eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Lütfen Susmayalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 22>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Online Durum: Offline
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2007 saat 09:30

Tüm taraftarlarımız gibi benimde gecem zehir oldu.Bizleri üzen,ağlatan ve yıkan bu hakem müsvettelerine ne diyeyim,küfür etmek istemiyorum ama,Allah belalarını versin bu taraflı hakemlerin,onları toprak bile kabul etmeyecek,
Alayına mail attım.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2007 saat 10:01
bende attım...Angry
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2007 saat 10:25
Tamam arkadaşlar mail atın ama bu atmış olduğunuz mailler sağ duyulu mailler olsun...Hakem atamalarına dikkat edilsin,rakip takımların illerinden atanan hakemlere özen gösterilsin gibi..Şimdi durduk yerde tepki çekmeyelim ve haklı iken haksız duruma düşmeyelim..Aman özenli ve sağduyulu yapın bu işleri...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2007 saat 10:49
Tunç kayacıya attığım mail uamrım oda akşam tarafsızlığını belli eder ve gerçekleri anlatır.
Lütfen arkadaşlar herkes bir tanede olsa mail atsın ki bu adamlar anlasın.

Sevgili Tunç Bey; ben İzmirde yaşayan bir Eskişehirspor taraftarıyım.
Dün akşam oynanan Malatyaspor-Eskişehirspor maçını umarım izlemişsinizdir.Maçın hakeminin ne kadar yanlı kararlar verdiğini dün taraflı tarafsız televizyonda maçı izleyen herkes gördü.Umarım maçın gözlemcileride görmüştür ve gerekli cezayı alır.Ben şahsen yenildiğimize üzülmüyorum çünkü takımımın oynadığı oyunla GURUR duyuyorum.Dün akşam Malatyalılara futbol dersi verdik.Ama olmadı işte.Sizden ricam lütfen maçı izlemediyseniz maçı tekrarını izlemeniz ve akşamki lig analiz programında bunları dile getirmenizdir.Bu konuda sizin tarafsız yorumunuza güveniyor ve inanıyorum.
Birde şunu belirtmek istiyorum haftaya antalya maçımız var bu maça verilen hakem kuddusi müftüoğlu antalya bölgesi hakemi mhk ninde artık bunlara dikkat etmesi lazım.Dün akşam bir kere daha anladım ki BİZ BU SENE SÜPER LİGE ÇIKACAĞIZ.--Her türlü engellemelere rağmen--

Bir diğer konuda Dspor yöneticilerine iletirseniz sevinirim geçen sene bizim karton şovumuzu göstermeyen yayıncı kuruluş 100 tane malatyanın yaptıkları çıplaklıkları öve öve bitiremedi.Biraz tarafsız olsunlar bu işi yayın kalitesi maç öncesi maç sonrası yayınlarının berbat olması ile zaten yapamayacakları belli ama mecburuz işte.Bir daha lütfen hiçbir maçımızı canlı vermesinler.Biz her maça gideriz takımımızı destekleriz.Örnek bu hafta Antalya-EsEs maçı var ama canlı yayın yok daha önemli maç mı var bu hafta?Önemli değil bu hafta kuddusi müftüoğlunun memleketini istala edeceğiz ve tarafsız bir hakemle allahın izniyle 3 puanla evimize döneceğiz.

Son söz olarak hakeme verilecek gözlemci notlarının ve alacağı cezanın (tabii alırsa) takipçisi olacağız.
Sizde akşam tarafsızlığınızı belli edin ve gerçek yorumlarla FUTBOLSEVERLERİ VE KAMUOYUNU LÜTFEN BİLGİLENDİRİN.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2007 saat 11:07
Anadolu futbol devriminin öncüsü Eskişehirsporun,
şanlı tarihinde kara elbiseli Kuddusiler hep olmuştur.
Eskişehirspor taraftarına düşen görev, ne olursa olsun,
bilinçli davranarak bu tezgahları boşa çıkartmak olmalıdır.
# Direnmüdavim....

Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2007 saat 11:13
Biz büyük Eskişehirspor camiasıyız bu hakem müsvettelerine pabuç bırakmayız.Ancak lütfen dikkat çok haklı tepkimizde haksız duruma düşüp gündem değişebilir.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
asus23 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ALPER
Yer: Turkmenistan
  Alıntı asus23 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2007 saat 11:20
ARKADAŞLAR EN BÜYÜK TEPKİMİZİ TAKIMIMIZIN ARKASINDA OLARAK GOSTERMELİYİZ MALATYADA TAKIMI YANLIZ BIRAKTIK DÜŞÜNCESİNDEYİM
HAFTAYA ANTALYAYA GİTMELİYİZ BİNLER  ON BİNLERLE VE NE KADAR GÜÇLÜ OLDUĞUMUZU TÜM TÜRKİYEYE GÖSTERMELİYİZKİ HERKEZ AYAĞINI DENK ALSIN
KALSADA SON NEFES OLUMUNE ESES
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2007 saat 11:29
Forumda büyük harflerle mesaj yazmak yasaktır...Lütfen mesajlarda küçük harfler kullanalım...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
asus23 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ALPER
  Alıntı asus23 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2007 saat 12:17

su an sinir krizi gecirmek üzereyim dun ki  hakem faciası bu gün de  ulusal basındaki haberler yok malatya super oynamısta biz cok agresifmişizde bi puanlama yapmıslar butun oyuncular 5 puan doğa 4 puan malatyalılar 7puana 8 puan biz baska macımı seyrettık ne yaptık acaba gecen sene de trubun sovumuza 1 satır yer verme dıklerınde bi tepki vermiştik demekki akıllanmamışlar

Yukarı
asus23 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ALPER
  Alıntı asus23 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2007 saat 12:19
mail atıcaktım ama yok maille falan anlamaz bu krolar baska bişey yapmalızyız ama ne
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 22>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır