ve küme de kalmayı garantiledik. Başka maçlarda var ancak İstanbul’daki Diyarbakır ve deplasmandaki Konyaspor maçlarını unutamıyorum" .
http://www.istikbalgazetesi.com/?sec=1&newscatid=8 - http://www.istikbalgazetesi.com/?sec=1&newscatid=8
Acaba Sezgin Çoşkun mu yanlış söyledi yoksa yerel gazetemiz mi yanlış yazdıErmm

-------------
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı

Gönderen: dropmania_26
Gönderi tarihi: 10/Ağu/2011 saat 14:58
Alıntı yapılan yeltin_26

"İKİ MAÇI UNUTAMAMAM"Sezgin Coşkun iki maçı unutamadığını belirterek
"Eskişehirspor’da bu yıl 5. sezonumu geçireceğim. Çok önemli maçlar oynadık.
Ancak benimde unutamadığım iki maç var. Bunlardan ilki İstanbul’da şampiyon
olduğumuz Diyarbakırspor maçı. İnönü stadyumunda tribünler tıklım tıklım dolu ve
final maçıydı. O atmosferi yaşadığım için kendimi çok şanslı buluyorum. Şampiyon
olarak süper lige çıkmıştık. İkinci maç ise süper ligde ilk yılımızda Konya
deplasmanı. Yenilenin küme düşeceği bir maçtı. Çok zor bir 90 dakika oynadık.
Zorda olsa kazandık ve küme de kalmayı garantiledik. Başka maçlarda var ancak
İstanbul’daki Diyarbakır ve deplasmandaki Konyaspor maçlarını unutamıyorum" .
http://www.istikbalgazetesi.com/?sec=1&newscatid=8 - http://www.istikbalgazetesi.com/?sec=1&newscatid=8
Acaba Sezgin Çoşkun mu yanlış söyledi yoksa yerel gazetemiz mi yanlış yazdıErmm

Gazete yanlış yazmış çünkü 6 news kanalında ki açıklamasında Boluspor ve Konyaspor maçları dedi.

-------------
EsEs

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2011 saat 14:04
SIKTIN ARTIK BATUHAN!

Batuhan yine sadece dikkat çekmek için şekilden şekile girdi. Ama bu kez haddini aştı.

Yine Batuhan yine Batuhan. Geçtiğimiz sezon her gün dua ettiren, artık yaptığı çirkin olaylarla değil de, futbolu ile konuşalım dedirten genç futbolcu herkesin yüzünü kara çıkartmıştı. Ligin bitmesi ile yönetimle ters düşen, federasyonun kapısına dayanan Batuhan Karadeniz nedeni anlaşılamayan bir şekilde alıcısı çıkmadığı için ikna edilmiş ve Skibbe’nin ısrarı üzerine elde tutulmuştu. O sürece kadar alt yapıda antrenmanlara çıkan ve gelen duyumlara göre kulüple ilgili değişik şeyler konuşan forvet oyuncusu öyle yada böyle geri dönmüştü.

Dünkü Sakarya Gazetesinde kendisiyle ilgili çıkan haberin ardından yine gözler ona çevrildi. Verdiği kilolar ile yeni sezon için bir kez daha umutlandıran futbolcu için olumsuz yorumlar kafalardan bir nebze silinmiş, Teknik Direktör Skib’de oynatacağım demişti. Bu kez, bari bu kez futbolu ile konuşulacak diye umut edilirken de yine sadece dikkat çekmek için terbiye sınırlarının dışında bir poz vererek gündeme gelmeye çalıştı. Aldığı paranın karşılığını hiçbir zaman veremeyen Batuhan bırak terbiyesizce davranışını, kulübe zarar verdiğinin farkında değil. Ancak bu onun futbol hayatı için son şansı. Ya başarılı olacak, ya da birkaç yıl sonra sanayide motorcuda çalışırsa kimse şaşırmayacak. Yeter artık Batuhan kimse seni böyle görmek istemiyor! (Spor Servisi)

Sonhaber Gazetesi

Acaba; bu Sonhaber gazetesinin sahibi, genel yayın yönetmeni veya herhangi bir sorumlusu, gazete baskıya girmeden bunları okuyor mu?

-------------

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2011 saat 15:34

Serkan seni kutluyorum. BASINLA İLGİLİ  herkesin gözünden kaçanları yakalayıp gözlerin içine sokuyorsun..

Ne  yazıkki problem sadece son haberde değil.  Hangisi basının işlevini layıki ile yerine getiriyorki.  Bunlar keçinin olmadığı yerde çelebi olarak geziyorlar...  Ya da deve misali hangisinin neresi düzgün.

Bilgi yok, fikir yok, teknoloji yok, arşiv yok.   Ama kibir var tafra var hava bol.

Gönderen: hus@mES
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2011 saat 16:49
Gerçekten Eskişehir'deki bu yerel basın kepazeliği çok tuhaf...
Küçücük hesaplar ve menfaaler peşinde koşmaktan seviyeyi yerlerde sürüklüyorlar...
Eskişehirime yakışmıyor...

-------------
ANADOLU YILDIZI

Gönderen: yirmialti26
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2011 saat 18:01
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Teknik Direktör Skib’de oynatacağım demişti.

yok artık

Gönderen: babagannuş
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2011 saat 18:34
Alıntı yapılan yirmialti26

Alıntı yapılan Cumhuriyet

Teknik Direktör Skib’de oynatacağım demişti.

yok artık

Bravo Sakarya gazetesine...

Ama Teknik direktör  Skib' de acaba kimi oynatacak. Çok merak ettim doğrusu:))

-------------
Salazar böyle söylüyor; Fado, Fiesta, Futbol

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2011 saat 20:21
http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3793&PID=866869#top">Yukarı

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3793&PID=866869#866869">Direct%20Link%20To%20This%20Post Tarih: Bugün saat 20:06 http%3A%2F%2Fwww.eskisehirspor.com%2Fforum%2Fforum_posts.asp%3FTID%3D3793%26PID%3D866869%23866869&layout=button_count&show_faces=false&width=100&action=like&colorscheme=dark&height=21 -
Alıntı yapılan onurnefer

Alıntı yapılan eFsAnE UyAnDı

Kri Boys kim yaa.LOL Yazmıyım yazmıyım dedim.Adamlar kopardı beni. 

Şükrü abinin yapmaması gereken hatalar Biraz daha dikkat şükrü abi   

Yav çocuklar yapmayın siz Şütlü abinizden daha iyimi bileceksiniz.

Şütlü abiniz ne diyorsa o...  Yani  KRİ BOYS...LOL

NOT:   Yukarıdaki mesaj  Eskişehirspor-Bozüyükspor başlığından alınmıştır..

Görüldüğü gibi bizim yerel medya oldu  komedi  medya.  Anlaşılan  bunlar forumu hiç okumuyorlar. Çünkü kendilerini düzeltme adına en ufak  çabaları yok.
     Onlar saçmalamaya biz eleştirmeye bıkmadan devam edeceğiz...

-------------

Gönderen: upsidedown
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2011 saat 10:58
Alıntı yapılan yunus1040

bu konuyu kim açtıysan teşekkürederim yerel gazeteleriin hali içler acısı kulaktan dolma haberler mesnepsiz yorumlar eskişehir halkını ağzından yorumlar utanmasalar evden haber yazacaklar bide inanılmaz yazım hataları ben şahsen okumuyorumda almıyorum da herkes bir taraf olmuş futbol takımı tutar gibi adam kayırmalar yani bir haberi 5 ayrı gazete 5 ayrı bilgi ve yorumla verebiliyo bence bunlar bu işi bıraksınlar.......

Bu başlığı açarken amacım şehrimizde kalitesi, etkinliği ve niteliği en çok tartışma konusu olan görsel ve yazılı medyamızın hangi düzeyde olduğunu ve forumda çok daha bilgili ve dikkatli arkadaşların görüşlerine imkan tanımaktı...

Görüyorum ki güzel ve gerekli bir başlık. Umarım değerli bir o kadar da birbirinden kıymetli medya mensupları (!) bu yazılanları okur ve kendilerine çeki düzen verirler..

-------------
Eskişehirspor sevdalısı

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2011 saat 11:33
Dün de bir radyomuzun sunucusu ''Maykıl Sikibbe'' şeklnde konuşuyordu.

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderi tarihi: 12/Ağu/2011 saat 16:37

http://ressim.net/8/upload/2eda6390.jpg

-------------

Gönderen: Şafak
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2011 saat 17:28
İşte Kendini Eskişehir'in lider gazatesi olarak tanıtan İstikbal Gazetesinin Rezaleti !

-------------

Gönderi tarihi: 12/Ağu/2011 saat 17:40
Yuh! Bir de anasayfa da Dead İnsan basacağı gazeteyi sadece bir kere okur be...

-------------

Gönderen: tarikesk
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2011 saat 17:49
Dava açsa adam yeridir.

Gönderi tarihi: 12/Ağu/2011 saat 17:56
Yuh artık böyle birşey olamaz!!

-------------

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2011 saat 18:18
Sonra Batuhan niye hareket çekti olur...

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com