Sayfayı yazdır | Close Window

2011-2012 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3694
Yazdırma tarihi: 08/May/2024 saat 01:24
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2011-2012 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları
Gönderen: Curva_Eses
Konu: 2011-2012 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları
Gönderi tarihi: 30/May/2011 saat 21:15
Yeni sezonumuzun kombine ve bilet fiyatları görüşlerimizi bu konuda toplayalım ve tartışalım...

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Yanıtlar:
Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 30/May/2011 saat 21:20

Bursaspor erkenden kombine ve bilet fiyatlarını açıklamış. Buna göre ;

2011 - 2012 Sezonu Kombine Kartları Hakkında

2011-2012 Spor Toto Süper Lig sezonu Kombine Kart fiyatlandırması Yönetim Kurulumuzun yapmış olduğu toplantı neticesinde belirlenmiştir.
2011-2012 sezonunda sahamızda oynayacağımız ilk dört müsabakadan mahrum bırakılmış olan cefakar taraftarlarımızın daha fazla mağdur olmaması için ve bu dönemde her zamanki desteklerinden takımımızın da mahrum bırakılmaması açısından UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ve Play Off müsabakaları ile müzemizde görmek istediğimiz 2011-2012 Ziraat Türkiye Kupası organizasyonunda sahamızda oynayacağımız tüm müsabakalar KOMBİNE KARTLARINA dahil edilmiştir. Maraton tribünü kombine kartı alacak olan taraftarlarımıza sezon boyunca Bursaspor Dergisi aboneliği hediye edilecektir.

Takımımızı hiçbir zaman ve hiçbir platformda yalnız bırakmamış olan taraftarlarımızın 2011-2012 Spor Toto Süper Lig sezonu Kombine Kart satışlarında bir kez daha bu desteğini göstereceğinden hiçbir şüphemiz yoktur.

Kombine kart satışlarına dair tarih ve satış detayları ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Detaylı bilgilendirme en kısa zamanda taraftarlarımıza duyurulacaktır.

2011-2012 SPOR TOTO SÜPER LİG SEZONU
KOMBİNE KART SATIŞ FİYAT LİSTESİ

VİP A – B 1. SIRA : 7.000,00 TL

VİP A – B 2...6. SIRA : 4.250,00 TL

VIP C BLOK : 2.000,00 TL

KAPALI A-B-C BLOK : 2.000,00 TL

MARATON : 650,00 TL – DERGİ HEDİYELİ

KAPALI KALE ARKASI : 375,00 TL

Yönetim Kurulu toplantısı neticesinde Spor Toto Süper Lig 2011-2012 Sezonu boyunca satışa çıkacak tek maçlık bilet fiyatları da belirlenmiştir. Buna göre;

SPOR TOTO SÜPER LİG 2011-2012 SEZONUNDA OYNANACAK
GALATASARAY – BEŞİKTAŞ – FENERBAHÇE – TRABZONSPOR
MÜSABAKALARI BİLET SATIŞ FİYAT LİSTESİ

VİP A – B 1. SIRA : 350,00 TL

VİP A – B 2...6. SIRA : 250,00 TL

VIP C BLOK : 130,00 TL

KAPALI A-B-C BLOK : 130,00 TL

MARATON : 50,00 TL

KAPALI KALE ARKASI : 30,00 TL

AÇIK KALE ARKASI : 20,00 TL

MİSAFİR TRİBÜN : 20,00 TL

SPOR TOTO SÜPER LİG 2011-2012 SEZONUNDA OYNANACAK
13 MÜSABAKA BİLET SATIŞ FİYAT LİSTESİ

VİP A – B 1. SIRA : 350,00 TL

VİP A – B 2...6. SIRA : 250,00 TL

VIP C BLOK : 125,00 TL

KAPALI A-B-C BLOK : 125,00 TL

MARATON : 40,00 TL

KAPALI KALE ARKASI : 25,00 TL

AÇIK KALE ARKASI : 15,00 TL

MİSAFİR TRİBÜN : 15,00 TL

UEFA AVRUPA LİGİ 3. TUR VE PLAY OFF MÜSABAKASI İLE ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKALARI BİLET FİYATLARI MÜSABAKA HAFTASINDA BELİRLENECEK VE AÇIKLANACAKTIR.

Kaynak : Bursaspor Resmi İnternet Sitesi

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderen: ayk26
Gönderi tarihi: 30/May/2011 saat 23:20
Bursanın ki gayet mantıklı yani bilet fiyatlarının önceden açıklanması. Ama bizim iş bilen yönetim onu da beceremez şimdi belirlerler fiyatları ondan sonra takımın gidişatına göre değiştirirler 3 senedir aynı senaryo! Son sözüm yönetime bir laf vardır hani bir dizi de söylenmişti (memati); al gülüm ver gülüm, alamazsam ..... veririm gülüm!

-------------
" seni bizim kadar seven oldu mu? "

Gönderen: Scorpion
Gönderi tarihi: 30/May/2011 saat 23:42
Stad kapasitesi 40.000'e çıkacağı için, bilet fiyatlarına karar verememişlerdir Exclamation

-------------
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.

Gönderen: KuRBaN
Gönderi tarihi: 31/May/2011 saat 01:31
Çoğu takımların kombineleri satışa çıktı bile. Millet akıllı. Kombine çıkarıyor patlatıyor transferi. Hatta transfer oluyor, transferi açıklamadan formalarını bastırıp mağazalarına yerleştirip öyle açıklıyorlar transferleri. Bizim yönetimin bu konularla işi olmaz. Onlar kulüp gelirlerine bakmazlar nasıl olsa.

Gönderen: esesliyasin26
Gönderi tarihi: 31/May/2011 saat 12:57
Öğrenci bileti oluyorsa öğrenci kombinesi de olmalı. Düzgün bir satışla öğrenciler dışındakilerin bu kombineleri alamaması sağlanabilir. Ayrıca kombine satışını artırır.

-------------
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!

Gönderen: cevcet26
Gönderi tarihi: 31/May/2011 saat 12:59
kesinlikle çalışanla öğrenci bir olmamalı.üniversite,lise farketmez.10 yaş altı ve bayanlara ücretsiz olsun.yönetim taraftarı soymaya son ver artık.yeeeteeerrr

-------------
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...

Gönderen: hickmath
Gönderi tarihi: 31/May/2011 saat 13:12
Öğrenci bileti olacaksa gişelerden ve Aktif A.Ş'den öğrenci kimliği gösterilerek (lise ve ilköğretim öğrencileri için 18 yaşın altında olması yeterli) ve kişi başı sadece 1 tane satılarak yapılmalı.

-------------

Gönderen: arslankaya_26
Gönderi tarihi: 31/May/2011 saat 14:21
Alıntı yapılan hickmath

Öğrenci bileti olacaksa gişelerden ve Aktif A.Ş'den öğrenci kimliği gösterilerek (lise ve ilköğretim öğrencileri için 18 yaşın altında olması yeterli) ve kişi başı sadece 1 tane satılarak yapılmalı.

Öğrenci biletleri çıkacaksa niye sadece liseliler ve ilköğretim öğrencileriyle kısıtlansın ki üniversiteliler öğrenci değil mi ?

-------------
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/ - http://www.unieses.org/

Gönderen: bad026
Gönderi tarihi: 31/May/2011 saat 14:47
Alıntı yapılan arslankaya_26

Alıntı yapılan hickmath

Öğrenci biletleri çıkacaksa niye sadece liseliler ve ilköğretim öğrencileriyle kısıtlansın ki üniversiteliler öğrenci değil mi ?

Bunun yanında kişi başına (öğrencilerde) 2 veyahut 3 bilet verilmelidir.

-------------
## єѕкιşєнιя ѕєη çσк уαşαα ##

Gönderen: Erdenable
Gönderi tarihi: 31/May/2011 saat 14:50

Alıntı yapılan hickmath

Lise ve ilköğretimin alırken kimlik göstermesi gerekmiyor demek istemiş arkadaş. Üniversitede okuduğunu ispatlamak için mecburen göstermen lazım kimliğini.

-------------
Hani diyoruz ya hayat SiyahKırmızı diye, işte aynen öyle.
http://www.twitter.com/Erdenable - http://www.twitter.com/Erdenable

Gönderen: hickmath
Gönderi tarihi: 31/May/2011 saat 14:53
Alıntı yapılan Erdenable

Alıntı yapılan hickmath

Lise ve ilköğretimin alırken kimlik göstermesi gerekmiyor demek istemiş arkadaş. Üniversitede okuduğunu ispatlamak için mecburen göstermen lazım kimliğini.

Evet ilköğretim ve lise öğrencilerinin öğrenci kimlikleri olmadığı için böyle söyledim. Bizde yoktu en azından.

-------------

Gönderen: ESEFE
Gönderi tarihi: 31/May/2011 saat 14:56
http://www.nethaber.com/video/253/fotografiniz-yoksa-maca-giremeyeceksiniz.html?csface=1

Kombine ve Bilette öğrenci uygulaması ancak böyle mümkün olabilir..

-------------
Simssiyah - Kıpkırmızı

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 05/Haz/2011 saat 15:46
Orduspor haberinden alıntıdır

Yeni sezonun kombineleri almak isteyen taraftarların T.C kimlik numarasını ve bir adet fotoğrafını da vererek kombinelerini alacaklar. Bu yeni bir uygulama. Kimse bir başka kişinin kombinesi ile maça giremeyecek. Herkes kendi kombine biletini kullanarak maçı izleyebilecek.

Aynı uygulama muhtemelen bütün takımlar için geçerli olacaktır (Yeni sporda şiddet yasası nedeniyle)

-------------

Gönderi tarihi: 05/Haz/2011 saat 16:11
Çok saçma bi uygulama. Benim maç günü bir işim varsa kombinemi bi tanıdığıma veremeyecek miyim? İllâ her maça gitmek zorunda mıyım?

-------------

Gönderen: mike
Gönderi tarihi: 11/Haz/2011 saat 18:28
Helal olsun Orduspor! Çok güzel bir uygulama, İtalya'da normal bilet bile kişiye özel satılıyor.

Gerçi Eskişehirspor maçlarında, iddia ediyorum, full çeken maçlarda en az 3bin beleş giren vardır. Hatta eski futbolcumuzmuş adı M ile başlayan çok "UYGAR" bir arkadaş var. Önümde 10 kişiyi beleşten tribüne aldı. Akreditasyon kartı da var. Tribüne çıktım baktım sahada dolanıyor.

Gönderen: burjuva2626
Gönderi tarihi: 11/Haz/2011 saat 19:48
orduspor bence en güzelini ypıyor bölelıkle 3istanbul maclarında taraftarlar kombınesını kıralayamaz bu takımın taraftarlarına...

-------------
Şampiyon ES ES

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 11/Haz/2011 saat 23:07
geçen yılki kombine geliri . 1.176.272 lira , önümüzdeki yıl tahmin edilen kombine geliri 3.650.000 lira .

ben bundan şu muhtemel sonucu çıkarıyorum:
 önümüzdeki yıl kombine gelirlerinden , geçen yılın gelirlerine göre yaklaşık olarak 1/3 oranında daha fazla gelir bekleniyor. bu da ne demektir: kombine fiyatları 1/3 oranında zamlanacak. Yani 300 lira olan kombine , önümüzdeki yıl 400 lira olacak.

veya önümüzdeki yıl kombine fiyatları zamlanmayacak , fakat yönetim daha fazla kombine satışını hedeflemekte.

bu iki olasılıktan bence ikiside belli oranda yönetimin hedefinde olacak. kombineler zamlanacak , ama bu zam daha düşük olabilir. ( ör: 350 lira olabilir. ) aynı zamanda yönetim daha fazla kombinenin de satılacağını tahmin ediyor.

Gönderi tarihi: 11/Haz/2011 saat 23:08
Alıntı yapılan meliheses

geçen yılki kombine geliri . 1.176.272 lira , önümüzdeki yıl tahmin edilen kombine geliri 3.650.000 lira .

ben bundan şu muhtemel sonucu çıkarıyorum:
 önümüzdeki yıl kombine gelirlerinden , geçen yılın gelirlerine göre yaklaşık olarak 1/3 oranında daha fazla gelir bekleniyor. bu da ne demektir: kombine fiyatları 1/3 oranında zamlanacak. Yani 300 lira olan kombine , önümüzdeki yıl 400 lira olacak.

veya önümüzdeki yıl kombine fiyatları zamlanmayacak , fakat yönetim daha fazla kombine satışını hedeflemekte.

bu iki olasılıktan bence ikiside belli oranda yönetimin hedefinde olacak. kombineler zamlanacak , ama bu zam daha düşük olabilir. ( ör: 350 lira olabilir. ) aynı zamanda yönetim daha fazla kombinenin de satılacağını tahmin ediyor.

bir düzeltme yapayım: geçen yılki kombine geliri 1.176.272  değil    2. 176.272 olacak.

Gönderi tarihi: 11/Haz/2011 saat 23:14
Alıntı yapılan mike

Helal olsun Orduspor! Çok güzel bir uygulama, İtalya'da normal bilet bile kişiye özel satılıyor.

Tüm kulüpler aynı uygulamayı yapacaklar.  Yeni yasa gereği...

-------------

Gönderen: TMR 26
Gönderi tarihi: 12/Haz/2011 saat 09:24
Eskişehirsporda Yönetim bir an önce Kombine Fiatı Açıklayarak satışa geçmelidir Ağustos'ta açılacak satışlar Bayram ve Okulların açılmasına yakın masrafların artacağını düşünürsek alıcısına tam ulaşamaz şimdiden çıkarsa alan alır ve her transferde bu sayı artar yazın çalışacak olan gençlerde paraları varken kombine almakta zorlanmazlar satışların erken başlaması bence Kombine satışını arttırır.

-------------
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI

Gönderen: aykut_26_esk
Gönderi tarihi: 12/Haz/2011 saat 11:12
İnşallah geçen seneki gibi uygun bir fiyat olur.

Gönderen: menderes26
Gönderi tarihi: 12/Haz/2011 saat 11:57
Alıntı yapılan TMR 26

Eskişehirsporda Yönetim bir an önce Kombine Fiatı Açıklayarak satışa geçmelidir Ağustos'ta açılacak satışlar Bayram ve Okulların açılmasına yakın masrafların artacağını düşünürsek alıcısına tam ulaşamaz şimdiden çıkarsa alan alır ve her transferde bu sayı artar yazın çalışacak olan gençlerde paraları varken kombine almakta zorlanmazlar satışların erken başlaması bence Kombine satışını arttırır.

yönetim bunu bile düşünemiyor.basiretsizler.

-------------
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 12/Haz/2011 saat 13:00
Yönetim bence yapılacak transferleri bekliyor..

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: taner_es
Gönderi tarihi: 12/Haz/2011 saat 13:59
Alıntı yapılan inadına_eses

Yönetim bence yapılacak transferleri bekliyor..

e yapsınlar o zaman bi zahmet değil mi

-------------

Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 13/Haz/2011 saat 12:34
Kombine fiyatları muhtemelen belli 350 TL - 400 TL arasında olacak. Bunu gelecek yılın gelir tahminlerinden çıkarabiliriz. Bence yönetim bilet fiyatlarına gelebilecek tepkiden dolayı kesinlikle transferleri bekliyor. Eğer iyi transferler yaparlarsa biletler biraz pahalı olur, yapamazlarsa biraz daha hallice olur..

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 17/Haz/2011 saat 17:46
    Geçen sezon, açık tribünün üzerinin kapatılmaması ve stadyumdaki kötü şartları protesto etmek maksadıyla kombine almamıştım.

Bu sezonda, şartların düzeltilmemesi ve Eskişehirspor'a yardım olsun vereceğim paranın FENER'li yöneticilere ve Bilica'ya gitmemesi için kombine almayacağım. Thumbs%20Down

Aziz başkanlarına  zorluk çıkarmayan ve gerekli kolaylığı sağlayan  bir yönetimin taraftardan  gelecek  komibe gelirinede  ihtiyacı yoktur.

Bugüne kadar kulübe verdikleri her kuruşun peşine düşen ve paralarını kulübün gelirlerine  temlik koydurarak  alan yöneticilerinCool ,  Eskişehirsporun parasına sahip çıkmamaları çok üzücüdür.  

-------------
kalender

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 17/Haz/2011 saat 21:28
Alıntı yapılan kalender 26

Geçen sezon, açık tribünün üzerinin kapatılmaması ve stadyumdaki kötü şartları protesto etmek maksadıyla kombine almamıştım.

Bu sezonda, şartların düzeltilmemesi ve Eskişehirspor'a yardım olsun vereceğim paranın FENER'li yöneticilere ve Bilica'ya gitmemesi için kombine almayacağım. Thumbs%20Down

Aziz başkanlarına  zorluk çıkarmayan ve gerekli kolaylığı sağlayan  bir yönetimin taraftardan  gelecek  komibe gelirinede  ihtiyacı yoktur.

Bugüne kadar kulübe verdikleri her kuruşun peşine düşen ve paralarını kulübün gelirlerine  temlik koydurarak  alan yöneticilerinCool ,  Eskişehirsporun parasına sahip çıkmamaları çok üzücüdür.  

İyide sürekli sölüyoruz yönetimde 2-3 kişinin sırtında yük diye DİYER YÖNETİCİLER KUKLAMI kimsenin zoruna gitmesin ama gercekden kuklalar kötü yönetiliyorsak cıkacaksın kardeşim eyyy Başkan dur sen ne yapıyorsun masaya yumrugu vuracaksın sırf yönetimde kalmak icin KUKLALIK yapılıyorsa onların ben eseslinin ta icine edeyim kusura bakmasın ama ben onların esesliliginde şüpe ederim bazı şeylere ses cıkmıyorsa bırakın kardeşim topluca istifa edin NERDE SİZDE O YÜREK

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderen: XenkoX
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 09:20
kombineyi siz yönetim için mi alıyorsunuz yoksa eskişehir için mi bir daha düşünün öyle hareket edin bence

Gönderen: cngzhn
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 10:06
Alıntı yapılan XenkoX

kombineyi siz yönetim için mi alıyorsunuz yoksa eskişehir için mi bir daha düşünün öyle hareket edin bence

Kombine ve bilet paraları kulübe mi kalıyo sence , onca kombine bilet parasını napıyolar?? Halil Ünal cebine indiriyo olmasın...Kesin kulübe gittiğinden eminsen söyle bende alayım bu sene kombine , ama bu sene kombine almayı hiç düşünmüyorum....

-------------
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !

Gönderen: thefasfis
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 10:43
rıdvan dilmen spor programında, eses taraftarı 5 dakika sustu, hoca gitti, 10 dakika susarsa yönetim falan kalmaz demişti, galiba 11 dakika susmak gerekiyor, artan 1 dakikada sonrasında gelecek olan yönetim için uyarı olur

-------------
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Gönderen: tcandemir
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 10:44
O şahıs Aziz abisine kıyak çekerken bizim kombine gelirlerine çokta ihtiyacının olduğunu düşünmüyorum...

-------------
Bizde Bilirdik İstanbul Takımı Tutmayı Ama Yakıştıramadık Kendimize Şehrimizi Satmayı.

Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 10:44
Alıntı yapılan XenkoX

-2010-2011 Dönemi Bilançosu-

http://www.eses.org.tr/esesfoto/resim_10062011185606.jpg  

1. Bilançoda görüldüğü üzere, sn. yöneticilerimiz vecibelerini  bile yerine getirmemişlerdir. Vecibelerini yerine getirmeyenlerin taraftar gelirinede ihtiyacı yoktur.

2. Taraftara 30-50-10 TL'ye bilet satıp, yandaşlarına her hafta ucuz fiyata ve bedava bilet dağıtan sn. yöneticilerimiz vardır ve kulüp maddi zarara uğratılmaktadır.Beleş bilet dağıtanların seyirci  ve kombine gelirlerinede ihtiyacı yoktur.

3.  Tv. proğramına çıkıp Eskişehir halkıyla dalga geçer gibi " Taraftarın ıslandığı  gördükçe içimiz parçalanıyor " diyen sn. yöneticilerimiz 4 yılda 1 kez bile açık tribüne gelmemiştir.

4.  Açık tribün koridorundaki idrar kokusundan ve her türlü pislikten haberleri olmasına rağmen bugüne kadar en ufak çalışma yapmamışlardır. Eskişehir halkını bu pis ortama layık görmüşlerdir.

5. Kulübün sözleşmeli futbolcusunu, 10 milyondan kapı açıp hatır gönül ilşikisi dorultusunda 4/1 fiyatına satmışlardır. Hatır gönül işi ile kulübün trilyonlarını gözden çıkaranların kombineden gelecek parayada ihtiyacı yoktur.

6.  Bilançoda görüldüğü üzere, TFF geliride olmasa kulübün 2'nci ligde bile oynayacak mali gücü yoktur. Bütün bunlara rağmen 3 yılda 100 trilyondan fazla geliri, 1 kuruş yatırım yapmadan harcamışlardır.

7.  Sn. yöneticlerimiz bilet parası ödeyip, kombine alıyorlarmı acaba. ?

İnsanlar hak ettikleri şekilde yönetilirler. Kombine alıp mevcut düzenin devamına destek olanlar Eskişehirspora  en büyük kötülüğü yapmaktadır.

-------------
kalender

Gönderen: tcandemir
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 10:47
[QUOTE=kalender 26] [QUOTE=XenkoX]  Sn. yöneticlerimiz bilet parası ödeyip, kombine alıyorlarmı acaba.
Nerde kalender abi anca kapalı tribününü kendi adamlarına peşkeş çekerler!!!

-------------
Bizde Bilirdik İstanbul Takımı Tutmayı Ama Yakıştıramadık Kendimize Şehrimizi Satmayı.

Gönderen: uykucu1965
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 13:50
Alıntı yapılan thefasfis

rıdvan dilmen spor programında, eses taraftarı 5 dakika sustu, hoca gitti, 10 dakika susarsa yönetim falan kalmaz demişti

Önümüzdeki sezon ilk maçta denesek mi acaba???

Gönderen: XenkoX
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 18:40
ben kulüp yöneticilerinin iyi oldugu veya şuna yapıp yapmadıgını söylemedim zaten hiç bişey yapmadıkları ortada peki siz kombine almazsanız ben almazsam kim alcak amatör kümeye düşünce mi alcaz yine mi sefalet çekcez

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 20:41
Alıntı yapılan XenkoX

ben kulüp yöneticilerinin iyi oldugu veya şuna yapıp yapmadıgını söylemedim zaten hiç bişey yapmadıkları ortada peki siz kombine almazsanız ben almazsam kim alcak amatör kümeye düşünce mi alcaz yine mi sefalet çekcez

Sen almasan ben almasam hic kimse almasa ne olur biliyormusun bu yönetim defolup gider hatta gültekinler bingöler uygunlar tüzünler kazmalar baltalar kısacası saz ve kemen ekipleri kompile temizlenir ancak ben bu işin olacagını hiç sanmıyorum hatırlarsanız gecen yılda buna benzeyen şeyler yaptık

Ne dediler bize takıma zarar veriyorsunuz imla hatası yapıyorsunuz acaba neden böle dediler bedava bilet ucuz bilet

Tarafatrı tınlamayanı düşünüp cebine doldurmak kadar aptalca bişe olamaz cok degil 2-3 mac Taraftarsız cıksınlar cok şeyler degişir ama kararlılıkda herkez bir olmalı tabiki yönetimin besledigi şahızlar buna izin bile vermeyecekdir.

Eskişehirspor Taraftarları olarak kompile ne bilet nede kombine almayalım cok şey degişecekdir

Aksine zarar degil cok daha faydalı işler yapmış olacagız şerefsizce ve gurursuzca süper ligde yer alacagımıza ŞERFİMİZLE GURURMUZLA KÜME DÜŞELİM ONDAN DAHA İYİ

Tabiki bunları yaparken birlik beraberlik mutlaka şart ETB Nin bu tutumunu merakla bekliyorum bakalım ne olacak bedava bilet ve ucuz bilete nasıl care bulacaklar ve tutumları nasıl olacak yoksa tüm oluşumlar bir olup ETB olarak onlardamı ucuz ve bedava bilet alacaklar yoksa 1000 lerce taraftardanmı yana olacaklar

Yücele salayın şimdi yine dogruları söledi saygı felanda göstermeyin imla hatası var cünkü rantcılara karşı cıktı yine

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 21:50
  YAZIK.

Eskişehir dışında yaşıyorum ve senede 1-2 maça gidebiliyorum. Buna rağmen her yıl komine alırım, izinlerimde kulüp mağazasından mutlaka alışveriş yaparım. Benim gibi davranan  bir çok taraftarımız var.

Eskişehirspor yönetimleri taraftarın bu hassasiyetini iyi bildikleri için yıllardır, bunu kullandılar ve kullanmaya devam ediyorlar.Kombine almazsak küme düşeriz gibi sözlerinde bugünkü şartlarda pek geçerliliği kalmamıştır. Eskişehirsporun gelirleri iyi kullanıldığı takdirde kulübün ayakta kalması için yeterlidir.

Gelinen noktada, kulüpten şahsımız için bir şey istemiyoruz. tek istediğimiz mevcut şartların bir insana yakışır şekilde yeniden düzenlenmesidir.

Geçen yıl kulübün kasasına 43 trilyon para girmiş. Açık tribüne 2 tane tuvalet daha yapmak, bir kaç tane giriş kapısı açıp taraftarın eziyetine son vermek, maçlardan önce oturakları, karı ve suyu temizletmek çokmu zor veya kulübe büyük maddi külfetmi getiriyor.

Maçlardan sonra diz kapaklarına kadar suyun içinden geçen, açık tribün koridorlarında idrar kokusu ve pislik  içinde satılan yiyeceklerden alan insanlara yazık değilmi .  

Herhangi bir restaurant veya alışveriş merkezi bu şartlarda satış yapsa belediye bir daha açılmamak üzere bu işyerlerini kapatmazmı. ? Eşinizi, çocuğunuzu böyle yerlere götürürmüsünüz. ?

Çoban bile hayvanı ıslanmasın diye, dağın başına ağıl yaptırıyor. Eskişehir halkının hayvan kadar değeri yokmudur. ?  3 yıldır  tribünün üstünü niçin kapatmıyorlar, yapılanlar, eziyetler  Eskişehir halkına  saygısızlık değilmidir.

Eskişehir halkına yakışır bir ortam sağlanıncaya kadar KOMBİNE ALMIYORUM ve insana değer vermeyen Halil ÜNAL yönetiminede  destek vermiyorum.

Herkesin görüşüne saygılıyım ancak bizler bu kötü şartları kabullendikçe ve yönetimlere destek verdikçe Eskişehirspora yazık ediyoruz ve kulüp her geçen gün biraz daha geri gidiyor.İnsanlığımızdan verdiğimiz ödün ise hepsinden acıdır.

Bugün bir çok insanın beğenmediği Diyarbakır stadına gidin de insana nasıl değer veriliyor görün.

-------------
kalender

Gönderen: Eses İmparatorlugu
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 22:21
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan XenkoX

Sen almasan ben almasam hic kimse almasa ne olur biliyormusun bu yönetim defolup gider hatta gültekinler bingöler uygunlar tüzünler kazmalar baltalar kısacası saz ve kemen ekipleri kompile temizlenir ancak ben bu işin olacagını hiç sanmıyorum hatırlarsanız gecen yılda buna benzeyen şeyler yaptık

Ne dediler bize takıma zarar veriyorsunuz imla hatası yapıyorsunuz acaba neden böle dediler bedava bilet ucuz bilet

Tarafatrı tınlamayanı düşünüp cebine doldurmak kadar aptalca bişe olamaz cok degil 2-3 mac Taraftarsız cıksınlar cok şeyler degişir ama kararlılıkda herkez bir olmalı tabiki yönetimin besledigi şahızlar buna izin bile vermeyecekdir.

Eskişehirspor Taraftarları olarak kompile ne bilet nede kombine almayalım cok şey degişecekdir

Aksine zarar degil cok daha faydalı işler yapmış olacagız şerefsizce ve gurursuzca süper ligde yer alacagımıza ŞERFİMİZLE GURURMUZLA KÜME DÜŞELİM ONDAN DAHA İYİ

Tabiki bunları yaparken birlik beraberlik mutlaka şart ETB Nin bu tutumunu merakla bekliyorum bakalım ne olacak bedava bilet ve ucuz bilete nasıl care bulacaklar ve tutumları nasıl olacak yoksa tüm oluşumlar bir olup ETB olarak onlardamı ucuz ve bedava bilet alacaklar yoksa 1000 lerce taraftardanmı yana olacaklar

Yücele salayın şimdi yine dogruları söledi saygı felanda göstermeyin imla hatası var cünkü rantcılara karşı cıktı yine
Yücel abi Nazım Hikmet'i andırdın ikinci paragrafınla toprağı bol olsun.
Neyse bence yazdıkların acı ama gerçek.Ben bu yönetim gideseye kadar geçen sene itibari ile kombine almayacağım demiştim almadım almayacağımda(Kupada Denizli,ligde manisa olmak üzere toplam iki maça gittim).Taraftar olarak görevimi;esstoreden aldığım ürünlerle,arkadaşlarıma aldığım doğum günü hediyeleri ile bilinçli bir eskişehirspor taraftarı olarak klübüme destek oldum.
İçim rahat fakat açıkca söylemek gerekirse tribünde yaşananlardan soğudum;bu yönetimin icraatsızlıklarından;krizlerinden dolayı tiksindim.
Bence taraftar olarak bu yönetime uzun soluklu ve ağır tepki konmalıdır.Taraftarımız tarihi bir sınavdan geçiyor eğer geç kalırsak bizleri uzun yıllar gene alt ligler bekliyor;şerefimizle onurumuzla oynamak için alt liglerde olmamız gerekmiyor.Bu kulüp yatırımlar bekliyor daha yememiz gereken kaaaç fırın ekmek var.

-------------
Kırmızı İsyanın Rengidir

Gönderen: esgun
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 22:44
Bir Aileden her sene 3 kombine alıyorduk, Bilika gelirse kesinlikle Kombine almıyorum.... 

-------------
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR

Gönderen: RebeL
Gönderi tarihi: 18/Haz/2011 saat 23:25
millet kombine satışlarına coktan başladı bizimkiler daha sezer olayını çözemedi.. yüz kere demişimdir buda yüzbirinci olsun YAZIKLAR OLSUN yönetim..

-------------
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --

Gönderen: sisal
Gönderi tarihi: 19/Haz/2011 saat 02:09
düzen adına hiçbirşey yok örnek bursa'nın lig başlamadan hangi takımların maçlarına ne kadar bilet fiyatı belirledigi şimdiden belli..  daha bizim yönetimimiz istanbul kapılarında oyuncu pazarlamaya dursun ortada yeni sezon kombinelerine dair bile  hiçbir açıklama yokk...

Gönderen: esestarkan
Gönderi tarihi: 19/Haz/2011 saat 12:49
Bu yönetim böyle yaparak taraftarı kendisinden soğuttukça,alınacak kombine sayısı da bir hayli düşecektir.

-------------
Hatırlıyorum da Sevilla maçının Alman hakemi tribünleri ayağa kaldıran amigo Orhan'ın ve tribünlerin "es-es-es ki-ki-ki " tezahüratını maç oynanırken durup izlemiş ve ağzı bir karış açık kalmıştı.

Gönderen: Batuu
Gönderi tarihi: 19/Haz/2011 saat 13:16
MİY de kombine fiyatlarını belirlemiş bizde halen Sezer'in yerine gelen ikinci isim kim o bile belli değil.
Kaynak: http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110619/mersinde_kombine_fiyatlari.html

-------------
Uludağ ÜNİESES

Gönderen: efsane eskişehir
Gönderi tarihi: 19/Haz/2011 saat 16:53
inşallah herkezin alabileceği bir fiyat belirler yönetim.

-------------
EFSANE TEKRAR ESECEK ...
TEK GERÇEK ESKİŞEHİRSPOR !

Gönderen: 26_sargın_26
Gönderi tarihi: 22/Haz/2011 saat 00:20

Kombine ve bilet fiyatları transfer edilecek fubolculara göre belirlenecek bence,yönetimin ağırdan almasının nedeni bu transferler gecikince sessiz kaldılar.

-------------
sadece ES_ES

Gönderen: esqrknes
Gönderi tarihi: 22/Haz/2011 saat 01:41
kombıne acık 450 olucak goruceksınız bu yonetım oldukca maclara gıtmekten sogudum boyna yontuyor bızı

Gönderen: yıldırımrıdvan
Gönderi tarihi: 25/Haz/2011 saat 22:46
 açıklansın artık kombine ama yönetim akıllı olsun 300 den yukarı istemiyoruz

-------------
TekSevdam ES-ES 'im

Gönderen: turkuaz026es
Gönderi tarihi: 25/Haz/2011 saat 23:20
300 den yukarı olacağı sanmıyorum geçen sezon verilen sözler vardı avrupa kıpası gibi açığın üstünün kapanması gibi bu sezon verilen sözlerde pek durulacak gibi deil taratar bunlarıda göz önüne alır ve konbineyi ona göre alır ben kendi açımdan böyle yapmayı düşünüyorum konbine alıyorum millet bedavaya giriyor madem bir destek verilecek kulübe bilet nekadarsa versinler girsinler

-------------
nerde var böyle candan kalpler

Gönderi tarihi: 25/Haz/2011 saat 23:23
Forma hediyesi gene olmalı. Tribünlerde çok fark etti bu sene dağıtılan formalar görselliği çok artırdı.

-------------

Gönderen: nfr26es
Gönderi tarihi: 25/Haz/2011 saat 23:30
Eğer yine forma ve atkı dağıtırlarsa beyaz atkı olmasın açıkta renk bütünlüğü diye bir şey kalmadı.

Gönderen: footballcity61
Gönderi tarihi: 25/Haz/2011 saat 23:40
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Orduspor haberinden alıntıdırYeni sezonun kombineleri almak isteyen taraftarların T.C kimlik numarasını ve bir adet fotoğrafını da vererek kombinelerini alacaklar. Bu yeni bir uygulama. Kimse bir başka kişinin kombinesi ile maça giremeyecek. Herkes kendi kombine biletini kullanarak maçı izleyebilecek.Aynı uygulama muhtemelen bütün takımlar için geçerli olacaktır (Yeni sporda şiddet yasası nedeniyle)

Böyle bir uygulamayı ilk defa duydum.
Sporda Şiddet yasasından sonra bu uygulamaya geçilebilir belki ama ne kadar uygulanabilir olur orası tartışılır.
Örneğin, her takım da bu uygulamaya geçilecek şeklinde yazılar okudum. ama bizim kale arkalarının tamamı (maraton tribünüyle birleşen yeni köşeler hariç) sözde hayırsever bir iş adamı tarafından alınmış.
Online olarak bilet almak istediğimizde zaten oraların tamamı dolu gözüküyor alınamıyor kombine. o biletler bi şekilde derneklere verilecektir. yani kimsenin bahsedildiği gibi kimlik ve foto getireceğini sanmıyorum.
Hatta diğer tribünlerden kombine alan arkadaşlarımızdan da kimse böyle şeyler istemedi.

Gönderen: ES ES ES
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 00:11
açık tribün kombine + yagmurluk + şapka olmalı

-------------
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒

Gönderen: Nusrat
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 01:11
Ben de kombine ile verilen atkıların beyaz değil kırmızı olması taraftarıyım. 'Kırmızı Giy' kampanyalarına da bir miktar destek olmuş olunur hiç olmazsa.

-------------
Üniversiteli Eskişehirsporlular / Boğaziçi Üniversitesi

Gönderen: esesselcuk
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 02:36
Yönetim açık kombineyi 300 TL olarak düşünüyor

Eskişehirspor yönetimi yeni sezonda kombine bilet fiyatlarını açık 300 TL olarak düşünüyor.
Yeni sezonda da kombine biletlerden büyük gelir bekleyen Eskişehirspor’da yönetim kombineler için karar aşamasında.
Edinilen bilgilere göre yeni sezonda açık tribün kombine bilet fiyatlarını 300 TL olarak düşünen yönetim önümüzdeki günlerde kararını verip açıklama yapacak.
Kapalı ve VİP tribününde ise rakamlar yüksek tutulacağı sızan bilgiler arasında.

İstikbal Gazetesi

Gönderen: exespor
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 03:15

Yüksek tutsunlar tabi fiyatları bence de Big%20smile , bu stada bu transferlere bu yönetime de yüksek fiyat yakışır Clap özellikle de üç güdüklerin maçlarını 100 tl den aşağı yapmasınlar ki stada eses taraftarı , kulüp kazansın , fedakarlık bizden yeter ki ...

-------------
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...

Gönderen: fatihturan
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 03:33
Alıntı yapılan ES ES ES

açık tribün kombine + yagmurluk + şapka olmalı

Bence branda daha kesin çözüm
çıtçıt ile birbirine geçen cinsten
bu sayeyede
açığın üzeri de kapanmış olur...

-------------
000001

Gönderen: jampol
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 03:53

Yönetim açık kombineyi 300 TL olarak düşünüyor 
26 Haziran 2011 Pazar 

Eskişehirspor yönetimi yeni sezonda kombine bilet fiyatlarını açık 300 TL olarak düşünüyor.
Yeni sezonda da kombine biletlerden büyük gelir bekleyen Eskişehirspor’da yönetim kombineler için karar aşamasında.
Edinilen bilgilere göre yeni sezonda açık tribün kombine bilet fiyatlarını 300 TL olarak düşünen yönetim önümüzdeki günlerde kararını verip açıklama yapacak.
Kapalı ve VİP tribününde ise rakamlar yüksek tutulacağı sızan bilgiler arasında. 

Gönderen: Tug!
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 11:08
neye göre 300 tl stada yeni wc ler mi yapmış stada girmek bi dert maç sonu çıkmak bi dert insanlar bibirini ezip boşaltıyorlar neredeyse açık tribünde daha iyi şartlarda mı maç izleyeceğiz açığın üstünü mü kapatmış büyük oyuncular mı almış.neye göre belirlemişler.

Gönderen: SoLdat
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 11:12
Bu stad varken kombineler 200 tl olmalı

-------------
https://twitter.com/Cht_Be - https://twitter.com/Cht_Be

Gönderen: RyL
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 11:34
300 Tl'lik kombine ancak geçen seneki kadar, hatta daha az satar.

Evet 200Tl belki az ama büyük bir kampanya ile 10bin adet bile satılabilir. Şimdi soru şu, 300Liraya 3-4 bin satmak mı, 200Liraya 10 bin satmak mı?

-------------
Her zaman her yerde

Gönderen: volkanson2
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 11:47
200 yap barış eli uzat taraftara nalıncı keseri gibi olma.

-------------
zaman zaman değil her zaman ES ES'li

Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 11:48
300 tl pahalı bence de. Bu sezon iç sahada 20 maç yapacağımızı varsayarsak maç başı 15 liraya geliyor ve güdüklerle yapcağımız maçlar haricinde hiçbir avantaj sağlamıyor. 250 lira idealdir bence.

-------------

Gönderen: Mehmet ESER
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 11:53
şimdi webo boyt her ikisinide veya birini alabilirlerse kombineler 200 250 hatta 300 falan olmaz.ne kadar iyi tarnsfer yapılırsa kombineler daha pahalı olur.

-------------
Aynı dili konuşanlar değil,aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler.

Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 12:07
250 falan olmaz. benim tahminim 350 lira olacak

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 12:10
300 tl + forma + kaşkol olacak büyük ihtimal ama önce 1 veya 2 transferin bitmesini bekliyorlar sanırım..

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: eskisehirrrrr
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 12:14
esesliyasin26
güdüklerle yapacağımız maçlar haricinde hic bir avantaj sağlamıyor demişsin ama bence bu sene + olarak Türkiye kupasında büyük işler yapacağız bu avantajıda ekliyecegiz diyorum

-------------
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!

Gönderen: €s€s
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 12:24
300 yapıp taraftardan bedava bilet parasını çıkarıcaklarına 200 TL yapsınlar herkez alabilsin kombine, hiç olmazsa sezon içinde fahiş bilet fiyatlarından şikayet eden sayısı azalır...

Gönderen: esesserkan26
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 12:27

Mac bilet fıyaları yok o mac yok bu mac dıye ayrım yapılmadan 15TL sabıt olmalı.20 mac uzerınden 20*15=300tl kombıneyı de cazıp kılmak ıstıyorsanız 200tl yapın.Taraftarı YOLUNACAK KAZ olarak gormeyın.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 12:29
200 liraya 10 bib satmak mı , 350 ye 3 bin satmak mı? diyorsunuz. o zaman 100 lira olsun da 15 bin satsın.

bu  arada ,mersinin kale arkası kombinesi 500 lira.

Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 12:38
300 TL bence uygun bir fiyat. Geçen yıl Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Bursaspor maçlarının bilet fiyatları toplam 230 TL idi. Bu yıl bu takımların haricinde en az 13-14 maç daha olacak. Buna göre 14 maç üzerinden diğer maçların biletleri 5 TL ediyor. Yanında kaşkol ve forma da cabası. Yalnız aklıma şöyle de birşey geliyor, eğer bilet fiyatları bu şekilde olacaksa, açık bu sene de açık !

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 12:41
kombine 350 lira olsa.sadece 17 maça bölsen 20 lira yapıyor maç başı.20 maç oynansa 17 liraya gelir bir maç.türkiye kupasında yarı finale çıktığımızı düşünsek 22 maç oynanır evimizde oda 15 liraya gelir maç başına.fazla diyen varmı?bence olmamalı.350 lira uygundur.

-------------

Gönderen: emremix26
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 12:46
Alıntı yapılan Mehmet ESER

kombine 350 lira olsa.sadece 17 maça bölsen 20 lira yapıyor maç başı.20 maç oynansa 17 liraya gelir bir maç.türkiye kupasında yarı finale çıktığımızı düşünsek 22 maç oynanır evimizde oda 15 liraya gelir maç başına.fazla diyen varmı?bence olmamalı.350 lira uygundur.

Bence uygun değil. Geçen yıl aynı şartlar yine geçerliydi ve 280 liraya kombine+forma+kaşkol verildi.
Bu sene ne değiştide % 25 zam yapıp 350 lira olacakmış? Açık Tribun mü kapandı? Avrupa kupasında mı oynayacağız? Yoksa geçen yıla göre değişen benim bilmediğim bir şey mi var?

-------------
haykırdığım aşkım yalnızca senindir esesim...

Gönderen: pasacocuk
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 12:46
ben kombine alırken genelde maç başı hesabı yapmam,klübe bi nebze yardımım olsun isterim,fiyat uygun olursa yönetimde,bizlerde bu işten karlı çıkarız.350 tl ye 5000 kombine satılcaksa 250 tl ye 10000 kombine daha iyi değilmidir her açıdan

-------------
FOREVER-ESES

Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 12:49
Öğrenci kombinesi mutlaka olmalı.

-------------

Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 13:05
forma kaşkol yine olsun.ona bişey demiyorum.değişen şu geçen sene benzin 3.50 civarındaydı şimdi 4.50 yüzde yüz zam oldu:)şaka yapıyorum.bişey değişmedi belki ama.20 lirada çok deil demeye getiriyorum lafı.hele birde iyi olursak 20 lira kimsenin gözüne gelmez.gelmemeli.

-------------

Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 13:08
Evet aslında o açıdan bakçak olursak 20 lira kımsenın gözune fazla gelmez..Ben her yıl kombine alan bırısıyım ve öyle varlıklı bir insanda degılım ama hep kredı kartıyla alırım mesela bilet kuyruguna gırıp sırada beklıyıp hemde daha pahalıya bılet alacagıma gıdıp kombıne alıyorum hemde daha ucuz olarak ayda 50tl cıvarnda yatırıyorm buda benı zor duruma sokmuyor şahsen..

-------------

Gönderen: Nusrat
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 13:15
300 lira gayet uygun bence.

Koca bir sezon için 300 lira , 17 lig maçı ve minimum 2 kupa maçı yani toplamda en azından 19 maç için 300 lira demektir. Başka bir deyişle , 300/19'dan hesap edersek maç başına aşağı yukarı 15 lira demektir. Maç başına 15 lira tedarik edemeyecek arkadaş da yoktur sanırım aramızda ?

-------------
Üniversiteli Eskişehirsporlular / Boğaziçi Üniversitesi

Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 13:18
Alıntı yapılan Nusrat

300 lira gayet uygun bence.

Koca bir sezon için 300 lira , 17 lig maçı ve minimum 2 kupa maçı yani toplamda en azından 19 maç için 300 lira demektir. Başka bir deyişle , 300/19'dan hesap edersek maç başına aşağı yukarı 15 lira demektir. Maç başına 15 lira tedarik edemeyecek arkadaş da yoktur sanırım aramızda ?

Bencede tedarik edemeyecek yoktur zaten bi hafta deplasman arası oluyor o arada hergun 1tl köşeye atılsa 2 hftada 14tl ediyor yanı makul bi fıyat

-------------

Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 13:25

ben fethiyede yaşıyorum kışın burda bir yağmur yağıyor 20 gün hiç durmadan yağdığı oldu.yerel antenden tv izlemek mümkün olmuyordu.gittim digitürk aldım.aylık 19 liraya.sene başındada tüm maçlar canlı yayınlanacak artık dediler.aradım esesin maçlarını seyretmek istiyorum diye 12 liramı dediler ne.ama gelip yeni kurulum yapacaz dediler.yeni anten cart curt.bir çok kanalda iptal olacakmış.yok dedim ya toplam paketi alayım o kaç para.79 liraymış.olsun dedim.aaa bi başladı lig berabere kalmak başarı oldu takıma.ulen dedim her ay 79 bunlar içinmi veriyorum.küfür kafir her maçta.sonra bülent hoca geldi işler iyi gitmeye başladı.gözüm ne 79 gördü ne 179.

bunu niye anlattım.gerçekten takım iyi oldumu parayı pulu düşünmüyorsun.Aman takım iyi olsunda 20 lira verelim maç başına.kimsenin gıkı çıkmaz.

-------------

Gönderen: sinanes26
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 13:32
açığı kapatsınlar kombineleri 400 den satsınlar, ama mutlaka çocuk yada öğrenci kombineside çıkarmaları lazım yeni nesil fiyat politikası yüzünden 2 dönemdir maç seyredemiyor zaten son yıllarda tribünlerden fazla ses çıkmamasının en büyük sebebide bu bence.

Gönderen: aykut_26_esk
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 13:50
300 tl uygundur. Yine açık kombinesiyle nefer ve kızılcıklıya girilebilmeli. Ancak belli bir sınırlama olmalı öbür türlü 50-60 yaşındaki amcalar girip sadece maç seyrediyorlar. Bu olmazsa nefer ve kızılcıklıya özel kombine çıkartılmalı...

Gönderen: black.lord26
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 13:52
Zam yapılmasının mantıklı bir nedeni olamaz.Stadda yapılan hiçbir iyileştirme çalışması yok.Açığın üzerini kapatırsın dersin ki '' Açığı kapatmaya para harcadım o yüzden zam yaptım.'' ama böyle bir durumda yok.Birde şu açıdan bakmak lazım.Eğer Webo ve Kris Boyd ikisi birden gelirse o zamanda 300-350 TL civarı yapabilirler.ama şu an ki durumda zam yapmaya hakları yok.

-------------
Kıskanır Seni Kalan 80 Şehir...

Gönderen: Jack DanieLs
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 14:37
yonetımın uygun yapması lazım ınsanları enayı yerıne koymaması lazım super lıgın anadoluda en ıyı tarftarıyız belkı turkıyede ama en kotu stadyum bızde ve aynı zaman en kotu stadyumun yanı sıra en pahalı bıletde bızde ne hıkmetse kac senedır acıgın ustu kapatılacak en buyuk ornegı karabuk stadın yerı degısmeden o en kotu stad bıle duzgun guzel bır hal aldı ve maclar oyananırken baska sahada bıle oynanmadı devam edıldı ama bızım yonetım bu zıhnıyetle gıderse kombıne almaya bıle karsıyım bu sehırde mıllet asgarı ucretle gecınıyor ve aynı zaman da bu sehır modern ve ogrencı sehrıdır .. Angry

-------------
Sen Şampiyon Olmasanda Olacagız Hep Arkanda | MCMLXV |https://twitter.com/OkanOzgr

Gönderen: ES ES ES
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 15:35
bilet fiyatlarının her maç degişdigi , sezonun ilk maçı  30 lira iken sezon ortası 15 sezon sonuna dogru 10 lira ya bilet satılan  bir yerde kombine alacaklara özel birşeyler yapılmalı.
Ayrıca  yıllardır kombine alanlara da kolaylık saglanmalı .

-------------
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒

Gönderen: ismaileses
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 15:38
300 lira olacaksa normal kombine nasıl olsa kombine alırken kombine numarası ve ad soyad alınıyor bunlar arşivlenip bilgisayar kayıtlarına geçildiyse eğer 3 kez kombine alanlara 250 lira felan olabilir 

-------------
Aşkın benden de öte...

Gönderen: morukcuk
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 18:20
hala açığın üstününü kapatılacağına inananlar var mı Smile her sene aynı yalanlar ! her sezon sonu ortalamasına bakarsak bu sene 300 tl civarı olur açık kombine fiyatları

-------------
http://twitter.com/morukcuk

Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 18:57
Kayserispor yönetimi, kale arkası kombineleri için öğrenci pasosu gösteren öğrencilere %50 indirimle "50 liraya" kombine satacak...

-------------

Gönderen: SeVdAm EsEs
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 19:01

Kayserispor yönetimi, kale arkası kombineleri için öğrenci pasosu gösteren öğrencilere %50 indirimle "50 liraya" kombine satacak...
Umarım bizim yönetimde böyle bir uygulama yapar.Daha fazla kombine satmış olurlar...

-------------
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!

Gönderen: melankolik26
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 19:16

hem de tribün daha hareketli olur

-------------
ESES ULAN!

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 19:24
Kombine ve bilet fiyatlarının mantıklı bir rakama inmesi için satışın kesinlikle BİLETİX tarafından yapılması şart...Aksi halde ücretsiz maça girenlerin maliyeti gerçek taraftarın cebinden çıkmaya devam edecektir...

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderen: montana26
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 19:30
Alıntı yapılan Nusrat

Ben de kombine ile verilen atkıların beyaz değil kırmızı olması taraftarıyım. 'Kırmızı Giy' kampanyalarına da bir miktar destek olmuş olunur hiç olmazsa.
Thumbs%20Up

Alıntı yapılan esesserkan26

Mac bilet fıyaları yok o mac yok bu mac dıye ayrım yapılmadan 15TL sabıt olmalı.20 mac uzerınden 20*15=300tl kombıneyı de cazıp kılmak ıstıyorsanız 200tl yapın.Taraftarı YOLUNACAK KAZ olarak gormeyın.

Nerde...Wink

Gönderen: uykucu1965
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 19:45
Alıntı yapılan melankolik26

hem de tribün daha hareketli olur

Kayserispor kale arkası= 200 tl
öğrenciye 100 tl.

ve bu adamlar zaten çoğu maçlarını 5 tl dan izliyorlar.üstelik buna rağmen stad tamamen dolmuyor.bir de kayserisporla Eskişehirspor'umuzu bir tutmamak lazım. biz de onlar gibi stadı doldurmasak, yarısını boş bıraksak bizim biletlerde ucuz olur. İşte karşılıksız sevdik biz bu takımı, bunları bilen bazı kişiliksizlerde kendilerine çıkar üretiyorlar.

Gönderen: RebeL
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 22:40
500 de olsa 1000 de olsa alır bu taraftar.. sevdamızın peşinde yağmur soğuk yiyip üstüne para ödemeye alışığız nasıl olsa..

-------------
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --

Gönderen: EsSieN
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 23:19

Benim mantigima gore, durust, samimi, taraftarini dusunen yonetim bilet politikasi simdiden belirler. Anadolu takimlariyla oynanan maclarda minumum 15 maksimum 20 lira, Istanbul takimlariyla oynanan maclarda ise minumum 30 maksimum 40  lira. Kombine ise min 250 max 300 lira.

Ogrenciye ve gecen yil kombine alanlara bir miktar indirim falanda olabilir.
Tabi bunlar olacak mi? Hayir.

-------------
ankaraESES - emrESES_26

Gönderen: Koray
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 23:41
Alıntı yapılan RebeL

500 de olsa 1000 de olsa alır bu taraftar.. sevdamızın peşinde yağmur soğuk yiyip üstüne para ödemeye alışığız nasıl olsa..

Bu sene öyle olmayacak. Çok eminim kendi adıma.

-------------
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo

Gönderen: kavies
Gönderi tarihi: 26/Haz/2011 saat 23:48
Alıntı yapılan Koray

Alıntı yapılan RebeL

Bu sene öyle olmayacak. Çok eminim kendi adıma.

bende aynı fikirdeyim.bu sene almayı düşünmüyorum

Gönderen: albaycihan26
Gönderi tarihi: 27/Haz/2011 saat 16:14

süper lig takımlarına bakıyorumda kayspor g.birliği gibi takımlar hariç yeni çıkan takımlar da dahil kombine fiyatlarını uçuruyorlar ki yine aralarında bizim ki ucuz bile kalıyor ama sezonun ortalarında 15 lira hatta 10 liraya bile inen bilet fiyatları yüzünden yine pahalıya geliyor türk takımları stadlarını doldurmak istiyorlarsa kombine ve bilet fiyatlarını makul bir seviye de tutmaları gerek bizim yönetim kombine kendi fikrimce 250 yapmalı büyük maç diye adlandırdıkları maç fiyatlarını da 35 yapmalıdır

Gönderen: mertes
Gönderi tarihi: 27/Haz/2011 saat 17:01
Kayseri satadı gibi stad yapsınlar kombineyi 1000 tlden maraton kale arkası 500 satsınlar herkes alır

Gönderen: bloodSucker
Gönderi tarihi: 27/Haz/2011 saat 17:14
200 tl açık kombinesi uygundur daha fazlası olamaz.Açığı kapatın 300 vermeye razıyım.

-------------
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com