eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2011 saat 22:24
Taşbaşında da satış var.Ben ordan aldım.
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
bad026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır
  Alıntı bad026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2011 saat 10:29
Kayserispor maçı bilet fiyatları Açık Tribün 5 TL, Kapalı Tribün 20 TL, VIP Tribün 50 TL olarak belirlenmiştir.
## єѕкιşєнιя ѕєη çσк уαşαα ##
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
Yer: Eskişehir
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2011 saat 11:01
2 tane kombine aldım ve kombine avantaj sağlayacağına çok zarar ettim..bi tane kombine fazlam var almak isteyen özelden msj atsın arkadaşlar saygılar
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2011 saat 11:02
yıllarca biley fiyatları yüksek diye boşuna bağırıp çağırmışız sağlam bi protesto taraftar sayısındaki düşüklük bilet fiyatlarını çok makul seviyelere çekebiliyormuş ah yönetim ah biliyon işini nabıza göre şerbet
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
meksikalı Liste gör
Yazar

pablo gonzalez
Yer: mexico city
  Alıntı meksikalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2011 saat 15:22
Yapın biletleri 5 lira yapın. Seneye NAH alırım kombine !!
Alper Potuk candır, Veysel Sarı kalptir, Dede adamdır...
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2011 saat 15:37
meksida bizim kombineden satıyorlar mı?
Kombinenin mantığı zaten klübün en sıkıntılı olduğu dönemde,transfer için sıcak paranın lazım olduğu sezon başında klübe toplu para girişi sağlamak için yapılan bir uygulamadır.Taraftardan bu dönemde destek beklemektir.Klübüne destek olmak istiyorsan biletler 1 lira olsa bile bunu düşünmemen gerekir.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2011 saat 15:53
Başkan kombinesi olanları aile tribününe sok madem. 17,50 lira ödüyoruz biz 5 liralık maça.
Yukarı
meksikalı Liste gör
Yazar

pablo gonzalez
Yer: mexico city
  Alıntı meksikalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2011 saat 15:59
Alıntı yapılan esesozgur

Kombinenin mantığı zaten klübün en sıkıntılı olduğu dönemde,transfer için sıcak paranın lazım olduğu sezon başında klübe toplu para girişi sağlamak için yapılan bir uygulamadır.Taraftardan bu dönemde destek beklemektir.Klübüne destek olmak istiyorsan biletler 1 lira olsa bile bunu düşünmemen gerekir.

Boş konuşuyorsun. Kombinenin amacı, maç başı daha az para ödemektir. Biliyorsan konuş. Dünyanın her yerine böyledir bu, Meksika'da bile Wink
Alper Potuk candır, Veysel Sarı kalptir, Dede adamdır...
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2011 saat 16:20
Alıntı yapılan meksikalı

Alıntı yapılan esesozgur

Boş konuşuyorsun. Kombinenin amacı, maç başı daha az para ödemektir. Biliyorsan konuş. Dünyanın her yerine böyledir bu, Meksika'da bile Wink

meksikalı az akıllı ol bilet fiyatları her türlü kombine fiyatlarını geçecek.play off türkiye kupası maçlarınıda hesaba katman lazım.15tlye 4000 kişiye oynamayı tercih eden zihniyete ben eskişehirspor taraftarı diyemem.
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2011 saat 16:27

Senin amacın maddiyat olmuş sana laf anlatmaya değmez.Bu mesajından belli zaten.

Yapın biletleri 5 lira yapın. Seneye NAH alırım kombine !!

Yukarıdaki mesajın çok bilen dolu bir adamın mesajına hiç benzemiyor.Mesaj yazarken biraz kafanı kullan bari üretken mantıklı birşeyler yazda insanlar okumaya değer birşeyler bulsun mesajında..Zaten yaşı,adı bile belli olmayan birisini muhattap aldığım için kendime kızdım şimdi.
Sağlıcakla kal.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır