eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Lütfen Susmayalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 22>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 22:47
Alıntı yapılan degiray26

Alıntı yapılan delibasozi

Futbolcularımızdan bizzat diliyorum, hepsinden tek tek...

Bir sonraki maçımızda topu aldığımız gibi kendi kalemize gol atalım. Ve takım olarak sevincimizi de hakemle kutlayalım. Gol anonsunda da hakemin adını haykıralım...

Alayı bir nasıl olsa; TFF'nin şahları; Bizansın piyonları...

Yukarıda söylediğiniz şey ligden ihraç sebebi hatta bir  tane daha küme düşrme bile verebilirler.Tff 2.ligde alırız soluğu haa önemli mi?3.ligde 20000 kişiye oyanayan biz için hiçbirşey tabiiki 

Trabzonun taraftarı anadoludan yönetiminide bizansdan almış

Evet Türkiyede 4 büyük var.Hep bana ,diğerleri  ne b.. yerse yesin.Nasıl olursa olsun hep ben başarılı olayım da BÜYÜK 4 tane takım var...

Süper lig buysa onların olsun; zaten onların da...

Bize lig farketmez. Ama biraz onurları varsa onlara fark eder... Etsin artık!!
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
eses_musty Liste gör
Yazar

mustafa çakır
Yer: eskişehirrrrr
  Alıntı eses_musty Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 23:06
bu olay burda unutulmamalı burda kapanmamalı herzaman koyun olmamalıyız sesimizi bu kez olsun çıkarmalıyızzz
şampiyonluğunu görmeye yetmesede nefesim uğrunda ölmeye değersin esesim..
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 23:12
takımı karşılayalım bu onurlu mucadeleleri için tebrik edelim onlara elimizden geldiğince tebrik edelim biz ne kadar sinirliysek onlarda en az bizim kadar sinirlidir yanlarında duralım

bu arada yönetimide tebrik ederim ne ekersen onu biçersin sezon başından beri bize karşı yapılan bütün hatalara göz yuman hiç bir zaman ses çıkartmayan ve bugünün yaşanmasında büyük emekleri olan yönetimimizi başta febeli gügü olmak üzere tebrik ediyorum

evet biz sustukça bunlar yaşanmaya devam edecek bu yönetimin yapacağı bişey yoksa bizler yapalım böyle klavye başından sağa sola  mail atmakla olmuyor icraat lazım icraat

bu arada unutmadan bizim bide taraftar derneklerimiz var değilmi umarım vardır onlarda ara sıra yumruklarını masaya vursalarda yaşadıklarını anlasak .
Yukarı
alosis Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: ankara
  Alıntı alosis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 23:21
SİZ NASIL BİR FEDERASYONSUNUZ Kİ  FUTBOLUN BU KADAR ÇOK SEVİLDİĞİ MUHTEŞEM BİR TARAFTARI OLAN ESKİŞEHİRSPORA  BÖYLE BİR HAKEMİ LAYIK GÖRDÜNÜZ.HAKEM MAÇI BAŞTAN ZATEN SONLANDIRMIŞTI.PENALTIYI TRABZONLULAR BİLE HAZMEDEMEDİ,KARARLARI TAM BİR FACİAYDI ...SİZ ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARINI NE ZANNEDİYORSUNUZ...BİZİMDE DAĞLARIMIZ VAR...DAĞLARIMIZDA ŞAHANLARIMIZ...TÜM ESKİŞEHİR CAMİASI AYAKLANIYOR..HER PLATFORMLARDA SİZİN ZAVALLILIĞINIZI,,YILLARDIR 4 EZİK  TAKIMA MAÇLARI PEŞKEŞ ÇEKMENİZE ARTIK SON! YETER TARAFLI TUTUMUNUZ...3-5 ÇAPULCU TRABZONLU  BİR HAFTADIR BASIN AÇIKLAMASI YAPIYOR  DİYEMİ BÖYLE TARAF TUTAN  BİR ZAVALLI HAKEMİ BU MAÇA VERDİNİZ YAZIKLAR OLSUN SİZE ARTIK ESKİŞEHİR SİZİNİÇİN BİR KABUS OLACAK ...BAKALIM BU ZAVALLI HAKEMLERİNİZ ESKİŞEHİRDE NASIL KARŞILANACAK..ARTIK KENDİ ÇAPIMDADA HER PLATFORMDA ALEYHİNİZDE OLDUĞUMU BİLİNİZ VE DEFOLUP BİR AN ÖNCE ANADOLU TAKIMLARINA ADAM GİBİ DAVRANAN -TRABZON HARİÇ-FEDERASYON GELSİN ...YOKSA ALIN LİGİNİZİ 4 TAKIMLA OYNAYIN

--
DR. ALİ OSMAN YILDIRIM
eses taraftarı tüm Türkiye'ye örnek olmalı
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 17:38
Alıntı yapılan degiray26

Alıntı yapılan delibasozi

Futbolcularımızdan bizzat diliyorum, hepsinden tek tek...

Bir sonraki maçımızda topu aldığımız gibi kendi kalemize gol atalım. Ve takım olarak sevincimizi de hakemle kutlayalım. Gol anonsunda da hakemin adını haykıralım...

Alayı bir nasıl olsa; TFF'nin şahları; Bizansın piyonları...

Yukarıda söylediğiniz şey ligden ihraç sebebi hatta bir  tane daha küme düşrme bile verebilirler.Tff 2.ligde alırız soluğu haa önemli mi?3.ligde 20000 kişiye oyanayan biz için hiçbirşey tabiiki 

Trabzonun taraftarı anadoludan yönetiminide bizansdan almış

Evet Türkiyede 4 büyük var.Hep bana ,diğerleri  ne b.. yerse yesin.Nasıl olursa olsun hep ben başarılı olayım da BÜYÜK 4 tane takım var...

Trabzon'un devre arasında ORGANİZE İŞLER şarkısını çalmasına ceza versin TFF.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 17:40
ben şimdiye kadar normal hayatımdada sustum... bugunlerde bu suskunluğumun acısını cok cekiyorum...
ben sustukca insanların dahada üzerime geldiğini gördüm...
aynı şeyi ESESİMİZ İÇİN YAPMAYALIM...
artık susan taraf biz olmayalım bu yıl ligde hakem hataları yüzünde cok cekiyoruz...
tamam trabzonun şampiyon olmasını bizde istiyoruz ama bizimde emeklerimiz boşa gidiyor...
artık yeter SUSMAYALIM EMEKLERİMİZE YAZIK OLMASIN!!!!
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 18:14
trabzonspor un sampıyon olmasını ıstemıyorum artık anadolu takımı olarakta gormuyorum 33 hafta dort gozle beklıyorum  trabzonspor lu taraftarlar bunun eskisehir i de oldugunu unutmayın bırde sayın baskanınız sunu demıs eskisehirspor bızım rakıbımız olamaz bende baskanınıza sunu dıyorum

sizler yokken biz vardık anadolu efsanesı
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
seyitgazili Liste gör
Yazar

İsmail Erkara
Yer: Seyi
  Alıntı seyitgazili Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 18:37
   Neden bizde birlik olup tepkimizi dile getirmiyoruz 2 yarının ilk maçında bizde tepkimizi koyalım seyirciler olarak. Başka etkinlikler yapalım. Sayın başkanda önderlik yapsın bu konuda ama inanıyorumki bu söylediklerim hiç biri olmaz. Tepki koymaya geldimi kimseyi bulamayız ortada. Başkandan zaten ses yok. Kendi başına beyanat veremez. Toplansa, toplansa 300-400 taraftar gelir tepkisini koymaya.
     Tabiki böyle oluncada bizi kimse kale almaz. Hadi varmısınız ilk maçta böyle bir organizasyona. Hadi yöneticiler atın adımınızı ne kadar çok seviyorsunuz esesimi.
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı mak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 18:38
stadyum@trt.net.tr adresine maillerinizi yollarsanız çok etkili olur.

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 18:40
Tepki koymak şart çünkü 2. yarı çok oyunlar dönecek ligde , sert şekilde tepki verip olması muhtemel pisliklerin önüne set çekmeliyiz . İsmail abiye katılıyorum ilk iç saha maçında tepkimizi koymalıyız .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 22>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır