Sayfayı yazdır | Close Window

Lütfen Susmayalım

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Genel Konuşmalar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=368
Yazdırma tarihi: 07/May/2024 saat 07:07
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Lütfen Susmayalım
Gönderen: ercan26
Konu: Lütfen Susmayalım
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2007 saat 23:39
Bugün sahadaki hakem müsveddesi gösterdiki bizi saha dışı oyunlarlada durdurmaya çalışacaklar.Bizler kulüp taraftar yerel basın olarak ilk andan itibaren tepkimizi duyurmazsak ilk önce sahada 90 dakika canla başla mücadele eden futbolcularımıza ve teknik kadromuza haksızlık etmiş oluruz.Eğer biz büyük camia isek tepkimizde büyük olmalı.Kimse bu sözümden ortalığı yıkalım geçelim gibi şeyler anlamasın.
Tepkimizi ilk önce fedarasyona e-mail atarak maçın hakem hatasıyla katledildiğini izah etmeliyiz.
Bizim ligimizle ilgilenen en başta tunç kayacı gibi yazarlara bugünden itibaren email atmalıyız ve en önemlisi yarın 1.LİG ANALİZ programına atacağımız tepki sms leri ile o hattı gerekiyorsa çökertmeliyiz.
Şimdi göstereceğimiz tepki ileride bize karşı yapılacak olan oyunların önüne geçecektir.
Tepki ne kadar çok olursa yetkili kişilerin bu konuda duyarlı olmalarıda o kadar etkili olur.
BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR LÜTFEN DUYARSIZ KALMAYALIM.

mailto:tff@tff.org - tff@tff.org
mailto:tkayaci@fanatik.com.tr - tkayaci@fanatik.com.tr
analiz programının sms numarası aklımda değil ama araştırıp en kısa zamanda yazacağım.(Bilen birileride vardır umarım.)

Yanıtlar:
Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2007 saat 23:48

Kesinlikle haklısın zaman birlik zamanıdır masabaşı oyunlarıyla bizi yıkmaya çalışanlara öyle bir tepki vermeliyizki bir daha yeltenmesinler bu pis işlere adalet istiyoruz adalet kimse bizim hakkımızı yiyemez.

-------------

Gönderi tarihi: 16/Eyl/2007 saat 23:51

Yarın akşam niye penaltıdan bahsedilmedi niye hakemin yanlı tutumu anlatılmadı demesin kimse yeterli tepkiyi vermezsek yarın daha kötüleri bile başımıza gelebilir.

ESKİŞEHİRSPOR YALNIZ DEĞİLDİR VE KALMAYACAKTIR.

Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2007 saat 23:51
şerefsiz hakem doğa abim bu işten para kazanıyor yazıklar olsun çoçuklarından çıksın allah belanı versin

-------------

Gönderen: trap26
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2007 saat 23:57
+1965 tepkilerimiz forum sayfalarinda kalmasin basin araciligiyla e-mailler yoluyla gereken yerlere ulastirilsin cirkinlesen herturlu dumenin dondugu liglerimizde taraftar olarak medeni bir sekilde takimimizin hakkini aramaliyiz  cunku gecmiste cok agzimiz yandi neden hep ezilen biz olalim neden haksizlik yapanlarin yanina kar kalsin? birlikten kuvvet,kuvvetten de yaptirimlar dogar istegimiz kayirilmak degil istegimiz temiz bir lig daha adil yonetimler

-------------

Gönderen: CAPTAİN
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 00:07
bela okumak istemiyorum şu mübarek ayda ama bu adam beni günaha sokuyor,Eskişehirspor bu akşam ancak bu hakem müsveddesiyle yenilebilirdi çok üzgün ve sinirliyim,sanırım siyasetin dezavantajlarını yaşamaya başlıyoruz federasyonun siyasi duruşu belli dolaylı olarak malesef esesimizde kamuoyundaki her nekadar biz inkar etsekte siyasi duruşu belli,bakınız geçen sezonun son 5 veya 6 kasımpaşa maçlarına neredeyse kasımpaşayı ilk altıya sokmamak için her şey yapıldı.

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 00:18
 Bu ve bunun gibi olaylar bu sene birkaç defa daha başımıza gelirse medeni olmaktan çıkıp hayvanlaşacağız.Bunlarda bunu istiyorlar zaten kendileri hayvan bizide hayvanlaştıracaklar.O futbolcuların akan terleri taraftarın gözyaşları buram buram çıksın çoluğundan cocuğundan değil ama başka yerinden çıksın.İstenmeyen olaylar olduğu zamanda hiç kimse neden olay oldu neden bunlar böyle demesin adamı dinden imandan çıkarır bunun gibileri.

-------------
S.nalbant

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 00:24
Alıntı yapılan CAPTAİN

bela okumak istemiyorum şu mübarek ayda ama bu adam beni günaha sokuyor,Eskişehirspor bu akşam ancak bu hakem müsveddesiyle yenilebilirdi çok üzgün ve sinirliyim,sanırım siyasetin dezavantajlarını yaşamaya başlıyoruz federasyonun siyasi duruşu belli dolaylı olarak malesef esesimizde kamuoyundaki her nekadar biz inkar etsekte siyasi duruşu belli,bakınız geçen sezonun son 5 veya 6 kasımpaşa maçlarına neredeyse kasımpaşayı ilk altıya sokmamak için her şey yapıldı.
hiç umrumda değil onlar bize yamukluk yaparsa onlara alasını yapariz başkalari başka kulübe yardım ederken bişi olmuyorda bize yardım edince herkesin kuyruk acısı varmiş gibi yükleniyor bunların alayı ŞEREFSİZ o kuddisi denilen adamın ALLAH BELASINI VERSİN  3 puanımızı yedi malatya da çok azdi forum sitelerinde onlar buraya gelirse beni kimse tutamaz aq onların...

-------------

Gönderen: tcatu
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 02:21
http://www.tffhgd.org.tr/irtibat.asp - http://www.tffhgd.org.tr/irtibat.asp
burada genel merkez eskişehir görünüyor..protesto edelim fenerium gibi :)
bu linkteki mail adresine de şikayetlerimizi yazabiliriz.
mailto:tffhgd@tffhgd.org.tr - tffhgd@tffhgd.org.tr

-------------

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 06:42
Eskilerden bir tezahüratımız vardı. Şimdi tam zamanı:

Tüm Türkiye bir olsa
Engel olamaz bize
Alıştık biz bu işe
Şampiyonuz bu sene

Serdar kral olacak
Taner babayı alacak
Ey ulan ipne basın
İşte bunu da yazın

Tribünlerde şarkılar
Hiç durmasın söylensin
Asırlar boyu sürsün
Seni sevmeyen ölsün...

Yılanlara, çıyanlara rağmen, yürüdük hiç durmadan...

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 09:30

Tüm taraftarlarımız gibi benimde gecem zehir oldu.Bizleri üzen,ağlatan ve yıkan bu hakem müsvettelerine ne diyeyim,küfür etmek istemiyorum ama,Allah belalarını versin bu taraflı hakemlerin,onları toprak bile kabul etmeyecek,
Alayına mail attım.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 10:01
bende attım...Angry

-------------

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 10:25
Tamam arkadaşlar mail atın ama bu atmış olduğunuz mailler sağ duyulu mailler olsun...Hakem atamalarına dikkat edilsin,rakip takımların illerinden atanan hakemlere özen gösterilsin gibi..Şimdi durduk yerde tepki çekmeyelim ve haklı iken haksız duruma düşmeyelim..Aman özenli ve sağduyulu yapın bu işleri...

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 10:49
Tunç kayacıya attığım mail uamrım oda akşam tarafsızlığını belli eder ve gerçekleri anlatır.
Lütfen arkadaşlar herkes bir tanede olsa mail atsın ki bu adamlar anlasın.

Sevgili Tunç Bey; ben İzmirde yaşayan bir Eskişehirspor taraftarıyım.
Dün akşam oynanan Malatyaspor-Eskişehirspor maçını umarım izlemişsinizdir.Maçın hakeminin ne kadar yanlı kararlar verdiğini dün taraflı tarafsız televizyonda maçı izleyen herkes gördü.Umarım maçın gözlemcileride görmüştür ve gerekli cezayı alır.Ben şahsen yenildiğimize üzülmüyorum çünkü takımımın oynadığı oyunla GURUR duyuyorum.Dün akşam Malatyalılara futbol dersi verdik.Ama olmadı işte.Sizden ricam lütfen maçı izlemediyseniz maçı tekrarını izlemeniz ve akşamki lig analiz programında bunları dile getirmenizdir.Bu konuda sizin tarafsız yorumunuza güveniyor ve inanıyorum.
Birde şunu belirtmek istiyorum haftaya antalya maçımız var bu maça verilen hakem kuddusi müftüoğlu antalya bölgesi hakemi mhk ninde artık bunlara dikkat etmesi lazım.Dün akşam bir kere daha anladım ki BİZ BU SENE SÜPER LİGE ÇIKACAĞIZ.--Her türlü engellemelere rağmen--

Bir diğer konuda Dspor yöneticilerine iletirseniz sevinirim geçen sene bizim karton şovumuzu göstermeyen yayıncı kuruluş 100 tane malatyanın yaptıkları çıplaklıkları öve öve bitiremedi.Biraz tarafsız olsunlar bu işi yayın kalitesi maç öncesi maç sonrası yayınlarının berbat olması ile zaten yapamayacakları belli ama mecburuz işte.Bir daha lütfen hiçbir maçımızı canlı vermesinler.Biz her maça gideriz takımımızı destekleriz.Örnek bu hafta Antalya-EsEs maçı var ama canlı yayın yok daha önemli maç mı var bu hafta?Önemli değil bu hafta kuddusi müftüoğlunun memleketini istala edeceğiz ve tarafsız bir hakemle allahın izniyle 3 puanla evimize döneceğiz.

Son söz olarak hakeme verilecek gözlemci notlarının ve alacağı cezanın (tabii alırsa) takipçisi olacağız.
Sizde akşam tarafsızlığınızı belli edin ve gerçek yorumlarla FUTBOLSEVERLERİ VE KAMUOYUNU LÜTFEN BİLGİLENDİRİN.

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 11:07
Anadolu futbol devriminin öncüsü Eskişehirsporun,
şanlı tarihinde kara elbiseli Kuddusiler hep olmuştur.
Eskişehirspor taraftarına düşen görev, ne olursa olsun,
bilinçli davranarak bu tezgahları boşa çıkartmak olmalıdır.

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: ashanye
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 11:13
Biz büyük Eskişehirspor camiasıyız bu hakem müsvettelerine pabuç bırakmayız.Ancak lütfen dikkat çok haklı tepkimizde haksız duruma düşüp gündem değişebilir.

-------------
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.

Gönderen: asus23
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 11:20
ARKADAŞLAR EN BÜYÜK TEPKİMİZİ TAKIMIMIZIN ARKASINDA OLARAK GOSTERMELİYİZ MALATYADA TAKIMI YANLIZ BIRAKTIK DÜŞÜNCESİNDEYİM
HAFTAYA ANTALYAYA GİTMELİYİZ BİNLER  ON BİNLERLE VE NE KADAR GÜÇLÜ OLDUĞUMUZU TÜM TÜRKİYEYE GÖSTERMELİYİZKİ HERKEZ AYAĞINI DENK ALSIN

-------------
KALSADA SON NEFES OLUMUNE ESES

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 11:29
Forumda büyük harflerle mesaj yazmak yasaktır...Lütfen mesajlarda küçük harfler kullanalım...

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 12:17

su an sinir krizi gecirmek üzereyim dun ki  hakem faciası bu gün de  ulusal basındaki haberler yok malatya super oynamısta biz cok agresifmişizde bi puanlama yapmıslar butun oyuncular 5 puan doğa 4 puan malatyalılar 7puana 8 puan biz baska macımı seyrettık ne yaptık acaba gecen sene de trubun sovumuza 1 satır yer verme dıklerınde bi tepki vermiştik demekki akıllanmamışlar

-------------

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 12:19
mail atıcaktım ama yok maille falan anlamaz bu krolar baska bişey yapmalızyız ama ne

-------------

Gönderen: boğazınşimşeği
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 12:28

Bunun yüzünden tuttuğum bütün oruçlar boşa gitti

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 12:30
Söyleyecek bişey yok Allahından bulsun.

Gönderen: yakuza26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 13:07
Tunç Kayacıya ben de mailimi yolladım:
mailto:tkayaci@fanatik.com.tr - mailto:tkayaci@fanatik.com.tr
Sevgili Tunç Bey,
Ben bir Eskişehirspor taraftarıyım. Umarım dün akşamki maçı izlemişsinizdir ve siz de maçtaki hakem faciasına tanık olmuşsunuzdur. Böyle bir şey var mı? Bir hafta sonra Antalyaspor ile maçınız var. Bu maça Antalya bölgesinden bir hakem atanıyor. İster istemez kafalarda soru işareti oluşuyor. Federasyonun her konuda kılı kırkyaran özeni bu konuda neden işlemiyor acaba?
Maça gelirsek; fazla bişey söylemeye gerek yok zaten. İlk yarıdaki yanlış hakem kararları maçın sonucunu tayin etmiştir. Kuddusi Müftüoğlu denen hakemden biz cok fazla bişey beklemiyoruz, sadece macı adil bi şekilde yönetmesini, kararlarında tutarlı olmasın beklerdik. Ama hakem maçın başından sonuna kadar bir acz içersinde macı yönetti. İkinci yarıda da günah çıkartırcasına kararlar vermeye başladı.
Yıllar önce bizim birinci ligde(şimdik süper lig) şampiyon olmamızı engelleyen güçler, şimdi de süper lige çıkmamamızı engelleyecek görünüşe göre. Ama biz çok büyük bir camiayız, buna asla izin vermeyiz. Sadece hakkımızı isitiyoruz, adalet istiyoruz. Hakkımızı söke söke almayı biliriz.
Bu akşamki programınızı dikkatle takip edeceğim. Tarafsız yorumlarınızı bekliyoruz.
Yenilmiş olsak dahi futbolcularımıza sonsuz bir inancımız var. Bu sene bu ligde MİSAFİRİZ.
Saygılar.

-------------
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..

Gönderen: freestyle
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 13:47
Alıntı yapılan scetintas

Tamam arkadaşlar mail atın ama bu atmış olduğunuz mailler sağ duyulu mailler olsun...Hakem atamalarına dikkat edilsin,rakip takımların illerinden atanan hakemlere özen gösterilsin gibi..Şimdi durduk yerde tepki çekmeyelim ve haklı iken haksız duruma düşmeyelim..Aman özenli ve sağduyulu yapın bu işleri...

evet haklısın terslik çıkmasın

-------------

Gönderen: es-es2641
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 14:20
Sadece maille olmaz..Ben şimdi bir video yapıp youtubeye atcam....Buraya linki yazar yazmaz bütün forumlara bütün heryere maille ulaştıralım videoyu..Sesimizi yükseltmemiz lazım..1 saat içinde hazır olur.

-------------
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...

Gönderen: esesozgur
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 15:35
bende attım mail

-------------
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa

Gönderen: vahap26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 16:24
Sevgili arkadaşlar, tabiki tepkimizi göstereceğiz, hakkımızı arayacağız... ama morallerinizi hiç bozmayın ve şu mubarek ayda ağzınızıda bozmayın... Sabırlı olun, gün gelecek biz bu futbolla zirvede tek başımıza kalacağız... bunu tüm samimiyetimle inanıyorum... işte o zaman rakiplerimize ve muhataplarımıza gereken mailleri göğsümüzü gere gere atarız.

-------------
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li

Gönderen: ziYa Es-Es
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 16:37
Alıntı yapılan es-es2641

Sadece maille olmaz..Ben şimdi bir video yapıp youtubeye atcam....Buraya linki yazar yazmaz bütün forumlara bütün heryere maille ulaştıralım videoyu..Sesimizi yükseltmemiz lazım..1 saat içinde hazır olur.
video oldu mu??

-------------
Sampiyonluk bize yakışır...

Gönderen: alp26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 16:43
Sayın yetkili
Dün akşam 20:00 ile 22:00 saat arasında Türkiye de yaşanan bir acı gerçeğe daha Türk insanı tanık oldu acaba bu maçı yöneten sözüm ona ünvanı hakem olarak geçiyor ismini bu mail adresine bile yazmaya laik olmadığını düşündüğüm kişi geceleri nasıl uyuya biliyor yaptığı hataların hiçbiri mi gözünün önüne gelmiyor mu ? Akşam Eskişehir halkını katleten Türk sporunu katleten çocuğumuz gibi sevdiğimiz Eskişehirspor un 3 puanını katleten bir kişi nasıl oluyorda hala bu ülkede ekmek yiyiyor
Hani sporda LÜTFEN yazıları hani sporda FAIR PLAY çağrıları bu Kişliksizler olduğu sürece bu çağrılar
cevapsız kalacak tam tersine sporda Terör tırmanacaktır.Nasıl oluyorda bir hafta sonra Antalya ile
maç yapacak bir takıma Antalya bölgesi hakemi verilebiliyor bunu 5 yaşındaki çocuğa anlatsanız
masa başında oyunlar döndüğünü anlatır.Biz sporu seven insanlar olarak Eskişehir halkı olarak bu çirkin
bu pis bu miğde bulandırıcı oyunların parçası olmak istemiyoruz
BİZ BU TAKIMI ŞAMPİYON YAPARAK
BİRTİRMEYE ÇALIŞTIĞINIZ ANADOLU FUTBOLUNU CANLANDIRMAK İSTİYORUZ

LÜTFEN ES ES İLE UĞRAŞMAYIN

Saygılarımla

-------------
alp26

Gönderen: vahap26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 17:21
Ben bir Eskişehirspor taraftarıyım. Umarım dün akşamki Malatya maçımızı izlemişsinizdir ve siz de maçtaki hakem faciasına tanık olmuşsunuzdur. Bunları diğer arkadaşlarım size detayları ile bahsedeceklerdir. Beni düşündüren asıl olay, bugünkü basının Malatyasporu göklere çıkarırken, Es-Es'ime agresif bir takım gibi lanse edişleridir. Deplasmanda, 2-0 geriye düşen, hemde 10 kişi kalmış Es-Es neredeyse tek kale top oynamasının  yanında pek çok pozisyona girmiş. Presini 90 dakikaya yayabilmiştir. Bugün Süper Lig de bile bu tempoyu yakalayan takım sayısı çok azdır diye düşünüyorum. Şu anda tüm Eskişehir, oynanan futbolla, yenilmesine rağmen şampiyon olacağını düşünüyor... Maalesef basınımız Malatya'nın süper top oynadığını düşünüyor. Sevgili Türkiye'mde tarafsız basının olduğunu  artık hiç inanmıyorum... Umarım bu konuyu bugünkü programınızda dile getirirsiniz... sevgiler ve saygılar. 

-------------
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 17:32

kuddisiyi sıkıştırcan biyerde soracan penaltı nasıl olur.

Allahından bul Kuddisi...

Gönderen: eröncel
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 17:38

Kuddisi inşallah Es Es taraftarının öfkesi karşısında boğulur ve pişman olursun.Allah seni bildiği gibi yapsınAğzımı bozmak istemiyorum sana ödül olur....

Gönderen: emrah_eli
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 17:40
allahından bul haysiyetsiz herif 1 hata 2 hata  3 hata 4 hatamı olur sefersız herıf bıle bıle katllettın macı allah belanı versin

Gönderen: celaluslu26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 17:56
Ben yönetimden bu kötüniyetli yaratık için  çok sert bir açıklama yapmasını bekliyorum.

-------------
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?

Gönderen: genc_simsek_kerem
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 18:32
Bence, yerel ve milli gazetelere de mail atalım.
Burada bazı gazetelerin, iletisim adreslerini toplamaya çalışçam. Lütfen sizde dikkate alın ve buralara yazı yazın, bu kuddusi, gazete okumuyor değilya, biz sürekli mail atarsak,  adamlar elbet derdimizi yazacaklardır, spor sayfasının bir kenarına.

BUrdaherkes bir-iki gazetenin iletişim adresini eklerse,sesimizi daha iyi duyururuz.

İlk olarak:
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/iletisim.asp - http://www.sakaryagazetesi.com.tr/iletisim.asp  

-------------
KoreoESES

Gönderen: neferozkan
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 18:42
ben bu kadar rezil maç yöneten bi hakem görmedim. bi takımın hakkı ancak bu kadar yenir. Allah bu adamın yolunu eskişehire düşürmesin!!

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 18:46
Arkadaşlar sadece buraya yazmakla olmuyor herkesin bir mail adresi vardır mutlaka sadece bir mail gönlünden geçenleri adabıyla yazsın ve yollasın herkes.
Akşam saat 22.00 de başlayacak olan LİG ANALİZ programındada sms yağmuruna tutalım programı.Öylede böylede bu akşam kuddusinin yaptığı şerefsizliği tv den milyonların duymasını istiyorum.

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 18:52
Alıntı yapılan tcatu

burada genel merkez eskişehir görünüyor..protesto edelim fenerium gibi :)
bu linkteki mail adresine de şikayetlerimizi yazabiliriz.
mailto:tffhgd@tffhgd.org.tr - tffhgd@tffhgd.org.tr

arkadaşlar yazmıstım ama cevap gelmedi kimseden sanırım?
eğer iligili linkteki gibi merkez eskişehirde ise neden protesto etmiyoruz?

-------------

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 19:29
gerekirse toplanıp futbol federasyonuna veya merkez hakem komitesine yürüyelim kuddusinin bu yaptığı yanına kalmamalı ,bir takım nasıl katledilir dün akşam hepberaber gördük ,bu akşam D  SPOR kanalındaki programı bence mail yağmuruna tutalım

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 19:31
Arkadaşlar allah nasip ederde malatyayı Eskişehirde yenersek metin yıldızın kafasına şahsen puro atacağım al iç diye ceza vermez galiba federasyon adama içsin diye puro atıyoruz taş atmıyoruz ki aslında alacaksın s..shopdan bi vibratör onu atacaksın kafasına ama d spor gider onu gösterir bütün Türkiye ye.Hatta o maçta alalım birer puro çekip çekip tüm stad ohhhhh diyelim.SmileSmileSmileSmileSmile

-------------
S.nalbant

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 19:41
       Kuddusi denilen şahısla  uğraşmayalım,federasyonu istifaya davet edelim,bugün kuddusi yarın ahmet aynı şeyler yine başımıza gelmesin.Hakkımızı savunalım yoksa ilk yarı bitmeden bizim işimizi bitirecekler.

-------------
kalender

Gönderen: 26eses26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 19:51
Arkadaşlar ben Tunç kayacı'nın programını izleyemiyorum. İzleyenler olursa dediklerini buraya aktarırlarsa sevinirim.

Gönderen: KaRa
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 19:53
Alıntı yapılan kalender 26

Kuddusi denilen şahısla  uğraşmayalım,federasyonu istifaya davet edelim,bugün kuddusi yarın ahmet aynı şeyler yine başımıza gelmesin.Hakkımızı savunalım yoksa ilk yarı bitmeden bizim işimizi bitirecekler.

İşte bu noktada yönetimin devreye girmesi gerekiyor...

-------------
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!

Gönderen: sezginsecil
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 19:58
Bu pis işlerin arkasında kimin parmağı varsa şu mübarek günlerde çoluğundan çocuğundan fazlasıyla çıksın... Bu maçın galibi biziz! O sahadaki aslan gibi abilerim aslanlar gibi mücadele ettiler , teknik direktörümüzde aslanlar gibi taktiğini verdi... Helal olsun size!

Gönderen: karargah
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 20:19
Futbolcularımızla ve teknik ekibimizle GURUR DUYUYORUZ

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!

Gönderen: 26_shadow_26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 20:28
öyle ya da böyle BİZ BU SENE ŞAMPİYONUZ !!!
dün akşamki hakem faciası nı atıyorum bir kenara ( atıyorum derken sessiz kaldığım anlamına gelmesin gereken mail şahsım tarafımdan gerekli yerlere iletilmiştir )  saha da Eskişehirspor formasını taşıyıpta canla başla oynayan ve son dakikaya kadar mücedele veren futbolcularımızı canı gönülden kutluyorum ... SİZLER BÖYLE OYNAYIN CANIMIZI VERELİM !!!
bu hafta hakemle durdurdunuz ya diğer haftalar söyleyin NASIL DURDURACAKSINIZ BİZİ Angry
korkmayın biz o lige gelince kimseye bir şey yapmayız SADECE SESSİZ KALMAYIZ O KADAR ...90 dk tezahürat nasıl yapılır , BİR EFSANE NASIL CANLANIR  onu gösteririz , 4 ezikleri yener  o taraflı basınında ilk sayfasındaki yerimizi alırız ... bu arada kimse bundan sonra bana ve benim gibi düşünenlere tarafsız basından bahsetmesin yok böyle bir şey... maçı izlemeden yorum yapıp gazeteye yazanlar bizim futbolcularımızın mücadelesini görmeyip utanmadan onlara düşük puanlar verenler hepinize yazıklar olsun ...
BİZ O LİGE GELİNCE HERKES SUSACAK BİZ KONUŞACAĞIZ !!!
bizim yanımızda kimse olmasın o zamanlarda o basın yalakalanmasın biz kimseyi istemiyoruz ...
BİZ BİZE YETERİZ ÇÜNKÜ BİZ BİR BÜTÜNÜZ !!!
saygılarımla ...

-------------
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Gönderen: sedat_inönü
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 20:33
metin hoca dogru yolda ben buna inanıyorum hocaya ve futbolculara sonuna kadar güvenmeliyiz metin hoca kendini yırtıyo saha kenarında kendini oyuna veriyor sonuna kadar metin hoca!!!serefsizlerle ugrasacagız hep beraber sıkıyorsa gelsinler esk de yapsınlar hic korkmayın tüm sehir süper lige odaklandı bunun dönüsü yok eger hala tas koymaya dewm ne haluk kalır nede federasyon!!!

saygılar

-------------
EsKiŞeHiR----1965

Gönderen: sedat_inönü
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 20:51
ES ES in önünü kesenin biz kafasını keseriz!!!!

saygılar

-------------
EsKiŞeHiR----1965

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 20:59
   Hakem kimden cesaret alıyor ve bu kadar ağır kararlar verebiliyor,anlamış değiliz.resmen puanımızı gaspettiler,yönetim hesabını sormalıdır.

-------------
kalender

Gönderen: eskieskies
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 22:51
Bence tepkimizi fedarasyona atacağımız maillerle  dile getrelim.
mailto:tff@tff.org - tff@tff.org

-------------
Sakarya'nın Kırmızı Şimşekleri

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 22:55
İstediğimizi bir nebze olsun aldık.Lig ANALİZ programında defalarca tunç kayacı ve spiker malatya kalecisinin uçan tekmesini anlattı ve hakemin bunu görmemesinin bir facia olduğunu belirttiler.KUDDUSİYE BUNDAN SONRA MAÇ VERMEZLER UMARIM.

Gönderen: StS
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 23:12
[QUOTE=StS] 16.09.2007 tarihinde Malatyaspor-Eskişehirspor maçında Antalya bölgesinden bir hakemi (Kuddusi Müftüoğlu) maça atayarak 23.09.2007 tarihinde Antalyaspor-Eskişehirspor maçına takımızı eksik ve puanı elinden alınmış demorelize bi şekilde gönderdiğiniz için sizi kınıyorum!!! Ama ne kadar engellenmeye çalışsada Es-Es imiz kanının son damlasına kadar alın teriyle savaşacak ve nihayet şampiyon olacaktır. Hakemin Eskişehirspor'a olan taraflı tutumunu maçın önemli anlarını izlerseniz rahatlıkla göreceksiniz!Eskişehir bunu unutmayacak!!! Türkiye Futbol Federasyonu kasıtlı bu hareketiyle Eskişehir halkını mağdur bırakarak Eskişehir ve Eskişehirspor'luların gözündeki zaten eksik olan kredisini bitirmiştir.
     Saygılarımla!!!

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 23:20
Hakem de insan hata yapabilir. Cezasını da TFF verecektir ama bu bir şeyi değiştirmez.

Asıl Antalya-Malatya-Eskişehir üçlüsünden ikisinin böyle kritik bir maçında Antalya bölgesinden hakem atayan mantığı sorgulamak gerekli. 

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: welih
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 00:38
Arkadaşlar tamam hakem yanlış yapmış olabilir belki istelerek belki istemeden aynı şekilde tff da ama biz biraz sakin olayım büyüklüğümüzü gösterelim tabiki tepki verelim ama biraz daha sakin davranarak bakıyorum da bazı arkadaslar tepkinin tozunu kaçırmış küfürler bile yazılıyo tamam hakediyorlar ama biz büyüklüğümüze burda gösterelim.

-------------

Gönderen: ŞaHiN
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 08:24

bejeke, Hakem hatası yüzünden verilmeyen golü sebep göstererek; Maçın tekrar edilmesi için federasyona başvurmuş..

Bizim de böyle bir şansımız var mı ?

-------------

Gönderen: EsEsMania
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 08:30
Yönetim hakikatten yönetim ise bu olay karşısında sessiz kalmak yerine tüm varlığı ile Malatyadaki maça, verilmeyen penaltı ve karta yüklenmeli

-------------

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 10:04
Sevgili Şahin dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şans yok.Açıkcası bundan dolayı maç tekrarı yoktur.bejeke yönetimide biliyor maçın tekrarlanmayacağını ama tepki koymak mahiyetinde bunu yapıyorlar..Bizde sadece bunun için yapabiliriz.Maç tekrarları ise ancak hakemin kural hatası yaptığı tespit edilirse yeniden oynanır.Başka türlü oynanmaz,oynanır ise bu ancak diktatörlükle yönetilen ülkelerde dayatma ile olur..Big%20smileBig%20smile

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderen: ŞaHiN
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 10:20
Tamam abi bizde koyalım tepkimizi ozaman..

-------------

Gönderen: esgun
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 11:11
Malatya maçını seyrederken ben bu filmi bir yerden hatırlıyorum dedim.
Yıllar öncesiydi hafta içi olmasına rağmen TARAFTAR akın akın Ankaraya gitmişti G.Birliği ile TFF. kupası Final maçının ilk ayağı oynanacaktı herkez galibiyetten o kadar emindi ki beraberlik sürpriz sayılacaktı,

Maç başladı tıpkı Malatya maçındaki gibi ve yine aynı yerlerden uydurma bir faul ve sarı kart arkasından penaltı ve kırmızı kart derken hezimet ve 5 gollü mağlubiyet,inanın G.Birliği ile 100 maç yapsak hepsini kazanırdık ,Karektersiz Kuddusi Ankarada maçımızı yöneten Şerefsiz Özcan Oal gibi yaktı bizi tek bir fark vardı o zaman Özcana yardımcı olan bazı yugolar vardı şimdi CENGAVER gibi savaşan Futbolcularımız var .

Ben artık kesin inanıyorum ŞAMPİYON olacağımıza bu takıma sahip çıkalım şartlar ne olursa olsun, üst üste kaç yenilgi olursa olsun biz bunlara güven sunarsak 10.haftadan sonra bizim maça her takım dizleri titreyerek çıkacak.  

-------------
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR

Gönderen: esgun
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 12:02
http://www.malatyahaber.com/haberler/haber.asp?a=12809&z=6 - http://www.malatyahaber.com/haberler/haber.asp?a=12809&z=6
Yukarıya tıklayın okuyun Korkma Kuddusi ben korurum başlıklı yazıyı.

-------------
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 14:04
http://youtube.com/watch?v=uVsTAMAKE_M - http://youtube.com/watch?v=uVsTAMAKE_M  

Kuddusi ve işbirlikçilerine video yaptım..Herkes sert tepkilerini videoyada yorum olarak yapsın ama Lütfen kimse küfür yorumu yapmasın youtubede..Cünkü federasyona falan ileticem..

-------------
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 14:06
Alıntı yapılan ziYa Es-Es

Alıntı yapılan es-es2641

video oldu mu??

Ziya biraz geç oldu,dün aksilikler cıktı,malum Ramazan..Ama bugün yaptım videoyu,attım youtube'yede.. http://youtube.com/watch?v=uVsTAMAKE_M - http://youtube.com/watch?v=uVsTAMAKE_M  

-------------

Gönderen: kardelen
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 15:35

es-es2641 ; kuddusi müftüoğlu olsaydı baslığı daha iyi olurdu youtubede.yani adının ve soyadının başharfleride küçük olursa ulaşım daha kolay olur gibi.kuddusi müftüoğlu mesela. eline sağlık güzel olmus.

Gönderen: FairPlay
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 15:41
Maçla ilgili videodan penaltı posizyonundaki uçarak dalma hareketi 4-5 karede fotoğraflanabilir mi?Bu işten anlayan arkadaşlar bu fotoğrafları siteye koyabilirse,fotoğraf arşivimize alabiliriz.

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 18:25
Alıntı yapılan kardelen

es-es2641 ; kuddusi müftüoğlu olsaydı baslığı daha iyi olurdu youtubede.yani adının ve soyadının başharfleride küçük olursa ulaşım daha kolay olur gibi.kuddusi müftüoğlu mesela. eline sağlık güzel olmus.

Aynen dediğiniz gibi yaptım WinkWink Zaten onun ismini büyük harfele yazmak hataydı galiba.

-------------

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 19:16
Türkiye Futbol Federasyonu Levent/ İstanbul

Adres : Konaklar Mahallesi Ihlamurlu Sokak No 9  34330 4. Levent/İSTANBUL

Telefon : (0212) 282 70 20 - 8 Hat

Fax: (0212) 282 70 08

E-Mail:  mailto:tff@tff.org - tff@tff.org

BİZE YAKIŞIR SÖZCÜK VE CÜMLELERLE... KAYGI ve TEPKİMİZİ DİLE GETİRMEK İÇİN...
BKŞ...

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 20:01
    Hakeme 2 hafta  sonra en kral maçı verirler arkadaşlar merak etmeyin,

-------------
kalender

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 20:31
Alıntı yapılan es-es2641

Alıntı yapılan kardelen

Aynen dediğiniz gibi yaptım WinkWink Zaten onun ismini büyük harfele yazmak hataydı galiba.
yazılar 10 numara olmuş ama bide vermediği penaltıyı gösterseydin herkes görseydi ama yine güzel olmuş emeğe saygı

-------------

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 20:43
Elinize sağlık çok güzel olmuş ama sayın Fairplayin da dediği gibi kalecinin tekvando hareketinin fotoğrafları da eklenebiliyorsa harika olur!

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 20:57
     Vestel grubu manispordan, kc grubu ise şekerspordan  niçin sponsorluğunu geri çekti arkadaşlar,futbolumuzdaki kirlenmeye kim dur diyecek,kaç tane hakem daha  çıkıp tv.ekranlarından günahlarını itiraf edecek,Kuddusi gibilerine kim dur diyecek.Bu hafta bizim başımızı yaktılar,yarın yakmayacaklarını nereden biliyoruz.Biz sesimizi yükseltmezsek,altında eziliriz,her gelen kafamıza vurup geçer,bu işin altında kalmayalım.

-------------
kalender

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 21:08
bu youtubedekiki videoya link olmadan nasıl gircez.normal olarak kuddusi müftüoğlu yazıyom çıkmıyo

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 22:34
Alıntı yapılan kardelen

bu youtubedekiki videoya link olmadan nasıl gircez.normal olarak kuddusi müftüoğlu yazıyom çıkmıyo

Vallahi ben video ismini "kuddusi müftüoğlu" yaptım..Arama motoruna "kuddusi", "kuddusi müftüoğlu" vs. yazınca başka videolar geliyor ama bizim video gelmiyor..Bende anlamadım gitti. CryCry

-------------

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 22:40
Hırsız kuddusi yazın bi de belki o zaman çıkar.

-------------

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 22:47
Alıntı yapılan StS

Elinize sağlık çok güzel olmuş ama sayın Fairplayin da dediği gibi kalecinin tekvando hareketinin fotoğrafları da eklenebiliyorsa harika olur!

Siz istersinizde ben yapmam mı? TongueTongue  Ama aynı linkte videoyu değiştiremedim.O yüzden başka bir linkte yeni bir video olarak koydum...Yani önceki videonun ilk 3,5 dakikasıyla aynı..3,5 ile 5.dakikalar arası yeni..Orayı izlerken hoparlorü de açınız..Rocky'nin müziğini koydum..Eskisini sallayın artık yeni video bu..

http://youtube.com/watch?v=6PIT-k6ZJJw - http://youtube.com/watch?v=6PIT-k6ZJJw

Ama lütfen kardeşlerim küfür yazmayınız yorumlara.. Sonuçta onun bir ailesi var....

Gerekli her türlü tepkiyi koymaya devam edelim....

http://youtube.com/watch?v=6PIT-k6ZJJw -  

-------------

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 23:17
helal olsun çok güzel olmuş .birazda eskişehirspor yönetimi taraftarı gibi duyarlı olabilse

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 23:52
Alıntı yapılan es-es2641

Alıntı yapılan StS

Siz istersinizde ben yapmam mı? TongueTongue  Ama aynı linkte videoyu değiştiremedim.O yüzden başka bir linkte yeni bir video olarak koydum...Yani önceki videonun ilk 3,5 dakikasıyla aynı..3,5 ile 5.dakikalar arası yeni..Orayı izlerken hoparlorü de açınız..Rocky'nin müziğini koydum..Eskisini sallayın artık yeni video bu..

Ama lütfen kardeşlerim küfür yazmayınız yorumlara.. Sonuçta onun bir ailesi var....

Gerekli her türlü tepkiyi koymaya devam edelim....

Eline sağlık kardeşim çok güzel olmuş.Okuduğun bölümün hakkını veriyorsun Wink

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2007 saat 23:58
giti 3 puan cok ararız geri gelmez artık bu

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2007 saat 00:02
Kimseye diyet borcumuz yok 18.09.2007

Sezonun ilk haftasından başlamak üzere, bazı kulüp başkanlarının yaptığı düzeysiz, tutarsız, mesnetsiz açıklamalar, bir yandan futbol ortamını gerginleştirirken diğer yandan da Türkiye Futbol Federasyonu'nun varlığı, konumu, otoritesi ve icraatlarına yönelik suçlamaları beraberinde getirmektedir.

Bir kulüp başkanının çıkıp diyet istemeye kalktığı, bir diğerinin yumruğu indirdikleri takdirde kimsenin bunun altından kalkamayacağından söz ettiği, bir başkasının bu sezon kendilerinin kurban seçildiğini belirttiği maksadını aşan bu açıklamalar, yalnızca futbol kamuoyunu değil, Türkiye Futbol Federasyonu'nu da rahatsız edici bir boyuta ulaşmıştır.

Öncelikle şunun bilinmesinde yarar vardır: Haluk Ulusoy başkanlığındaki Türkiye Futbol Federasyonu'nun kimseye verilmeyecek bir hesabı olmadığı gibi, hiçbir kişi ya da kuruma da diyet borcu yoktur.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun yönetimi birilerinin icazeti ve inayetiyle göreve getirilmemiştir. Dolayısıyla da icazetle değil, dirayetle görevini sürdürmektedir.

Nezaket sınırlarını aşmanın ötesinde adap sınırlarını da aşan söylemlerle kendisini Türkiye Futbol Federasyonu'nun üzerinde görmeye kalkmak, hiçbir kulübün hakkı ve haddi değildir.

Bir takım vesveselerle bir paranoyanın arkasına sığınıp,  gerçekle hiçbir ilgisi olmayan karalamalarda bulunarak günü kurtarmaya çalışmak ise hafifliktir.

Türkiye Futbol Federasyonu üzerinden yürütülmeye çalışılan ucuz politikalarla kendi camialarına şirin gözükmek gayretkeşliği içerisinde olanlar, bu davranış bozukluklarının yöneticilik ciddiyeti, sorumluluğu ve tutarlılığıyla bağdaşmadığını bilmelidir.

Hakem hataları, kabul etmek lazım, zaman zaman oyunun skorunu dahi etkilemekte ve bu durum en az canı yanan kulüpler kadar Türkiye Futbol Federasyonu'nu da üzmektedir. Ancak hakem hataları yalnızca bugünün sorunu da değildir. Tüm dünyadaki futbol organizasyonlarında zaman zaman hakemlerin hata yaptıkları hepimizce gözlenmektedir. 50 yıla varan lig tarihimizde sayısız hakem hatası yapılmıştır. Her ne kadar istemesek de bu hatalar olmaya ve tartışılmaya devam edecektir. Önemli olan, bir taraftan bu hataları asgariye indirmeye çalışırken, diğer taraftan da futbolun tüm dünyada yaşanan bu önemli sorununu, düzeysizlik yaratmadan, kurumları yıpratmadan, rencide etmeden, suçlamadan tartışabilmektir.

Türkiye Futbol Federasyonu, futbol ailesinin lideri olmanın verdiği sorumluluğu, her kuruma eşit mesafede durarak yerine getirmeye dün olduğu gibi bugün de devam edecektir.

Ancak kimseye diyet borcu ödemeden. Maksadını aşan suçlamaların altında kalmadan. Futbola zarar veren, futbol ortamını geren davranış ve söylemleri karşılıksız bırakmadan.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Türkiye Futbol Federasyonu

Buyrun bir de burdan yakın...ya  Kuddusi Hoca'ya ne demeli?

-------------

Gönderi tarihi: 19/Eyl/2007 saat 00:11
Bu açıklamalar ne zaman yapılmış?

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2007 saat 00:12
Hocam bu akşam galşba,yanlış olmasın ama gece muhtırası gibi...

-------------

Gönderi tarihi: 19/Eyl/2007 saat 00:23
Doğru bu da bi çeşit muhtıra :). Bu açıklama da bizim tepkimizde etkili olmuştur tahminimce. Bi de Demirören'i hedef alan bi açıklamaya benziyor. Özellikle şu paragraf çok ilginç geldi...

Hakem hataları, kabul etmek lazım, zaman zaman oyunun skorunu dahi etkilemekte ve bu durum en az canı yanan kulüpler kadar Türkiye Futbol Federasyonu'nu da üzmektedir. Ancak hakem hataları yalnızca bugünün sorunu da değildir. Tüm dünyadaki futbol organizasyonlarında zaman zaman hakemlerin hata yaptıkları hepimizce gözlenmektedir. 50 yıla varan lig tarihimizde sayısız hakem hatası yapılmıştır. Her ne kadar istemesek de bu hatalar olmaya ve tartışılmaya devam edecektir. Önemli olan, bir taraftan bu hataları asgariye indirmeye çalışırken, diğer taraftan da futbolun tüm dünyada yaşanan bu önemli sorununu, düzeysizlik yaratmadan, kurumları yıpratmadan, rencide etmeden, suçlamadan tartışabilmektir.

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: turkaslan
Gönderi tarihi: 19/Eyl/2007 saat 00:51

keşke sadece hakem hataları tartışılsa bu ülkede.. ve keşke hakemler olsa sadece takım tutan ve tuttuğu takımın ekmeğine yağ süren..  öylesine bol hatalı ve öylesine tartışmalı sezonlar geçiriyoruzki artık haklıyla haksızdan ziyade tff ya uzakla yakın olanı bildinmi sonucuda bilebilir haline geldi bu ülke.. çok uzaklara değil geçen yıl yaşanan vestel maçı faciasıyla trabzon faciası arasındaki farkı dahi ayırt edemesse bir insan vay haline..

yapılan hataların ardından çizgiyi geçip geçmedi tartışmalarında hep topu tamamlayıp çizgiyi geçiren taraf olmaları dahi aşikar bir biçimde ortada..
hakem hatalarına lafımız yok.. tuttukları takımlarada bi lafımız yok.. lafımız antalyalı ve antalyasporlu olan bir adamı sen kalk bir hafta sonra antalya ile oynayacak takımın maçına ver.. maçın sonucunu kestirmeye gerek yok zaten.. yada maçta ne olmuş diye bakmanıza gerekyok ben yazıvereyim.. bol bol sarı ve kırmızı kartlar.. demekki geçen sene şanssız bir şekilde ligden düşen antalyayı ya çok sevdiniz veyahut bir vefa borcu hissediyorsunuz içinizde.. haa demekki bu yılın ilk şampiyon adayı belli.. Antalya.. hayırlı uğurlu olsun..
kesinlikle benim size bir lafım yok aslında sevgili tff.. benim tek sitemim sizin seçilme sisteminizde.. çünkü bir grubun ve bir zümrenin yanıbaşında oluşunuz apaçık ortada zaten.. buna rağmen dokunulmazlığınıza, koltuk sevdanıza aldırmadan sizi hala başımızda tutan sizi seçenleri şiddetle vede esefle kınıyorum.. türk futbolunun yıllardır süre gelen yükselemeyişinin tek sebebi olan sizlere bu kıyağı sunanları şiddetle kınamaya devam ediyorum..
çok takımın isyanını tff binasının önünde camlarınızdan seyrettiniz ve gülüp geçtiniz.. neden, çünkü gereken ses gelmedi vede gelen sesleri bastırabilen medyanız sayesinde.. tavsiyem odurki sınırlarınızı zorlamakta ısrar ederseniz hayatınızda hiç ama hiç karşılaşmadığınız tepkiyle karşılaşabilir hatta ve hatta o günün akşamında başınızı yastığa koyduğunuzda şaşkınlıktan biz nerde hata yaptık bile diyebilirsiniz.. bugüne kadar hiç yapmadığınız özür metinlerini yayınlamak zorunda bile kalabilirsiniz.. aman dikkat.. herkuşun eti yenmez.. bunu sadece tadına bakmak olarak nitelendirip eyvallah dedik.. tffya sevgilerle... bir Eskişehirspor taraftarı..
içimdeki öfkeyi bu maille bi nebzede olsa dindirdim..  

Gönderi tarihi: 19/Eyl/2007 saat 01:01
Çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderi tarihi: 20/Eyl/2007 saat 21:09
Alıntı yapılan es-es2641

Alıntı yapılan kardelen

Vallahi ben video ismini "kuddusi müftüoğlu" yaptım..Arama motoruna "kuddusi", "kuddusi müftüoğlu" vs. yazınca başka videolar geliyor ama bizim video gelmiyor..Bende anlamadım gitti. CryCry

iş tamaam.ben bugün youtubede kuddusi müftüoğlu diye girdim.iki videoda çıktı.Bu arada ikinci videoda süper.

Gönderen: kare_es
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2007 saat 22:40
Alıntı yapılan huso_26

Kimseye diyet borcumuz yok 18.09.2007

Öncelikle şunun bilinmesinde yarar vardır: Haluk Ulusoy başkanlığındaki Türkiye Futbol Federasyonu'nun kimseye verilmeyecek bir hesabı olmadığı gibi, hiçbir kişi ya da kuruma da diyet borcu yoktur

bu haluk ulusoy zamaninda da hep ayni terane
"kimseye diyet borcumuz yok" kac defa soylemistir acaba bu sozu??

-------------

Gönderen: esestaner
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2007 saat 23:01
Alıntı yapılan es-es2641

Alıntı yapılan StS

Siz istersinizde ben yapmam mı? TongueTongue    
dostum başarılı bi klip olmuş. tebrik ederim. uğraştığın için teşekkürler.

-------------
Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX

Gönderi tarihi: 20/Eyl/2007 saat 23:33
Alıntı yapılan esestaner

Alıntı yapılan es-es2641

Alıntı yapılan StS

Siz istersinizde ben yapmam mı? TongueTongue    
dostum başarılı bi klip olmuş. tebrik ederim. uğraştığın için teşekkürler.
Eyvallah saolasın kardeş..Herşey Es-Es için...Çalışmalarım devam edecektir ins.

-------------

Gönderen: es_gokhan_es
Gönderi tarihi: 21/Eyl/2007 saat 00:07
Çok güzel hazırlanmış bir video. Emeği geçen-ler-in ellerine sağlık..

-------------
Es - Es

Gönderi tarihi: 21/Eyl/2007 saat 11:09

cok ölcülü seviyeli  vede güzel bi klip olmus insallah tüm türkiye bu klipi izler ve ya biz izlemesini sağlıyalım ki tepkimiz herkeze ulassaın

-------------

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 21/Eyl/2007 saat 16:15
Sevgili es-es 2641,
elinize sağlık diyorum.

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: FairPlay
Gönderi tarihi: 21/Eyl/2007 saat 16:40
Sevgili Mehmet(es-es2641),ellerine sağlık,bu penaltı posizyonunuda koyman çok yerinde olmuş,videonun kurgusuda çok güzel.Bu videoyu (emeğini) özellikle ; CNN Futbol Ekstra,NTV 90 Dakika ve TRT1'deki spor programlarına gönderebilirmisin.(CNN Futbol Ekstra'da Banu Hanım bu videoyu bence yayınlayabilir:)

Gönderi tarihi: 21/Eyl/2007 saat 19:08
Alıntı yapılan FairPlay

Sevgili Mehmet(es-es2641),ellerine sağlık,bu penaltı posizyonunuda koyman çok yerinde olmuş,videonun kurgusuda çok güzel.Bu videoyu (emeğini) özellikle ; CNN Futbol Ekstra,NTV 90 Dakika ve TRT1'deki spor programlarına gönderebilirmisin.(CNN Futbol Ekstra'da Banu Hanım bu videoyu bence yayınlayabilir:)

Serdar Bey Banu Hanım'ın dikkatini çekeceğinden bende eminim.Videonun orjinalini gönderirim olmazsa..Kendisi saolsun Es-Es'imizi çok seviyor..

Aslında 90 Dakikada'da bahsedebilir Hıncal Uluç..Çok güzel ve duygusal bir metin yollayabilirsem e-mail olarak,Hıncal ya da Haşmet Bey bahsedecektir ins..Ama TRT1'deki spor programlarına göndermem,onların gözü 3 eziklerden başkasını görmüyor..Bu gece ilgilenicem,burayada yapıştırırım gönderdiğim mailleri..

-------------

Gönderi tarihi: 21/Eyl/2007 saat 21:55

Görmezlikten gelenler için söyleyelim. "  Göze giren şemşiye açılmaz "

-------------
kalender

Gönderi tarihi: 21/Eyl/2007 saat 22:14
ben malatya macından hemen sonra hıncal uluça , hasmet babaoğluna mail atmıstım ama pek işe yaramadı.
belki daha çok maille dikkat cekebiliriz..

-------------

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Gönderi tarihi: 21/Eyl/2007 saat 22:57
Alıntı yapılan tcatu

ben malatya macından hemen sonra hıncal uluça , hasmet babaoğluna mail atmıstım ama pek işe yaramadı.
belki daha çok maille dikkat cekebiliriz..

Çoğunluk olmak çok önemli gerçekten. Bence, D spor da Es-Es-Malatya üzerinde fazla durulmasının en önemli sebebi Tunç Kayacıya mail yağmuru olmasıydı.

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: eses_irsadinho
Gönderi tarihi: 21/Eyl/2007 saat 23:37

malatya maçındada super ligin ve fifa hakemı turkıyenın onde hakemı dedikleri geldi. bu haftada yanılmıyorsam ismet arzuman hakemlik yapacak antalya maçında zaten hakem komıtesi malatya maçındakı hakeme(ismini hatırlamıyorum) gerekenı yapar dinledirir:) bu haftada aynı şeylerin olacağını pek sanmıyorum o atmosferde binlerce taraftar önünde anlık karar vermek çok kolay değil iyiler mutlaka kazanır diye bir reklam vardı biz iyi oynayalım ustumuze 3-5puandan fazla oynamazlar sabırlı olalım eğer bu maçtada aynı olaylar olursa mustafa çulcuyu maillere iyi denilen hakemleride protestoya tutalım.

-------------
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/

Gönderen: yakuza26
Gönderi tarihi: 22/Eyl/2007 saat 01:16
Görecez bakalım Kuddusi denilen hakem müsveddesini kaç hafta dinlendirebilecekler. Takipçisi olacağız. Bu arada o maçın gözlemci notları açıklandı mı? Merak ediyorum..

-------------
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..

Gönderi tarihi: 22/Eyl/2007 saat 11:22
TFF 1.LİG teki maçların ne yazıkki gözlemci notları açıklanmıyor.
Kuddusi denen adama bu hafta maç vermemişler bakalım daha ne kadar vermiyecekler hep beraber göreceğiz.
Ben şahsen İsmet ARZUMAN'ının hakemliğine ve insanlığına güveniyorum.İnşallah onunda hakem şansının olduğu bir günde adil bir şekilde yöneteceği maçta antalyayı çok rahat yeneceğiz.

Gönderen: genc_simsek_kerem
Gönderi tarihi: 22/Eyl/2007 saat 15:00
Herkese merhaba, bu konuya karşı sessiz kalamazdım, ve bununla ilgili bir video da ben yapmaya başladım. Şuan bitmek üzere. Bitip youtube'ye verince linkini sizinle burda paylaşırım.

-------------
KoreoESES

Gönderi tarihi: 22/Eyl/2007 saat 15:01

90 dakika email: mailto:90dakika@ntv.com.tr - 90dakika@ntv.com.tr

cnnturk spor servisi: mailto:spor@cnnturk.com.tr - spor@cnnturk.com.tr   (futbol ekstra için yorumları buradan yapabiliriz.)

stadyum programı trt1: http://www.hypertv.web.tr/default.asp?page=300&tur=2&pr=542 - http://www.hypertv.web.tr/default.asp?page=300&tur=2&pr=542

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com