eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Göztepe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
Online Durum: Offline
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2011 saat 22:18
Karşıyakayla çekişmeli ve olaylı maçlar kaldığı yerden devam eder.
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2011 saat 01:37
Kesinlikle devam eder,tv'lerde bıçaklama olayları göreceğimizi bekliyorum.Çok eski geçmişe dayanan husümet topraklarda biter diyorlar.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2011 saat 02:09
Bir Sakaryalının halt yemesi ile bir anlığına da olsa sürtüşme yaşanmıştı aramızda ama ondan sonra Göz-Göz tarafında da bizim tarafta da bu olay büyütülmedi. Zaten Sakarya ile de dostlukları neredeyse bitti.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2011 saat 02:11
Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan ESCOBAR !

Alıntı yapılan tüko_eses

Alıntı yapılan emre26es

nam-ı diğer Aliağa Belediyespor
Tongue evet....
ona bakarsanız türkiyenin en iyi stadına sahip olan takım erciyes mi kayseri mi ? kaç kere trampa yaptılar ben unuttum , gercekten hangisi kayseri hangisi erciyes ?
Türkiye'nin en iyi stadına ikisi de sahip değiller.Bu arada hakikaten hangisi kayserispordu? 2004'de bi değiş tokuş olmuştu ama.
1-2 ay öncesine kadar en iyi staddı. trampa olayına gelince en az 2 kere oldu kayseri tekrar çıkınca eski ismini almıştı hatta 3. kez bile olabilir...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2011 saat 13:56
Eskişehirspor dışında Türkiye'de sempati duyduğum tek takım Göztepe'dir. Mazisiyle, taraftarıyla, duruşuyla her zaman saygıyı hakeden bir camia. Amatöre düştükleri sene, düşmeleri kesinleşmiş olmalarına rağmen Bozüyük'e deplasman yapmışlardı. Çok sayıda Eskişehirsporlu da vardı o maçta. İsyan Marşı'nı söylediklerinde herkes duygulanmıştı.

Eskişehir'deki play offlarda yaşanan olayları fazla büyütmemek lazım. Bende olayın yaşandığı yerdeydim, Göztepeliler ne kadar suçluysa bizde o kadar suçluyuz. VİP tribününde kız arkadaşının yanında oturan birisi Sakaryaspor atkısı taktığı için ortam gerilmişti. Yanlış hatırlamıyorsam, atkıyı da içinde saklayarak oturuyordu. Bizimkiler atkıyı alıp çıkartmak istedi, Göztepeliler de bize verin dedi o anda bir gerginlik oldu. O olayın büyütülüp, ileride tekrar karşımıza çıkacağını sanmıyorum. Gözlemlediğim kadarıyla iki taraf da birbirine saygı duyuyor. Fazlasına da gerek yok zaten.

Tebrikler Göztepe. Bekleme yapmadan gelin Süper Lig'e..
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2011 saat 14:13
izmirde seyircisi olan iki takım karşıyaka ve göztepe'dir. altınordu, izmirspor, altay ise fazla seyircisi olmayan takımlardır. buca ise semtinin taraftarını çekmeyi başardı.

seyircisi olan ve lige renk getirecek takımların süper ligde ve bank asyada olması önemli. 

tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2011 saat 14:15
Bu kardeşlik ve düşmanlık muhabbetinin Eskişehirsporumuza birşey kazandıracağını sanmıyorum. Bu konular şu şekilde olur:
İki takım vardır. Biri büyük kardeş olur diğeri küçük kardeş... geçinir giderler... Büyük kardeş ona bir perde yukardan bakar, diğeri de büyüksün abi tarzı bir duruş sergiler... Ankaragücü-Bursa bunun en uç örneği... ESES'imin bir ara sokulduğu KardeşBursa muhabbeti de bu sebeple son buldu. Bursa AG'den gördüğü hürmeti/yalakalığı Eskişehirspor taraftarından göremedi...
Çoğu renktaşım kızacak ama ESES-Kasımpaşa kardeşliği de bu formata uygun. Eşit değil ilişki. Abi-kardeş ilişkisi... başkası da mümkün değil...

Bana göre abartılmaması gereken, camialar içerisinde bazı grupların kendi aralarındaki dostluk/ahbaplık olarak sınırlı tutulması gereken konular... Ölçüyü kaçırmamak lazım...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Turkey
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2011 saat 19:29
Taraftar potansiyelleriyle işallah hakettikleri yere gelirler.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
atropin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: Ankara
  Alıntı atropin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2011 saat 21:54
Kayseri-Kayseri Erciyes takasına herkes tü kaka derken, Aliağa-Göztepe takasına çoğu kişi onay verdi. Taraftarı çok diye illa Süper Lig'de mi oynaması lazım? Çıkacak oynayacak futbolunu, hak ediyorsa çıkacak, hak etmiyorsa çıkamayacak.
Yarın öbür gün aynı ligde oynarsak ilk küfürleşeceğimiz takımların da başında gelir. Acı ama gerçek.
ankaraESES / Hakan
Yukarı
altes_nfr Liste gör
Yazar

memet
Yer: eses-burgaz
  Alıntı altes_nfr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2011 saat 22:05
izmirde göz gözün şampiyonluguna şahıt olanlardanım.taraftarıyla hak edıyor süper ligi. sakarya atkısının acılıp olay oldugu macta bende tribundeydım.ama cok zaman geçti bea nie hala biz hazırız kı kesin küfürleşcez kesin kavga etcez die adamlar bize saygılı biz adamlara hem bizi birbirimize bağlayan cok güçlü bi sebep var a.karagücü düşmalığı
biz eskişehirliyiz.taa uzak yollardan koştuk geldik senin kollarına...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır