eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sergen Yalçın tv8 ve gool programındaki röportaj

Cevapla Cevapla Sayfa  123 8>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Sergen Yalçın tv8 ve gool programındaki röportaj
    Tarih: 25/Eyl/2007 saat 22:18

Kimse kusura bakmasın böyle bir röportaj dünyanın her yerinde eleştirilir,Kupada bir üst turda Sinan abisinin takımıyla oynamayacağımız ne mağlum.Bunca yıllık profesyonele yakıştımı bu cümleler.

Niye eleştiren arkadaşlara tepki geliyor?Beyler, ev sahibi sormuş "kardeşim peki hırsızın hiçmi suçu yok!"
Yukarı
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
  Alıntı alabucak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 21:55
1 trilyon bu başkan  sergene hayatta vermez.verdiysede böyle başıboş danalar gibi gezdirmez.bu işin için bi iş var mutlaka
ŞİMŞEK
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 21:07
      Sergene 1 trilyon verildiği söyleniyor.Az verilmiş,biraz daha versinler,oynadığı futbolla hakettiğini fazlasıyla gösterdi.
kalender
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 20:24
sergenden tek istediğim şey   içinde bulunduğu camianın büyüklüğünü anlaması...bizi  diğer köy takımlarıyla karıştırmasın.biz onun şu ana kadar geldiği en büyük camiayız.bu takımın futbolcusu iken ben oraya buraya gidecem diyemez..
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2007 saat 18:47
Alıntı yapılan EsEsliyim

Ne düşünürsek düşünelim şu anda kulübün futbolcusu olan bir kişiye bu şekilde mesajlar yazmak etik değildir...

Mutlaka hepimizin bu konu hakkında yorumları ve düşünceleri var ama şu etapta da hiç kimsenin takımın dengesini bozacak ve diğer futbolcuları etkileyecek mesajlar yazmaya hakkı yoktur hele hele içinde defolsun v.s. olan cümleler kurmak bize yakışmamakta ve bu forumda hoş durmamaktadır...

Bu tarz mesajlar yazan arkadaşlarımızı buradan uyarmak durumundayım lütfen bu tarz mesajlara son verin.....

++++++++++   maalesef hala es geciyoruz...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2007 saat 17:00
     Anadoluda futbol devrimini başlatan,istanbul takımlarına diz çöktüren,şanlı bayrağımızı avrupada dalgalandıran,yüksek tahsilli ve beyefendi futbolcularıyla herkesin sevgisini kazanmış büyük Eskişehirsporumuzun şanlı formasını,iki gol atıp bir kaç pas versin diye geçmişi skandallarla dolu,bir futbolcuya giydirmenin çok yanlış bir karar olduğunu düşünüyorum.Yönetimin bu futbolcuyu, gitmek istediğini söylediği İSTANBULA geri göndermesini bekliyoruz.

kalender
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2007 saat 14:07
Bu röportajla bizde işe yarayamayacağını iyice belli etti Sergen..
Ama üzülmedim çünkü onun yerine oynayacak daha kaliteli,genç futbolcularımız var...
Biz sergensizde bu ligin en iyi takımıyız...

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2007 saat 02:45
Eskişehir'de bu takımın formasını ıslatıpta bir tane futbolcunun tuttuğu takım hakkında yorum yaptıklarını görmedim,bilmiyorum.Genelide buradan giderken gözleri arkada kalarak gitmişlerdir bunlarıda  biliyoruz.Bu siteyi her futbolcunun,yöneticilerin ziyaret ettiğinide biliyoruz.sadece Sergen'in lütfedip bu siteyi takip edip etmediğini bilmiyorum, tahminde etmiyorum.
Sergen'e sadece:
 -Formasını giydiğin takımın sevdalıları, O formadan eğer birşeyler kazanıyorsan medya  meydalarında o da malesef futboldaki medyatikliğinden (kimi tutuyorsan tut,kimin hastasıysan hastası ol) konuşan futbolcusunu hiç bir zaman tutmaz
Diyorum...
Senin bjk liyim demene zaten gerek yokConfused

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 21:31
bu sergen takım içinde birşey oynamaz ,beşiktaşada gitse birşey yapamaz,vatanada ,milletede faydası olmaz ,yetenekleri beni ilgilendirmez ,bu adamda disiplinde ahlakta sıfır ,mücadelenin ön planda olduğu bu ligde koşmayan rakibe basmayan ,antrenmanlardan kaçan sergenin takıma hangi yönde katkısı olur doğrusu çok merak ediyorum
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 19:42

Ne düşünürsek düşünelim şu anda kulübün futbolcusu olan bir kişiye bu şekilde mesajlar yazmak etik değildir...

Mutlaka hepimizin bu konu hakkında yorumları ve düşünceleri var ama şu etapta da hiç kimsenin takımın dengesini bozacak ve diğer futbolcuları etkileyecek mesajlar yazmaya hakkı yoktur hele hele içinde defolsun v.s. olan cümleler kurmak bize yakışmamakta ve bu forumda hoş durmamaktadır...

Bu tarz mesajlar yazan arkadaşlarımızı buradan uyarmak durumundayım lütfen bu tarz mesajlara son verin.....
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır