eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mersin Idman Yurdu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2011 saat 10:48
Mersin futbol kültürünün pek yerleşmediği bir şehir. Sahillerinde Galatasaray Fenerbahçe ve Beşiktaş adında park ve meydanları var. Bu durum kimseninde umurunda değil. Eminim ki dün Mersin'in yarısından fazlasının takımlarının şampiyonluk maçı olduğundan haberleri bile yoktur. Yine de süper lige hoş geldiniz.
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2011 saat 16:01
Mersin İdman Yurdu'nun benim için ayrı bir anlamı vardır...
Hayatım da Atatürk Stadyumun da seyrettiğim ikinci maç Mersin İdman Yurdu maçıdır...Bu maçı 2-0 kazanmıştık...Kendilerine Süper Lige hoş geldiniz diyorum...

Bu sene gerçekten Bank Asya da,süper ligi en çok isteyen iki camia gelmiş oldu...3.isteyen camia ise Tavşanlı Linyitspor'dur...Diğer şampiyonluğa oynayan takımların maçlarını izlediğimiz de tribünlerin yarısının boş olduğu gördük...Sadece Bahsettiğim 3 takımın taraftarları gerçekten tribünleri dolduruyordu...İnananlar çıktı diyelim,sıradaki ise Tavşanlı Linyit olsun...Wink
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
  Alıntı simurg4844 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2011 saat 17:23
Alıntı yapılan private_boy

Mersin İdman Yurdunu tebrik ediyorum ama biraz önce NtvSporda Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Nurullah Sağlam bir yorum yaptı ki insanın kafasını karıştıracak nitelikteydi... "o polise taş atan çocuklara bile Mersin forması giydirmek istiyoruz" şeklindeydi yorumu... dilerim sadece talihsiz bir açıklamadır... tebrikler Mersin İdman Yurdu..

mersin ilinin,   nüfus yapısı incelendiğinde   teknik direktör  nurullah   sağlamın  yaptığı  açıklama
gayet  yerinde ve aklı başında  bir ifade olmuş.Bu  açıklamanın  muhatabı  Ankara'dır.

SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2011 saat 19:03
mersinin süper lige çıktığına çok sevindim taraftarı olan bir takım hoşgeldiler süper lige santraforları adem büyük. enduka ve sol açıkta oynayan 18 yaşında bir yabancısı var çok kaliteliler süper lige renk katacaklar
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2011 saat 19:14
Geçmişi olan bir camia,hoşgeldiler.
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2011 saat 19:18
hocaları iyi severim nurullah sağlam ı takımı bozmadan gerekli süperlig ayarında transferler yaparlarsa kalabilirler süperligde
ESES
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2011 saat 20:28
keşke gelmeseler di futbol dan çok provokasyon ve olaylarla öne çıkar. hiç istemiyordum geldi keşke d.bakır gibi düşşeydi
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2011 saat 20:40
kadroları sanırım yaşı ilerlemiş ya da 2. ligte bir çok takım gezmiş futbolculardan oluşuyor. örneğin mehmet polat, hasan üçüncü gibi. kaleci kerem gibi.adem diye bir oyuncuları var. onu da trabzon transfer etmiş.

kadro böyle olduğu için, lige yeni çıkmış bir takım da olacağı için. ( ör: bu yıl düşen takımlardan 2'si lige yeni çıkan takımlar )şimdiden söylüyorum ,  bence seneye küme düşmenin 1 numaralı adayıdırlar.
 samsun ise kümede  kalma konusunda mersine göre daha şanslı. futbol kültürü olan, yıllarca 1. lig tecrübesi yaşamış bir kent. kadroları da sanırım daha oturmuş bir kadro.

mersin büyük olasılıkla yeni bir kadro için bir çok transfer yapacak. yepyeni bir takım kurcak. bu yüzden işleri zor. tabi t. direktör seçimi de önemli. nurllah sağlam'la devam mı edecekler?

play off lardan çıkan takım ise bence düşmenin 2. adayı. biz de play of tan çıktık ama biz farklıyız ve bir istisnayız. genelde play oftan çıkan takımlar lige tutunamıyorlar
mersin hakkında dediklerim konusunda yanlışlık varsa ya da mersin hakkında daha iyi bilgisi olan varsa bilgilendirsin.

Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2011 saat 20:56
Hoşgeldiler süper Lige İnşallah maçlarında Sadece Futbol konuşulur.
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
  Alıntı tüko_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2011 saat 21:19
hoş gelmişler.....
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır