eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2012 saat 22:49
Cok söyledik cok yazdık kampanyalar yaptık kombine almayın diye ama Dinlemediniz
Hepiniz Yücel olsaydız Cokdan YücelirdinizLOL
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
emcales Liste gör
Yazar

yakup beşli
Yer: ESparta
  Alıntı emcales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2012 saat 12:20
Biri,bilet gişesi görevlilerine,18 yaşından büyük bayanların kendi velisi olabileceğini ve ayrıca 18 yaşından büyük ağabeyin öz kardeşine velilik edebileceğini öğretsin.
Yönetimler gelir geçer.
Yukarı
kubiliq Liste gör
Deneyimli Yazar

kubilay
Yer: iskoçya
  Alıntı kubiliq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2012 saat 12:56
Alıntı yapılan taner_es

kombine aldığıma alacağıma pişman oldum bu sene
kombine kart ve bilet fiyatları politikasını bir türlü beceremiyorlar,bence bu saatten sonra gönül almak adına forma hediyesi vs. yapmaları gerekir yada gelecek sene için güzel iskonto uygulamaları gerekir.
kaldı ki kulübe yardım olsun diye fiyat belirleniyorsa,kombine fiyatlarını düşük tut,açık tribün 3/4 ü kombineli olur,böylece bazı maçlarda rakip takım taraftar sızmalarına engel olmuş olursun.
KIRMIZI PORSUK
Yukarı
loading Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: argentina
  Alıntı loading Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2012 saat 21:17
Seneye kombine alan Fenerli olsun..
Buenos Aires'in kırmızı şimşekleri...

S.S.LAZIO
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2012 saat 21:57
Alıntı yapılan kubiliq

Alıntı yapılan taner_es

kombine kart ve bilet fiyatları politikasını bir türlü beceremiyorlar,bence bu saatten sonra gönül almak adına forma hediyesi vs. yapmaları gerekir yada gelecek sene için güzel iskonto uygulamaları gerekir.
kaldı ki kulübe yardım olsun diye fiyat belirleniyorsa,kombine fiyatlarını düşük tut,açık tribün 3/4 ü kombineli olur,böylece bazı maçlarda rakip takım taraftar sızmalarına engel olmuş olursun.

Hollandada Takım kartı var, Derbi maçlarında Avrupa maçlarında bu kartın olmazsa ev sahibi takım taraftarların yerine giremiyorsun,
girersin ama 400 tl gibi rakam ödersin bilet için

Bence bizim yönetim de böyle birşey yapmalı
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2012 saat 22:16
Alıntı yapılan Bidon26

Alıntı yapılan kubiliq

Alıntı yapılan taner_es

Hollandada Takım kartı var, Derbi maçlarında Avrupa maçlarında bu kartın olmazsa ev sahibi takım taraftarların yerine giremiyorsun,
girersin ama 400 tl gibi rakam ödersin bilet için

Bence bizim yönetim de böyle birşey yapmalı

Çok güzel bir uygulama ancak böyle yeni , güzel , başarılı uygulamaları mevcut yönetimden beklememiz imkansız ... Angry
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2012 saat 08:36
Yıllardır Kombinemi aldım hem kendime hem Yakınlarıma ama Bu sene kesinlikle almayı düşünmüyorum artık inandımki bu adamlar sadece parayı düşünüyor şimdi birileri yeni'mi anladın diyecekler ama içimde hep bu sene öyle olmaz düşüncesi vardı her sene düzelecek umudu taşıyarak aldım artık düzelme olmayacağını bunlardan bir cacık olmayacağına kesin karar verdim Bırakın kombineyi Stada gelip maç izlemeyi dahi yargılar durumdayım . Bu yönetim kadar taraftarını stad'dan uzaklaştırmaya çalışan yönetim olamaz ama biz ilklerin takımıyız Bu Yönetim taraftarı futboldan soğutan ilk yönetimdir.
 Yönetimdeki Mustafa kardeşim ,fethi Kaptan mitat körler falan belki toparlar yönetimi diye düşünmüştüm ama görüyorumki Onlarda Halil Ağa'nın  kılıcını sallamaya başlamış demekki biz kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz o zaman BIRAKTIM GİTTİ.

DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2012 saat 22:59
Alıntı yapılan TMR 26

Yıllardır Kombinemi aldım hem kendime hem Yakınlarıma ama Bu sene kesinlikle almayı düşünmüyorum artık inandımki bu adamlar sadece parayı düşünüyor şimdi birileri yeni'mi anladın diyecekler ama içimde hep bu sene öyle olmaz düşüncesi vardı her sene düzelecek umudu taşıyarak aldım artık düzelme olmayacağını bunlardan bir cacık olmayacağına kesin karar verdim Bırakın kombineyi Stada gelip maç izlemeyi dahi yargılar durumdayım . Bu yönetim kadar taraftarını stad'dan uzaklaştırmaya çalışan yönetim olamaz ama biz ilklerin takımıyız Bu Yönetim taraftarı futboldan soğutan ilk yönetimdir.
 Yönetimdeki Mustafa kardeşim ,fethi Kaptan mitat körler falan belki toparlar yönetimi diye düşünmüştüm ama görüyorumki Onlarda Halil Ağa'nın  kılıcını sallamaya başlamış demekki biz kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz o zaman BIRAKTIM GİTTİ.

Clap Çok güzel şekilde özetlemişsiniz. Malesef hepimizi kandırdılar.

kalender
Yukarı
pop corn Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih ÇAVDAR
Yer: Turkey
  Alıntı pop corn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2012 saat 22:14
Bursaspor maçı biletleri Açık tribün 10, kapalı tribün TL, Kasımpaşa maçı ise açık tribün 5, kapalı tribün 10 TL olarak açıklanmıştır.
slogan bulamadım.
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2012 saat 22:21
Kombine alan taraftarını bu kadar enayi yerine koyan başka bir yönetim dünya üzerinde var mıdır?
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır