eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 23:25
millet kombine satışlarına coktan başladı bizimkiler daha sezer olayını çözemedi.. yüz kere demişimdir buda yüzbirinci olsun YAZIKLAR OLSUN yönetim..

║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2011 saat 02:09
düzen adına hiçbirşey yok örnek bursa'nın lig başlamadan hangi takımların maçlarına ne kadar bilet fiyatı belirledigi şimdiden belli..  daha bizim yönetimimiz istanbul kapılarında oyuncu pazarlamaya dursun ortada yeni sezon kombinelerine dair bile  hiçbir açıklama yokk...
Yukarı
esestarkan Liste gör
Yeni Yazar

Tarkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı esestarkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2011 saat 12:49
Bu yönetim böyle yaparak taraftarı kendisinden soğuttukça,alınacak kombine sayısı da bir hayli düşecektir.
Hatırlıyorum da Sevilla maçının Alman hakemi tribünleri ayağa kaldıran amigo Orhan'ın ve tribünlerin "es-es-es ki-ki-ki " tezahüratını maç oynanırken durup izlemiş ve ağzı bir karış açık kalmıştı.
Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2011 saat 13:16
MİY de kombine fiyatlarını belirlemiş bizde halen Sezer'in yerine gelen ikinci isim kim o bile belli değil.
Kaynak: http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110619/mersinde_kombine_fiyatlari.html
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
efsane eskişehir Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı efsane eskişehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2011 saat 16:53
inşallah herkezin alabileceği bir fiyat belirler yönetim.
EFSANE TEKRAR ESECEK ...
TEK GERÇEK ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
26_sargın_26 Liste gör
Yeni Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_sargın_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2011 saat 00:20

Kombine ve bilet fiyatları transfer edilecek fubolculara göre belirlenecek bence,yönetimin ağırdan almasının nedeni bu transferler gecikince sessiz kaldılar.

sadece ES_ES
Yukarı
esqrknes Liste gör
Yeni Yazar

gürkan
  Alıntı esqrknes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2011 saat 01:41
kombıne acık 450 olucak goruceksınız bu yonetım oldukca maclara gıtmekten sogudum boyna yontuyor bızı
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 22:46
 açıklansın artık kombine ama yönetim akıllı olsun 300 den yukarı istemiyoruz
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
  Alıntı turkuaz026es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 23:20
300 den yukarı olacağı sanmıyorum geçen sezon verilen sözler vardı avrupa kıpası gibi açığın üstünün kapanması gibi bu sezon verilen sözlerde pek durulacak gibi deil taratar bunlarıda göz önüne alır ve konbineyi ona göre alır ben kendi açımdan böyle yapmayı düşünüyorum konbine alıyorum millet bedavaya giriyor madem bir destek verilecek kulübe bilet nekadarsa versinler girsinler
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 23:23
Forma hediyesi gene olmalı. Tribünlerde çok fark etti bu sene dağıtılan formalar görselliği çok artırdı.
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır