eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Lütfen Susmayalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 20:08
Alıntı yapılan larss0n26

Alıntı yapılan omer26

Mail atıp duruyorum. Eskiden cevap gelirdi Stadyum Ekibinden. Şimdi gelmiyor. Acaba benim maillerim mi gitmiyor.
aynen banada gelmiyor herhalde kitledik emaillerini :)

ip numaran yüzündendir.modemin fişini cıkarıp 5 saniye felan bekleyip tekrar takıp ondan sonrasını bağlanıp yollarsan düzele bilir
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 20:10
beyler mail ve daha çeşitli şeyler yapılabilir bir yürüyüş yapılabilir devre arası nda futbolcu transferi ve böyle şeyler yapalım artık hakemler çok amatör her şeyden etkilenio
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 20:10
Alıntı yapılan larss0n26

Alıntı yapılan omer26

Mail atıp duruyorum. Eskiden cevap gelirdi Stadyum Ekibinden. Şimdi gelmiyor. Acaba benim maillerim mi gitmiyor.
aynen banada gelmiyor herhalde kitledik emaillerini :)

ömer üründür bahsetti hakem olayını
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 20:24
eskişehirdeki trabzon maçından sonra ,tabi trabzonu yendikten sonra, futbolcular ve bütün tribünler çiftetelli oynasın.
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 20:26
İçimiz yanmıyormuş gibi bir de Kolbastı gösteriyorlar. Sen meslektaşının hakkını ye sonra Kolbastı oyna. 33. haftada biz de Çiftetelli oynayacağız. Bakalım gösterecek misin ey Stadyum programı.
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 20:38
hayret, maçın hatasını doğru verdiler.. Ama pişkinlikleri yüzünden kumandayı televizyona atma arefesindeyim.. Angry
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 20:41
Alıntı yapılan omer26

İçimiz yanmıyormuş gibi bir de Kolbastı gösteriyorlar. Sen meslektaşının hakkını ye sonra Kolbastı oyna. 33. haftada biz de Çiftetelli oynayacağız. Bakalım gösterecek misin ey Stadyum programı.

Eskişehir'deki maçta yürekli bir hakem olursa bizde çiftetelli oynayacağız inşallah yazarak mail gönderdim az önce okudular trt stadyumda...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 20:43

aşağılık trt.. nasılda pişkin pişkin sırıtıyorlar...  o kolbastı inşallah eskişehirde farklı oyunlarla hesabınıza dönecek trabzon... eskişehirde ağladığınızı göreceğim günleri sabırsızlıkla bekleyeceğim aşağılık trabzonlular...yazıklar olsun....

Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 20:45
şimdi çiftetelli dinliyorum inşallah 33. hafta da 4-0 yendikten sonrada stad hopalörlerinden dinleriz...
taraftar baskısı neymiş görsünler....
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
Yer: antalya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 20:55
Tüm spor programlarına mail atıyorum

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır