Sayfayı yazdır | Close Window

Mersin Idman Yurdu

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Rakipler
Forum Açıklaması: Rakiplerimiz hakkında son haberler, bilgiler ve gelişmeler,deplasman bilgileri
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3665
Yazdırma tarihi: 18/May/2024 saat 00:27
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Mersin Idman Yurdu
Gönderen: Twenty6_nl
Konu: Mersin Idman Yurdu
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 15:49
Süperlig'e Hoşgeldin Mersin Idman Yurdu !

ilk konumu açmış oldun :)

-------------
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.

Yanıtlar:
Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 15:50
Başlığı değiştir kardeşim yanlış yazmışsın...:)

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 15:51
Hoşgeldin Süper lige mersin Smile

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 15:52
Alıntı yapılan poseidon

Başlığı değiştir kardeşim yanlış yazmışsın...:)

:) Acemilik işte :)

-------------

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 15:56

Bunca yıl aradan sonra Süper Lig'e hoş geldin Mersin İdman Yurdu...

Artık Tavşanlıyı bekliyoruz... Ancak bugün yenilmeleri iyi olmadı... İnşallah bu kadar yaklaşmışken Süper Lig'in kapısından dönmezler..

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: anil_es
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 15:57
tebrikler mersin..

-------------
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Gönderen: 26
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 15:57
Hakemi bile omuzlara aldılar :)

-------------
Eskişehir

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 15:58
Hoşgeldiniz,

Mersin İdmanyurdu...

-------------

Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 16:06
http://ressim.net/s/upload/fa395ff1.jpg

-------------

Gönderen: turkuaz026es
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 16:28
tebrikler mersin

-------------
nerde var böyle candan kalpler

Gönderen: KuRBaN
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 16:40
Fenerbahçe'nin kupa aldığı sene düşmüş Mersin İdman Yurdu. Çok ilginç tesadüf Tongue

Gönderen: ayk26
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 16:43
Süper lig hasretini en çok biz biliriz tam 12 sene! Yani M. İdmanyurdu' nun halinden de biz anlarız tebrikler, hayırlı olsun ....

-------------
" seni bizim kadar seven oldu mu? "

Gönderen: private_boy
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 16:46
Mersin İdman Yurdunu tebrik ediyorum ama biraz önce NtvSporda Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Nurullah Sağlam bir yorum yaptı ki insanın kafasını karıştıracak nitelikteydi... "o polise taş atan çocuklara bile Mersin forması giydirmek istiyoruz" şeklindeydi yorumu... dilerim sadece talihsiz bir açıklamadır... tebrikler Mersin İdman Yurdu..

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 16:46
Başkanlarının Süper Lig'e çıkmaları halinde iki tane vaadi vardı.
"Süper Lig'e çıkarsak her futbolcuya birer tane Mercedes otomobil alacağım."
"Süper Lig'e çıkarsak İbrahim Üzülmez'e takımın kaptanlığı için açık çek sunacağım."

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 16:47
Süper Lig'e hoş geldin Mersin , taraftarı ile lige renk katacakları kesin . Yeni stadlarının inşaatına da yakında başlanacakmış . 

-------------

Gönderen: FEA1965
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 16:59
Hoşgelmişler sefa getirmişler anadolunun farklı yerlerinin süper lig'de olması sevindirici yalnız mersin de büyük bir kürt topluluğu var kürt diye kötü görmek istememem ama kötü bir kürt toplum bu toplumdaki gençler o tribünlere girmesinler gelmesinler buralara !

-------------
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ

Gönderen: Mersines
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 16:59
Bekliyoruzzz! Wink

-------------
www.plonjon.net

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 18:09
Hoşgeldin MİY.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 19:17
Alıntı yapılan KuRBaN

Fenerbahçe'nin kupa aldığı sene düşmüş Mersin İdman Yurdu. Çok ilginç tesadüf Tongue

O zaman seneye kupa Fener'in

Gönderen: SeVdAm EsEs
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 19:44
Tebrikler Mersin süper ligde başarılar...

-------------
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 19:59
Alıntı yapılan KuRBaN

Fenerbahçe de finalde Mersin İdman Yurdunu 2-1 yenerek almış kupayı zaten.Miy finalde kupayı kaybettiği sene düşmüş.. Bazı fenerbahçeli arkadaşlar 2-3 sene önce biz miy süper lige çıkmadan kupayı alamayız diyorlardı.göreceğiz bakalım feneri seneye kupada..

Tebrikler MİY... 

bence şu ana kadar yükselen 2 takım da(Samsun,Miy) çıkabilecek en güzel takımlardandı..bakalım 3. kim olacak..

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderen: gKy_1965
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 21:11
Madem Adana'dan takım yok Mersin yarım saatlik deplasman olucak bize :) güzel,hoşgeldiler Smile

Adana Demirspor'ludur LOL

-------------
Bir Siyah Kırmızı bilirim,binlercesinden bir NEFER'im,seninle ölüme giderim ESES'im.

Eğilmez başımızla,ölümsüz düşümüzle,bambaşka bir nesiliz bu Şehir'de

Gönderen: özkan k.
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 21:24
Hoşgeldin MİY. Olaylı maçlara ismini yazdıracağını düşünüyorum. Olay çıkarmaya müsait taraftarı var.

-------------
HaYat BeNi NeDeN YoRuYoSuN...
RealMadrid-Chelsea-Lazio-Dortmund

Gönderen: eskişimşek65
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 22:09
kupaya fb ye yenilerek finalde kaybettiler ve bir ikinci lig takımı olarak avrupa kupalarına gittiler o yıl.

Gönderen: banlıuye
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 23:07
Geçen sene bu zamanlar rüyamda gördüm. 2011-2012 sezonu açılış maçı MİY ile Mersin'deydi. Skoru söylemiycem uğuru kaçar, ama rüyam tutarsa sezona süper bi giriş yapıcaz

-------------
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ....!

Gönderen: ESafa
Gönderi tarihi: 08/May/2011 saat 23:18
tebrikler mersin idman yurdu hoşgeldiniz.inşallah tavşanlıda çıkar.

-------------
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile

Gönderen: ESCOBAR !
Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 01:14
Alıntı yapılan özkan k.

Hoşgeldin MİY. Olaylı maçlara ismini yazdıracağını düşünüyorum. Olay çıkarmaya müsait taraftarı var.
haklısın benimde şüphelerim var , her gün haberlerde mersin de siyasi olayları izledikçe , taraftar profilini tam olarak hangi kesimler oluşturuyor hep merak etmişimdir.

Gönderen: eskioğuzeses
Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 01:57
Alıntı yapılan banlıuye

Geçen sene bu zamanlar rüyamda gördüm. 2011-2012 sezonu açılış maçı MİY ile Mersin'deydi. Skoru söylemiycem uğuru kaçar, ama rüyam tutarsa sezona süper bi giriş yapıcaz

Geçen sene bu zamanlar 2011-2012 sezonunu rüyada görmek ve Mersinin çıkmasını tutturmak baya ilginç.Kardeşim, senenin sonuda güzel bitmiştir inşallah..

-------------
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir

Gönderen: Ati_Kaan
Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 01:59
kaçırmamam gereken deplasmanlardan biri olacak...

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 09:45
[
ufak bir ekleme yapayım. fenerbahçe istanbulda 2-0 mersinde ise 2-1 yenerek kupayı almıştı.

mersin İ.Y'nin küme düşüşü çok enterasandır. bu takım averajla değil sadece attığı gol ve yediği gol daha az olduğu için küme düştü.  yani küme düşüren olay bir gol bile değildi.

MİY son maçında Samsun'u uzatma dakikalarında Memik isimli bir oyuncunun attığı gol ile 1-0 yenmişti ama bu gol samsun'u küme düşürdüğü gibi MİY'ide ligde bırakmamıştı.

QUOTE=samich_backtash]
Alıntı yapılan KuRBaN

Fenerbahçe de finalde Mersin İdman Yurdunu 2-1 yenerek almış kupayı zaten.Miy finalde kupayı kaybettiği sene düşmüş.. Bazı fenerbahçeli arkadaşlar 2-3 sene önce biz miy süper lige çıkmadan kupayı alamayız diyorlardı.göreceğiz bakalım feneri seneye kupada..

Tebrikler MİY... 

bence şu ana kadar yükselen 2 takım da(Samsun,Miy) çıkabilecek en güzel takımlardandı..bakalım 3. kim olacak..

[/QUOTE]

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: 26ss26
Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 10:48
Mersin futbol kültürünün pek yerleşmediği bir şehir. Sahillerinde Galatasaray Fenerbahçe ve Beşiktaş adında park ve meydanları var. Bu durum kimseninde umurunda değil. Eminim ki dün Mersin'in yarısından fazlasının takımlarının şampiyonluk maçı olduğundan haberleri bile yoktur. Yine de süper lige hoş geldiniz.

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 16:01
Mersin İdman Yurdu'nun benim için ayrı bir anlamı vardır...
Hayatım da Atatürk Stadyumun da seyrettiğim ikinci maç Mersin İdman Yurdu maçıdır...Bu maçı 2-0 kazanmıştık...Kendilerine Süper Lige hoş geldiniz diyorum...

Bu sene gerçekten Bank Asya da,süper ligi en çok isteyen iki camia gelmiş oldu...3.isteyen camia ise Tavşanlı Linyitspor'dur...Diğer şampiyonluğa oynayan takımların maçlarını izlediğimiz de tribünlerin yarısının boş olduğu gördük...Sadece Bahsettiğim 3 takımın taraftarları gerçekten tribünleri dolduruyordu...İnananlar çıktı diyelim,sıradaki ise Tavşanlı Linyit olsun...Wink

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderen: simurg4844
Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 17:23
Alıntı yapılan private_boy

Mersin İdman Yurdunu tebrik ediyorum ama biraz önce NtvSporda Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Nurullah Sağlam bir yorum yaptı ki insanın kafasını karıştıracak nitelikteydi... "o polise taş atan çocuklara bile Mersin forması giydirmek istiyoruz" şeklindeydi yorumu... dilerim sadece talihsiz bir açıklamadır... tebrikler Mersin İdman Yurdu..

mersin ilinin,   nüfus yapısı incelendiğinde   teknik direktör  nurullah   sağlamın  yaptığı  açıklama
gayet  yerinde ve aklı başında  bir ifade olmuş.Bu  açıklamanın  muhatabı  Ankara'dır.

-------------
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.

Gönderen: İSMAİL26
Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 19:03
mersinin süper lige çıktığına çok sevindim taraftarı olan bir takım hoşgeldiler süper lige santraforları adem büyük. enduka ve sol açıkta oynayan 18 yaşında bir yabancısı var çok kaliteliler süper lige renk katacaklar

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 19:14
Geçmişi olan bir camia,hoşgeldiler.

-------------

Gönderen: evindelisibenim
Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 19:18
hocaları iyi severim nurullah sağlam ı takımı bozmadan gerekli süperlig ayarında transferler yaparlarsa kalabilirler süperligde

-------------
ESES

Gönderen: esesliates
Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 20:28
keşke gelmeseler di futbol dan çok provokasyon ve olaylarla öne çıkar. hiç istemiyordum geldi keşke d.bakır gibi düşşeydi

-------------

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 20:40
kadroları sanırım yaşı ilerlemiş ya da 2. ligte bir çok takım gezmiş futbolculardan oluşuyor. örneğin mehmet polat, hasan üçüncü gibi. kaleci kerem gibi.adem diye bir oyuncuları var. onu da trabzon transfer etmiş.

kadro böyle olduğu için, lige yeni çıkmış bir takım da olacağı için. ( ör: bu yıl düşen takımlardan 2'si lige yeni çıkan takımlar )şimdiden söylüyorum ,  bence seneye küme düşmenin 1 numaralı adayıdırlar.
 samsun ise kümede  kalma konusunda mersine göre daha şanslı. futbol kültürü olan, yıllarca 1. lig tecrübesi yaşamış bir kent. kadroları da sanırım daha oturmuş bir kadro.

mersin büyük olasılıkla yeni bir kadro için bir çok transfer yapacak. yepyeni bir takım kurcak. bu yüzden işleri zor. tabi t. direktör seçimi de önemli. nurllah sağlam'la devam mı edecekler?

play off lardan çıkan takım ise bence düşmenin 2. adayı. biz de play of tan çıktık ama biz farklıyız ve bir istisnayız. genelde play oftan çıkan takımlar lige tutunamıyorlar
mersin hakkında dediklerim konusunda yanlışlık varsa ya da mersin hakkında daha iyi bilgisi olan varsa bilgilendirsin.

Gönderen: Casus_ESES
Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 20:56
Hoşgeldiler süper Lige İnşallah maçlarında Sadece Futbol konuşulur.

-------------
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...

Gönderen: tüko_eses
Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 21:19
hoş gelmişler.....

-------------
365 gün 6 saat eskişehirspor...

Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 23:00
Alıntı yapılan ESCOBAR !

Alıntı yapılan özkan k.

haklısın benimde şüphelerim var , her gün haberlerde mersin de siyasi olayları izledikçe , taraftar profilini tam olarak hangi kesimler oluşturuyor hep merak etmişimdir.

İstiklal marşından sonra "şehitler ölmez vatan bölünmez" tezahuratlarına şahit oldum birkaç sefer. Umarım bu tutumları süper ligde de devam eder.

-------------

Gönderen: red_thunder
Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 23:01
Son maçtan sonuna doğruda Atatürk ün açtığı yolda ilerleyeceğiz gibisinden pankart açıldı tribünlerde..

Gönderen: ForzaEskisehir
Gönderi tarihi: 09/May/2011 saat 23:14
Herkese giderini yapmış bile adamlar
http://www.mersinidmanyurdu.com/ - http://www.mersinidmanyurdu.com/

-------------
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: geo26
Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 00:37
Gelmek zorda kalmak ondan da zor.

Gönderen: eskspor26
Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 02:04
diyarbakırı çektiler mersini sürdüler al birini vur ötekine

-------------
https://twitter.com/#!/tamerketenci

Gönderen: Essfor
Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 08:22
Alıntı yapılan eskspor26

diyarbakırı çektiler mersini sürdüler al birini vur ötekine

Ne alakası var....Mersin İdmanyurdu taraftarıda bizim gibi cefakar ... Her maç dolu tribünlere oynuyorlar.Takımlarına sonderece bağlılar ....Seneye iyi bir kadro kurarlarsa oradan puan çıkarmak ta zor olacaktır bizans için.....Lütfen diyarbakırla karıştırmayın.......Mersin insanı gayet güzel ve bir o kadar da medenidir.

-------------
Esesliyiz çok şükür...

Gönderen: Essfor
Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 08:31
Alıntı yapılan özkan k.

Alıntı yapılan ESCOBAR !

Alıntı yapılan özkan k.

İstiklal marşından sonra "şehitler ölmez vatan bölünmez" tezahuratlarına şahit oldum birkaç sefer. Umarım bu tutumları süper ligde de devam eder.

Aslında Mersinin yerlisi milliyetçidir . Olay çıkaranlar mersine diyarbakırdan gelmiş ve şehrin kuzeyindeki mahallelere yaşayan insanlar...aynısı Antalya da ki teomanpaşa mahallesindede mevcuttur. Medya malesef tüm şehirde olay var gibi yansıtmaktadır. Yoksa mersinin merkezinde olay yapmaya cesaret edemezler....

Mersinin taraftar profilini ,gerçek Mersinliler oluşturuyor, olay çıkmaz kimse birşey yapmadıkça...Bursadan da Ankaragücündende daha terbiyeli ve coşkulu bir taraftarı var...Gerçek şu ki süperlige renk katacaklardır.

-------------
Esesliyiz çok şükür...

Gönderen: gopes
Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 08:35
faruk mersin'demi :)

-------------
www.halilunalistifa.com

Gönderen: thefasfis
Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 10:00
mersini mersin insanını bilirim, diyarbakır insanıyla karıştırmayalım, diyarbakırdan binlerce kat daha doğrudurlar

-------------
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Gönderen: kadirgulen
Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 10:12
Mersin  İ.Y. diyince 2 şey aklıma geliyor:

Birincisi 2.Lig'de oynadığımız yıllardaki "Ne Mersin ne Konya ne de g.t Afyon tezahüratı"
Diğeri de belde takımından yediğimiz 7 gol (Bknz Mezitli maçı)

Onun dışında Mersin'de 2 sene yaşadığım için şehrin dinamiklerini az çok biliyorum. Büyük oranda İstanbul takımlarını tutan bir şehir hatta işi abartıp kentin önemli yerlerinde bu İstanbul takımlarının isimleriyle anılan meydanlar var (G.Saray meydanı, F.Bahçe meydanı, Beşiktaş meydanı) Çok göç aldığı için demografik yapısı inanılmaz bozuk olan bir şehir olan Mersin'in merkez ilçelerinden Akdeniz'de BDPli bir belediye başkanı var. Ev kiraları inanılmaz ucuz (benimki senelik 2 milyardı bundan 5 yıl önce), emlak fiyatları oldukça cazip bir yer. Mersin stadında hiç maç seyretmedim ama stadın yeri oldukça merkezi, hem de sahile çok yakın. Deniz kenarında demlendikten sonra maça girmek çok zevkli olsa gerek Smile Mersin'den Eskişehir normal şartlar altında yaklaşık 11 saat sürüyor. Güzergah: Eskişehir-Ankara-Gölbaşı-Şereflikoçhisar- Aksaray-Pozantı-Tarsus-Mersin. Şehre Tarsus tarafından girdikten sonra Kazanlı'yı geçtikten sonra şehrin varoş mahallerinden geçerken taşlanma ihtimali oldukça fazla (Bknz. Demirtaş mah.)

Kerebiç, cezerye, tantuni, künefe, barbun, dil balığı.......
Çok güzel bir deplasman olacak Mersin Smile Gidecekler günübirlik değil de en az 2 günlük plan yapsınlar Smile

-------------
KKŞ

Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 10:43
Tecrübeli ve yaş ortalaması yüksek olan bir takımları vardı bu sezon. Epey bi kadro revizyonuna gideceklerini düşünüyorum. Yıllarca Süper Lig'de forma gitmiş Erdal Güneş, Hasan Üçüncü, Mehmet Polat, Erman Özgür, İbrahim Ege, Musa Kuş, Faruk Bayar, İlhan Özbay, Fatih Egedik ve kaleci Kerem İnan gibi tecrübeli oyuncuları da bulunuyor. 

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 13:21
Mersinde 4 senem geçti.Mersinlileri iyi tanırım.M.İ.Y. maçınada birkaç sefer gitmişliğim vardır.Mersin taraftar profili Mersinin yerlilerinden(geneli yörük) oluşur ve Milliyetçidirler lakin şehir merkezinde 1991 yılında açılan serbest bölge yüzünden doğudan gelen yoğun göç sebebiyle pkk sempatizanı Kürt sayısı fazladır.Maçlarla alakası olmayan bu gruplar Diyarbakır düştüğü için kendilerine M.İ.Y. hedef seçip ortalığı karıştırabilirler ama polisten önce M.İ.Y.nun asıl taraftarıyla çatışırlar..

-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm

Gönderen: ASTARCI
Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 18:59
Süperlig'e hosgeldin MIY!

-------------

Gönderen: Kruvazman
Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 19:10
Alıntı yapılan kadirgulen

Çok güzel bir deplasman olacak Mersin Smile Gidecekler günübirlik değil de en az 2 günlük plan yapsınlar Smile

Lagos'u da unutmamak gerekir diye düşünüyorum Kadir...Wink...

-------------
"Zafer hiç yıkılmamak değil,her yıkımdan sonra ayağa kalkabilmektir"

Gönderen: kadirgulen
Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 20:37
Alıntı yapılan Kruvazman

Hacım,
Lagosu özel günler dışında pek yiyemedik Mersin'de.
Malum kendisi biraz tuzludurLOL

-------------
KKŞ

Gönderen: Kruvazman
Gönderi tarihi: 10/May/2011 saat 23:43

Alıntı yapılan Kruvazman

Hacım,
Lagosu özel günler dışında pek yiyemedik Mersin'de.
Malum kendisi biraz tuzludurLOL

Sende haklısın hacım ne diyeyim...LOL

-------------
"Zafer hiç yıkılmamak değil,her yıkımdan sonra ayağa kalkabilmektir"

Gönderen: cliperinesk
Gönderi tarihi: 11/May/2011 saat 03:10
Hayırlı olsun

-------------

Gönderen: Ventisei
Gönderi tarihi: 11/May/2011 saat 04:46
Tevfik Sırrı Gür Stadı'nın ışıklandırması yok. Kapasitesi de 9000-9500 civarı.

Gönderen: irfnzcn
Gönderi tarihi: 11/May/2011 saat 06:13
68/69 sezonunda şampiyonluk yolunda bize taş koyan puan kayıpları yaşadığımız  sevmediğimAngry takımlardan birisi....

-------------
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?

Gönderen: Mersines
Gönderi tarihi: 11/May/2011 saat 15:51
Alıntı yapılan gopes

faruk mersin'demi :)
evet. kendisi 26 plaka kullanıyor Wink

-------------
www.plonjon.net

Gönderi tarihi: 15/May/2011 saat 18:12
Bugün Samsunspor puan alamadı ve ikili avarajda Mersin İdman Yurdu'nun altında kaldı. Şampiyon Mersin İdman Yurdu oldu.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: montana26
Gönderi tarihi: 15/May/2011 saat 20:51
Mersin İdman Yurdunu tebrik ediyoruz.:)Süper ligde bol şanslar Wink

Gönderen: esesliates
Gönderi tarihi: 05/Haz/2011 saat 22:17
hakan arıkan ile anlaşmışlar :) allah sabır versin

-------------

Gönderen: commandos
Gönderi tarihi: 06/Haz/2011 saat 08:43
hakan arıkan gibi bi kaç adam daha transfer ederlerse direk bank asya yolcusu olurlar...

-------------
Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *

Gönderen: emre26es
Gönderi tarihi: 06/Haz/2011 saat 15:53
Hakan Arıkan kendi çaplarında iyi transfer

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 06/Haz/2011 saat 16:10
hakan arıkan ve erhan güven ligde kalmayı hedefleyen bir takım için olumlu transferler. bu sezon MİY öncelikle ligde kalmayı hedefleyecektir.

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: maranda
Gönderi tarihi: 06/Haz/2011 saat 16:12
Alıntı yapılan kayılı

hakan arıkan ve erhan güven ligde kalmayı hedefleyen bir takım için olumlu transferler. bu sezon MİY öncelikle ligde kalmayı hedefleyecektir.
hatta çok iyi transferler, mersin oldukça iddalı...

Gönderen: emreses-26
Gönderi tarihi: 06/Haz/2011 saat 19:31
Nobre ile ilgileniyorlarmış

-------------
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...

Gönderen: Nusret
Gönderi tarihi: 06/Haz/2011 saat 21:52
Mersin İdmanyurdu'na karşı sanki taraftarlarımızın bir kısmında küçümseyici bir tutum mu var , bana mı öyle geliyor ?

...

-------------
乇ϟ~乇ϟ

Gönderen: eses16_26
Gönderi tarihi: 07/Haz/2011 saat 08:56
hakan arıkanı beşiktaştaki kariyeri ile yargılamak yanlış olabilir,çok talihsiz maçlar geçirdi ama ankarasporda uzun oynadığı dönemlerde gayet başarılı idi..mersin yerine bize gelmesini isterdim hakanın

-------------
oLeyy Oleyy bursaESES bursaESES........

Gönderen: Jack26
Gönderi tarihi: 07/Haz/2011 saat 09:34
Alıntı yapılan eses16_26

hakan arıkanı beşiktaştaki kariyeri ile yargılamak yanlış olabilir,çok talihsiz maçlar geçirdi ama ankarasporda uzun oynadığı dönemlerde gayet başarılı idi..mersin yerine bize gelmesini isterdim hakanın
Katılıyorum abi, ben hakanı gayette beğeniyorum. Beğenmeyen renkdaşlarımada aynı hakandan mı bahsediyoruz biz diyerekten şaşırıyorum Smile

-------------
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!

Gönderen: evindelisibenim
Gönderi tarihi: 07/Haz/2011 saat 11:43
Mersin düşmez gibi geliyor , hocalarıda iyi

-------------
ESES

Gönderi tarihi: 07/Haz/2011 saat 13:15
Bende Hakan Arıkan'ı beğeniyordum, ama sanki Beşiktaş bu oyuncuyu bitirdi gibi

-------------

Gönderen: kktc_ESES
Gönderi tarihi: 08/Haz/2011 saat 02:41
Gerçekten iyi transferler yaptılar. Bütçeleri bizden iyi sanırım. Bir ara Semih için 10 milyon euro mu teklif etmişlerdi öyle bir şey vardı galiba.

-------------
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına

Gönderen: esesliyasin26
Gönderi tarihi: 08/Haz/2011 saat 13:35
Alıntı yapılan eses16_26

Hakan  kariyerinin hiçbir dönemimde uzun bir  başarılı  dönem geçirmedi. Ankaraspor'da 3. kaleciyken(Kingston ve Senecky'nin ardında) bir gs maçında kalecinin kırmızı görmesi sonucu oyuna girip o maçta 2 penaltı kurtarıp isim yapmıştır. O sezondan sonra beşiktaşa gitmiş ve ondan sonrasını anlatmaya gerek yok galiba. Bence son derece kötü kaleci. İvesa'ya kaleci değil deyip Hakan'ı istamek çok saçma...

-------------
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!

Gönderen: commandos
Gönderi tarihi: 08/Haz/2011 saat 14:57
Milli takımımızın (yanılmıyorsam) Moldova'yla yaptığı maçta yediği saçma sapan golle neredeyse Avrupa Şampiyonasına gitmesini engelliyordu.
Meşhur 8-0'lık Liverpool maçının, Trabzonlu Jaja'nın Metalist Kharkiv' deyken attığı 45 metrelik golün altında hep Hakan' ın imzası var.
Bu kadarı da tesadüf olamaz heralde. 
Bi arkadaş bence Beşiktaş bu oyuncuyu bitirdi yazmış, asıl Hakan biraz daha oynasa Beşiktaş'ı bitirirmiş LOL

-------------
Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *

Gönderi tarihi: 08/Haz/2011 saat 15:27
Alıntı yapılan kktc_ESES

Gerçekten iyi transferler yaptılar. Bütçeleri bizden iyi sanırım. Bir ara Semih için 10 milyon euro mu teklif etmişlerdi öyle bir şey vardı galiba.

hangi transferi iyi allah aşkına. hakan tartışmalaı gollerin , hatalı gollerin kalecisi. nobre yaş geçmiş, iş bitmiş. tunuslu bi adam almışlar. tunus liginden . tunus liginin 10 golle gol kralıymış. tunus ligi de , neki?

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 08/Haz/2011 saat 15:34
hakan bana göre iyi bir kaleci değildir..

beşiktaşlılar seviniyordur gittiğine bence..

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderi tarihi: 08/Haz/2011 saat 18:04
Mersin İdman Yurdu'nun yeni transferi "Wissem Ben Yahia"

http://youtu.be/EwXzoimOdw4 - http://youtu.be/EwXzoimOdw4

http://youtu.be/wFNG1ml3Tlc - http://youtu.be/wFNG1ml3Tlc

-------------

Gönderen: ysn26
Gönderi tarihi: 09/Haz/2011 saat 00:28
bence g.birliğinden serdar diyorum hem türk oluşu bence artı ivesanın biraz daha çalışmasını sağlar

Gönderen: AhmetTarik
Gönderi tarihi: 09/Haz/2011 saat 01:56
Tarihi olan bir takım. Şahsen ligde tutunmalarını isterim. 11 futbolcu ile sözleşme uzatıp geri kalanı göndermişler. Ama işleri zor. Tecrübe önemli. Bu yılı atlatırlarsa tutunurlar.

-------------
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..

Gönderen: ClaustrophobicEs
Gönderi tarihi: 11/Haz/2011 saat 09:31

Mersin’in Erdemli ilçesinde, kazara elini kesen kişiyi hastaneye götürürken ağaca çarpan otomobildeki 3 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Tömük beldesindeki evinde kazara eli kesilen Salih Kurucan'ı (23) hastaneye götürmek için 5 kişinin bindiği, Yasin Dönmez yönetimindeki 33 VBD 75 plakalı otomobil, Arpaçbahşiş beldesi Sağlık Meslek Lisesi yakınlarında D-400 karayolundaki su birikintisi nedeniyle kontrolden çıktı.

Yaklaşık 150 metre sürüklenerek kayan araç yol kenarındaki ağaca çarparak durabildi. Çarpmanın etkisiyle hurdaya dönen araçta bulunan Salih Kurucan (23) ve Ömer Aslan (26) olay yerinde hayatını kaybetti. Ağır yaralı olarak Mersin Devlet hastanesine kaldırılan Şevket Tokmak ise (18) kurtarılamadı.

Yaralanan araç sürücüsü Yasin Dönmez (20) ve Oğuzhan Yıldırım (20), ambulanslarla Erdemli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Kazada vefat eden Salih Kurucan ve Şevket Tokmak Şeytanlar Grubu üyesi idi .

Başınız sağolsun .

Kaynak : http://focushaber.com/hastaneye-giderken-olduler-h-47497.html - http://focushaber.com/hastaneye-giderken-olduler-h-47497.html

http://focushaber.com/hastaneye-giderken-olduler-h-47497.html -

Gönderen: 26 ilker 26
Gönderi tarihi: 11/Haz/2011 saat 17:34
Allah rahmet eylesin..
Başınız sağolsun Mersin li kardeşlerim..

-------------
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..

Gönderi tarihi: 11/Haz/2011 saat 17:43
Başınız sağolsun MİY...

-------------

Gönderen: ESES26ES
Gönderi tarihi: 11/Haz/2011 saat 20:34
http://www.sporx.com/futbol/superlig/besiktas/nobre-besiktastan-ayrildiSXHBQ236490SXQ - Beşiktaş'ın tecrübeli oyuncusu Mert Nobre, ligin yeni ekiplerinden Mersin İdmanyurdu ile anlaştı.
Kaynak:sporx

Gönderi tarihi: 11/Haz/2011 saat 21:32
Nobre bize gelse iş yapardı.

-------------

Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 11/Haz/2011 saat 21:34
Öncelikle başın sağolsun M.İ.Y. ...

Bu transfer politikası ile ligde kalamaz Mersin. Kocaelispor gibi olurlar..

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..

Gönderen: degiray26
Gönderi tarihi: 11/Haz/2011 saat 21:42
MİY na 2012-2013 sezonunda bankasyada başarılar dilerim.

-------------
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM

Gönderen: Gimpos
Gönderi tarihi: 11/Haz/2011 saat 22:07
Mersin ağır yük altına giriyor dikkatli olması lazım.

Gönderen: kenansarp
Gönderi tarihi: 11/Haz/2011 saat 22:08
öncelikle başınız sağolsun mersinli kardeşler süper ligde başarılar diliyorum

-------------
SARP

Gönderen: esescon_26
Gönderi tarihi: 12/Haz/2011 saat 04:00
Küme düşmeye aday ilk takım belli oldu... M.İ.Y.

-------------
ESES

Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 20/Haz/2011 saat 15:37
yıllar sonra geri döndü mersin.
bu rakipler bizim gibilerin anılarını tekrar canlandırıyor.
heygidi gençlik yıllarım diyorsun.

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Gönderen: emreses-26
Gönderi tarihi: 20/Haz/2011 saat 18:12
Mersin çıldırdı küme düşmek istiyor...Mersin son olarak Lincolne teklif götürmüş Lincoln yıllık 1.750 milyon euro aldığı için gelirsem 2milyon isterim demiş görüşmeler sürüyor...

-------------
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...

Gönderen: hulusi26
Gönderi tarihi: 20/Haz/2011 saat 18:21
Alıntı yapılan emreses-26

Mersin çıldırdı küme düşmek istiyor...Mersin son olarak Lincolne teklif götürmüş Lincoln yıllık 1.750 milyon euro aldığı için gelirsem 2milyon isterim demiş görüşmeler sürüyor...

nurullah sağlam lig tv ye açıklama yaptı . lincolnün gelmesi çok küçük bir ihtimal dedim hatta linlcol kendisi haber göndermiş menejerler aracılığıyla mersine

Gönderen: Tevez32
Gönderi tarihi: 30/Haz/2011 saat 22:48
bence mersin iyi transferler yapiyor sanirim adem nduka boum gibi super ligi rahat kaldiracak adamlarida kadrolarinda tuttular.

Birde Tonia diye bir adam vardi ayni manu daki Valencia demistim yasida sanirim 18 o nereye gitti veya kaldi mi?Keske alsak...

Gönderen: electric26
Gönderi tarihi: 30/Haz/2011 saat 22:57
Alıntı yapılan Tevez32

bence mersin iyi transferler yapiyor sanirim adem nduka boum gibi super ligi rahat kaldiracak adamlarida kadrolarinda tuttular.

Birde Tonia diye bir adam vardi ayni manu daki Valencia demistim yasida sanirim 18 o nereye gitti veya kaldi mi?Keske alsak...

Tonia ankaragücü'nün futbolcusu... geçen yıl kiralık oynadı Mersin'de

-------------
Körfezin Kırmızı Şimşekleri

Gönderen: escalamity
Gönderi tarihi: 30/Haz/2011 saat 23:05
kesinlikle yanlış transfer politikası izliyorlar zaten bankasyada şampiyon olan takım süper ligde kalır bence birsürü adam alarak gereksiz bir kumar oynadılar küme düşmek için en büyük adaylardan

-------------
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme

Gönderi tarihi: 30/Haz/2011 saat 23:07
Alıntı yapılan escalamity

kesinlikle yanlış transfer politikası izliyorlar zaten bankasyada şampiyon olan takım süper ligde kalır bence birsürü adam alarak gereksiz bir kumar oynadılar küme düşmek için en büyük adaylardan

bence de yanlış yoldalar. düşmeye adaylar

Gönderen: PierreWebo
Gönderi tarihi: 30/Haz/2011 saat 23:51
Herhangi bir genç yıldız adayı forvette nobreden yararlı olur.Ne bekliyorlar nobreden 15 gol falanmı.

-------------
Bir akın ki sorma rüzgarla yarış..
Vatan oldu Anadolu her karış..
Ellerim havada Hakk'a yalvarış..
Hilali Bizans'da göreyim istedim...

Fatih Sultan Mehmet Han

Gönderen: ermnuniesesfan
Gönderi tarihi: 01/Tem/2011 saat 00:01
Alıntı yapılan PierreWebo

Herhangi bir genç yıldız adayı forvette nobreden yararlı olur.Ne bekliyorlar nobreden 15 gol falanmı.
Biz Tellodan ne beklediysek muhtemelen onlarda böyle bir beklenti içerisinde.BEŞİKTAŞTAN ALDIĞIMIZ TÜM OYUNCULAR FOS ÇIKTI.Gerçi kimin yüzü güldü ki beşiktaştan transfer yapan klüplerin arasında.Batuhan desen son örnek.Hala kumda oynayacak zekaya sahip.Tello asrın sakatı.Bankamatik futbolcusu.Beşiktaştan çıkan futbolcuların hemen hepsi ya sakattır yada yaşı kemale ermiştir.Bir oyuncu nasıl olurda Tello kadar sakat olabilir anlayabilmiş değilim.Boş vakitlerinde Demirören tüpmü taşıtıyodu ki bu adama.

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com