eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Ne olacak bu yerel basının hali"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2015 saat 17:01
Alıntı yapılan karargah26

http://www.2eylul.com.tr/carsi-duragini-komple-tasiyin-bence-makale,7353.html

kimdir neyin nesi kimin fesidir bu kadın ? sen kim oluyorsun da bize aciz diyorsun, saygısız diyorsun ey cahil insan, kıytırık bir gazetede iki satır yazı yazdında kendini büyük çaplı bir yazar mı sandın. seni kim tanır ne ürettin bu memlekete ne verdin. Gelip te bu takım bu taraftar üzerinden reklam yapma

İki Eylül gazetesini aradım şikayetimi ilettim. Bugün çok sayıda bu şekilde telefon aldıklarını ve gerekli yerlere bunu ileteceklerini söylediler. Herkes arasın ki tepkimiz daha da güçlensin.
Buyrun iletişim numaraları: (222) 226 4 222 - 323 32 32
Yukarı
karander Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder KARA
Yer: İstanbul
  Alıntı karander Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2015 saat 18:39
çok tecrübeli bir gazeteci olduğunu düşünmüyorum..normal sıradan hayat ağızı ile yazmış.Bir cümle "neymiş efendim" ile başlıyorsa ve yayınlanmışsa yazı işleri müdüründen başlanmalı sorgulamaya.demek ki işlerini ve mesleğimizi ciddiye almıyorlar.kurumsallaşamayan yerel basının iç yüzüdür bu maalesef.üzücü bir durum
Mustafa Kemal'in yolunda Esesli bir medya emekçisi...
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2015 saat 18:57
dediginiz gibi bu yazıya gazete izin veriyorsa onlara da sorulmalıdır
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
  Alıntı MOD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2015 saat 15:32
İlgili kişi dünkü köşesinde özür yazısı yayınlamıştır.
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2015 saat 20:00
Daha yeni okudum.
Bu bayan arkadaş Eskişehir'de yaşamıyor herhalde.
Bu gazete eğer yerel gazete ise bu kişiye artık yazı yazdırmaz.
Yok eğer yazdırıyorsa o zaman ona göre tavır takınmak gerek.
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2015 saat 01:58
http://www.istikbalgazetesi.com/detay.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=139077 Hakaret eder gibi başlık mı olur?Ayrıca maç tamamlanmadan taraftarımız stad dışına alınmış diye duydum nasıl oluyor da maç süresince destek veriyor onu anlamış değilim.Baştan savma bir haber olmuş!
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2015 saat 10:17
Alıntı yapılan yeltin_26

http://www.istikbalgazetesi.com/detay.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=139077 Hakaret eder gibi başlık mı olur?Ayrıca maç tamamlanmadan taraftarımız stad dışına alınmış diye duydum nasıl oluyor da maç süresince destek veriyor onu anlamış değilim.Baştan savma bir haber olmuş!

Ulusal basın bu kadar küçültmedi bizi.
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2015 saat 12:49
istikbalgazetesi alma aldırma.ADAM OLSUNLAR.
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2015 saat 13:14
Selda Yeten kızımızın aklı önce kendine yetsin de sonra bizim işimize karışsın. Daha akıl baliğ ne zaman olmuş ki böyle boyundan büyük yorumlar yapıyor. Birisi Türkiye'de tribünlerde olup biten her şeyin bu şehirde başladığını, bunu başlatan adamın endüstriyel futbolu protesto için yıllardır tribünlerden uzak olduğunu, İstanbul ili takımlarının tribünlere nasıl terör getirdiğini, diğer şehrin "insanlardan" oluşan takımlarının nasıl ve hangi ayak oyunlarıyla "emeklerini" yediğini ve kendilerinden başka hiç bir şeye hem de yurt çapında yaşam hakkı tanımadıklarını anlatmalı. kızımızın aklı bütün bunları bir anda almayabilir, yedire yedire bir bir anlatmalı. İstanbul takımlarının yaptıklarının yanında bir durağın isminin değiştirilmesini istemek çok ama çok masum kalır. (Hem kimse demiyor ki beşiktaş iskelesinin ismi "nefer" veya "altes" olsun.) Eskişehirspor taraftarının hassasiyeti futbol emperyalizmine karşı bir dik duruştur. kimsenin de hiç bir şeyi "insan hayatından" öne koyduğu falan yoktur. bizim kavgamız isimlerden ziyade sakat"zihniyetledir" bunu anlamak için bir miktar da tribün tozu yutmak gerekir.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
garincha Liste gör
Yazar

ersen
Yer: köprübaşı
  Alıntı garincha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2015 saat 15:12
Alıntı yapılan Şafak

istikbalgazetesi alma aldırma.ADAM OLSUNLAR.

Bende almıyorum bu İstikbal gazetesini
ESES aşkı dörtnala giden at gibidir ne dizginden anlar ne de söz dinler...    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır