Sayfayı yazdır | Close Window

Sergen Yalçın tv8 ve gool programındaki röportaj

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Diğer
Forum İsmi: Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
Forum Açıklaması: Eskişehirspor ve futbol dışındaki her türlü konu, eğlence, fikir alışverişi, sohbet
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=370
Yazdırma tarihi: 03/May/2024 saat 03:19
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Sergen Yalçın tv8 ve gool programındaki röportaj
Gönderen: freestyle
Konu: Sergen Yalçın tv8 ve gool programındaki röportaj
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 17:48
Yeni konu açtım ama önemli bir konuydu videoyu izleyin hak vereceksiniz.
Sergenin tv8 ve gool programındaki röportajı
adam beşiktaş beşiktaş beşiktaş diyor yav 1-2 kere Eskişehirspor demiştir
spikerin Beşiktaşa geri dönecekmisin sorusuna gülümseyerek olabilir diyor ya
Ben şahsen sergene fazla güvenim kalmadı ADAMIN AKLI BEŞİKTAŞTA

videoyu izleyin yorumları bide siz yapın bakalım arkadaşlar.

http://www.youtube.com/watch?v=4j2NZDM1tG4&NR=1 - http://www.youtube.com/watch?v=4j2NZDM1tG4&NR=1

Yanıtlar:
Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 18:11
Eskişehirspor'un bir oyuncusu Turkcell Süper lig'deki takımlar hakkında bu kadar şey bilirken,bizim ligimiz hakkında bu kadar şey biliyor mu acaba?
-İstanbul'a tedavi için gidip Sinan Abi'si ile normal bir görüşme yaparsa tamam ama dönebilirim bazındaki açıklamalar neler konuştuğunun göstergesi,ayrıca kafasını neye yorduğunun da diğer bir göstergesi.
-Çok fazla söylenecek bir şey yok dün akşam gördük sahda futbolcularımız terlerinin son damlasına kadar mücadele verirken,Sergen'in İstanbul'da neler peşinde olduğu......
-Artık bencede sabır taşmıştır,yönetim gereğini yapmalıdır.

-------------

Gönderen: ibo26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 18:12
bu adam niye bjk tesislerinde tedavi oluyo.

-------------
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...

Gönderen: neferozkan
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 18:24
dün o röportajı bende izledim sergen bu sene eskişehirsporla kontratım var ama ilerleyen yıllarda beşiktaşa dönmek isterim diyor. sonuçta beşiktaş altyapısından yetişmiş ve o kulübün tarihinin en önemli futbolcularından biri olmuş. futbolu orada bırakmak istemesinden daha doğal bişey olamaz bence. ayrıca eskişehirspordan ayrılıcam gidicem demiyor. bu sene eskişehirspordayım diyor. geçtiğimiz günlerde bi spor yazarına karşı eskişehirspor taraftarını nasıl kolladığıda unutulmamalı bence

Gönderen: Seal
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 18:24

isin asli soylede olabilir  adama ne sorulursa onu cevapliyor fbdende sorulmus gsdende ama röpörtaji yapan öküz ESKISEHIRSPORU sormayi akil edememisAngry

Gönderen: Narin
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 18:30
Alıntı yapılan ibo26

İşi daha rahat kotarsın diye.

-------------
ES ES TÜRKİYEDE TEKSİN

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 19:37
 Sergen eğer lütfedip bu sayfaları okursan dün akşamki maçıda seyrettiysen içinde kaldığımız durumu da gördüysen bırak artık beşiktası feneri gel adam gibi topunu oyna futbol hayatının sonbaharını yaşa. Yok ben tvlerde gezeceğim beşiktaş fener hakkında konuşacağım dersen topla pılı pırtını adam gibi git lütfen.Bu kesinlikle bir emir veya tehdit değildir bu Eskişehirspor taraftarının senden ricasıdır.

-------------
S.nalbant

Gönderen: kralfm_26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 19:52
sergen biraz fedakarlık istiyoruz senden. dün akşamki takımı gördük muhteşemdi sende biraz hırs yapmışındır umarımm.cezayı kesersin frikiklerinle oynıcan futbolla

-------------
SENSİZ BİR HAYAT DÜŞÜNÜLEMEZ ES-ES'İM

Gönderen: asus23
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 20:01
bu sergen nerde arkadaslar saeece röportaj larını okuyoruz kendi yok ortada biz o na okadar karsılama yaptık bagrımıza bastık 4 mac geride kaldı adam yok pıyasada
nasıl iş anlamadım

-------------
KALSADA SON NEFES OLUMUNE ESES

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 20:03
arkadaşlar sergen hakkında biraz kırıcı davranıyoruz gibi .bu bizim işimiz degil yönetim açıklama yapmalı.
bu takımdaki bütün oyuncular bizim.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: curva_sud
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 20:16
bravo sergen ağzına sağlık seni savunan az sayıda sergensporluya cevabı kendi ağzınla verdin yormadın bizi.
Yalnız bir konu dikkatimi çekti adam futboldan iyi anlıyor ve süperlig hakkındaki yorumlarıda çok isabetli.

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 20:25
burada sergeni savunan yok.sergen sporluda degilim .
bunun hesabını verecek yönetim.biz degiliz.
ya ben anlatamıyorum yada sizler anlamıyorsunuz.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 20:31
Her nekadar bu röportajı yapsada kimse Sergenin profesyonelliğinden şüphe etmesin,görev verildiği sürece bu adam oynar ve hakkaten takımıda oynatır.Senelerin futbolcusudur görevini layıkıyle yapar.
Ama biraz daha sorumlu davranmalıydı,BJK a gideyimde işte yok gerekirse kenarda oturayim gerekirse oynarım felan yani kardeşim sana burda kral gibi davranlıdı sanki kötü şeyler oldu.

Bu arada Sivri kardeş sana lafım yok, beni kızdıran her fırsatta hocaya saldırıp sergeni omuza alanlar.

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 20:56
    Açık açık söylüyor Beşiktaş bugün çağırsa gidecekmiş,yedek bile bekler gerekirse oynamam diyor,Sergenden bizi yar olmaz,bunu hala göremeyen varsa söylenecek fazla şey yok.

-------------
kalender

Gönderen: moris26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 21:08
Sergen dön artık....eski haline 

-------------
KÜTAHYA'NIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ

Gönderen: THEOMAN
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 23:06
Alıntı yapılan asus23

bu sergen nerde arkadaslar saeece röportaj larını okuyoruz kendi yok ortada biz o na okadar karsılama yaptık bagrımıza bastık 4 mac geride kaldı adam yok pıyasada
nasıl iş anlamadım
 guzel kardesim. hala anlayamadinizmi.. bu sergen denen adamin eskisehirspora gelmesi sadece ve sadece politikayla ilgili bir olay. kemal amcamiz secim oncesi 3 5 oy daha fazla toplamak icin boyle bir jest yapmis eskisehire/. adam kiyagini yapmis taraftara. getircem demis , almis getirmis.. sozunun eri.. bundan sonrasi artik kulubun problemi. ister adami cikartip oynatirsin ister basini bos birakir istanbul ankara o televizyon senin bu televizyon benim artis gibi gezdirirsin. lig basladi, 4 hafta geride kaldi  adam hala piyasada yok. zaten bundan sonrada olmaz.. bunun boyle olacagindan taa basindan beri emindim zaten.. neyse birakalim sergen mevzusunuda biz onumuzdeki maclari elimizdeki aslanlarla nasil kazaniriz ona bakalim..

-------------
kirmizi simsekler

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 23:12
Sergen varlığı ile takımın dengesini sarsıyor. takım Malatya'da 10 kişi maçı koparacak noktada, sonunda da yeniliyor ama Sergen'in röportajı bence biraz abes kaçmış. Sergen bu sene EsEs'te olabilir ama aklının nerde olduğunu kendisi söylemekte.. Aynı röportajı takımdan başkası yapsa, ona karşı tutumumuz ne olacaksa Sergen'e karşı da aynı tutumda olunmalıdır..

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: umutugur82000
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 23:54
biz neden hala bu konular üstündeyizki arkadaşlar.4bin kişiye imza atarken bu adam herkes tribünlerdeyken farklı şeylermi düşünüyorduk acaba.yırtçak parçalıcak koparcak gibilerinden.bu adam sergen yalçın.bi takımda ilk kezde top oynamıyor herkez futbol sahasında özel yaşamında ne yapacağını az çok değil sonuna kadar biliyodu ve artık takımımızda.bence böyle yapıp küstürmemeliyiz.takımdan gidene kadar arkasında durmalıyız.bu sene bizim için takım olarak çok önemli.sergenin atacağı bir gol yada yapacağı bi asist belkide biz süper lige taşıcaktır.bunu kimsede istemem demez sanırım.o yüzden takımımızda kaldığı sürece futbolcumuzdur ben sahip çıkalım derim.huylu huyundan vazgeçmez sonuçta.

-------------
Biz Sevilmek için Sevmedik

Gönderen: esesman
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 00:15

Bu lafları sergen degil ronaldinho da söylese gene aynı tepkiyi veririz isterse dünyanın en iyi futbolcusu olsun biz sergene degil ESES e asıgız onun için diger takımlardan ayrıyız biz onun için Anadolu nun yıkılmayan son kalesiyiz ve bu laflarından dolayı sahsen ben sergeni istemiyorum

Dedigi lafa bakarmsınız ya besiktas adına ''malasef YENİLDiK'' diyor
Acaba malatyaya yenildigimize bu kadar üzülebildimi merak  ediyorum gercekten..

AngryAngryAngryAngrysergen degil ronaldinho olsanda istemiyoruz seniAngryAngryAngryAngry

Bu takım sergensiz bu futbolu oynuyo bence sergen gelse bu takım bu kadar cok kosamaz sergen takımın huzurunu bozuyo bence metin hoca ve yönetim sergeni göndermeli

-------------

ANTİ byzans!!...

Gönderen: ati26
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 00:59
 Sergen YALÇIN!
 Kaç aydır Eskişehirdesin umarım arkadaşların,abilerin,kardeşlerin görüşlerini okumuşsundur ve bizim nasıl bir camiya olduğumuzu anlamışsındır, senin içindeki beşiktaşlılık muhakkaki bitmez ama Eskişehirspor formasını giydiğin andan itibaren sadece sahada değil her yerde o formaya ve BİZLERE layık olmaya çalışman gerekmez mi? Umarım aldığın paranın hakkını birazda olsa vermeye çalışırsın yoksa bi çok şeyden fedakarlık edip,elinde avcunda ne varsa bilet parasına veren taraftarın hakkının altından kalkamazsın...

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 01:12
 Ya yokmu kardeşim bu adamın mail adresi telefon numarası filan gerekirse tesislere gidelim .Oynayacaksa oynasın oynamayacaksa gitsin memleketten ya.Tatilde beşiktaş çarşı grubundan Fırat diye bir arkadaşla tanıştım adamlar makara yapıyorlar ya.Türkiye Sergen e değil bize gülüyor. 

-------------
S.nalbant

Gönderen: eS___eS
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 02:55
Bu adam bjk nin alt yapısından yetişmiş birisi ve dogal olarak bjk li.Sergen şunu bilmiyor sadece. Eskişehirspor taraftarının istanbul kuluplerine karşı bakış acısı diger anadolu kulupleri ile  aynı oldugunu sanıyor.Bunu biz değil yönetimin uyarması lazım.Ateşe körükle gitmeyelim.

-------------
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR

Gönderen: es_es_emrah
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 03:16
Sergen burası eskişehir .Bundan sonra trudunde sergen dıye bagıracak adamın ben eskısehırsporlulugundan süphe duyarım diğer futbolcularımıza yazık yaa canla basla oynuyor hepsı.Bu adam eskısehıre eglenmeye kumar oynamaya gelmiş cok belli.Eskişehirspor futbolcususun sanane eziktaşdan delirdim şimdi.Sergeni alkışlayan eller akıllandırmasınıda bılır anladın sen sergen
Çarşı pazar kadın işi trübün ERKEK işi (ANTİBİZANS)

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)

Gönderen: Altes_reisyy
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 03:44

sergen yalçın yanlış yoldasın sen böle devam et sen eziktaşlısın ama bizim ekmeğimiz var gursağında o ekmeğin hakkını ver önce sonrada çık isteğin takıma git oyna konuış takla at ne yaparsan yap burası ESKİŞEHİR bunuda hiçbir zaman unutma bilmiyorsanda öğren biz bu forma için sana saygı gösteriyoruz seni bu takıma kulübümüzün büyükleri getirdi ama böle devam edersende göndermeyi biz biliriz BİZ ESKİŞEHİR'LİYİZ...

ANTİ-BİZANS

Gönderen: EsEs.
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 03:51
 Sergen Allahını seversen   Sinan abinin yanına dön.Bize sen lazım değilsin!!Heleki şu röportajın sonrası kafanın nerede olduu belli senin.Lütfen ait olduğun Eziktaşa  ne görev verilirse o şekilde dön röpartajındaki gibi.
 Eses im sen gibilerle  ESES olmadı,sen gibilerini  yıldız yapıp yolladı o üç takıma...hadi güzelimm işine bakk ,git eziktaşın kenar yönetimi ol,bizide unutmayıp ESES i iddaa kuponlarına koy inandığın maçlarda..

-------------

Gönderen: EsEs.
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 03:58
  Malatya maçını gördüm ya  yüreğim gam yemez...Sana ihtiyaç yok bu takımda yeminle gördüm ben bunu takımda.Sakatlığın bi kenara; iyi olsan bile seni ilk 16 ya  almasın Metin hoca.Ben Metin hocaya acaip hak verdim ,senin şu röportajından sonra.AT  la gel sergen demiycem  ATINA bin İstanbula dön Sergen DİYECEĞİM!!!

-------------

Gönderen: esgun
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 10:48
Sergennin Bonservisine para vermedik ama kendisine şu ana kadar 450 milyar para verildi sezon sonuna kadarda 500 milyar daha verilecek bu ESKİŞEHİRSPOR kulübünün bizzat ödediği ve ödemesi gerektiği kontrat karşılığı.

Yönetim çıkacak kardeşim ya oyna yada getir kulubümüzden aldığın miktarı nereye gidersen git diyecek tabii kemal abisinden izin almadan söyleyebilecekler mi ?

-------------
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 11:16
Sevgili Firisitilin koyduğu vidyoyu,
sabırla başından sonuna kadar izledim.
Yoruma gerek duyulmayacak kadar açık, net.
Altesin İstanbul takımlarını tutanlar için hazırlanan,
geçen yıl tribüne astığı pankart gözlerimin önüne geldi.
Hani İstanbul takımlarını tutanlar birazda...... diye başlayan.

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: akayaalp_eses
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 11:33
ben bunu sergen geldığındede sölemıştım tekrar sölüyorum sergenın eskişehire bence en kötü oynayan futbolcudan bıle fazla yararlı olamıyacağını sölemıştım tekrar sölüyorum sergene verılecek olan şu 500 milyara çok yazık valla çok yazık o parayla ondan daha iyi ne oyuncular vardı ama işte şov yapmak için alındı ne gerenk var böle şeylere eskişehirsporun hiç bir şova ıhtıyaco oke sergen bencede arkadaşın dedığı gıbı atla sen bır an önce bekiştaş sahiline hadı koçum yolun açık olsun.....

-------------
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR
EFSANE GERİ DÖNDÜ...

Gönderen: asus23
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 11:45
bence öne bi uyaralım protesto gibi bisey yapalım ne biliyim pankarty falan gibi

-------------
KALSADA SON NEFES OLUMUNE ESES

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 11:47
Alıntı yapılan akayaalp_eses

ben bunu sergen geldığındede sölemıştım tekrar sölüyorum sergenın eskişehire bence en kötü oynayan futbolcudan bıle fazla yararlı olamıyacağını sölemıştım tekrar sölüyorum sergene verılecek olan şu 500 milyara çok yazık valla çok yazık o parayla ondan daha iyi ne oyuncular vardı ama işte şov yapmak için alındı ne gerenk var böle şeylere eskişehirsporun hiç bir şova ıhtıyaco oke sergen bencede arkadaşın dedığı gıbı atla sen bır an önce bekiştaş sahiline hadı koçum yolun açık olsun.....

Şov bize yaramıyor..

-------------

Gönderen: ZEFEX
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 11:48
Şu zamanda hepimizin konsantre olması gereken şey oynayacağımız lig maçlarıdır.Tartışmamız gereken konu bu olmalı.

Sergen Yalçını ilk defa tanımıyoruz gelmeden öncede böyleydi Sergen  BJK lı olduğunu her yerde söyledi bize gelince değişmesinide beklemek abes olurdu.Bu yüzden Sergen onu demiş bunu yapmışı tartışmayı bırakalım çıkar topunu oynar takıma katkıda bulunursa alkışlarız yapmazsada yolun açık olsun deriz.

Sergensizde çok iyi bir takımımız var bunu Malatya maçında da gördük ilerleyen zamanda dahada iyi olacağımızı düşünüyorum.Ancak oynadığımız ligde şu anda Türkiyenin en iyi en dengeli ligi bence.Vereceğimiz desteğe çok ihtiyacı var takımın elbirliği yaparsak bu takım bu sene şampiyon olur.Ama gereksiz şeylere takılır pire için yorgan yakmaya kalkışırsak ilk 6' yı göremeyiz.

Bu bilinçle hareket etmeliyiz.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderen: guessman26
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 11:54
Sergenle uğraşmayı tartışmayı bırakalım takımımıza destek olalım çook uzun zamandır böyle bir Eskişehirspor görmemiştik, buna sahip çıkalım destek olalım şimdi sergen zamanı değil Eskişehirspor zamanıdır.

-------------
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLANA ACIRIM.

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 11:58
Alıntı yapılan ibo26

Bu adam neden Eskişehirspor'da asıl onu sormak lazım..

-------------

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 12:17
bencede bi pankart falan bi şeyle ifade etmemiz lazım
benim aklıma bi pankart yazısı geldi ama | çok mu sert (:
Akıllı ol sergen Burası ESKİŞEHİR

-------------

Gönderen: weswas
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 14:01
ne hali varsa görsün bırakın yaa...

-------------
ŞAMPİYONLUK İÇİN SALDIR ESKİŞEHİR

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 14:34
Asalım,Keselim hatta ölüm onun için kurtuluş olur işkenceyle süründürelim..Konuşun istediğiniz gibi konuşun...

Ben öncelikle Sergen konusunu Sergen olarak değilde bir insan olarak ele almak istiyorum...
Tartışmasız Türkiye'nin en yeteneklisi,ama bir o kadarda en çok konuşulanı...Bir futbolcusun oynasan dert,oynamasan dert..Bir futbolcu hakkında konuşulacak herşey konuşuldu hakkında..Hatta malatya maçında ESES şov yaparken bazı arkadaşlarımız dediki Bu takımda Sergen'in yeri yok..)) Belki oyun itibari ile o maçta yeri yoktu..Fakat olsa idi neler olurdu..Çoğu pozisyonumuz iyi pas gelmemesinden ötürü öldü..3-5 adet frikik kazandık sonuç yok...Eskişehirspor o maçta o oyunla puan çıkaramamışsa Sergen gibi bir adamın olmadığından çıkaramamıştır..

Neyse bunlar teknik konular...Gelelim şimdi işin özüne...
Şöyle düşünün Mustafa SEVGİ veya Kaleci SİNAN veya,Berkay İstanbul kulüplerine transfer oluyorlar Türkiyenin gündemine oturuyorlar,hatta uzağa gitmayin Kalecimiz ÖMER Eskişehirspor hakkında soru sorulsa saatlerce konuşabilirler..Ve biz bundan da gurur duyarız...İşte gerçek ESES li diye burada bas bas bağırırız...Beyler bu adam gesede ve febede oynarken de ben bejekeliyim diyordu...Hangi takıma gittide farklı konuştu..ya da hangi takımda işini yapmadı...(o görevini yaptı ama herkes de görevini onu en acımasız şekilde eleştirerek yaptı..)

Tedavi olması kadar normal bir şey yoktur..Bildiği camia bildiği doktor ve ona kucak açabilecek bir çok bejekeli orada..Profosyonelce düşünün Kaleci Ömer gelse Eskişehirspor tesislerinde tedavi olsa kim ne diyebilir...Hadi onu geçin Ulaş MEYAN gelse kim ne der..Biraz mantıklı düşünün...

Bejekede görev verilirse seve seve gelirim diyor...ALt yapımızdan çıkmış hangi futbolcumuza görev verdikte onlar bizi reddetti..İçinde sevgisi olan adam da seve seve yetiştdiği kulüpte görev almak hayalidir kimseyi kandırmayalım...
Sırf bejeke den konuşmuş...Eskişehirspor'dan soru soruldu da o mu cevap vermemiş...Ki bundan önce söylediklerinde alkışlıyordunuz...yok "biz şampiyonluğa oynamasak bile tribünlerimiz full doluyor" diye söylerken göğsünüz kabarıyordu...Bizim hakkımızda methiyeler düzerken ağzınız kulaklarınızdaydı...Söyleyin bu çocuk ne zaman ESKİŞEHİRSPOR'u rencide edici söz sarfetti...Biriniz çıktıda şunu dedi deyin hadi...Köy takımı mı dedi..Him kimse istemedi kala kala buraya mı kaldım dedi..?? Eskişehir,İstanbul kadar güzel şehir demedi mi...??Ben buraya taraftar için geldim demedi mi...???

SİZİ HER YERDE YÜCELTEN BU ADAMA SÖYLEDİKLERİNİZ ÇOK MU DOĞRU..ÇOK ACIMASIZ DEĞİLMİSİNİZ..??Utanmadınız mı bunları söylerken...Türkiyenin en acımasızca eleştirdiği insan BU İŞTE...Lütfen onu SERGEN olarak değil insan olarak düşünün birde...Onun yerinde siz olsanız şimdiye kadar ne yapardınız...Taş olsanız şimdiye kadar çatlamıştınız..
Size methiyeler düzen adam sırf bejeke soruları soruldu diye asmadığınız kalmadı...Yazıktır günahtır...Azıcık insancıl düşünün..Ve beklemesini bilin...Ya hep beraber alkışlayacağız ya da hep beraber hizmetlerine teşekkür edeceğiz...Sahada olmayan insan hakkında lütfen yorum yapmayın...

Bir lafımda mod arkadaşlara ve Admin'e lütfen bu konu hakkında topic açtırmayın ..Bu Sadece Sergen'e değil hepimize zarar vermeye başladı...
Saygılarımla...

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 14:42
Bu konular olmasa yazdığın bu tarz mesajlarıda okuyamayız suat...Konu kapatmak sorunları veya söylenmek istenenleri kapatmaz...Bu tür konular eğitim amaçlıdır ve genç üyeler için gereklidir, bunları okuyunca sergen hiç bir şekilde etkilenmez çünkü o bu aşamaları geçeli çok oldu, ama buraya bu tarz mesajlar yazan arkadaşlarımız maalesef çok şeyi aşamadılar...

Onların bu konularda daha mantıklı düşünmesi içinde senin yukarıdaki mesajlar gibi mesajlar yazılmalıdır ki düşünceler değişsin...

Biz zaten konu başlığı işlevini tamamladıktan veya çok fazla zarar içermeye başladığı zaman gerekeni yaparız...Biliyorsunki bu konuda oldukça tecrübeliyiz...SmileWink

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 14:42
bu kadar üstüne düşmeyelim ya bırakın kendi haline
bizim asıl futbolcularımız çıktı ortaya onların sonuna kadar arkasındayız
ben her sergen konusunda söyledim söyleyeceğimde ne edersen kendine edersin çıkarsın doğa gibi serkan gibi -aklıma gelmeyen diğer aslanlarımız gibi- canını dişine takar oyununu oynarsın gönlümüzün kralı olursun yok böyle devam edersin kendin bilirsin geldiğin gibi gidemezsin tek başına gidersin!!

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 15:02
"scetintas" evet haklısın sende (: biraz fazla yüklendik bunları düşünemedik (:
ama içinde kalsın yav bjk sevgisi dışa vurmasın (:

-------------

Gönderen: vahap26
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 15:04
Alıntı yapılan Seal

isin asli soylede olabilir  adama ne sorulursa onu cevapliyor fbdende sorulmus gsdende ama röpörtaji yapan öküz ESKISEHIRSPORU sormayi akil edememisAngry

Big%20smile   Clap   Thumbs%20Up Seal doğru söylüyor...

-------------
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li

Gönderen: secati
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 15:07
Alıntı yapılan scetintas

Asalım,Keselim hatta ölüm onun için kurtuluş olur işkenceyle süründürelim..Konuşun istediğiniz gibi konuşun...

Ben öncelikle Sergen konusunu Sergen olarak değilde bir insan olarak ele almak istiyorum...
Tartışmasız Türkiye'nin en yeteneklisi,ama bir o kadarda en çok konuşulanı...Bir futbolcusun oynasan dert,oynamasan dert..Bir futbolcu hakkında konuşulacak herşey konuşuldu hakkında..Hatta malatya maçında ESES şov yaparken bazı arkadaşlarımız dediki Bu takımda Sergen'in yeri yok..)) Belki oyun itibari ile o maçta yeri yoktu..Fakat olsa idi neler olurdu..Çoğu pozisyonumuz iyi pas gelmemesinden ötürü öldü..3-5 adet frikik kazandık sonuç yok...Eskişehirspor o maçta o oyunla puan çıkaramamışsa Sergen gibi bir adamın olmadığından çıkaramamıştır..

Şöyle düşünün Mustafa SEVGİ veya Kaleci SİNAN veya,Berkay İstanbul kulüplerine transfer oluyorlar Türkiyenin gündemine oturuyorlar,hatta uzağa gitmayin Kalecimiz ÖMER Eskişehirspor hakkında soru sorulsa saatlerce konuşabilirler..Ve biz bundan da gurur duyarız...İşte gerçek ESES li diye burada bas bas bağırırız...Beyler bu adam gesede ve febede oynarken de ben bejekeliyim diyordu...Hangi takıma gittide farklı konuştu..ya da hangi takımda işini yapmadı...(o görevini yaptı ama herkes de görevini onu en acımasız şekilde eleştirerek yaptı..)

Tedavi olması kadar normal bir şey yoktur..Bildiği camia bildiği doktor ve ona kucak açabilecek bir çok bejekeli orada..Profosyonelce düşünün Kaleci Ömer gelse Eskişehirspor tesislerinde tedavi olsa kim ne diyebilir...Hadi onu geçin Ulaş MEYAN gelse kim ne der..Biraz mantıklı düşünün...

Bejekede görev verilirse seve seve gelirim diyor...ALt yapımızdan çıkmış hangi futbolcumuza görev verdikte onlar bizi reddetti..İçinde sevgisi olan adam da seve seve yetiştdiği kulüpte görev almak hayalidir kimseyi kandırmayalım...
Sırf bejeke den konuşmuş...Eskişehirspor'dan soru soruldu da o mu cevap vermemiş...Ki bundan önce söylediklerinde alkışlıyordunuz...yok "biz şampiyonluğa oynamasak bile tribünlerimiz full doluyor" diye söylerken göğsünüz kabarıyordu...Bizim hakkımızda methiyeler düzerken ağzınız kulaklarınızdaydı...Söyleyin bu çocuk ne zaman ESKİŞEHİRSPOR'u rencide edici söz sarfetti...Biriniz çıktıda şunu dedi deyin hadi...Köy takımı mı dedi..Him kimse istemedi kala kala buraya mı kaldım dedi..?? Eskişehir,İstanbul kadar güzel şehir demedi mi...??Ben buraya taraftar için geldim demedi mi...???

SİZİ HER YERDE YÜCELTEN BU ADAMA SÖYLEDİKLERİNİZ ÇOK MU DOĞRU..ÇOK ACIMASIZ DEĞİLMİSİNİZ..??Utanmadınız mı bunları söylerken...Türkiyenin en acımasızca eleştirdiği insan BU İŞTE...Lütfen onu SERGEN olarak değil insan olarak düşünün birde...Onun yerinde siz olsanız şimdiye kadar ne yapardınız...Taş olsanız şimdiye kadar çatlamıştınız..
Size methiyeler düzen adam sırf bejeke soruları soruldu diye asmadığınız kalmadı...Yazıktır günahtır...Azıcık insancıl düşünün..Ve beklemesini bilin...Ya hep beraber alkışlayacağız ya da hep beraber hizmetlerine teşekkür edeceğiz...Sahada olmayan insan hakkında lütfen yorum yapmayın...

Bir lafımda mod arkadaşlara ve Admin'e lütfen bu konu hakkında topic açtırmayın ..Bu Sadece Sergen'e değil hepimize zarar vermeye başladı...
Saygılarımla...

aynen katılıyorum çok güzel ifade etmişsin.biraz daha ılımlı olalım arkadaşlar bu konuda

Gönderen: vahap26
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 15:25
Suat ÇETİNTAŞ (scetintas) arkadaşımızın her sözüne katılıyorum... Sadece topic'in kapatılması konusunda size katılmıyorum, bu konuda moderatör EsEsliyim doğru söylüyor. Sorunları kapatarak çözemeyiz... scetintas'ın yazısı pek çok kişiyi etkilediği kanısındayım... bu tür yazılarıda ihtiyacımız var.

-------------
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li

Gönderen: KaRa
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 15:32
Bir şey dikkatimi çekti. Konu Beşiktaş olunca mesajlar ne kadar da uzamış. Geçen sene bir abimin bana söylediği şey gerçekten doğru galiba...

-------------
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!

Gönderen: ankeses
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 16:48
Alıntı yapılan scetintas

Yazınızın bu kısmına kesinlikle katılmıyorum. 10 kişi kalmış takımda Sergen de oynuyorsa, ne o oyun ortaya çıkar, ne de o frikikleri kazanabilirdik. Aksine takımın direnci düşer fark bile yiyebilirdik.

Sergen'in transferi gündeme geldiğinde inşallah olmaz demiştim. Şimdi de Eğer BJK'ye gitme ihtimali varsa inşallah gider diyorum. Giderken bize bonservis bedeli olarak bizden aldıklarını getirirse süper olur. Bu yüzden İstanbul'da olması, Sinan Abisi ile görüşüyor olması çok güzel haberler.

Sergen'den ne şimdiye kadar, nede şimdiden sonrası için  bir beklentim olmadığından, gitmeyecekse duracağı en iyi yer İstanbul'dur. Öyle olur diye söylemiyorum ama, Sergen eğer Eskişehir'de kalmaya başlarsa, ismi büyük olduğundan, heran bir kriz çıkarabilir, takımı karıştırabilir. Unutmayın Metin Hoca bu yüzden hazırlık döneminde istifanın eşiğinden döndü.

Bize bir iki maç değil, bütün sezon oynayacak, hatta gelecek sezonlarda da faydalanabileceğimiz oyuncular lazım. Bu yüzden ne zaman ne kadar oynayacağı belli olmayan Sergen'i konuşmayı bırakıp, antrenmanlarda, maçlarda formasını terleten diğer futbolcularımızla ilgilensek daha isabetli davranmış oluruz.

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 17:13
Bence yukarıdaki yazıyı iyi okumamışsınız...

"Belki oyun itibari ile o maçta yeri yoktu" demişim...
İkinci önemli nokta ise"Eskişehirspor o maçta o oyunla puan çıkaramamışsa Sergen gibi bir adamın olmadığından çıkaramamıştır.." yani Sergen olmadığı için denmemiştir..Sergen gibi bir adamdan bahsedilmiştir...
3.hususta ben Sergen'in bu takımda yeri vardır ya da yoktur muhakemesi yapmadım..Gitsin-kalsında demedim..Sadece onunda insan olduğunu unutmayın demiştim...Yoksa kalırsa ESESin futbolcusu olarak bağrıma basar,giderse de teşekkür ederim..Ama onunda insan olduğunu unutmadan...Oynar oynamaz teknik konulardır bunlar önemli değil...Ama bu insan bu tavrı hak etmiyor..Sergen değil hiç bir insanoğlu hak etmiyor...Oysa O insan ESKİŞEHİRSPOR adına tek kötü söz söylemediği halde...

Saygılarımla...

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 17:23
Sergen konusunda yapılacak en iyi şey işi akışına bırakmaktır. Sergen'i şu aşamada övmek de yermek de takımımıza birşey kazandırmaz. Bazı arkadaşlar hak etmediği halde sürekli övüyor, göklere çıkarıyor takımın diğer kısmını hiçe sayarak, bazı arkadaşlar da sürekli yeriyor, yerin dibine sokuyor. Ortasını bulmamız lazım. Ortası da zor bulunacağı için en iyisi Sergen konusunda hiç yorum yapmadan olup biteni izlemek bana göre. Takım bu şekilde giderken konuşacak en son konulardan biri Sergen olmalı. Zira takımda bile değil şu an. Sergen konusuna ne kadar müdahil olursak, işleri o kadar çözülmez hale getiririz. Bırakalım Sergen konusunda kararı önce teknik heyet, sonra yönetim versin.

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderen: ankeses
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 17:44
Alıntı yapılan scetintas

Bence yukarıdaki yazıyı iyi okumamışsınız...

"Belki oyun itibari ile o maçta yeri yoktu" demişim...
İkinci önemli nokta ise"Eskişehirspor o maçta o oyunla puan çıkaramamışsa Sergen gibi bir adamın olmadığından çıkaramamıştır.." yani Sergen olmadığı için denmemiştir..Sergen gibi bir adamdan bahsedilmiştir...
3.hususta ben Sergen'in bu takımda yeri vardır ya da yoktur muhakemesi yapmadım..Gitsin-kalsında demedim..Sadece onunda insan olduğunu unutmayın demiştim...Yoksa kalırsa ESESin futbolcusu olarak bağrıma basar,giderse de teşekkür ederim..Ama onunda insan olduğunu unutmadan...Oynar oynamaz teknik konulardır bunlar önemli değil...Ama bu insan bu tavrı hak etmiyor..Sergen değil hiç bir insanoğlu hak etmiyor...Oysa O insan ESKİŞEHİRSPOR adına tek kötü söz söylemediği halde...

Saygılarımla...

Sergen gibi bir adam deyince, teknik yeteneği fazla, ancak fazla koşmayan, koşmayı sevmeyen, takım savunmasına katkısı olmayan bir adam aklıma geldiğinden yazınızı o şekilde yorumladım.

İşin insani boyutuna gelince tamamen size katılıyorum, ama ESES'in sırf bu adam yüzünden bu yıl çıkamama ihtimali beni düşündürüyor. Yanlış anlaşılmasın, sergen kötü niyetli olmayabilir. Ama adamın ismi büyük ve her an bu isim üzerinden sorun çıkarılabilir. Sonuçta Sergen oynasada, oynamasada eleştiriliyor ve bu beni rahatsız ediyor. Gitsin, kalsın muhasebesini bu yüzden ben kendim yaptım, size cevap olarak yazmadım.

Saygılar

Gönderen: tuncalnas
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 18:12

Sergen olayını bencede  herkes kendine haline bırakmalı ne zaman oynayacağını bizler yerine işin erbabı olanlar kararı vermeli.Şu an takımın yakaladığı hava iyi ayrıca Sergenin bize en faydalı olacağı zaman efsane Chelsea ve Psv Maçlarında yaptığı performansları yapacağı zamandır.

Gönderen: umutugur82000
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 18:29
[QUOTE=secati] [QUOTE=scetintas]Asalım,Keselim hatta ölüm onun için kurtuluş olur işkenceyle süründürelim..Konuşun istediğiniz gibi konuşun...

Saygılarımla...

+1965

-------------
Biz Sevilmek için Sevmedik

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 19:57
Tamam ılımlı olalım. Ama takım Malatya'da kendini paralarken Sergen'in aynı akşam yayınlanan röportajında "Ne zaman istenirse dönerim" demesi hiç mi ayıp değil? Hiç mi tepki almayacak şekilde?? Takımı enayi yerine koymak değil mi? 500 milyar peşin para aldığı takımı müsaade edin de korusun, yüceltsin; ancak her şeyin yeri var, zamanı var. Sergen'in yaptığı ayıptır, tepkimizi göstermeliyiz.

-------------

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 20:26
Alıntı yapılan delibasozi

Tamam ılımlı olalım. Ama takım Malatya'da kendini paralarken Sergen'in aynı akşam yayınlanan röportajında "Ne zaman istenirse dönerim" demesi hiç mi ayıp değil? Hiç mi tepki almayacak şekilde?? Takımı enayi yerine koymak değil mi? 500 milyar peşin para aldığı takımı müsaade edin de korusun, yüceltsin; ancak her şeyin yeri var, zamanı var. Sergen'in yaptığı ayıptır, tepkimizi göstermeliyiz.

aynı akşam mıymış röportaj ? Confused o zaman sende haklısın.

-------------

Gönderen: ekukrer
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 20:31
Bence Sergen konusunu cok kaşımayalım... Teknik direktörümüze ben güveniyorum... Hazır olursa elbette oynatacaktır... İstanbul'a da yönetim gönderdi... Şahsi görüşüm sadece dakika 70 olunca bizim daha bir gol bir asist bile yapmamıs bir oyuncu için "sergen yalçın" diye tezahurat yapıp o sahada ter döken topçularımızın emeğine saygısızlık etmeyelim yeter...  

-------------
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer - http://twitter.com/ekukrer

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 20:38
   Beşiktaş çağırsın Sergen bir dakika beklemez hemen gider hatta gideceğini kendiside açık  açık söylüyor.Bizde dönsün ve  oynasın birkaç gol atsın veya attırsın diye haftalardır bekliyoruz.

-------------
kalender

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 20:42
Bizlere stadda söz vermişti ESES'in Süper Lig'e çıkması için elimden geleni yapacağım demişti, eğer adamsa sözünü tutmalı yok eğer tutmayacaksa versin paralarımızı nereye istiyorsa gitsin.

-------------

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 21:03
Alıntı yapılan ES_Kadir

Bizlere stadda söz vermişti ESES'in Süper Lig'e çıkması için elimden geleni yapacağım demişti, eğer adamsa sözünü tutmalı yok eğer tutmayacaksa versin paralarımızı nereye istiyorsa gitsin.

sevgili kadir

Sergen 15 gündür  istanbulda bizi şampiyon yapmak için uğraşıyor.Sergen bizi şampiyonlar liginde şampiyon yap,sonrada bize cennetten tapu ver.

-------------
kalender

Gönderen: es-es2641
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 21:15
Alıntı yapılan kalender 26

Beşiktaş çağırsın Sergen bir dakika beklemez hemen gider hatta gideceğini kendiside açık  açık söylüyor.Bizde dönsün ve  oynasın birkaç gol atsın veya attırsın diye haftalardır bekliyoruz.

Beşiktaşın çağırmasını beklemiyor bence,kendini yamamak için elinden geleni yapıyor..

Transfer günü seni alkışlkayan elim kopaydıda alkışlamasaydım, dilim kopaydıda ilk maçta Sergen Yalçın tezahüratına katılmasaydım....

-------------
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 21:27

Şimdi iki yolu var, ya çıkar antalyamı olur kartalmı olur hangisine hazır olursa beyfendi alır maçı götürür bu sözler unutulur yada derki ben yanlış yaptım özür dilerim ama ne olursa olsun yakışmadı sana sergen ekmek yediğin yeri hakir görmek.

Sene başında hocayla yaşadığı anlaşmazlıklar için acaba diyordum ama şimdi portre netleşti.

Gönderi tarihi: 19/Eyl/2007 saat 15:04
Alıntı yapılan freestyle

aynı akşam mıymış röportaj ? Confused o zaman sende haklısın.

Röportajın yayınlandığı günden bahsediyoruz. Hem bir gün önce bir gün sonra. O röportaj önceden yapılmış olsa da takım Malatya maçına hazırlanıyorken bu şekilde konuşması hiç mi tepki almayacak şekilde?

-------------

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2007 saat 17:24
Sergen röportajinda Eskisehirspor hakkinda hic bir olumsuz laf söylememis, takimi karalamamis, hatta canli yayina cikarak ister istemez Eskisehirsporun reklamini yapmistir.

Besiktasta büyümüs, Besiktasta en büyük basarilarini yakalamis bir futbolcunun BJK yi konusmasida bence cok dogal. Daha Eskisehirsporumuzla mazisi ne kadarki ?
Sakat olan bir futbolcumuz, teknik heyetin onayini alarak tedavisini Istanbulda görürken canli yayina cikmasida o kadar kötü bir olay degil.

Okunulanlara bakinca sanki Sergen takima ihanet etmis gibi durum var... Gecen sezonlarda kalecimiz Hakana gösterilen hosgörünün 10 da 1'ni Sergene göstersek bu konu burada kapanir zaten... 

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2007 saat 17:57

Röportaj önceden yapılmış olsa da
takım Malatya maçına hazırlanıyorken
bu şekilde konuşması hiç mi tepki almayacak ?
Delibasozi haklı,
profesyonel bir sporcu,
formasını giydiği takım dururken,
ısrarla başka bir takımı övüp durabiliyorsa,
yorumunda başka teknik adamdan asker arkadaşı
gibi Ertuğrul, Ertuğrul diye bahsedip büyüklenebiliyorsa,
fenerli Metin Tümer için o zaten bejekeli değildir diyebiliyorsa,
üstelik bu futbolcu ESES le kontratı olan biriyse bağışlayın yazarım.
Beni ne şu ne bu, Eskişehirsporum ilgilendirir, gerisini bırakır boşveririm.
Yok bari bir de ESES aleyhinde konuşsaydı, o kadar  uzun boylu değil beyler !

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: sigortacı
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2007 saat 18:13
Sergenin bu takıma faydası olacağına inanmıyorum.O büyük futbolcu olmak yerine kendi küçük dünyasında yaşamayı tercih etti.Eskişehirspor'a da herhangi bir katkısı olmaz.Övdüğü Hagi bayram tatillerinde tüm takım izin yaparken Popescu ile birlikte Florya'da idman yapıyordu.Sergen hangi takımda oynarsa oynasın ya sakatlığından dolayı idmana katılmaz ya da takımdan ayrı çalışır.Bize ; illa ki sim yapmış tecrübeli futbolcu olacaksa takımdaki gençlere yol gösterecek , örnek olacak futbolcular lazım.Sergen ne kadar erken giderse Eskişehirspor için o kadar iyi olur bence.

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2007 saat 18:18
Hala aklı fikri Beşiktaş'ta ama Ertuğrul Sağlam onu hayatta kabul etmez. Çünkü onu hoca yerine koymayacağını kendiside biliyordur. Ayrıca yönetim neden Sergen'in sakatlığının ne kadar süreceği ile ilgili bir açıkama yapmadı. Benim bildiğim futbolcunun sakatlığı anlaşıldığı zaman şu kadar süre sahalardan uzak kalacak diye bildirilir.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2007 saat 18:21
Sergen'le yapılan evlilik aşk evliliği değildi mantık evliliğiydi.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderi tarihi: 19/Eyl/2007 saat 19:36
 Halen Eskisehirspor ile sözlesmesi bulunan ve basinda yazdigi gibi antrenmanlara cikan bir oyuncu icin bu tür yazilar kime yarar bilemiyorum. Yarin isler iyi giderde Sergen takimimiz icin önemli bir rol oynarsa ne diyeceksiniz ? Unutmayin o hala bizim futbolcumuz. Bizim futbolcumuz oldugu sürede bu tür yazilar bize yakismaz..

-------------

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2007 saat 19:42

Ne düşünürsek düşünelim şu anda kulübün futbolcusu olan bir kişiye bu şekilde mesajlar yazmak etik değildir...

Mutlaka hepimizin bu konu hakkında yorumları ve düşünceleri var ama şu etapta da hiç kimsenin takımın dengesini bozacak ve diğer futbolcuları etkileyecek mesajlar yazmaya hakkı yoktur hele hele içinde defolsun v.s. olan cümleler kurmak bize yakışmamakta ve bu forumda hoş durmamaktadır...

Bu tarz mesajlar yazan arkadaşlarımızı buradan uyarmak durumundayım lütfen bu tarz mesajlara son verin.....

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2007 saat 21:31
bu sergen takım içinde birşey oynamaz ,beşiktaşada gitse birşey yapamaz,vatanada ,milletede faydası olmaz ,yetenekleri beni ilgilendirmez ,bu adamda disiplinde ahlakta sıfır ,mücadelenin ön planda olduğu bu ligde koşmayan rakibe basmayan ,antrenmanlardan kaçan sergenin takıma hangi yönde katkısı olur doğrusu çok merak ediyorum

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2007 saat 02:45
Eskişehir'de bu takımın formasını ıslatıpta bir tane futbolcunun tuttuğu takım hakkında yorum yaptıklarını görmedim,bilmiyorum.Genelide buradan giderken gözleri arkada kalarak gitmişlerdir bunlarıda  biliyoruz.Bu siteyi her futbolcunun,yöneticilerin ziyaret ettiğinide biliyoruz.sadece Sergen'in lütfedip bu siteyi takip edip etmediğini bilmiyorum, tahminde etmiyorum.
Sergen'e sadece:
 -Formasını giydiğin takımın sevdalıları, O formadan eğer birşeyler kazanıyorsan medya  meydalarında o da malesef futboldaki medyatikliğinden (kimi tutuyorsan tut,kimin hastasıysan hastası ol) konuşan futbolcusunu hiç bir zaman tutmaz
Diyorum...
Senin bjk liyim demene zaten gerek yokConfused

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: kraleses
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2007 saat 14:07
Bu röportajla bizde işe yarayamayacağını iyice belli etti Sergen..
Ama üzülmedim çünkü onun yerine oynayacak daha kaliteli,genç futbolcularımız var...
Biz sergensizde bu ligin en iyi takımıyız...

-------------

Gönderi tarihi: 20/Eyl/2007 saat 17:00
     Anadoluda futbol devrimini başlatan,istanbul takımlarına diz çöktüren,şanlı bayrağımızı avrupada dalgalandıran,yüksek tahsilli ve beyefendi futbolcularıyla herkesin sevgisini kazanmış büyük Eskişehirsporumuzun şanlı formasını,iki gol atıp bir kaç pas versin diye geçmişi skandallarla dolu,bir futbolcuya giydirmenin çok yanlış bir karar olduğunu düşünüyorum.Yönetimin bu futbolcuyu, gitmek istediğini söylediği İSTANBULA geri göndermesini bekliyoruz.

-------------
kalender

Gönderi tarihi: 20/Eyl/2007 saat 18:47
Alıntı yapılan EsEsliyim

Ne düşünürsek düşünelim şu anda kulübün futbolcusu olan bir kişiye bu şekilde mesajlar yazmak etik değildir...

Mutlaka hepimizin bu konu hakkında yorumları ve düşünceleri var ama şu etapta da hiç kimsenin takımın dengesini bozacak ve diğer futbolcuları etkileyecek mesajlar yazmaya hakkı yoktur hele hele içinde defolsun v.s. olan cümleler kurmak bize yakışmamakta ve bu forumda hoş durmamaktadır...

Bu tarz mesajlar yazan arkadaşlarımızı buradan uyarmak durumundayım lütfen bu tarz mesajlara son verin.....

++++++++++   maalesef hala es geciyoruz...

-------------

Gönderen: yenirakı 26
Gönderi tarihi: 25/Eyl/2007 saat 20:24
sergenden tek istediğim şey   içinde bulunduğu camianın büyüklüğünü anlaması...bizi  diğer köy takımlarıyla karıştırmasın.biz onun şu ana kadar geldiği en büyük camiayız.bu takımın futbolcusu iken ben oraya buraya gidecem diyemez..

-------------
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............

Gönderi tarihi: 25/Eyl/2007 saat 21:07
      Sergene 1 trilyon verildiği söyleniyor.Az verilmiş,biraz daha versinler,oynadığı futbolla hakettiğini fazlasıyla gösterdi.

-------------
kalender

Gönderen: alabucak
Gönderi tarihi: 25/Eyl/2007 saat 21:55
1 trilyon bu başkan  sergene hayatta vermez.verdiysede böyle başıboş danalar gibi gezdirmez.bu işin için bi iş var mutlaka

-------------
ŞİMŞEK

Gönderi tarihi: 25/Eyl/2007 saat 22:18

Kimse kusura bakmasın böyle bir röportaj dünyanın her yerinde eleştirilir,Kupada bir üst turda Sinan abisinin takımıyla oynamayacağımız ne mağlum.Bunca yıllık profesyonele yakıştımı bu cümleler.

Niye eleştiren arkadaşlara tepki geliyor?Beyler, ev sahibi sormuş "kardeşim peki hırsızın hiçmi suçu yok!"

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com