eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Lütfen Susmayalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 22>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 18:45
Alıntı yapılan mak

stadyum@trt.net.tr adresine maillerinizi yollarsanız çok etkili olur.

Bu adrese ben bir mesajı tam 1000 kere yolladım.Herkes yollasın tepkimizi görsünler.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
umutugur82000 Liste gör
Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutugur82000 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 19:41
merhabalar ben ESkisehir'den umut.neyazıkki dün takımımız ince ince trabzonda katledildiğini gördük.tebrikler trabzon halkınca camiasına futbolu yönettiklerini sananları çok güzel baskı altına almışlar.bu işler böyle oluyorsa,futbol federasyonunda toplanmakla oluyorsa eğer takımımızın menfaatine olucaksa haksız puanlar alıcaksak biz hazırız ankaraya çıkarma yapmaya.ama bizim gidişimiz siyah karanfillerle,siyah balonlarla olmaz.biz gidersek taş üstünde taş bırakmayız.hiçkimse bizim takımımızın emeğini terini hiçe sayamaz.biz ne sıradan anadolu takımıyız nede sıradan bi taraftarız tepkimiz çok büyük olur bunun karşısında duramazlar.
tek temennimiz trabzonspor şampiyonluğa giderken ESkisehir'e gelirler ve maçı tekrar fırat aydınus yönetir ve talihsiz açıklama yapan ESkisehir-trabzona rakip olamaz diyen sadri şenere ESkisehir'in nasıl bir rakip olacağını gösteririz.
umarım bu sitemimiz dile getirilir. . . iyi yayınlar...
Biz Sevilmek için Sevmedik
Yukarı
umutugur82000 Liste gör
Yazar

umut
  Alıntı umutugur82000 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 19:42
umarım dile getirirler.inşallah dozunu kaçırmamışımdır gerçi dünkü rezaletten sonra az bile ama...

Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 19:45
Konu: Peki bu olaylarda Eskişehir"in suçu ne?‏

Şimdi bizlerin çıkıp da “bizi sokaklara dökmeye mecbur etmeyin” dersek ne olacak???

Ya da taraftarı açısından bu ülkenin en organize taraftarları arasında olan Eskişehir taraftarı yürüyüş, pankart, slogan üçlüsünü hayata geçirirse???

Sizler Trabzon"u, Eskişehir"den büyük mü zannediyorsunuz???

Sizler Eskişehir taraftarını diğerlerinden aşağı kalır mı zannediyorsunuz???

Eskişehir taraftarı sahada futbolcularına atılan tekmeleri, tokatları, yumrukları unutur mu zannediyorsunuz???

Siz bütün maçlarınızı Trabzon"da mı oynayacaksınız zannediyorsunuz???

“El yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu deveci armudu zannedermiş” atasözünü ne çabuk unuttunuz beyler???

BursaESES
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 19:46
okudular ama devam  daha çok yollamamız lazım yankı uyandırmamız lazım
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
  Alıntı larss0n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 19:47
bana hazır mesaj verirseniz bende tüm e-mail adreslerimle yollayacağım ben güzel bir yazı yazamam eğer verirseniz örnek olarak onu yollarım şimdiden teşekkürler
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 19:48
Erdoğan Arıkan Eskişehirli taraftarlardan hakem hakkında çok mail var diyor..Devam edelim maillere..
Yukarı
umutugur82000 Liste gör
Yazar

umut
  Alıntı umutugur82000 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 19:56
hakemlerle karışık sadri şenerede salladım ikinci mailimde
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 20:00
Mail atıp duruyorum. Eskiden cevap gelirdi Stadyum Ekibinden. Şimdi gelmiyor. Acaba benim maillerim mi gitmiyor.
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
  Alıntı larss0n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 20:02
Alıntı yapılan omer26

Mail atıp duruyorum. Eskiden cevap gelirdi Stadyum Ekibinden. Şimdi gelmiyor. Acaba benim maillerim mi gitmiyor.
aynen banada gelmiyor herhalde kitledik emaillerini :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 22>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır