eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meksikalı Liste gör
Yazar

pablo gonzalez
Yer: mexico city
Online Durum: Offline
  Alıntı meksikalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2011 saat 16:30
Alıntı yapılan esesozgur

Senin amacın maddiyat olmuş sana laf anlatmaya değmez.Bu mesajından belli zaten.

Yapın biletleri 5 lira yapın. Seneye NAH alırım kombine !!

Yukarıdaki mesajın çok bilen dolu bir adamın mesajına hiç benzemiyor.Mesaj yazarken biraz kafanı kullan bari üretken mantıklı birşeyler yazda insanlar okumaya değer birşeyler bulsun mesajında..Zaten yaşı,adı bile belli olmayan birisini muhattap aldığım için kendime kızdım şimdi.
Sağlıcakla kal.

Tabiki maddiyat. Ben zengin değilim. Sen fabrikatörsen bilemem tabi. Seneye bana da alsana kombine.
Muhatap alma konusuda, seni ben muhatap aldığım için şanslısın aslında Wink
Alper Potuk candır, Veysel Sarı kalptir, Dede adamdır...
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2011 saat 16:41
İstanbul'dan her maça gelebilecekmisin?Ay pardon yerini söyledim.
Aman ha... beni tanıdı siz kaçın durumu olmasın sonra üzülürüm.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2011 saat 20:29
sezon başında açık tribün kombinesini kapalıya okuttum şimdi açık tribüne girebilirmiyim bi arkadaşımız söyleyebilir mi
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2011 saat 20:34
Diğer çoğu klüplerde kombine sahiplerine taraftar mağazalarında özel indirimler ve farklı ayrıcalıklar tanınıyor bizde böyle şeylerin olmaması işini bilmeyen yönetimin suçudur.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2011 saat 21:16
yönetimin bilet fiyatlarını düşürmesi taraftar açısından çok olumlu oldu.Tribünler bu kez dolacaktır diye düşünüyorum.Yanlız bundan önceki düşük fiyat uygulanan maçlara ait bir gözlemim var .Bu maçlarda tribünlerde küfür ve kötü tezahurat çogalıyor.Umarım kayseri maçı böyle bir maç olmaz.
Bilet fiyatlarının sezon içindeki bu ayarsızlıgı  (15 -10 -5 lira ) önümüzdeki yıllar için kombine satışlarını düşürecektir. Bu sezon Kombine alanlara yönetim bir şekilde jest yapmalıdır. Zaten ben kombine yi satmışım , istersem biletleri 1 lira yaparım havasına girerlerse önümüzdeki sezon '' taraftarımız neden kombinelere ilgi göstermiyor  '' diye sormaya hakları olmaz.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2011 saat 03:19
Kombine play off'larda geçerli olmayacak diye duydum.Doğru mu bilen var mı ?
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2011 saat 12:15
Alıntı yapılan esesozgur

Senin amacın maddiyat olmuş sana laf anlatmaya değmez.Bu mesajından belli zaten.

Yapın biletleri 5 lira yapın. Seneye NAH alırım kombine !!

Yukarıdaki mesajın çok bilen dolu bir adamın mesajına hiç benzemiyor.Mesaj yazarken biraz kafanı kullan bari üretken mantıklı birşeyler yazda insanlar okumaya değer birşeyler bulsun mesajında..Zaten yaşı,adı bile belli olmayan birisini muhattap aldığım için kendime kızdım şimdi.
Sağlıcakla kal.

Alırız abicim merak etme hepimiz alırızda, hani kombine gelirine ihtiyaç vardı. Kombine gelirine ihtiyaç varsa bilet fiyatlarını niçin   5  tl'ye düşürdünüz. Bir çok insan kredi kartına borçlandı, maaşını verdi kombine aldı. Bu insanların günahı nedir.? Madem fiyatları düşürecektiniz, insanları niçin borçlandırdınız, kombine fiyatlarını daha makul ve herkesin alabileceği bir seviyeye çekmediniz.?

Fiyat düşürmenin amacı; taraftara sempatik görünerek artan protestoların önüne geçmek ve yandaş toplamaktan başka bir şey değildir.  

Değerli taraftarımız çok iyi biliyor ama biz şimdiden bir kez daha söyleyelim; şu an itibarıyla taraftarın ve Eskişehir halkının sesini duymazdan gelenler  önümüzdeki sezon ellerini ovuşturarak diyecekler ki; 

" ESKİŞEHİRSPORA DESTEK İÇİN KOMBİNE ALIN "    

kalender
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2011 saat 12:32
Kombine alan biri olarak biletlerin 5 lira olmasına karşı değilim. Karşı olduğum tek şey, kombinelerin maç başı 5 liradan hesaplanmayışından. Böyle giderse tüm sezon biletle giren taraftarlarımız 200 liraya bütün sene izlemiş olacak. Biz 300 liraya izlemiş olacağız. Biz 300'de olsa 500'de olsa alacağız. Ama "Nasıl olsa ilerde biletler 5 lira olur." diye düşünen yüzlerce taraftarımızda kombine almaz, her sene alanda almaktan vazgeçer. İşte ben tam olarak buna karşıyım. Madem delikanlılık yapmaya kalkıp, her maç 15, İstanbul maçları 35 olacak dedin arkasında duracaksın, kombine alanlar mağdur etmeyeceksin. Ya da biliyorsun delikanlılıktan ödün vereceksin, kombineyi ucuz tutacaksın, kombine alanlarıda mağdur etmeyeceksin hem de kombine alan kişi sayısını her sene azaltmak yerine arttıracaksın.
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2012 saat 15:54
Bugün iki kuzenim bayan biletlerinden almaya gitmişler ikiside onsekiz yaşından büyük ve veliniz gelerek alabilirsiniz demişler bileti ve maç günü çıkıcak sizin biletler demiş ikiside onsekiz yaşından büyük velileriylemi gelicek bunlar maça bu konuda bilgisi olan varmı

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2012 saat 16:58
Alıntı yapılan Fanatik26

Bugün iki kuzenim bayan biletlerinden almaya gitmişler ikiside onsekiz yaşından büyük ve veliniz gelerek alabilirsiniz demişler bileti ve maç günü çıkıcak sizin biletler demiş ikiside onsekiz yaşından büyük velileriylemi gelicek bunlar maça bu konuda bilgisi olan varmı

Münür abi Selamualeyküm ben geçen dönem Manisaspor maçına 1 gün önce babamla gidip biletimi aldım.Gişeden kendi girebilir dediler.Ama maç günü kapıda beklerken velisi olmayan giremez demişlerdi polisler.Ama bayanlarda durumu bilmiyorum.Öyle denilince bende Nefer bileti aldım öyle girdim maça.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır