eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 10:43
rıdvan dilmen spor programında, eses taraftarı 5 dakika sustu, hoca gitti, 10 dakika susarsa yönetim falan kalmaz demişti, galiba 11 dakika susmak gerekiyor, artan 1 dakikada sonrasında gelecek olan yönetim için uyarı olur
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
tcandemir Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer
Yer: eskisehir
  Alıntı tcandemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 10:44
O şahıs Aziz abisine kıyak çekerken bizim kombine gelirlerine çokta ihtiyacının olduğunu düşünmüyorum...
Bizde Bilirdik İstanbul Takımı Tutmayı Ama Yakıştıramadık Kendimize Şehrimizi Satmayı.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 10:44
Alıntı yapılan XenkoX

kombineyi siz yönetim için mi alıyorsunuz yoksa eskişehir için mi bir daha düşünün öyle hareket edin bence

-2010-2011 Dönemi Bilançosu-

http://www.eses.org.tr/esesfoto/resim_10062011185606.jpg  

1. Bilançoda görüldüğü üzere, sn. yöneticilerimiz vecibelerini  bile yerine getirmemişlerdir. Vecibelerini yerine getirmeyenlerin taraftar gelirinede ihtiyacı yoktur.

2. Taraftara 30-50-10 TL'ye bilet satıp, yandaşlarına her hafta ucuz fiyata ve bedava bilet dağıtan sn. yöneticilerimiz vardır ve kulüp maddi zarara uğratılmaktadır.Beleş bilet dağıtanların seyirci  ve kombine gelirlerinede ihtiyacı yoktur.

3.  Tv. proğramına çıkıp Eskişehir halkıyla dalga geçer gibi " Taraftarın ıslandığı  gördükçe içimiz parçalanıyor " diyen sn. yöneticilerimiz 4 yılda 1 kez bile açık tribüne gelmemiştir.

4.  Açık tribün koridorundaki idrar kokusundan ve her türlü pislikten haberleri olmasına rağmen bugüne kadar en ufak çalışma yapmamışlardır. Eskişehir halkını bu pis ortama layık görmüşlerdir.

5. Kulübün sözleşmeli futbolcusunu, 10 milyondan kapı açıp hatır gönül ilşikisi dorultusunda 4/1 fiyatına satmışlardır. Hatır gönül işi ile kulübün trilyonlarını gözden çıkaranların kombineden gelecek parayada ihtiyacı yoktur.

6.  Bilançoda görüldüğü üzere, TFF geliride olmasa kulübün 2'nci ligde bile oynayacak mali gücü yoktur. Bütün bunlara rağmen 3 yılda 100 trilyondan fazla geliri, 1 kuruş yatırım yapmadan harcamışlardır.

7.  Sn. yöneticlerimiz bilet parası ödeyip, kombine alıyorlarmı acaba. ?

İnsanlar hak ettikleri şekilde yönetilirler. Kombine alıp mevcut düzenin devamına destek olanlar Eskişehirspora  en büyük kötülüğü yapmaktadır.

kalender
Yukarı
tcandemir Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer
Yer: eskisehir
  Alıntı tcandemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 10:47
[QUOTE=kalender 26] [QUOTE=XenkoX]  Sn. yöneticlerimiz bilet parası ödeyip, kombine alıyorlarmı acaba.
Nerde kalender abi anca kapalı tribününü kendi adamlarına peşkeş çekerler!!!
Bizde Bilirdik İstanbul Takımı Tutmayı Ama Yakıştıramadık Kendimize Şehrimizi Satmayı.
Yukarı
uykucu1965 Liste gör
Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı uykucu1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 13:50
Alıntı yapılan thefasfis

rıdvan dilmen spor programında, eses taraftarı 5 dakika sustu, hoca gitti, 10 dakika susarsa yönetim falan kalmaz demişti

Önümüzdeki sezon ilk maçta denesek mi acaba???
Yukarı
XenkoX Liste gör
Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı XenkoX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 18:40
ben kulüp yöneticilerinin iyi oldugu veya şuna yapıp yapmadıgını söylemedim zaten hiç bişey yapmadıkları ortada peki siz kombine almazsanız ben almazsam kim alcak amatör kümeye düşünce mi alcaz yine mi sefalet çekcez
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 20:41
Alıntı yapılan XenkoX

ben kulüp yöneticilerinin iyi oldugu veya şuna yapıp yapmadıgını söylemedim zaten hiç bişey yapmadıkları ortada peki siz kombine almazsanız ben almazsam kim alcak amatör kümeye düşünce mi alcaz yine mi sefalet çekcez

Sen almasan ben almasam hic kimse almasa ne olur biliyormusun bu yönetim defolup gider hatta gültekinler bingöler uygunlar tüzünler kazmalar baltalar kısacası saz ve kemen ekipleri kompile temizlenir ancak ben bu işin olacagını hiç sanmıyorum hatırlarsanız gecen yılda buna benzeyen şeyler yaptık

Ne dediler bize takıma zarar veriyorsunuz imla hatası yapıyorsunuz acaba neden böle dediler bedava bilet ucuz bilet

Tarafatrı tınlamayanı düşünüp cebine doldurmak kadar aptalca bişe olamaz cok degil 2-3 mac Taraftarsız cıksınlar cok şeyler degişir ama kararlılıkda herkez bir olmalı tabiki yönetimin besledigi şahızlar buna izin bile vermeyecekdir.

Eskişehirspor Taraftarları olarak kompile ne bilet nede kombine almayalım cok şey degişecekdir

Aksine zarar degil cok daha faydalı işler yapmış olacagız şerefsizce ve gurursuzca süper ligde yer alacagımıza ŞERFİMİZLE GURURMUZLA KÜME DÜŞELİM ONDAN DAHA İYİ

Tabiki bunları yaparken birlik beraberlik mutlaka şart ETB Nin bu tutumunu merakla bekliyorum bakalım ne olacak bedava bilet ve ucuz bilete nasıl care bulacaklar ve tutumları nasıl olacak yoksa tüm oluşumlar bir olup ETB olarak onlardamı ucuz ve bedava bilet alacaklar yoksa 1000 lerce taraftardanmı yana olacaklar

Yücele salayın şimdi yine dogruları söledi saygı felanda göstermeyin imla hatası var cünkü rantcılara karşı cıktı yine
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 21:50
  YAZIK.

Eskişehir dışında yaşıyorum ve senede 1-2 maça gidebiliyorum. Buna rağmen her yıl komine alırım, izinlerimde kulüp mağazasından mutlaka alışveriş yaparım. Benim gibi davranan  bir çok taraftarımız var.

Eskişehirspor yönetimleri taraftarın bu hassasiyetini iyi bildikleri için yıllardır, bunu kullandılar ve kullanmaya devam ediyorlar.Kombine almazsak küme düşeriz gibi sözlerinde bugünkü şartlarda pek geçerliliği kalmamıştır. Eskişehirsporun gelirleri iyi kullanıldığı takdirde kulübün ayakta kalması için yeterlidir.

Gelinen noktada, kulüpten şahsımız için bir şey istemiyoruz. tek istediğimiz mevcut şartların bir insana yakışır şekilde yeniden düzenlenmesidir.

Geçen yıl kulübün kasasına 43 trilyon para girmiş. Açık tribüne 2 tane tuvalet daha yapmak, bir kaç tane giriş kapısı açıp taraftarın eziyetine son vermek, maçlardan önce oturakları, karı ve suyu temizletmek çokmu zor veya kulübe büyük maddi külfetmi getiriyor.

Maçlardan sonra diz kapaklarına kadar suyun içinden geçen, açık tribün koridorlarında idrar kokusu ve pislik  içinde satılan yiyeceklerden alan insanlara yazık değilmi .  

Herhangi bir restaurant veya alışveriş merkezi bu şartlarda satış yapsa belediye bir daha açılmamak üzere bu işyerlerini kapatmazmı. ? Eşinizi, çocuğunuzu böyle yerlere götürürmüsünüz. ?

Çoban bile hayvanı ıslanmasın diye, dağın başına ağıl yaptırıyor. Eskişehir halkının hayvan kadar değeri yokmudur. ?  3 yıldır  tribünün üstünü niçin kapatmıyorlar, yapılanlar, eziyetler  Eskişehir halkına  saygısızlık değilmidir.

Eskişehir halkına yakışır bir ortam sağlanıncaya kadar KOMBİNE ALMIYORUM ve insana değer vermeyen Halil ÜNAL yönetiminede  destek vermiyorum.

Herkesin görüşüne saygılıyım ancak bizler bu kötü şartları kabullendikçe ve yönetimlere destek verdikçe Eskişehirspora yazık ediyoruz ve kulüp her geçen gün biraz daha geri gidiyor.İnsanlığımızdan verdiğimiz ödün ise hepsinden acıdır.

Bugün bir çok insanın beğenmediği Diyarbakır stadına gidin de insana nasıl değer veriliyor görün.

kalender
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 22:21
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan XenkoX

Sen almasan ben almasam hic kimse almasa ne olur biliyormusun bu yönetim defolup gider hatta gültekinler bingöler uygunlar tüzünler kazmalar baltalar kısacası saz ve kemen ekipleri kompile temizlenir ancak ben bu işin olacagını hiç sanmıyorum hatırlarsanız gecen yılda buna benzeyen şeyler yaptık

Ne dediler bize takıma zarar veriyorsunuz imla hatası yapıyorsunuz acaba neden böle dediler bedava bilet ucuz bilet

Tarafatrı tınlamayanı düşünüp cebine doldurmak kadar aptalca bişe olamaz cok degil 2-3 mac Taraftarsız cıksınlar cok şeyler degişir ama kararlılıkda herkez bir olmalı tabiki yönetimin besledigi şahızlar buna izin bile vermeyecekdir.

Eskişehirspor Taraftarları olarak kompile ne bilet nede kombine almayalım cok şey degişecekdir

Aksine zarar degil cok daha faydalı işler yapmış olacagız şerefsizce ve gurursuzca süper ligde yer alacagımıza ŞERFİMİZLE GURURMUZLA KÜME DÜŞELİM ONDAN DAHA İYİ

Tabiki bunları yaparken birlik beraberlik mutlaka şart ETB Nin bu tutumunu merakla bekliyorum bakalım ne olacak bedava bilet ve ucuz bilete nasıl care bulacaklar ve tutumları nasıl olacak yoksa tüm oluşumlar bir olup ETB olarak onlardamı ucuz ve bedava bilet alacaklar yoksa 1000 lerce taraftardanmı yana olacaklar

Yücele salayın şimdi yine dogruları söledi saygı felanda göstermeyin imla hatası var cünkü rantcılara karşı cıktı yine
Yücel abi Nazım Hikmet'i andırdın ikinci paragrafınla toprağı bol olsun.
Neyse bence yazdıkların acı ama gerçek.Ben bu yönetim gideseye kadar geçen sene itibari ile kombine almayacağım demiştim almadım almayacağımda(Kupada Denizli,ligde manisa olmak üzere toplam iki maça gittim).Taraftar olarak görevimi;esstoreden aldığım ürünlerle,arkadaşlarıma aldığım doğum günü hediyeleri ile bilinçli bir eskişehirspor taraftarı olarak klübüme destek oldum.
İçim rahat fakat açıkca söylemek gerekirse tribünde yaşananlardan soğudum;bu yönetimin icraatsızlıklarından;krizlerinden dolayı tiksindim.
Bence taraftar olarak bu yönetime uzun soluklu ve ağır tepki konmalıdır.Taraftarımız tarihi bir sınavdan geçiyor eğer geç kalırsak bizleri uzun yıllar gene alt ligler bekliyor;şerefimizle onurumuzla oynamak için alt liglerde olmamız gerekmiyor.Bu kulüp yatırımlar bekliyor daha yememiz gereken kaaaç fırın ekmek var.
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 22:44
Bir Aileden her sene 3 kombine alıyorduk, Bilika gelirse kesinlikle Kombine almıyorum.... 
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır